|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 9:33:37   
krin 40
Postoje sad i taj insekt i novi komarac.Mašnice ako je kao "opekotina" to je onda ovo prvo

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 9:58:25   
dddaca
Jutro mame! Kakav sad pederus? Nisam cula do sad
Edit: Sad sam procitala. Vidjala sam ovo cudo, ali nisam znala da je tako nezgodno

< Poruku je uredio dddaca -- 4.8.2017 10:04:57 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 11:09:53   
emicaa
Krin ima noci kad super spava ali kad su vrucine budi se milion puta,cese se po kosi jer se znoji,naljeva se vodom pa onda ustaje da piski.Bas lose podnosi vrucine.Kaze juce mama meni je zlo,pitam kakvo te zlo snadje a kaze ona pa vruce mi user posted image
Ja jos nisam cula za ze komarce

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 11:32:20   
Anck Su Nmaun
Cao cure
Kakav sad pederus user posted image prvi put cujem i vidim user posted image
V uzasno spava vec dve noci sav mokar. Dok klima radi sve super. Veceras je ne gasim. Nek radi 24h. Sinoc oka sklopila nisam od njega samo se vrteo a od 6h budan sav mokar user posted image
Jaooo da prodje i ovaj pakleni vikend !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 11:40:49   
krin 40
Došli smo sa kontrole.Duci je super.Sad ću o tome u temi❤ Pederus izgleda grozno a caka je da ga ne teraš.Ma kako odvratno izgledao bezopasan je ako ga pustite da mirno odleti.Ako ga terate taj otrov mu je odbrambeni mehanizam i izaziva grozne opekotine

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 11:57:39   
Sarav
Znam za ovu bubetinu što pravi opekotine, nego koji je sad taj novi komarac?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 12:10:23   
krin 40
E za komarca sam tek juče čula

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 12:29:57   
Duškić
Sta jos nece da se pojavi da nas jedeuser posted image . A kako da ne oteras bubetinu ako sleti na tebe ili sl..mahinalno, ma skacem na prvu..ccc

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 12:33:05   
krin 40
Samo ti skoči..hahaha..pa kad te opeče 😃😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 13:52:39   
Anck Su Nmaun
Za komarca sam cula ima vec neko vreme ali nema ga svuda...pa ako ste srecnice user posted image

Skuvala cveklu bebanu, ziv nece da je jede. Zato je sa stola maznuo dva parceta hleba i jede ga po celoj kuci...gledam i boli me glava ne mogu da trcim i sklupljam svaku mrvicu user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 14:56:18   
krin 40
Anck moja baka govorila:"od čeg' sito od tog' i debelo"user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 15:29:16   
dddaca
A kakav je sad taj novi komarac? Po cemu je on specifican?
Anck, pusti dete da jede. Do pre neki dan si se nervirala sto nece sam da hede, a vidi sad.
Moja gospodjica na sve nacine pokusava da izbegne spavanje. Hoce da se mazimo, pa je boli stomak, pa noga, pa zub, pa joj se piski 🙂

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 15:45:48   
degu
Anck probaj da ispeces cveklu, prelepa je

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 16:06:43   
dddaca
Ili je pomesaj sa narendanom jabukom. Moja je obozavala tu kombinaciju sa kuvanim prosom, sve dok joj nesto nije kvrcnulo i sad ni da cuje za to

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 16:24:31   
krin 40
Sa jabukom bih možda i ja pojela😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 16:55:04   
Sarav
Nestala nam je voda😱

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 16:58:03   
krin 40
Sarav u kom gradu živiš?U Beogradu non stop ili opada pritisak ili je nema zbog silnih radova

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 17:13:14   
Sarav
Majdanpek, bio je neki požar i niko ne zna koliko ćemo biti bez vode.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 17:21:16   
MicinaMama
Ej zdravo zenice!

Ja nikako da se javim,ufff...uvek nekakve obaveze.

Mi se mucimo oko flasice.U pocetku je pila Modilac ali je retko i nije masno pa je ostajala jako brzo gladna.Onda smo presli na Galliu e od nje je dobila grcice i nije joj odgovarao ukus pa pocne da se mrsti i pljuje flasicu a sa tim i ne popije dozu.Uvek ostavi oko 40ml.

Onda sam pre tri dana kupila Picot,vidim da joj ukus odgovara ali je dobila tvrdu stolicu.Pfffff....e sada sam ponovo kupila Modilac pa cu jedan obrok dati to a drugi Picot.Pa da vidim hoce li stolica biti normalnija a i da ne ostaje gladna.

Ako joj kupim bilo kakvo mleko za bolje varenje znam da nece ni okusiti,posto je ukus tog mleka stvarno uzasno.

Nasla sam ovde bebi caj od kamilice i komoraca,kao nas plantex.Istog su mirisa.Pa joj dam na kasicicu.




(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 17:40:19   
krin 40
Micina m baš sam pitala skoro za tebeuser posted image user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 21:53:10   
dddaca
MicinaMama, mozda da se konsultujes sa pedijatrom oko izbora mleka. Mislim da ne bi trebalo mesati mleka dva razlicita proizvodjaca

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 22:05:10   
MicinaMama
Hej Krin,kako ste ti i tvoj bebac? user posted image

Daca,pa sta znam...u bolnici su mi davali flasice Gallie i Guigoza...nisu nista komentarisali,samo eto na kraju su mi dali galliu posto guigoz nije hranjiv toliko.

Moracu pitati doktora,vodicu je sledecu nedelju.Modilac pije super,slistila je celu flasicu i evo prosla su dva sata a ona kmeci i trazi da jede (cim joj pridjes zine,misli jadnice da joj dajem flasicuuser posted image ).


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 23:26:42   
Mariya
Veče mame!
Mi u krevetu, svi spavaju. Kažu pakao za vikend, meni je već danas bilo pakleno. Sutra ću ujutro na pijacu i posle toga samo u kući pod klimom! A mm smislio da u nedelju popodne roštiljamo sa kumovima,ima da se ispečemouser posted image
Kad ste već spominjale šoping,ja otišla da vidim šta imauser posted image i nema ništa. Akcije su stvarno ekstra, ali nit je neki izbor, a nema veličina, skoro sve su majice, nekoliko modela suknji i haljina. Nama trebaju šorcevi i helanke, njih nije bilo. kupila sam H teksas suknju sa Minnie u C/A, 500din, šmeknula sam je još dok je bila 1000user posted image ovaj popust mi super došao. A u deichmanu sam uzela sandale, puder roze boje,ali ništa više. Sve što mi se dopada nije sniženo!
Krin, kako bre ne znaš, pa svi znamo kakav nespavač je Emicina T, kao i Deguina user posted image
Micinam, nisi uspela da je dojiš?

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 23:39:50   
IvanaSK RR
Micinamama, drago mi je sto si se javila.
Odoh polako u krevet, ljubim vas sve.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
4.8.2017 23:57:20   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: dddaca
Anck, pusti dete da jede. Do pre neki dan si se nervirala sto nece sam da hede, a vidi sad.


Hehe pa to jeste pa ga i pustam da pravi rusvaj..samo nek on rucka. Svi ovi postovi do proslog meseca padaju u vodu..samo jede i trpa i sto treba i sto ne treba user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here