|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 8:45:39   
krin 40
Jutroo.Emice❤ Ivana jesi li vozila😁😁😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 8:53:18   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Danas ce dan da bude zanimljiv. Cekam muza da dodje, pa da strcim po meso. Ove dve jos spavaju, pa da ih ne budim
Ivana, i ja sam to htela da pitam jel si vozila?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 13:32:11   
emicaa
Mi isli u nabavku,taman dosli kuci i sjetim se da nisam kupila mljevenu plazmu.Onda Doru za ruku i nas dvije odemo.Nesto je tako ruzno vani,tesko se dise.Jedva se vratih kuci.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 13:48:46   
krin 40
Emice ja upravo gledam kako u Bgd-u prže jaje na trotoaruuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 14:01:51   
Duškić
Ja smutila nes i seka nam svracala , ovi nisu nista spavali. A klimu ne iskljucujemo.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 14:08:06   
krin 40
Gore leto mi skoro nije bilo.Čamim u kući do 19h..Da bar opet padne na 31-32.Bar smo i preko dana isli napolje

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 14:51:24   
veselicaa
Ja ne izlazim dok ne bude 19:30user posted image A planiramo do jednog trznog centra da odemo imaju neka snizenja.
Nina odspavala,sada slusamo pesmice,smizle se spremaju da se brckaju u bazenu.Rucak nemam samo papriku sa pavlakom i jutros spremala proju.Jescemo nesto na brzinu.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 15:23:53   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: krin 40

Gore leto mi skoro nije bilo.Čamim u kući do 19h..Da bar opet padne na 31-32.Bar smo i preko dana isli napolje


Ma grozno. Sinoć su mm i Marko tek u 8 i 20 izašli. Nije bilo vazduha.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 16:27:52   
IvanaSK RR
Nisam vozila. Moram prvo da skinem nalepnicu i lepim drugu. Muz nije stigao, registrovao auto dan pred put. A pre toga moram po nalepnicu.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 16:33:43   
emicaa
Ja cu umrijet od glavobolje,popily sam dvije tablete pa me prestala na pola sata i evo opet.Nadjoh sad stare naocare dy vidjm hoce li pomoci ali su im ostecena stakla.
Posle smo mislili sa djecom na igraliste ako me prestane ovo cudo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 17:44:38   
veselicaa
Emice sigurno od vrucine,vidi da legnes malo ako mozes.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 17:51:08   
IvanaSK RR
Mene je malo prestala sada. Ne verujem da ćemo ici u setnju. Vazduha ima napolju tek oko ponoci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 17:54:46   
krin 40
Ivančice čekamo izveštaj.Emice i ne bolela te kakva nam je klima.Ovo je propast😐

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 21:45:24   
veselicaa
Mi setali malo,do trznog centra ipak drugi dan jer je temperatura haos.
Da uspavam N,pa malo u dvoriste,neku casu vina da popijem,nisam odavno.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 21:48:15   
krin 40
Veselice evo ja sa mužićem pivce😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 21:50:15   
veselicaa
Nije ni cudo da samo ovde u kafani visimouser posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 21:53:34   
krin 40
Hahaha..od kako ste mi dale "zeleno svetli" ja sam na pivu redovna😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 21:55:21   
lesica
Ja danas provedoh dan po tržnim centrima... Znam, stidim se, al za drugde nije bilo.
Al ispalo je uspešno, pokupovah Lenki svašta da taman krenemo sa pripremom za školu. Al i drugim klincima za dolazeće rođiše user posted image

Sutra, vikendica u planu! I možda akva park u Aranđelovcu.


Nego, šta se radi još sem što svi umiremo od vrućine? I ispija alkohol sa muževima user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 5.8.2017 21:56:40 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 21:57:53   
emicaa
Krin ako,kazu da od piva bude vise mlijeka user posted image
Od kako stavih naocare prestade me glava.Stigli smo i na igraliste i u setnju.Sad izlazila pusit i znate kako je hladno.Zaledila sam se ovako polugola

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 22:03:03   
krin 40
Šta ću žene drugo.Ovaj moj je disfunkcionalan na plus 40.Moram prvo da ga napijem pa oborimuser posted image ..Ovde je sada napolju 30

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 22:22:42   
Duškić
Ja bila sa cerkicom u setnju i dalje je pakleno. Isle na sladoled tu u kraju "gelato freddo", bas lep sladoled i sta nema od ukusa. A imaju i lepe kolace i torte..
Samo da se javim user posted image odoh na spavanje!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 22:29:42   
emicaa
Neka si me podsjetila da mi se jede slatko pa sad idi user posted image
Krin ti kao pecinski covjek,mlatni ga po glavi i odvuci u sobu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 22:50:21   
IvanaSK RR
Les, sta fali trznim centrima? user posted image
Ja sam popila pivo od limuna i odoh u krevet :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Avgustovska RR plaza
5.8.2017 23:20:10   
Ana RR
Gde ste ženske user posted image ja konačno ugasila klimu i evo već crkavam... opet nema spavanja noćas.. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Avgustovska RR plaza
6.8.2017 0:01:18   
Sanjica26 RR
Gde ste zene? Ja sam legla ali krece moje ludilo od alergije. Znaci ocekujem sutra ujutru kad se pogledam u ogledalo natecene oci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here