|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
12.4.2017 17:35:48   
emicaa
Ana kad si izdrzala toliko izdrzi jos malo da ne budes za Vaskrs u bolnici.
Ja vas samo citam,nemojte mislit da planiram kod vas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
12.4.2017 17:45:24   
MicinaMama
Dobar dan curke!

Bila sam danas u bolnici na kontroli,pregledana od do.Grlic malo samo razmeksan ali zatvoren.Po njihovom sasvim je u redu.

Prvi urin uzasan,dijabetes i proteini!!

Morala sam da popijem 4 velike case vode i da ponovo odradim urin.Mislila sam da ce biti ok,ali je sestra samo odmahnula glavom i rekla da je isto stanje.Odmah je odnjela nalaze babici pa sam dobila nekakve uputnice za dalje analiziranje i lecenje.

Za dijabetes mi je rekla da korigujem ishranu.Ima posebno sta i kako a za proteine kaze da je preklampsija pa sta ja znam valjda ide nekakvo lecenje.

Za divno cudo ja se osecam odlicno a sve to me snaslo.

Sva sreca niej mi daleko datum poroda.Klackacemo se nekako jos nekih mesec i po.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
12.4.2017 17:54:56   
krin 40
Emice čitaj,čitaj..nikada se ne zna😃Micina m,prvo Skockici pa sad i tebi nalupetaše svašta.Izgleda da visok standard stvarno nema veze sa stručnošću.Volim ovu moju Srbiju❤❤❤.Kakva bre preklampsija..reci in da ne SE.UIzguglaj malo simptome i ostalo.Ludilo mozga.Anči rekoh ja da mi liči da ćeš preneti.Pa vidi Mimicu i Zumbulića.Skraćeni grlići,ležanje itd pa sad ništa.E da bebe izlaze tako lako gde bi nam bio kraj

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
12.4.2017 19:10:06   
Bunnyca
E bas tako,kao sto kaze Krin, kakva crna preklampsija, jeste da su simptomi prteini u urinu i visok pritisak, ali ne samo to.Ja sam sad imala proteine u urinu, pritisak 120/70, tako da pusti tu pricu.
Sto se grlica tice i moj je razmeksan, a tek sam 30 nedelja, kad sam pitala sta cemo da radimo, doktor kaze nista, to vam je to, lagano i bez stresauser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
12.4.2017 19:29:25   
krin 40
Bannyce moj je razmeksan od prvog dana trudnoce jer sam zbog missed-a umala kiretazu malo pre nove trudnoće i bio je 1.5 cm.Moj grlic je inace oko 2.5 i kao stena ali eto u ovoj trudnoći je tako.I ništa.U ponedeljak ću u 34 tu nedelju i ne smirujem se.Samo lupetaju.Naravno da ce posle da joj skoci pritisak.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
12.4.2017 21:24:54   
Zemunka85
Koliko se ja nerviram na lupetanja DR user posted image . Kako se olako frljaju dijagnozama, fuj! Ok i sumnja i proveriti al kad lupeeeeee..

Ja sam sad imala proteine u tragu. Doduše dao mi UK da radim, ali pisala sam u temi da su mi u Septembru bili u plusu. Dr rece hoce od slavnog npr suhomednato. Sutradan sam ponovila i bilo je ok. To sa urinom je ruski rulet.

I meni ovaj put dao jos neke analizi koje nikad pre nije, samo pred porođaj - ALT, AST i jos nesto. Prolupao. Pitao me za god mozda zato aaahhaaa..

Laku noc user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
12.4.2017 21:42:20   
MicinaMama
I ja ne volim kada lupetaju,aliuradila sam ponovo analizu posle popijenih 4 velikih casa vode,cekala sam oko 40 min da me potera da mokrim i bilo je isto.Posto ako je od dehidracije ili od hrane,pica... onda padne i bude ok.

Meni ostalo isto,nisu mi dali nikakve lekove.Prvo i idu dalje analize pa da se utvrdi.Malo su me uplasili ali nista strasno.Ja se osecam dobro.

Nadam se da ce nestati,sta sam sve procitala na netu za trudnicki diabetes i proteine uzas!Sutra ili prekosutra cu otici da uradim analize.

Jedino sto mi je rekla ako ovaj nalaz bude pozitivan nije dobro.Nadam se da ce sve biti ok.

Malo cu da se pripazim i to je to.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 5:20:30   
Mariya
Heej drugarice!!
Slatko sam se ismejala, trudničice u terminu su iz faze uprpavanja prešle u fazu dosta mi je, kad ću se više poroditi user posted image . Znam kako vam je, sve znam, još mi je sveže.user posted image Ali želim vam da vam bebci, kad su već čekali do sad sačekaju da prođe praznik, da ga ne provodite u bolnici.
Gde nam je Zumbul?
Ja se spremam za Ns, sad ću da podojim mališu i na put. Još danas pa produženi vikenduser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 7:16:26   
krin 40
Jutroo.Mariya 😃.Evo mene opet prve da kuvamuser posted image .Ustala sam rano,kuvam teleću čorbicu😊.Danas imam toliko obaveza da neću stići ni ceo ručak da spremim,zato kuvam čorbicu.U devet budim N i vodim je da igra Uskršnji turnir u košarci.Mm radi i danas pa moram ja.Traje od 10 do 13 h.Treba sedeti na klupi tri
satauser posted image .Ako se danas ne ukočim nikada i neću.Posle sa turnira idemo u DZ da uzmem recept za utrogestan pre praznika a posle DZ idemo na Novi Beograd da odnesem drugu lap top na popravku.Kad sve to obavim patosiraću.Šta ima novo kod vas?Trudnice u terminu ima li dešavanja?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 8:00:38   
AnaAna1
Dobro jutrooo drage, kod mene nista novo... muz me probudio pre posla da me pita sta bese to treba da uradi kad krene kuci popodne (da digne pare sa bankomata) a sinoc je reko da ce sve sto miu treba za posao da spremi u dnevnu da me nebi slucajno budio dok se sprema... i tako me razbudi covek za glupost user posted image ali ne mogu da mu se naljutim, sta cu user posted image

Ja ne planiram nigde da mrdam danas, mozda samo odem da izaberem salvete za dekupaz za bela jaja, volim malo da se igram da tim ukrasavanjem :)

Sinoc me je uhvatila malo nervoza, da li ce sve biti kako treba, sad me jos tripuju sa ovim pritiskom pa ko neka baba merim na svaki sat, i tako, pocele su te predporodjajne faze sto kaze Maryja, mislim da su mi 6.i 7.mesec zajedno prosli brze nego sto ce ove zadnje 2,3 nedelje... kad su mi pricali da 9.mesec traje kao vecnost nisam im verovala user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 8:07:17   
IvanaSK RR
Ana, nisam u toku, zašto se cimas oko pritiska?
Sto se tice TORCH-a meni je radjen u osmom mesecu jer mi je beba kasnila sa tezinom (ispostavilo se da je zbog visokog pritiska). A ja po te rezultate nisam ni otisla jer sam u međuvremenu otisla u porodiliste.
P. S. Sad videh da si pisala na prethodnoj strani sto se tice pritiska. Koliki ti je bio pritisak kad su merili? A te price su glupost, meni je bio jako visok pritisak i na kraju je sve bilo ok, hvala Bogu. Ti si pred terminom i nemoj da se plasis, ali ako stvarno bude mnogo visok lepo se spakuj i u porodiliste.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 13.4.2017 8:33:41 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 9:20:18   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image
Ana bice sve to ok. 9 je najduzi,duzi od svih 8 prethodnih. Jos kad preneeses.😐 Ja sam sa Norom dobila pritisak kada sam prenela termin od stresa😂,a meni je ceo zivot nizak 90-60,110-70.


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 10:23:40   
AnaAna1
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

P. S. Sad videh da si pisala na prethodnoj strani sto se tice pritiska. Koliki ti je bio pritisak kad su merili? A te price su glupost, meni je bio jako visok pritisak i na kraju je sve bilo ok, hvala Bogu. Ti si pred terminom i nemoj da se plasis, ali ako stvarno bude mnogo visok lepo se spakuj i u porodiliste.


Pre nedelju dana je na ctg-u bio 160/80, a kuci mi je uglavnom 140/70, i tad su me slali u porodiliste, tamo me detaljno ispitali i pregledali i poslali kuci i napisali metildopu 2x dnevno, a moj doktor koji mi vodi trudnocu (inace direktor porodilista tj celog gak-a) je reko da ne pijem metildopu jer je 140/70 ok, sve dok donji ne skoci do 90. Onda opet odem na ctg juce i izmeri mi posle ctg-a 150/100, a ja u zivotu nisam imala toliki pritisak, i posalju me kod interniste koji mi uradi EKG i izmeri mi 120/80 pola sata posle onog 150/100 i kaze ti si super, metildopa saaaamo po potrebi ako ti bas skoci, verovatno je od uzbudjenja malo skocio... eto... ne znam ni ja vise da li ga imam ili ga nemam. Koliki je tvoj bio pred kraj???

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 13.4.2017 10:25:38 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 11:05:38   
zumbulcic
Dobro jutro i od mene

Anaa jos uvijek si 2u1 user posted image vjeruj da mi svako malo padnes napamet. Znaci bebica nece jos van

Mariya sretan put, uzivajte

MicinaMama vazno je da se ti osjecas dobro. Malo pripazi samo na ishranu

krin ti si za mene zena zmajuser posted image

MaRa dobro nam dosla. Vidjet ces brze ce ti proci vrijeme druzeci se sa ovim divnim zenicama

Vjerujete li vi meni da je meni vise bezveze i javljat se na forum kad samo kukam. Pa tolike godine cekam na bebicu a ja samo nju kritikujem. Pa ko da je ona dusa draga kriva sto joj je postalo tijesno unutra. Muz se zeza kaze eskim je to zeno draga i previse mu je toplo unutra pa hoce vani da ozebe user posted image
Ja se uzasno osjecam, bol i pritisak u donjem dijelu stomaka zamjenio je bol u trticnoj kosti i podrucje iznad guze. Pa koza boli na dodir, kosti bole.... ne mogu se oslonit ni na jednu nogu, hodam kao neka baba od 90 godina. Malo sam citala i pisu da se karlicne kosti sire za nekih 4 cm user posted image Zar je moguce da to tako boli? Da li je ovo znak da se porod blizi?
Rjesila sam prebivaliste, prekucer su mi rjesili prelaznicu iz mog grada sa biroa, jucer me muz morao voziti ovdje na biro da se prijavim i da mi popune zdrastvenu knjizicu. Usput sam i odradila nalaze, urin mi se cini ok, zeljezo je extra od totheme ali mi je diferencijalna slika tak-tak. Poslije sam i do socijalnog otisla sa uvjerenjem s biroa da su me primili ne bi li mi ovjerili zdrastvenu knjizicu. Nisu htjeli, kao nije po zakonu i mogu dobiti otkaz i moram cekat 2-3 dana da njima dodu podaci elektronski. Sreca rekli su da ja ne dolazim, da moze muz umjesto mene.
Sutra idem na ukc kod dr navecer u pola 8 i jedva cekam da vidimo kakvo je stanje. Po meni je svaki dan sve gore i gore. Imam neki los filing da bi me mogla ostaviti u bolnici.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 12:22:13   
MaRa94
Zdravo tudnice.user posted image
Moram vas pitati jer eto neiskusna sam i ne znam sta da ocekujem, da li je u redu ako imetim nesto cudno i sve tako. Milion pitanja user posted image
Primetila sam da kada se malo umorim, ukoliko cistim kuci, ili spremam nestoza rucak, veeru pa duze malo stojim, ako odem u duzu setnju da mi se pojavi sekret i ponekad, ali ne uvek, da me zboli na desnoj strani pri dnu stomaka.
Uvek sednem da odmorim ukoliko se javi bol. Pa me zanima da li neko ima iskustva sa tim i da li je to opasno?
Inace, josuvek nemam neke simptome jace osim osetljivih grudi, cestog mokrenja, povremenog umora, grceva u stomaku i pojacanog apetita.user posted image Iskreno se nadam da ce tako ostati.

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 13:15:08   
IvanaSK RR
Ana, meni je pritisak otkriven u osmom mesecu, a nedelju dana kasnije su mi radili carski. Kad su me primili u bolnicu bio je 160 sa 110. Problem je bio sto i pored lekova pritisak je divljao, u nekim trenucima je dolazio do 190 sa 120.
Moj ti je savet da meris pritisak i po potrebi popijes Metildopu. Ako previše skoci idi u bolnicu. I jos jednom da ti kažem, nemoj da se plašiš, ti si skoro u terminu :)

MaRo, za sekret ne znam, ali bol u donjem delu stomaka je bio i kod mene posle dužeg set_anja, stajanja...

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 13.4.2017 13:16:14 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 15:39:29   
AnaAna1
Ivana pratim kao baba neka na 2h merim sa 2 razlicita meraca - digitalni i manuelni ahahaha a smejala sam se mojim babama i dedama kada su to radili da im slucajno ne skoci pritisak user posted image sad ih razumem :) ako skoci odmah cu metildopu, ali evo danas ceo dan ok, oko 140/70...

Zumbule mene konkretno karlica nije toliko bolela ali na forumu sam citala da su se mnoge zene zalile na te bolove, sve je to normalno, kako da se ne siri kad onolika glavica treba da prodje tu, i ramenca i sve... samo ti odmaraj, sve ce biti super, nema razloga da se porodis uskoro, svaki organizam drugacije podnosi trudnoci ali i to ce brzo da se zavrsi pa ce to eskimce napolje :) i kukaj slobodno, tu smo da se saslusamo ;)

MaRa pitaj slobodno sve sto te zanima :) ja sam konktetno imala pojacan sekret celu trudnicu i dr mi je reko da je toto sasvim normalno. Naravno ako primetis peckanje, svrab ili nesto tako odradice ti dr bris da vidi da nema neke bakterije, ali kazem ti meni je ceeela trudnoca prosla sa jacim sekretom a nisam hvala Bogu imala ni jednu bakteriju... a sto se bola tice i to je normalno, siri se materica, ali nemoj da preterujes do 12.nedelje sa aktivnostima, i cim osetis umor ili bol ti malo odmori... slusaj svoje telo, kad ti se seta setaj, cim osetis da ti je tesko odmori... ja sam se vise umarala u 4.mesecu nego u 5. I 6., organizam prolazi kroz razne faze u trudnoci...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 16:07:38   
IvanaSK RR
Ana, ne moras bas na dva sata :) Samo se opusti, bice to sve u redu, sigurno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 18:12:28   
krin 40
Al ste se raspričale😃 Ja mentalka sad ušla u kuću(kad sam vam jutros pisala da idem napolje😃),Ćera na turniru osvojila medalju za drugo mesto,ljubi je
mama.Mama osvojila utrnulu zadnjicu na drvenim klupama od 10h do 15h.Posle kolima po celom
BGD😎.Ja moram da pocnem da vozam torbu za porodiliste sa sobom.Zumbule ima tema BOL U PUBICNOJ KOSTI.Pisala sam tamo.Mene to boli mesec dana.Ja
ignorisem.Hodam na silu pa kad se ugrejem ne osecam dok se ne ohladim😃Ana drži se..jos malo.Maro ovde svasta mozes da pitas.Moj sin u stomaku se
umirio.Isprepadao se u finalu koliko su vristale i navijale😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 13.4.2017 18:15:49 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
13.4.2017 22:45:05   
MicinaMama
Vece drage moje!

Zumbulcic bas tako,vazno je kako se ja osecam user posted image user posted image

Anaana visok pritisak i jeste zeznut u trudnoci,smeta i bebi.Samo nemoj previse da razmisljas o tome i da meris non-stop,panika dodatno dize pritisak.Opusti se i lezi.Jao ne znam kako sam zaboravila a to nam je bila tema u mojoj prosloj trudnoci na RR SOK OD PARADAJZA!!!Savrseno dobar protiv visokog pritiska i meni je pomoga kada sam oticala!Pila sam ga svaki dan i verujes li da mi je pritisak bio normalan.

To su mi savetovale forumasice na RR i upalilo je.

Krin vidim pisala si da si pospana pa da ti kazem : Samo spavaj i odmaraj!!
Kako su ove moje dve smizle kod kuce (na raspustu) nista ne stizem pa ni da spavam.Ustaju kao kokoske!U 7h vec su na nogama.tako da i mene probude i non-stop bude ako prispim....tako da od sna nema nista.

Uzasno me boli ispod desnog rebra.Ili me bole rebra,vise ne znam ni sama.Jutros me je opucao strasan grc u levom listu,jaooooooo....evo ceo dan me boli.Jutros nisam mogla da stanem na nogu.

U ponedeljak cu da radim proteine,sutra cu da odmorim vise od hodanja i da farbam vaskrsnja jaja.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
14.4.2017 9:03:20   
krin 40
Jutroo.Bojite li jaja?😃 Ja bojim ali jedva sam ustala..juče sam se tako izmorila da sam jedva ustala

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
14.4.2017 14:23:47   
Skockica
Gde ste trudnicice, farbate jaja? Ja sam deset_ak ofarbala i imamo još toliko kupovnih. Nisam se previše zadrzavala u kuhinji da mm može spremiti rucak za goste, došao nam njegov prijatelj sa devojkom da vide bebu.
I ovde je Veliki petak, hocu reci katolički, ne jede se skroz posno kao kod nas mada se riba jede ali je on zbog nas spremio sve posno. Bilo jako fino pirinac sa soja sosom i povrćem, ribu kuvao u belom vinu, pekao rakove, jedino sam ja pasuljic spremila.

Sad dojim beku pa da vidim sta vi radite, nisam se neko vreme javljala, koristimo lepe dane za set_njicu.


< Poruku je uredio Skockica -- 14.4.2017 14:26:32 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
14.4.2017 16:09:29   
MaRa94
Caaoooo. Evo i ja ofarbala crvena jaja. Ali bas se tesko farbaju jaja. Tesko su se jaja ofarbala iako sam stavila 4 kesice farbe.
Da vam ispricam kako sam se prepala. user posted image user posted image
Jedna kesica je bila iscepana malo i svr mi je onaj prah pao na trenerkama koje su svetlo plave, ali nisam to uopste primetila. Izadjem ja napolje i kako kisica padala nakvasi mi trenerku i razlije se boja. I skroz leva noga, unutrasnja strana butine pa sve do kolena napred je pocrvenelo krv boje. I kada sam videla noge su mi se odsekle. Pomislila sam da sam prokrvarila.user posted image i tek vidim da nije krv. Pao mi je kamen sa srca. user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
14.4.2017 17:20:19   
MasnaMasnica
Cao trudnicice. Ja se ceo dan vozikam sa mm ,birali neke plocice ,sada me glava boli.
Jeste li ofarbale jaja?
Maro mogu da zamislim kako si se odsekla,hvala Bogu sve je ok. Prepadnu nas tako te sitnice.
Meni sveki cuvala decu ,spremila rucak i ofarbala crvena. Ja cu sada malo da dremnem pa posle da ofarbam i ja neko. I da napravim seherzadu za nedelju.
Ljubim vas.💓

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 14.4.2017 17:21:14 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
14.4.2017 18:38:36   
AnaAna1
Dobar dan domacice, ja zavrsila sa jajima, malo sam u crvenoj boji, malo u lukovini sa listicima a malo sam radila i dekupaz na belim jajima. Postavicu sliku sutra kad ih poredjam lepo u ciniju :)

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here