|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
19.5.2017 23:27:54   
Mariya
Veče mame!
Toliko mi se spava da sam na sekundu zaspala i ispao mi je telefon iz ruke i pravo na L glavu user posted image pokušavam da ostanem budna, juče sam isto ovako zaspala i odspavala pola sata dok je on sisao.
Odnela sam ga kod dr danas, i kažem ja kako imam neki osećaj kad dete treba odneti lekaru, L ima upalu ušiju! Sreća pa sam ga odnela inače bi nas zakačio vikend sa njegovom upalom. I ja se osećam grozno. Boli ne celo lice i glava i promukla sam skroz a nos mu curi ludački, čim nagnem glavu napred kaplje mi iz nosa user posted image zna li neko kako ili sa čim izbaciti sejret tj šlajm iz grla?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
20.5.2017 6:38:55   
IvanaSK RR
Jutro.
Duskic, kako ste jutros?
Milena, moja i dalje ne spava nocu, evo budni smo od pre pet. Danju zna ponekad lepo da odspava.
Mariya, ako imas inhalator mozda da se i ti inhaliras?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
20.5.2017 15:48:48   
suzi kju
Dan mame. Mariya kako si, jesi bolje malo?
Meni je i Andja dobila jutros temperaturu, vodila je kod dr, i koja je dobila antibiotik i tako, sada sam joj dala sirup, za 5 minuta je skocila sa 38,5 na 39,a bicu sama sa njima do srede, muž mi je otišao na neki teren, nas me nervira njegov posao, mnogo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
20.5.2017 17:01:38   
IvanaSK RR
Suzi, moj je otisao na teren pre četiri dana i bice odsutan par nedelja user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
20.5.2017 21:03:07   
jess021
Vece mame!
I mi se pridruzujemo klubu bolesnih user posted image
Mila vec dva dana ima temp, a ja neku kijavicu, tako da danas nismo ni otisli na krstenje. Mislim da je jako muce zubi, gornje jedinice samo sto nisu. Kako se razlikuju, sa Lenkom nismo osetili zube.
Suzi, ne mogu zamisliti kako ti je samoj sa njih dve, bas je bzvz taj njegov posao.
Mm je bio dve nedelje na godisnjem, ali je jednu proveo na vikendici radeci, ali svejedno bas mi je prijalo sto je kuci.
Marya, dobro pa si ga odvela kod dr.
Nadam se da ce nam svima biti mirna noc!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
20.5.2017 21:50:58   
emicaa
Jess i Davida muce gornje jedinice,i ekcwm na obrazu se opet pojavio.Mjesec dana je mirovao.
Nadam se da ce vam djecica brzo ozdraviti,bas je ruzno kad se muce.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
20.5.2017 22:39:53   
Duškić
Sva decica da nam ozdrave a i mame . Samo da mahnem i pozelim laku noc...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 1:32:39   
Skockica
Dobra noc!
I mi smo kolektivno prehladjeni i ne bili kakvo je vreme. Meni je dosta pomogla inhalacija sa Nasobolom, muz redovno ide u saunu ali se mama i klinci jos bore. Najgore sto ovom malom zapusen nosic a ne da da mu cistimo.
Brzo ozdravljenje svima user posted image

< Poruku je uredio Skockica -- 21.5.2017 1:35:36 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 7:29:30   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Deca su jos kod moje mame. Kisa je padala cele noci.
Nadam se da ce Sofi i dalje da bude zdrava.
Nisam pisala T smo vodili na ultrazvuk. Sve je sve ok. Ono sto nam preostaje sa joj do daljnjeg ne dajemo mlecno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 8:30:59   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice, i ovde je padala nocas kisa.
Maca je spavala do sedam, valjda joj prijala kisauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 9:43:10   
suzi kju
Dobro jutro, ja nisam spavala noćas, bas me strah temperature, Andja je sinoć imala čak 39,7° i to nenormalnoj brzinom raste. Izmerim joj ono 39° dok sam spremila sirup i raskomotila je skocila na 39
Eto Bogu hvala od sinoć nema, neka tako i ostane. ..
Sanjice moguce da joj ne prija laktoza. Bitno da je sada dobro i da je ne boli stomacic.
Ivana oleee ovo je prvi put danja pročitam da je maca spavala do 7user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 10:56:12   
jess021
Dobro jutro, Mila je imala i nocas temp, ako bude imala opet vodicu je kod dokotora
Sanjice, mozda je nesto prolazno, bitno da su nalazi ok.
Lenka sa tatom napolju, a mi cemo jos danas biti kuci.
Ja nikako da odem kod frizera, kosa mi je ocajnauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 11:07:08   
suzi kju
Jess user posted image ljubi Milu. Sad tek čitam tvoj post da ima temperaturu, bezveze. Ja njih vodim kod lekara čim dobiju T jer do sada nikad nije skakala bez razloga a tako teško im se obara pa me je bas strah visoke temperature.
Frizer. ...šta to beše user posted image ja trebam da se šišam, farbam. ..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 13:56:26   
degu
Dobar dan mame, nikako se ne javljam, ne mogu da ispratim sta vam se desava pa mi glupi da uskacem. Mi smo isto sad opet bili virozni, Bogi hvala Bogu u dosta blazem obliku. Setih se da sam u nekoj temi pisala da se budi 2,3 puta, hahaha, divnog li vremena. Sad se budi i 10 puta i ostaje budan, razbudjuje se, igra se. Ko prezivi pricace. Isti je kao Doda sto je bila. A danju nekad bukvalno 3 puta po 15 minuta, ludilo s njim.
Marija nikako da pohvatam sta ti je sa sestrom? Cim spominjes Kamenicu nije dobro, ali ne mogu da nadjem gde si pisala. Super sto ce se Leon potpuno oporaviti. Da vas i prehlada sto pre popusti.
I sva ostala decica da se sto pre oporave user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 15:10:52   
vocicana
Dobar dan mame. Bas se user posted image kada vidim da su malisani bolesni. Moj je poce jutros uzasnoda kija, a kako i ne bi, kupanje sredjivanje i eto ga za sat vremena otkriven u krevecu, milion pokreta i poteza pravi ne bili se namestio da spava.
Jess nadam se da ce brzo da prodje. Kako ide vreme, vec zubici..
Maryia ima li novosti za sestru, nisam se vracala unazad? Neka urade u Kamenici sve sto treba, da zna na cemu je. LJubi Leona.
I kod mene nista novo, svakog dana sve u krug. U petak pocela da radim, sutra mi pocinje prvi krug smena posle skoro dve godine. Imam tremu posteno da vam kazem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 21:13:52   
vonavoj
Vece mamike!
Voci,verujem da ti nije svejedno..ali brzo ces se navici!
Mariya ni ja nisam povezala sta ti je sa sestrom?
Ja sam dobro posle operacije.setam se.krecem...jedino sto me brine sto mi je sve tvrdo gde su savovi..valjda tako.mora..tek je proslo 2 nedelje..
Inace.danas sam bas ponosna,Tika je naucila da vozi bez pomocnih tockica.jutros joj skinuli i naucila za jedan danuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 22:11:55   
Duškić
Super, Von!
Ivana drzimo fige da se i sutra pohvalis spavanjem!
Voci, izdrzaces ti..ja nisam radila skoro 4 god spojila jedno pa drugo dete...a sad kad pomislim uh.
Ljubim Vas, mi ujutru putujemo..Da spakujem jos po nesto ..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 22:44:16   
vocicana
Jao imam tremu imam, ali koleginica koju sam dobila za pocetak smenskog rada, super je lik, sa njom sam se oduvek divno slagala, tako da ne brinem. Sutra startujemo zajedno.
Von, to su granulomi na mestima konaca, procice, takav ti je tip koze, ja isto, sivena sam pre tri meseca i 4 ako nije proslo, i sada imam "kuglice" na ruci.
Duskicu, a cime se bavis, msm sta radis?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
21.5.2017 23:55:22   
Mariya
Veče mame!
Vidim nismo samo mi porodično bolesniuser posted image Lu još kašlje,H kašlje i slini, ja isto, muž samo slini, a L sad već dolazi sebi, manje slini, ne kašlje (još!)i danas je bio solidno raspoložen a i dosta budan, s obzirom da je ova prethodna 3 dana prespavao, a kad je bio budan plakao. U petak ga vodim na kontrolu, nadam se da će biti dobro do tada.
Od sutra kreće nova nedelja terapije i opet smo popodne.

Degu draga, nema veze što ne možeš da nas ispratiš, samo se ti javljaj, piši da znamo kako ste.

Von, user posted image za drugaricu, i mi bismo trebali naučiti Lu ali nemamo kad.
Jess, ljubi devojčice!
Sanjice, super što je sve u redu,onda joj nešto od hrane smeta.
Voci, uhodaćeš se brzo. A kad ti dosadi posao,ti opet zatrudniuser posted image Ja sam u poslednjih 6,5 godina ukupno radila 22 meseca i to iz 2 puta ostalih 5 godina trudničko-porodiljsko. I neću raditi još 2 godine, a ako se L ruka ne popravi onda i duže.
Suzi kako su cure danas?
Mojoj sestri su dijagnostikovali rak debelog crevauser posted image Danas je otišla za Kamenicu, operišu je u utorak i nakon toga će videti koliko je uznapredovalo i koji je dalji tok lečenja. Jako sam tužna i zabrinuta zbog nje, baš mi nije svejedno. Kao da nemamo dovoljno muka. Sad kako zbog bolesti ne vežbam L shvatih da bi ovako trebali da živimo da ga nisu povredili, da ne gledam na sat da li je vreme za vežbe,je li prošlo sat vremena od hranjenja, sat vremena između 2 vežbe, 4 sata između 2 kruga vežbi... Opušteno sisamo,spavamo šetamo se, igramo i ne gledamo na sat.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 0:54:34   
Milena18
Veče!
Mariya, žao mi je zbog sestre, ali ipak se nadam da je to neka početna faza i da će biti dobro. Šaljem vam pozitivnu energiju user posted image
Degu, kako si ti?
Duškić, a kuda putujete?
Voci, javi kako je prošlo na poslu.
M se probudila već drugi od kad je u 10 zaspala, opet siki. Biće ovo duga noć user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 22.5.2017 1:00:10 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 9:10:32   
vonavoj
Mariya.bas mi je zao😢samo stres...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 11:28:48   
degu
Marija bas mi je zao user posted image jel imala neke simptome?
Mislim da se taj rak uspesno leci, ali u svakom slucaju je strasno i bas mi je zao, pogotovo sto je ona u neku ruku sama, ti zbog decice ne mozes mnogo biti uz nju fizicki.
I mene ceka Kamenica zbog mog grlica, a ja sve odlazem. Sad u junu idem kod ginekologa pa cu traziti uput i polako da krenem to da resavam, nije za zezanje. Moje tetke su bile u mojim godinama kad imje sve pocelo, nisu se kontrolisale i lose se zavrsilo.
Bogdan je inace jedan mali smesko, nespavalica i drekavac. Doda je divna, ima ponekad ispade sa dazom necu, ali inace je dobrica. Bili smo neki dan u zoo vrtu, bas je bilo lepo i napunili smo baterije.
Von brz oporavak!
Milena hvala sto pitas :) konacno mogu reci da sam dobro :)

< Poruku je uredio degu -- 22.5.2017 11:30:05 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 11:49:08   
emicaa
Degu kakav ti problem imas?Mislim to sa grlicom,nisam upucena.
Davidu je operacija za 7 dana,ja znam da je to nista ali ludim od brige.Sinoc sam legla i plakala kao luda.Nece suze stanu.Od jula samo se nadovezuje jedno stanje na drugo.
Mariya nadam se da ce to sestra imati uspjesnu operaciju bez komplikacija,da se nije nigdje prosirilo.Ne mogu ni zamisliti kroz sta prolazi.Mnogo mi je zao i nje a i tebe i Leona.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 14:14:41   
degu
Bila mi je 3b grupa papa testa, biopsijom dijagnostikovane promene cin 1, to je najblazi stadijum.prekanceroze, u trudnoci sam lezala u Kamenici, radila biopsiju. Zadnji papa u 8.mesecu je bio dobar, trudnoca nekad regenerise grlic, nadam se da ce biti tako.
Ma sve se moze podneti samo kad su deca zdrava, najgore je kad je njima nesto. Drzi se Emice, videces da ce to dobro proci, lakse nego sto zamisljas! user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
22.5.2017 16:05:26   
eca89
Marya, mnogo mii je zao, nadam se da ce sve biti okuser posted image !
Drzi se Emice, sve ce to proci, ko zna zasto je to dobro.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here