|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
17.5.2017 16:37:44   
Ana RR
Anck, da li si obrisala cash i cookies?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
17.5.2017 17:51:09   
Anck Su Nmaun
Pa jesam pre neki dan..alevo sad sam opet.. 😣

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
17.5.2017 20:46:49   
jess021
Evo i mene, dojim Milu pa mogu da citam i pisem.
Marya, javi sta je sa sestrom, iskreno se nadam da ce sve biti u redu.
Sanjice, kako je proslo sa tatom?
Mi smo danima turbo, sutra na rodjendan, u subotu na krstenje u Sentu, tako da je akcija stalno.
Njih dve se ne zaustavljajuuser posted image Mila hoce da iskoci iz ruke, samo bi da stoji.
Pre neki dan smo krenuli sa cvrstom hranom, za sad smo probali palentu.
Moram malo da iscitam temu o ishrani.
Idem odmah, lepo spavajte!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 0:21:41   
Mariya
Veče mame!
Moj L se razboleouser posted image slini kao iz česme i kašljuca. Usisavala sam mu nos jedno 30000 puta!ako ga držim uspravno, cure mu sline iz nosa!
Bili smo danas na emng pregledu,mučili su ga baš,bockali, ali smo saznali da nema pokidanih nerava i da je moguć potpun oporavak!
Sestra se javila,u utorak je operišu. Rekli su joj da je genetski i da joj se i rodbina pregleda. Svakako sam nameravala na kompletan pregled, sad imam razlog više.
Von,nemam volje jer otprilike znam ishod te tužbe i suđenja. Nema smisla trošiti ovo malo vremena i novca što imam na to. Ništa neće promeniti, niti će mu ruku popraviti.
Jess,kod vas je baš turbo,a bitno je da je veselo!! Ljubi curice od mene.
Bacam slinavka u krevetac i nadam se noći sa što manje buđenja..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 5:54:44   
jess021
Marya, mnogo mi je drago zbog bebana, bice to sve super. Slazem se za tvoj stav prema svemu tome, ne treba gledati unazad. Daleko od tiga da covek moze biti ravnodusan, pogotovo kad je dete u pitanju, ali vi se sad morate fokusirati samo na oporavak.
Ljubim vas punooo

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 7:40:58   
IvanaSK RR
Jutro.
Mariya, bas mi je drago na lepim vestima user posted image
Ozdravite sto pre.
Jess, kako ste vi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 8:25:48   
bebilule
Jutro i od mene. M u vrtiću, meni haos na poslu. Popijem kafu, pa redom.
Marya, baš si me obradovala lijepim vijestima. Samo gurajte naprijed, on je najbitniji i njegov oporavak.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 10:41:56   
emicaa
Mariya bas se radujem a ce mu rukica biti dobro.A brzo ce i prehladica proci,mada je mnogo mucno kad su tako mali.
Moji su oboje ozdravili,nadam se da ce do kraja mjeseca tako i ostati.Davida cu stavit u izolaciju naredne dvije sedmice user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 11:54:03   
Milena18
Dobar dan, mame!
Mariya, super za ručicu! Nadam se da će i sa sestrom sve biti u redu.
Ivana, ja sam mislila da je kod beba hemoglobin preko 110 ok user posted image
Sanjice, kako ti je tata?
Mi išle do grada i na pijacu, posle ćemo ponovo napolje. M je malo manje nervozna danas, možda joj je izašao zubić, nisam uspela da vidim.


< Poruku je uredio Milena18 -- 18.5.2017 11:55:45 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 13:00:28   
IvanaSK RR
Milence, pisacu u temi Gvozdja da ne idem ovde off.
Proveri da li je zubic izasao pa pisi u temi user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 13:26:27   
emicaa
David je danas zaspao tek posle pola 1.Bilo bi lijepo da bar sat sastavi ali cisto sumnjam.Djecu su tu tako da je haos user posted image
Milena jel ima ona ijedan zubic?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 13:47:29   
amelia
Dan mame... Da se pridruzimo klubu slinavih ali ja sam srecna ako samo na to ostane. Izbila mu jos dva zubica nadam se sad da ce ohladiti i odmoriti malo, stalno je imao t i bio nervozan i histerisao.za 10 dana 4 zubica user posted image

Mi krecimo ne znam gde mi je glava ne znam kako cu izaci na kraj sa ovim stvarima i gde da ih zatrpam user posted image
Imam jos spavacu sobu pa onda kupatilo i hodnik. Vrucine su vec pocele bice veselo.

Mariya drago mije za lepe vesti za deckonju nadam se i sa sestrom da ce biti sve ok.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 16:27:08   
vonavoj
Mariya.to su mnogo lepe vesti,bas mi je drago!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 16:45:50   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene!
Maryia, super za malenog.user posted image
Milena, tata kaze da je dobro. Ali nikako da stupimo u kontakt sa dr koji ga je operisao. Nismo ni sigurni ko ga je operisao.
T sutra vodimo na ultrazvuk, Sofiju moram kod zubara. I posle ih vodimo kod moje mame na cuvanje. U subotu moramo opet kod mame. Sestricina slavi rodjendan. I tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
18.5.2017 22:33:50   
Milena18
Emice, ima samo jedan, izbio joj pre mesec dana.
Sanjice, super što se tata oseća dobro.
M zaspala, odoh da završim seriju koju sam počela jutros, pa da se i ja bacim u krevet.
Laku noć, ženske!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 2:08:12   
Duškić
Milena, spavaj..Mi dojkali...Seka nas probudila kaslje..i krenule sline..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 6:24:05   
vocicana
DDobro jutro devojke. Nisam stigla ni da rivirim na forum mozda caki tri dana, vise ni sama ne znam.
Pocinjem da radim danas, pa da se javim, jer sam bas mnogo rano ustala.
Povredila sam ledja, kako ne znam, ali ne mogu vazduh da udahnem, boli me i grudnna kost. Poludecu vise. Misic ili novi diskusi u grudnom kosu, videcemo. Dobicu danas uput za magnetnu. Uzano sam indisponirana od bolova, mnogo sam nervozna. Nista da uradim ne mogu. Spavala sam kao na sipkama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 7:17:16   
IvanaSK RR
Jutro. Duskic, kako ste? Milena, jel ima drugog zubonje? :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 8:42:35   
Mariya
Jutro mame!
Hvala vam svima na podršci user posted image i terapeutkinja kaže da je ona odmah videla da će to biti dobrouser posted image baš je divna žena. Kaže da čim beba pomera prstiće kao on to se brzo popravi. (e sad,za njih je i nekoliko meseci brzouser posted image Ali biće dobro i to me raduje).
Lu otišla u vrtić, jedva je dočekala,ne znam šta joj jeuser posted image dosad smo se borili oko odlaska a sad ide presrećna! Juče smo imali porodični sportski dan u vrtiću, mame i tate sa decom pa smo jurcali, takmičili se,baš nam je bilo super, a deca su najviše uživala,baš se videlo na licima koliko se raduju.
H još spava,a ja držim mališu,od 7 sam mu 5 puta usisavala nos i opet je pun.i tako smo proveli noć. Za pola sekunde se zaslini. Tako da sam nazvala dr, idemo u podne da ga pogleda.
Jao,tako bih spavala...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 11:15:09   
emicaa
Mariya da ti se nije Lu zaljubiska pa se radije odlasku user posted image
Ja trebam uspavati Davida a ne djeluje mi kao da mu se spava.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 12:39:20   
Milena18
Dan!
Duškić, Mariya, da ozdrave brzo dečica!
Ivana, nema zubonje još.
M se noćas budila na sat i po i svaki put je sisala, ne znam za sebe od umora. Sad kao kunja, ali se stalno nešto vrti, a i to njeno dnevno spavanje nikad ne potraje ni sat. Jedva čekam vikend da mm više bude kod kuće.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 12:55:06   
emicaa
Milena mozda se i to dnevno spavanje promjeni,David je do prije mjesec dana spavao pola sata,sat najvise.A sad spava i po dva i po sata.A za nocno ne znam sta bih ti rekla,moj super spava ako ja nisam u sobi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 19:23:34   
Anck Su Nmaun
Cao mamite, sta radite?
Ja bila sa V malo napolje i sad se vratih da spremam popsije za sutra...izadjoh da zapalim.jednu pa.na posao...drzite mi fige prvi put ih pravimuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 20:34:57   
Duškić
Krci kao blesava ova moja mala, sad sam je inhalirala i dala sirup... A sto ne stizem da iscitam postove... M radi nocnu , uspavala malca pa se izlezavam..a lom na sve strane..He..he.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 22:42:43   
Milena18
Joj, Emice, nadam se da će i ona početi makar danju da spava, ili makar noću, uopšte ne mora oba user posted image Jedno vreme je noću lepo spavala, ali davno to beše.
Duškić, pusti lom, odmori user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here