|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Avgustovska RR plaza
31.7.2017 21:27:48   
Sanjica26 RR
Dragi forumasi,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama. Opste uslove koriscenja foruma


U vezi toga preporučujemo da pročitate


Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma


user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.7.2017 21:58:06 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Avgustovska RR plaza
31.7.2017 21:32:16   
vocicana
Dobro vece u zadnje vece jula, avguste dobro dosao.
Ivana, ja se nadam da ces otici lekaru, sto pre.
Sve te je stiglo, a nije lako, ja jedno imam pa znam kakva je katastrofa, tj kakva zna da bude.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Avgustovska RR plaza
31.7.2017 21:35:45   
krin 40
Veče.Hvala Voći na čestitkama.S je stvarno dete za poželeti❤ Avgust.Moj mesec.Rodjena sam na sv.Iliju gromovnika.Možda pošalje neku kišu u sredu❤

< Poruku je uredio krin 40 -- 31.7.2017 21:36:16 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Avgustovska RR plaza
31.7.2017 21:48:50   
emicaa
Gotov jul,mm prekosutra ima rodjendan.
Danas smo bili kod drugarice u cirihu,Dora se igrala sa njenim sinom.Jedva je krenula kuci.Sutra cemo na bazen samo ako bude toplo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Avgustovska RR plaza
31.7.2017 23:40:25   
veselicaa
Kad pre avgust,jos malo pa kraj raspusta,proleteo je.
Emice uzivajte :*

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 8:14:00   
krin 40
Jutro i ovde.Hoće li neko da obuzda ovog sa sprejom za mršavljenje?,Ne mogu da nadjem ni jednu temu😣 Emice jel to tvoj muž rodjen kad i ja?😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 8:38:11   
Sarav
IZVORNA PORUKA: krin 40

Jutro i ovde.Hoće li neko da obuzda ovog sa sprejom za mršavljenje?,Ne mogu da nadjem ni jednu temu😣

Kad sam videla teme zamislila sam se i po malo smorila od ranog jutrauser posted image dobro jutro!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 10:25:12   
IvanaSK RR
Sarav, u takve teme se ni ne ulazi ako nisi mrsavicauser posted image
Reseno je, sad cemo biti lepe, srecne i debele :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 11:13:41   
krin 40
Ja tako kada se iznerviram odmah pojedem jaffu❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 12:44:07   
Sarav
Ja izgledam kao tri-žena, majka, kraljica. Trostruko sam srećna user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 12:57:36   
Sanjica26 RR
Gde ste zene. Moja deca su popila po smuti i ja sa njima. Sad sam im dala malo cokoladice. Na spavanjac ce cim se crtani privede kraju.
Ova plaza bas mami (sto sam postavila0.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 13:01:46   
IvanaSK RR
Sanjice, jedva čekam da ispisemo ovu stranu, ne mogu vise da je gledam user posted image
Ja sam uspela da pregledam slike sa krstenja i da izdvojim za izradu dok je maca spavala. Probudila se cim sam ja leglauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 13:03:13   
Sanjica26 RR
Evo pisemo, pisemouser posted image
Maca je mangup. Hoce li jos jednom spavati?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 13:06:50   
MasnaMasnica
Slika me privukla😍😍😍 Porto Katsiki,uzivo jos lepsa.💙 Krin ti si kraljica!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 13:20:56   
krin 40
Hvala UM..kisss kiss kiss

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 13:24:07   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Probudila se cim sam ja leglauser posted image

Hah redovno mi se desava, kao samo da uradim ovo i ono pa cu leci a dete se do tada fino naspava. Zato gledam odmah da ugrabim sa njim da zaspem il nema nista od spavnja.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 13:28:05   
krin 40
Anck pametno.Ja sam jedina lujka kojoj se dete "razbi od spavanja" a ja zevzečim.Kada ja budem rešila da spavam sa njim krenuće mu zubi i ništa od spavanjauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 15:53:41   
dddaca
Isto tako i ja. Cekam da mi ona zaspi, pa onda hjde ovo i jos ovo, i taman se spustim na krevet (ne kod nje u sobi) ali ona se probudi. Kao da ima neki senzor user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 17:42:00   
IvanaSK RR
Ma, ja sredjujem kucu, spremam rucak i ostalo dok ona spava. Budala ja. Mada, ne znam kad bi inace to sve uradila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 17:52:45   
Sarav
Kako kad, spavaš kad dete spava, kuvaš ručak kad dete kuva user posted image obožavam kad me pitaju što ne spavam dok dete spava

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 18:39:09   
krin 40
Mene više niko ništa ni ne pitauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 22:30:36   
emicaa
Krin da,rodjeni ste isti dan.Napravila sam mu tortu a on je ljubicasti zid vratio u bijelu boju.Oboje smo se bas umorili.
Na bazenu nam bilo odlicno,srecko po stanu uopste nece hoda a tamo kroz vodu me drzi za ruku i ide.Nisam ni znala da zna ovako fino hodati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 22:31:22   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Sta se ovde na plazi pije?
Kod mene hladna voda iz friziderauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 22:38:21   
Sarav
Jelen freš. user posted image Ajd u zdravlje, odoh da gledamo film user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Avgustovska RR plaza
1.8.2017 23:10:40   
IvanaSK RR
Meni je lepsi Lav limun. Večeras pijem samo vodu i to ne mnogo zbog krvne slike sutra...
Emice, ocekujemo srecka da uskoro prohoda user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here