|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 8:56:59   
Anck Su Nmaun
Meni je naj normalnije da uzmes pice i dobijes set lezaljki , kako je na vecini plaza gde smo mi bili, ali ocigledno su postali alavi user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 12:57:41   
vonavoj
Tema jeste letovanje.ali ne znam da li je neko bio u klubu Budimlija..izaslo mi da nude uz vaucere 7 punih pansiona za 30.000dinara..razmisljam da tako nesto uplatimo..mala beba,3h puta..a da deca ipak idu negde..pise da ima puno zanimacijw za decu..a meni odgovara da sam tu.ali da mogu da udjem sa bebom u sobu kad hocu.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 13:07:01   
Anck Su Nmaun
Ovo sam cini mi se videla prosle godine u ponudi, jako mi lepo izgleda tamo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 13:14:58   
Duškić
Anck u pravu si, videla sam i ja ovo.
A za lezaljke stvarno preterujj na pojedinim mestima...lepo i najnormalnije pice i dobijes lezaljke, ali videli da mogu da deru.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 13:41:50   
madre
Pa, von, nije letovanje samo na moruuser posted image i ja bih volela da neko da predloge koji nisu vezani za more,
jer ni mi necemo ici ove godine user posted image mene uvek mame etno sela, brvnare...

< Poruku je uredio madre -- 31.1.2018 13:44:01 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 13:43:06   
Anck Su Nmaun
Da ne idemo na more pravac Vrnjacka Banja...prosto je obozavam a za decu raj!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 13:47:36   
MamaNecaVo
Mi smo bili 7 dana u Budimliji proslog leta.
Ako zelis pusticu ti slike.
Vas nam je bilo lepo.
A je tada imao 9meseci.
Jedina zamerka po meni jeste izvorska voda u bazenu koja je prehladna.

Nama je rucak bio suvisan.Tako da cemo uzeti za ovo leto samo dorucak i veceru.Hrana im je fantasticna.Obilna.Osoblje ljubazno.Za decu u dali za rucavanje imaju hranilice i ako imate posebne zahteve za hranu,ispostovace vas.
Sobe su prelepe.A pogled sa terase jaoo...
Izleti su isto super.Mi smo isli samo do vodopada jer smo ga toliko mogli nositi.user posted image

Decko koji radi u organizaciji izleta je super lik.
I za kraj aninacije za decu.
I to ti mogu uslikati i poslati,program koji imaju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 13:48:17   
dddaca
Prvi put cujem za ovo mesto, ali deluje mi zanimljivo. Samo sta znam, more je ipak more.
Sto se lezaljki tice, od prosle godine mi se cini da je sve vise beach barova koji naplacuju posebno lezaljke, a posebno pice. Lagomandra i Mango Beach na Sitoniji su npr.naplacivali lezaljke posebno i pre 3-4 godine, a citala sam da je proslog leta u pojedinim mestima bilo situacija da moras na svaka dva sata npr. da porucis pice ako hoces lezaljke.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 14:14:42   
vonavoj
Bas sa bebom od 2 meseca na more ne bi isla..em daleko, em druga zemlja..mucenje za sve.. ja volim more..ali jedne godine ako ne odem.nista strasno.. Vrnjacka je super..ali bi i da se deca kupaju..onaj njihov bazen mi se ne svidja..
Ijaoj.posalji mi slike...hvalaa!
Posalji na vonavojsmi@gmail.com

< Poruku je uredio vonavoj -- 31.1.2018 14:20:32 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 14:34:57   
dddaca
E pa to je druga prica. Sa bebom od 2 meseca ni ja ne bih isla tako daleko.

Nevena, sto ne objavis slike i ovde na temi?

< Poruku je uredio dddaca -- 31.1.2018 14:36:54 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 16:54:38   
gagana83
Daj slike Nevena. I mi smo prosle godine razmisljali o Budimliji, ali smo je nekako izgubi iz vida. Sad smo se opwt zagrejali.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 16:58:04   
dunja RR
I mene zanima Budimlija. Gledala sam pre dve godine, međutim bila je ogromna gužva tada, pa smo ipak otišli u Sunčanu reku (blizu je Budimlije) i super nam je bilo.

Nevena, jel bila gužva kada ste vi bili u Budimliji?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Letovanje 2018
31.1.2018 18:44:27   
isidora88
I ja sam cula super iskustva za Budimliju. I nama ce biti jedna od opcija ako ne odemo na more, samo sto je meni problem da planiram tacan datum jer nemam pojma kad c mm moci na godisnji.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 1:11:57   
MamaNecaVo
Drage mame,saljem Vam slike sutra ili u ponedeljak (slike su mi kod supruga u laptopu a neizvesno je kada stize sa puta).
Samo vas molim da me podsetite ili kome je lakse,neka mi pusti broj pa saljem na viber recimo (brze ce ici,slike su velike rezolucije).


Mi kada smo bili,sto bi se reklo u jeku sezone,bilo je guzve,ali..Veliko ali.Guzva se ne oseti.Uz bazen ima i hladovine,pa birate da li cete pod drvece ili pod suncobran.Uz bazen ujedno tece potok.
Ima i plazni bar.Tu im je usluga slabija.Mnogo su spori
Cene su im kao cene u centru grada (sto se rice tog kao plaznog bara).

Ujedno u tom delu se odvijaju i animacije za decu.
Pozoriste,bioskop,radionice...Eto kad je mom A od 9 meseci bilo zanimljivo pozorisne predstave da gleda.

Leva strana je podredjena deci.Ali jako se lose odrzava i prljavo je.Pogotovo deo sa zivotinjama.Taj deo me je ostavio onako..Razocaranom.
Igraliste je bilo polu slomljeno.Ali lepo izgleda.Imamo slike i tu,pa saljem i njih.

U delu gde su terase,pogled je na zelenilo.ispred objekta je super za decu jer nema kola,nemaju gde da odu,a trava je okolo.

Deo za rucavanje je prostran.Guzve nema,naravno cim je vreme za jelo trk.Ko prvi dodje najbolje prodje jer ne dopunjavaju.Velik je izbor,ali ono najbolje se razgrabi prvo.

Moja iskrena preporuka je za rucak-ne uzimati ga jer je suvisan.
Hranu mozete izneti.Ja sam A za dorucak iznosila cisto da premosti do rucka (sto se pokazalo kao greska cesto),ali ako slabije jede..
Hranilice su bele Ikea-marka.Dakle za bebe od 6meseci.

Na stolu vas uvek ceka bokal sa vodom (sok ne sluze osim uz doplatu,a uz dorucak je tu caj/nleko/jogurt).Mene je odusevio kvalitet proizvoda.Sve je domace!!

Sobe su ciste,prostrane i redovno ih ciste.
Mi smo recimo imali trokrevetnu pri cemu treci krevet nismo placali kao ni fotelju na razvlacenje.
Krevetac za bebu smo dobili takodje.
Kupatilo-novo,uredno.

Ako neko ima jos neko pitanje tu sam.
Pokusala sam sve da obuhvatim.

I da.vrlo BITNO!! Sok,voda,grickalice itd sve kupiti pre dolaska da ne morate svaki cas za Loznicu.
U okviru smestaja je mala radnjica koja je jako lose opremljena.Recimo letos nisu imali negazirani sok,Rosu vodu niti bilo koju drugu,a i radno vreme im je jednokratno.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 10:08:11   
Rosita
Cula sam za ovo mesto, zvuci stvarno ok.

Mi smo pretprosle godine isli u Kladovo, hotel Djerdap. Tu blizu je i aqua star Danube, koji ima bazen i bolji je, ali nama je ovaj bio ok. Pored hotela je plaza na Dunavu, nije losa, samo nama je D kasljao puno a neme je ubijao gastritis pa smo to slabo koristili. U ponudi je krstarenje Dunavom, odlazak u Lepenski vir, gradi u Rumuniji odmah preko Drobeta Turnu Severin, gde se moze lepo sopingovati i obici muzej Dunava/ nismo otisli, na zalost, odlazak do hidroelektrane Djerdap, arheoloski muzej u Kladovu... Hrana u hotelu odlicna, da jedes dok ne puknes, puno ribe, doduse u cenu su uracunate 2, 3 vrste. Sad za manju decu nema nekih sadrzaja, ima lepo igraliste do kog se dodje za 10 min setnje i to je to. Veca deca bi mogla da uzivaju u izletima. Sve u svemu, ok za nekih 5 dana.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 10:51:48   
isidora88
Rosita kakve su tu cene?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 11:06:50   
Rosita
Ne secam se tacnih cifara, ali bilo je bas povoljno. Sad sam pokusala da vidim, taj aranzman se zvao @Leto na Djerdapu@, ali nisam nasla. Verovatno ce ga aktivirati kasnije. Opet kazem, nije ovako kao Budimlija, otvoreni bazeni, sadrzaji za decu, ali za vecu decu je ok. I radi odmora je lepo. Nama je i u hotelu Djerdap bilo savim ok. Ali kazem, vise je poznat i verovatno sadrzajniji agua star Danube.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 11:14:46   
Misha i Ljisha
mi smo ove godine planirali letovanje samo za D i za tatu, odnosno plan mi je da ih posaljem avionom na more (da meni i bebcetu ostanu kola) i da im uplatim neki all inclusive da ne mrdaju iz hotela user posted image a da odu da se odmore. Tako da mi na pamet pao Skiatos ali jos nista konkretno ne znam. Videcemo. Ja bih to njima da odu da se iskupaju i odmore. I D ce na kamp opet, malo kod babe i dede i procice leto. A ja i bebac cemo malo na salas da se banjamo u hladovini i da se setkamo u kolicima po selu.

Ako imate neki predlog za all inclusive avionom dajte. Ako bas "pretekne" novaca mozda nek mm tamo iznajmi auto pa nek se svrckaju.
A nije mi palo na pamet da idemo svi negde zajedno blize tj ovde u Srbiji. Sta ja znam, D moja nikako nije podnosila voznju duzu od 20 minuta, ne mora da znaci da ce i ovaj deran biti takav al ne bih da rizikujem, prevelik mi stres da mi dete njace u kolima. onda nam svima ode odmor do vraga user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 11:26:39   
isidora88
Ljiso a sto i vas dvoje ne biste isli avionom? Ja da imam para isla bih sigurno vec u junu, ali ppsto nama treba 4 avionske karte mislim da nam avion nece biti opcija dugo dugouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 11:27:49   
Misha i Ljisha
Ma komplikacija sa tako malom bebom ici, sisanje, presvlacenje, njakanje, budjenje user posted image znas vec sta nas sve ceka ehhee...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 11:34:33   
lesica
Oooo Ljišo, kako samo grešiš user posted image

Meni je bukvalno, pravi odmor bio kad je D imao 4 meseca. Ma milina jedna.
Ali sa druge strane, ima sijaset mesta i po Srbiji a da nije daleko tako da možete skupa.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 11:34:39   
isidora88
Meni je lakse da sam na moru nego kod kuce samauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 11:38:09   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: isidora88

Meni je lakse da sam na moru nego kod kuce samauser posted image

user posted image
Ja volEm sve solo ehhee...

Lesice verujem ja to mnogi kazu ali moja D je bas bila zahtevna beba, sa njom se vala niko ne bi odmorio, jedva prezivesmo zimovanje kad je ona imala 13 meseci user posted image a da ne pricam muke sa kakenjem po 10 dana, stenjanje, plakanje non stop i td. Ja sam se zaklela da ne idem sa detetom dok ne napuni bar godinu i po, razumniji su i vec tad nekako legne sve na svoje, ok tad trckaju okolo naokolo ali sve mi je lakse nego nespavanje nocu i visenje na sisi po ceo dan jer imaju skok u razvoju i td. Tako da ja svojevoljno preskacem ovo leto user posted image

To ko je imao dobru bebu koja sisa i spava verujem da je milina, a ja posle moje D pa jedva se odlucih na ovo drugo. Zaklela sam se necu drugo dok se ne naspavam. Evo recimo da sam se naspavala heehhe.. Ali nece deran videti puta do bar sledece godine

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 1.2.2018 11:41:31 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 11:43:47   
lesica
Sad smešno, al pazi, D se to nekakanje, stenjanje, nespavanje i urlikanje skroz sredilo i smirilo na moru.
Vratio se sa istog kao šećerlema. Sav fin i sladak.

Da me ne razumeš pogrešno, ne ubeđujem te, al stojim iza toga da razmisliš još jednom. Potpuno je drugačija situacija sa drugim detetom.
(sve što si napisala sa tvoju D mi je odlično poznato po pitanju moje L), otprilike nam je isti odmor bio sa njenih 14m)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Letovanje 2018
1.2.2018 11:50:49   
Misha i Ljisha
Lesice rizik je prevelik user posted image Hajde imenom da ga zovem, Pavle ce se roditi u aprilu, sredinom-krajem. Znaci u avgustu ce imati 4 meseca. Ok mi je pocetak avgusta za more (takodje sam se zaklela da van sezone vise nikad ne idem, sezona je sezona i najlepse je u sezoni) ali stvarno ne bih da odemo i da tamo nervoziram ja, i mm, pa na kraju da ispasta D. A bebac da se njari kao blesav. Ovako ja solo, sta god da je, nervozirati necu sigurno. Oni ce se sigurno lepo provesti i to mi je onako veveve sigurica tacka kom user posted image Da idem i da se kojim slucajem tamo nerviram ne pada mi na pamet.

Tako da nek idu njih dvoje, jedino mi je sto moju D necu videti u avionu kako ce biti uzbudjena user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta raditi sa vaskršnjim jajima koja niste...
Kako da napravite ukusno jelo od jaja koje niste uspeli da pojedete tokom praznika.
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here