|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
2.8.2017 21:45:22   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image
Jao boze 50!user posted image
Ja jedva ovo izdravam zbog dece...lako bi da sam samauser posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
2.8.2017 22:07:18   
Milena18
Veče!
Krin, srećan ti rođendan! I ja pomislila da ti je mužić čestitao na onaj način user posted image
Ivana, blago tebi kad se slediš od pomisli na visoku temperaturu user posted image A je l' ti i hemoglobin ok?
Mene glava ne boli, ali sam ceo dan dekoncentrisana i usporena.
Beba nas zeza, po ceo dan je jurimo, prvo mm, pa posle ja kad dođem sa posla. I samo nešto trtlja. Pre neki dan smo joj kupili plastičnu stoličicu za ljuljanje, ona uzela dva plava patlidžana, stavila ih unutra, ljulja ih i viče "ji-ji-ji-ji".

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
2.8.2017 22:18:53   
IvanaSK RR
Milence, i hemoglobin blize donjoj granici.
Jesi mnogo umorna sada? Posao, bebica...
Krin, nadamo se da ce cestitanje biti "muski" user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
2.8.2017 22:23:52   
Duškić
Cerka i ja malocas dosle u stan. Bile da setamo i vozile se tramv. Bas lepo napolje za ludace kao sto.smo nas dve. Pa do Slavije i do Meka..i nazad. Muz se cuvao bebca. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
2.8.2017 22:27:28   
emicaa
I ja trebam svom cestitati rodjendan a vruce user posted image
Milena sve te razumijem,David je danas u 10 sekundi povadio dorine haljine iz ormara,popeo se na njen krevet i pao s njega 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
2.8.2017 22:34:41   
Duškić
Moj je poceo na stocic da se penje, ziva nisam Emice, kakav je mali divljak.
A samo ide i vice am, am..user posted image

Pa cestitaj mu, nemoj da si stipsa user posted image user posted image

< Poruku je uredio Duškić -- 2.8.2017 22:35:19 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
2.8.2017 22:53:45   
amelia
Znala sam za um a za malu elenu i isidoru nisam bas lepe vesti cestitam evoo user posted image
Mi vecerali ovaj mali gleda pesmice nema nameru da spava.
Dobro sto nismo u italiji ne bi smo mogli izdrzati narocito A vec je bilo nepodnosljivo i dok smo bili tamo ali sada je jos gore.

Krin srecan rodzendanko i cestitam za bebicu...
Laku noc mamike lepo mi spavajte. :*

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
2.8.2017 23:31:31   
IvanaSK RR
Laku noc,mame,mirno spavajte.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 6:24:50   
Milena18
Jutro!
Ivana, kako kad, zavisi kako M spava. Kad lepo spava noću i odspavamo obe sat vremena kad ja dođem sa posla, super je. Ako ne, onda je malo teže, ali uvek imam vikend koji s nestrpljenjem čekam.
Emice, tako i moja otvara ormare, fioke, rernu, kantu za smeće...
Amelia, šta je uradio muž sa poslom?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 6:38:19   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mi budni od četiri sata. Prenela sam je tada kod mene i sina, al nista nije pomoglo. Vrtela se, kenjkala, ustajala, pa se smiri koji minut pa opet.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 6:55:33   
Duškić
Jutro, budili se opet cele noci. Ivana, ja ako stavim D kod nas u krevet on odmah budi sestru da se igraju, a ona kad je probudi tako je ljuta pa je rizicno...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 7:10:41   
krin 40
Jutro i od nas..Beban se probudio da sisa.Sad će da nastavi da spava a ja se razbudila😵

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 7:13:14   
IvanaSK RR
Duskic, skakala je ona po sinu, al njemu to ne smeta user posted image On je grli, pa kad ona pretera on se jadan skupi na kraj kreveta :)
Ja stvarno ne znam sta je sa njom i njenim divnim spavanjem. Sinu je mnogo bolje spavao.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 8:55:00   
Sarav
Dobro jutro. Mi budni od 6user posted image svašta smo radile od jutros-vodile sestru u vrtić, kupile boga oca u prodavnici (ruke su mi do zemlje od nošenja kao da sam majmun), završavam ručak i sad ću da pijem kafu da ne padnem u nesvest🙃

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 8:59:57   
krin 40
Ivana sve joj je oorošteno jer je nevidjeno slatka❤ Meni se ispraznio frižider ali do predveče ništa od kupovine.Ionako smo beban i ja sami a on još ne "gnjuri" po frižideru😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 9:04:26   
vocicana
Jao pusta nabavka, kako mi se blago receno povraca od kesa i nosenja.
Moj sin je u lunch paketu sa mnom, gde ja tu i on, nistada negovorim.
On jejutros spavao kada sam izasla iz stana, do kada nemam pojma. Ali sa tatom danas se druzi, ja imam neke obaveze posle posla, ali zavrsicu do 15:30 valjda sve.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 9:09:06   
krin 40
Voći nabavka je podnošljiva dok "ne hodaju"user posted image Nadja me je izludjivala kada je bila mala.Stalno je htela da gura ona mala kolica sa zastavicom.Padala,zakucavala se u ljude..da poludiš

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 9:15:21   
IvanaSK RR
Hahaha Krin, da, da, i sin isto. A smucila mi se i ona decija kolica autic gde ga guram user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 9:22:44   
krin 40
Ma dok hoće u tome da sede super.Sin je bio razumno dete.Sedne,guram i završim posao.N je bila i ostala veštica.Ma možeš o čiviluk da je okačiš da visi ne posustaje od svojih,uglavnom suludih,ideja

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 9:34:37   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: krin 40

Voći nabavka je podnošljiva dok "ne hodaju"user posted image

Meni nije problem , stavim ga u onaj prednji deo za bebe i super je. ja sve pokupujem on se navoza user posted image
ja cekam danas platu pa da odem do marketa, bas onako da napunim fridz user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.8.2017 9:35:01 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 9:36:52   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Moje jedu palacinke sa kremom. Castila sam ih. Posle ce za uzine za voce.
Moramo neki plan da napravimo. Bice pakleno danas, a mi smo same.
Ima opet T nastup na otvorenom. Razmislicu da li cu da je vodim. Zavisi kakve budu bile.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 12:53:46   
emicaa
Ni moji ne prave probleme i prodavnicama,dora malo sjedi u korpi i posle uz mene.Srecko sjedi,razgleda.Jutros smo isli u setnju i po voce,prokuvali smo.
Mene sinoc mucila nesanica opet a otisla jedva do sobe koliko mi se spavalo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 13:02:04   
vocicana
Ali slika je legendarna sa kupovine onih stvari za spavanje. Srecko ne kupuje dok ne isproba.user posted image
Ja cu danas da neke sitnice dokupujem. Ali stavljam ga u korpu ispred mene da sedi, drugacije nema sansi.
A kako cu da se danas ispreznojavam posle podne. Kasnije idem i u teretanu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 13:08:19   
krin 40
Neću ni da idem u nabavku.Bolje da bude prazan frižider dok ne mogu iz kuće zbog vrućina.Non stop jedem iz dosadeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
3.8.2017 13:36:40   
Anck Su Nmaun
Izlazak iz kuce odlazak u nabavku user posted image drugacije cu presedeti citav dan u kuci.
T ima kasnije trening pa bazen otpada. Dok ona bude tamo, mi cemo da se svrckamo negde.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here