|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
19.8.2017 15:43:32   
MasnaMasnica
Maro super za kupovini,uzivaj! 😍
Ja sam sa garderobicom skoro zavrsila nakupovala sam svasta. Cekam jos neke stvarcice i to je to. Sada biram ogradicu,tj. izabrala ,cekam minci da mi napravi.😍

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
20.8.2017 10:13:16   
nikiteki
Dobro jutro trudnicice. Nema nikog jutros.......

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
20.8.2017 12:22:24   
emicaa
tomacici,vidim pisalo se juce o kandidi.Evo i za nju temica
Maslacak ovde je isto kao i kod vas,nikakvih analiza prije epi nema

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
21.8.2017 12:07:15   
MaRa94
Dobro jutro. Kako ste danas?
Ja sam juce.preterala sa setnjom izgleda, pa me je sinoc bas stezalo u stomaku i bio je bas tvrd stomak nisko dole. Bas neki neprijatan osecaj. Pa cu danas da odmorim lepo.
Inace da vas pitam, jel moguce da se ne razlikuju lazne kontrakcije od udaraca bebe.? Mozda je glupo pitanje ali meni je prva trudnoca i stvarno ne znam nista kako sta izgleda. Juce sam pricala sa drugaricom i rekla kako se beba bas puno mrda nisko dole, nob stop osecam i udarce i cak pomalo iskoci stomacic, ona mi kaze da su to mozda lazne kontrakcije. Ali citajuci posle na internetu vidim da se kontrakcija zadrzi vise sekunddi onako zgrceno, a meni to bude na sekundu sve. Tacno kao da bebica udara.
I onda me ona jos vise uplasila.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
21.8.2017 15:47:16   
MasnaMasnica
Caosuser posted image Ja sam danas imala dan za sebe,i bebu😁 uradila baleaz bas sam zadovoljna.😍 zvanicno smo vec 2 dana u trecem tromesecju. Jos 6 dana i uz,jedva cekam.user posted image

Maro ma to je beba,nisu kontrakcije,ne brini. 😘

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 21.8.2017 15:48:47 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
21.8.2017 18:29:54   
Zemunka85
Caos i od mene.

Ja jutros isla da mi uzmu CB i VB. Ako se ne porodim u GSPu nista nisam uradila user posted image . Opet me nije pregledao, msm nije ni dosao dok sam bila tamo, kasnio je, sreli smo se na vratima, al zurila sam nazad user posted image . Boga pitaj da l sam i koliko otvorena. Valjda ce u petak na CTGu.
Ljudi moji, ja tako lagano nosim pupupu .. mogla bih ovako dokle god, bas nista ne osecam.
Jos sam prepuna obaveza, ma na pamet mi ne padne porodjaj, majke mi.
SAda sam preokupirana L rodjendanom, to organizujem i bas uzivam. Samo u petak da me ne ostavi.
Jeeedva cekam subotu, tako se radujem. A i nedelju, imamo nastup iz baleta. E onda kako hoce ...


Masnice, ti ces otprilike sva tri rodjendana u isto vreme slaviti? E to je tek show!.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 0:31:37   
MaRa94
Cao. Ponovo zatisje na temi. Nema nikoga.
Meni se ovih danas povecao apetit. Do sada sam bas slabo jela, ali zato sada samo bih da zvacem po nesto. I toliko mi se jedeu slatkisi da je to neverovatno, pokusam da se prevarim vocem ali ne uspevam. user posted image
Bebica i dalje vileni, bas je aktivna. Danas mi se na jednoj strani stomaka pojavila onako kao loptica mala, ispupcenje i posle par sekundi je nestalo i onda sam nastavila da osecam njene pokrete. Ja bas mislim da je beba a drugarica i dalje me ubedjuje da su kontrakcije. user posted image
A citajuci na internetu ne verujem da su kontrakcije jer mi se zgrci ceo stomak vec samo eto mali deo.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 6:35:01   
emicaa
Mari mani se drugarice,njoj su kontrakcije u mozgu.To je beba sigurno.Te male loptice sto se sad pojavljuju ce posle biti jos vece,samo da znas 😊 Samo sto pred kraj njihovo pojavljivanje zna malo biti i neprijatno 😬
Zemunka neces ti nigdje prije ponedeljka user posted image

< Poruku je uredio emicaa RR -- 24.8.2017 6:36:15 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 15:01:54   
Rosita
Devojke, evo da se i ja prijavim user posted image . 7+5 po zadnjem uz, po pm dan manje. Desilo se odmah pa sam se nasla u cudu, sva sam se pogubila. Zeludac me zeza, a ima da se guraaaa. Trenutno najvise muke imam sa nesanicom, redovnim pratiocem velikih zivotnih promena. Radim i trudim se da se ne osluskujem previse. Eto :). Ljubim vas!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 15:17:21   
Zemunka85
Rosiiiiiiiii user posted image ne zezaaaaaaj!!!! Stravicaaaaa!! Bas mi je drago, dobrodosla!!!
E bre necemo se nista druziti u ovoj temi, ti tek dosla, ja odlazim, ali vidimo se na RR Dekici 😁.
Zelim ti laku trudnocu, evo kao moju.

LM ja pokupila briseve, cisto, nema nista.
E jos neko da se seti da me pregleda, prvi put pa bar da znam da li sam otvorena aahahah.
Mozda se sutra to desi, imam CTG u 13h.
Ako ne, imam briseve, dozvolu za epi, jos rodju da proslavimo, nastup iz baleta da ispratim i moze da krene.

Ljubac za sveee a pogotovo za Rosiiiii 😘

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 15:36:54   
MasnaMasnica
Caosuser posted image
Rosi cestitam,da bude skolska i laka.

Ja spremam spagete,cekamo mm,da dodje sa posla;Nori se sada probudila,Uni uziva sa babom u Vrnjackoj Banji. Za nedelju dana krecemo u predskolsko. A kao juce da sam u ovo doba sa njom trudnovala.😦🐞💜

Zemunka super za nalaze,ne brini sve ces da propratis i ispratis😃,imam neki osecaj da neces pre septembra.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 16:06:13   
Sanjica26 RR
Rosiuser posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 16:25:13   
degu
Rosi bravo user posted image
Bas si me obradovala, a sto se nesanice tice, iste smo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 16:43:05   
Rosita
Hvala drage moje! Mnogo sam se pribojavala raznih stvari, najvise vezano za moje zdravlje, al sad se u kolo uhvatih pa valja igrati :). U potpunom sam shoku bila zbog toga sto se desilo iz prve, kako, da l je moguce? Sad sam se pribrala, pa ce se valjda srediti vremenom i zeludac i spavanje. Ljubim vas drage devojke!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 17:37:57   
degu
Ma hoce i mene tako drmne adrenalin u pocetku, posle ce progesteron da te uljuljka user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 18:01:48   
IvanaSK RR
Rosita, bas mi je drago user posted image Sto manje nesanica i bilo kakvih neprijatnih stvari ti zelim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 22:32:39   
isidora88
Rosita cestitamuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 22:51:49   
Sarav
Još jedna bebarona, čestitam! user posted image
Zavirim povremeno u temu i uživam sa vama. Bilo mi je divno kad sam bila trudna i malo mi je žao što vas nisam našla ranije da ćaskamo o svemu i svačemu, da se i ja malo hvalim stomačićem user posted image uživajte mamice❤️

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
24.8.2017 22:56:43   
MaRa94
Rosi cestitam... user posted image
I ja sam imala problem sa nesanicom, ali prodje sve. Budi srecna sada i dobro dosla na temi...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 8:39:43   
Mala Elena
Rosita, cestitke user posted image
Maro, ako ti je za utehu, ja imam apetit da bih samo zvakala, te jedno, te dtugo..ali bukvalno! I to najvise oko podneva pa do 3,4...posle pijem vodu kao kakva kamila iz pustinje. Ne bih volela da me dugo drzi...
Eh da, bila sam ponovo na uz kod drugog dr i sve je ok, nema onog kasnjenja od dve nedelje,samo par dana . Tqko da sam srecna.user posted image

< Poruku je uredio Mala Elena -- 25.8.2017 8:41:14 >

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 9:33:52   
Maslacak15
Rosita ja i ti opet zajedno na topicuuser posted image user posted image

Inace nemam nista pametno da izjavim, grozomorno mi je muka, smrsala sam 2 kila i srecna sam sto je petak....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 9:40:25   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image .
Maslacak draga izdrzi.😘

Pricate o apetitu,ja ga u ovoj trudnoci uopste nemam,bas mi se nista ne jede,jedino sto mi se jelo bilo je grozdje,sve jedem na silu.

Jos 2 dana i 4d,jedva cekam da vidim mog bebca,sada je vec veliki,pa da ga vidimo kakav je.😍❤

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 9:46:21   
Mala Elena
Ja u zadnje vreme jedem pre dece, pa dok njih nahranim ( narednih min pola sata) opet pojedem uz njih ( od zivaca i nestrpljenja valjda sto gnjave) ,i tako...
A koliko si ti dobila kg do sada?

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 9:55:39   
MasnaMasnica
Me jos ne znam ocekujem merenje u ponedeljak.
Prosli mesec sam bila na +2. Jer sam u petom umesto u plusu, bila u minusu 1.5kg.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
25.8.2017 10:00:01   
Mala Elena
Pa to je super cuti user posted image leleeee user posted image hahaaaauser posted image
A ti se inace samo toliko gojis u trudnocama ?

< Poruku je uredio Mala Elena -- 25.8.2017 10:01:00 >

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here