|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
25.7.2017 19:43:13   
Duškić

IZVORNA PORUKA: krin 40

Anck i meni😃 Dok sam bila u temi skoro sve smo čekale treće.Nikiteki čeka četvrto❤


To je nesto najlepse. I ja da sam u boljoj finansijskoj situaciji rodila bih jos dva.
Nas je cetvoro , sad kad se skupimo puna kuca, prelepo, a svi priblizoh godista.
Svaka cast zenicama!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
25.7.2017 19:47:21   
krin 40
I meni je sada iz ove perspektive žao što se nisam ranije odlučila za treće.Ali ja do pre dve godine stvarno nisam želela.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
25.7.2017 21:12:39   
Anck Su Nmaun
Ma bas mi je milo, u mom okruzenju je sve vise mama sa troje user posted image
Krin, ja cu biti spremna za trece tek za koju godinu user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 7:49:17   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mi smo sinoc imali povraćanje, dva puta je povratila, posle toga je vilenela po kuci do pola dvanaest. Nocas nije i nadam se da ce tako ostati.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 12:35:15   
Milena18
Gde ste, mame?
Ivana, nadam se da je sada sve ok.
I moja beba je zaspala u pola dvanaest sinoć, a jutros je prvi put plakala od kad sam počela da radim. Mm je pokušavao da je smiri dok sam bila u kupatilu i čujem neko šuškanje, otvaram vrata, kad ona stoji ispred i pruža mi ruke da je uzmem. Srce mi je puklo. Srećom, čim sam otišla, zaspala je ponovo. I u toj žurbi jednu bretelu veš majice uopšte nisam obukla, nego mi je visila onako bez veze ispod bluze, primetila sam tek kad sam stigla na posao user posted image


< Poruku je uredio Milena18 -- 26.7.2017 12:36:33 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 12:45:23   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Moji spavaju. Ja pospremila kuci i legla da citam. Glava me boli.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 13:19:37   
IvanaSK RR
Milence, opet je jutros povratila. Dala sam joj smektu. Raspoložena je, vesela, videcemo danas...
A za tvoju lepoticu i meni zasuzise oci user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 16:53:41   
Anck Su Nmaun
Mi malo skitali..bili do BIG-a malo se izduvala od kuce.
Kupila nove naocare jer sam neki dan razbila stare.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 19:46:50   
emicaa
Ivana jel dobro maca sad?
Dora je zavrsila sa snimanjem ali u petak ide opet da nam reknu kakvi su snimci a do tad nastavljamo i sa sirupom.
Anck kako ti je muz?



< Poruku je uredio emicaa RR -- 26.7.2017 19:47:56 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 19:52:45   
Duškić
Ivana, kako je maca?
Milena , srce malo trazi mamu..
Mi bili do parka, izjurili i sad da ih sredjujemo.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 21:31:05   
vocicana
Ivana, kako je malena?
Joj sto me stomak boli, tako sam nesto nikakva.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 21:41:08   
Anck Su Nmaun
Ja sam u ovulaciji stomak me rastura citav dan user posted image user posted image
Ivana kako je drugarica? Jel.povracala?

Emice muz je sad ok. Pije lekove ..kuvam mu razne cajeve... za sad dobro je.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 21:46:21   
vocicana
Ej da, pa ja sam zaboravila. Drago mi je da ti je muz bolje, moj je jutros ispiskio kamen, pooooveciiii. Dobro jebilo, kako je prolsi put bilo.
Ja sam Anck prokrvarila sada u ovulaciji i prosli mesec tako. Otkinuo me je stomak.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 22:11:21   
Anck Su Nmaun
I ja sam juce ujutru.
Voci a koliko mu je trebalo da ga izbaci?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 22:13:48   
dddaca
E bas ih hoce ti kamencici. Nadam se da ce proci sto bezbolnije. I moj se danas zali da ga ledja bole, ali mislim da je istegao neki misic

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 23:19:05   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Voci a koliko mu je trebalo da ga izbaci?

I jel.ga.bolelo kad.ga je izbacivao?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
26.7.2017 23:22:18   
vocicana
Imao je bolove nisko u besici, ali je to bilo drasticno manje nego prosli put, jer je i u bolnici zavrsio. Izbacio ga je jutros za 10 minuta, ali je prvi nalet bolova imao pre 3 dana, kada se vratio sa treninga, bled je bio kao krpa. Pa je prestalo, juce ujutru i posle podne imao bolove, ali kazem dosta manje i jutros je osetio i izbacio. Znaci strasno kakvog je oblika.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
27.7.2017 0:44:11   
Mariya
Veče mame.
Muče se muževi, muče se decauser posted image moj dečak se prevrće po krevecu, danas je dobio 2.dozu pentaxima, toplikav je ali nedovoljno za eferalgan. Još uvek ne spava, a ne mogu ni ja od njega kad kmeči. Baš mi ga je žao user posted image
Mi smo bili u ponedeljak na kupanju, mališa po prvi put, uživao je, a i umorio se, spavao je kao top! Devojčice su isto, rekla sam mm da moramo bar jednom nedeljno na kupanje, svi smo uživali. Onda smo u utorak odmarali, baš nismo bili ni za šta. Danas smo bili u savetovalištu, Lu i L, primili vakcinu i izmerili se, pa smo predali papire za putne troškove, pojeli sladoled, obišli kineze i obavili nabavku,sve sa njih dvoje, baš su dobri bili.
Sutra uz kukova, u petak dolazi sestra, u subotu slavlje kod druga mm a u nedelju rođendan. Znači nema odmora ni ove nedelje, a od ponedeljka novi turnus terapije. Nekad se pitam otkud mi snage.
I kod nas se dosta parova sad odlučilo za treće dete. Mi plenimo gde god se pojavimo, svi su oduševljeni kad nas vide. U ponedeljak je neki čika došao do mm i kaže mu "Ti si srećan čovek! Sa njima imaš sreću za ceo život" misleći na našu dečicu. A kad sam rodila H, nisam mislila da ću imati još dece. Ali eto, predomislih se i drago mi je. Da nisam, kajala bih se celog života. Ali pretpostavljam da ću kad ostarim, žaliti što nisam rodila i četvrtouser posted image
Mališa zaspao najzad. Odoh i ja. Laku noć.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
27.7.2017 8:06:25   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Hvala, devojke, sto pitate, Andrea je dobro. Juce nije mnogo jela, ali je pila vodu. Jutros je vristala koliko je bila gladnauser posted image
Valjda se nece nastaviti.
Anck, drago mi je da muz nema velike bolove.
Mariya, super za kupanje :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
27.7.2017 8:49:48   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro
Ivana drago mi je da je maleckoj bolje!
Mi ustali gledamo Nindza Kornjace

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
27.7.2017 9:02:17   
krin 40
Jutroo.Ivana Maca ozdravila😃 Mariya ja ću sledeće leto živeti na bazenu😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
27.7.2017 9:03:21   
IvanaSK RR
Anck,i sin voli Nindža kornjace, dovedi ih kod nas da se druze :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
27.7.2017 9:17:42   
Sanjica26 RR
Dobro jutro, Moje doruckuju. Ja sam krecem u akciju raspremanja kuce i da barem ocistim babure za rucak,
Anck, samo ga kljukaj cajevima.
Maryia, ne pises nam kakvi su sestri rezultati ili ja nisam videla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
27.7.2017 9:31:04   
Milena18
Jutro!
Ivana, drago mi je da je maci bolje, neka tako i ostane.
Mariya, imaš ti još vremena da se odlučiš na četvrto user posted image
M je jutros ustala u 7:20, to je za nju jako rano, juri je mm po kući već dva sata. Ne znam da li sam pisala, bila je opsednuta jedno vreme kantom za smeće, po ceo dan je bacala svašta u nju, nismo mogli da je odvojimo od kante user posted image Sad je tako sa kuhinjskim elementima, otvori vratanca, ubaci celu glavu unutra i vadi tanjire. Cirkus sa njom po ceo dan.
Juče sam kupila patike za trčanje, sad samo još nekako da uglavim i to u dnevni raspored. Baš mi je potrebna neka fizička aktivnost i da malo isključim mozak, makar na 15 minuta dnevno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
27.7.2017 9:39:31   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anck,i sin voli Nindža kornjace, dovedi ih kod nas da se druze :)

T gleda sve te crtace decacke , i ako je navodim na drugu stranu tesko. Bice muskaraca kad poraste..na mamu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here