|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 21:58:41   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: dunja RR

A na Krfu smo aranžman platili u slatkom hotelu 120 eura po osobi (sa prevozom), ali sam bila srećne ruke, naišla na neki super last minute.

Smestaj i avion?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 22:00:14   
dunja RR
Anck, meni je jedan Grk iz Soluna prošle godine na Limnosu rekao, da kada iz Kavale kreću trajekti, kreće trajekt za Tasos pun Srba, a posle njega kreće 3 puta veći trajekt ka Limnosu pun Grka. Hteo je da kaže koliko Grci vole Limnos, i njima je neobično odkud mi Srbi na Limnosu user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.1.2018 22:02:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 22:01:37   
dunja RR
Ne, smeštaj i bus, avionom može za oko 300 eura nekada da se uhvati last minute za Krf, isto kao i za Skiatos.

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: dunja RR

A na Krfu smo aranžman platili u slatkom hotelu 120 eura po osobi (sa prevozom), ali sam bila srećne ruke, naišla na neki super last minute.

Smestaj i avion?



< Poruku je uredio dunja RR -- 28.1.2018 22:02:56 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 22:04:43   
Anck Su Nmaun
Uhhh to mi je previse, ne volim inace autobuse a to mi je predugacak put ...rekla bih bar 24h?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 22:06:14   
dunja RR
Tada smo išli sami, ali ne bih busom do Krfa išla sa malim detetom. 16-17 sati je trajao put sa trajektom, jer je novi autoput.
Do Parge mi je nekako bio teži put, isto 16 sati, mada mislim da se sada i dole stigne brže zbog te nove deonice puta,

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uhhh to mi je previse, ne volim inace autobuse a to mi je predugacak put ...rekla bih bar 24h?



< Poruku je uredio dunja RR -- 28.1.2018 22:08:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 22:06:31   
vonavoj
Mene Tasos ne privlaci.jer je skup..
A na Sitoniju smo bili 2 godine i prelepa je..ali ima puno nasih i digli su cene nenormalno..
Praticu ove hotele.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 22:15:05   
MamaNecaVo

IZVORNA PORUKA: isidora88

Nevena nisu bas iste cene, bar ne za trokrevetne i cetvorokrevetne apartmane. Ja sam recimo u Canju nalazila smestaj za 30e u sezoni uz plazu. Naravno Petrovac, Budvani slicna mesta sj dosta skuplja. U Grvkoj nisam nasla smestaj za 30e na plazi za viseclane porodice, sve je bar duplo skuplje od Cg.


Isidora zato sto je to Canj i sama kazes.
Ja volim na letovanju da imam gde da prosetam i da vidim nesto.Canj mi je spor,monotono smesno i realno kakav god da je apartman za Canj je sve preko 25e mnogo

Nasla sam ja.Za Grcku.
Saljem ti ako treba.Naravno za dve osobe je duplo skuplje,ako ide cetvoro ultra povoljno je sa sve prevozom.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 22:19:11   
dunja RR
Sada sam pročitala na Krstarici da se zbog završetka novog pita, do Krfa stigne busom za 12 sati, ali ne znam da li je tačna info. Nekoliko njih je napisao da je tako.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Tada smo išli sami, ali ne bih busom do Krfa išla sa malim detetom. 16-17 sati je trajao put sa trajektom, jer je novi autoput.
Do Parge mi je nekako bio teži put, isto 16 sati, mada mislim da se sada i dole stigne brže zbog te nove deonice puta,

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uhhh to mi je previse, ne volim inace autobuse a to mi je predugacak put ...rekla bih bar 24h?





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 22:23:11   
Rosita

IZVORNA PORUKA: vonavoj
ovi apartmani su mi mali za dvoje dece,to je kao u guzici..40m2 sa terasomuser posted image



Von, ja zivim u 40 kvadratauser posted image

Dunja, divno zvuci sve o Limnosu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 22:38:55   
isidora88
Nevena salji.
A za Limnos bih se odmah odlucila ali nama sad i klinci placaju avion pa mi izadke preskupouser posted image inace bih najradije avionom negde i da ne razmisljam. Mene uzasava put autom jer mi je A nemoguc, em povraca po ravnici, em i dalje vristi kad se vozi


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 23:36:52   
MamaNecaVo
Isidora saljem sutra,a po opisu stanja saljem ti ovo sto sam ja gledala.Ili nas dve imamo isto dete user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Letovanje 2018
29.1.2018 7:50:19   
isidora88
Pa vidi isto nam se zovu deca, izgleda su A problematicni sa putovanjemuser posted image
Sto kaze mm gde da nasledi tu seljacku bolest, i meni i mm je bilo muka u voznji kao klincima i evo i detetu. Stariji ne pravi problem, on zaspi cim sedne u auto. A mladji je u stanju da vristi dok ne padne u nesvest od umora. Put do Zlatibora nam je trajao 10 sati, iako nam realno ne treba vise od 4 sata. Mozes da zamislis samo pakao koji smo prosli. Doslo mi je da ostanemo tamo i da se ne vracamo kuci samo da ne bih prolazila tu agoniju vristanja

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Letovanje 2018
29.1.2018 9:00:35   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Rosita


IZVORNA PORUKA: vonavoj
ovi apartmani su mi mali za dvoje dece,to je kao u guzici..40m2 sa terasomuser posted image



Von, ja zivim u 40 kvadratauser posted image

user posted image
Meni ovo nikad nije predstavljalo problem, bitnije mi je da je cistoooo i uredno. A to koliko cemo biti u sobi i prespavati moze se izdrzati pa makar i da je mesta samo da se okrenemo, ionako samo spavamo. Meni je licno bzvz dati 200-300e vise samo da mi studio izgleda lepse i luksuznije, vise volim te pare da dam na obilzaske i neko dobro uzivanje.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Letovanje 2018
29.1.2018 9:17:41   
dddaca
Uh, al' se ovde juce pisalo. Kasnije cu da iscitam, pa ako imam komentar pisem.
Anck, potpuno isto razmisljamo. Sta si uradila za smestaj? Jesi li rezervisala nesto?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Letovanje 2018
29.1.2018 10:16:40   
Anck Su Nmaun
Da se razumemo , ne volim supe i stracare samo da jeftinije prodjem ali dovoljno mi je da je pristojno i uredno. Uvek trazim neki sadrzaj u dvoristu il bazen ili igraliste zbog dece . A komfor spavace sobe, manje vise, sem spavanja ne volim da trosim odmor u sobi user posted image

Naravno da mi ovo drvo ispod terase pusta novcanice i ja bih uplatila svaki put samo Lux hotele user posted image nisam gadljiva al ovako za petoclanu porodicu gledamo da nadjemo neku sredinu .

Daco da, nasla sam na kraju preko agencije, pisala sam na prethodnoj strani. Limenas je u pitanju.
Pre dve nedelje sam imala vise smestaja u opticaju i dok se mi smislili, tj. mm sve rasprodato user posted image user posted image ne bi verovala za par dana koliko puta sam cula i procitala puni smo. Na kraju sam krenula preko agencija i Barcino je imao finu ponudu sa poputima do 1. feb .

Dunja ja nemam zivaca preko krstarice da citam, tamo samo neka prepucavanja, svi se nesto pres******. Dok nadjem normalan post nacitam se svega. Odem na Putovanja info ili Trip advisoruser posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.1.2018 10:19:05 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Letovanje 2018
29.1.2018 23:28:22   
dddaca
Naravno, nisam ni ja za neku šupu, ali ne mora krevet ni da mi bude prekriven baldahinima i ne znam kakav luksuz u sobi. Ono sto mi jeste bitno je da je cisto, po mogucstvu da menjaju cesce posteljinu i peskire. Ako uspem da nadjem i PP po povoljnoj ceni, odlicno. Takodje bolujem od toga da budem sto blize plazi. Nema veze da li cemo se na njoj kupati svih deset dana ili samo dva popodneva, a preostalo vreme utrositi na obilazak ostalih plaza (sto je najcesci slucaj).
Za ovo leto nista nismo rezervisali. Ne znam kad ce mm koristiti odmor. Ali bice Grcka sigurno

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Letovanje 2018
29.1.2018 23:52:03   
isidora88
Ni meni ne treba luksuz i apartman od 50kv, dovoljna mi je soba, kuhinjica i terasa i da je blizu plaze jer ne volim da palim kola 10 puta na dan niti da pesacim do plaze sa decom.
Sad samo jos da uspemo da odemo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Letovanje 2018
30.1.2018 0:07:10   
dddaca
Poslacu ti sutra link do mog bloga gde sam pisala o iskustvu sa smestajem u Toroniju. Nismo ga puno platili, a imali smo PP

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Letovanje 2018
30.1.2018 0:31:36   
dunja RR
Ja do sada nisam nikad naletela na neki krš smeštaj u Grčkoj. Nisam zahtevna priznajem, ali objektivno uvek to bude sasvim pristojan smeštaj, do sada uvek čist i funkcionalan, uglavnom za male pare, izuzev Limnosa, na kome su zaradile agencije, smeštaj (sa doručkom) isto nije skup, saznah kasnije u priči sa vlasnikom hotela.
Nije mi nikakva posebna razlika u smeštaju između apartmana u Grčkoj koji smo npr u Kokinu Neru platili 100 eura za 10 dana i hotela u Turskoj sa 5 *, ili recimo hotela u Španiji sa 3-3 i po*. Znači govorim o smeštaju, funkcionaolnosti svega što se dobije u tom apartmanu, sve je to meni vrlo slično. Na stranu all incl u Turskoj i sve ostalo što se dobije pored same sobe, i što je meni zaista prijalo na letovanju sa bebom od godinu dana.






< Poruku je uredio dunja RR -- 30.1.2018 0:33:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Letovanje 2018
30.1.2018 11:20:12   
vonavoj
Nemojte misliti da trazim luksuz,budite realne,cetvoroclana porodica..sutra petoclana ne moze da spava u 25m2..ne da spava..moze da spava...ali i kuhinja i kupatilo i koferi i sve staje u tih 25m2..ja ne mogu da se okrenem.to je min 3 kofera..12 pari obuce na podu..hvala bogu svi smo krupni,nogati..nemam gde da nas spakujem..
Mi smo u Toroniju bili na samoj plazi,mada je tamo sve na plazi..odemo na plazu u pola 10,rucamo oko 2,udjemo u sobu oko 1..i u 4 smo vec na plazi..do 20h..znaci ceo dan..ali opet ne mozemo jedan preko drugoguser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Letovanje 2018
30.1.2018 17:41:14   
dddaca
Dunja, kakav je taj Kokino Nero? Kakva je plaza, more da li je bistro, ima li neke sadrzaje i ima li sta u okolini za obilazak?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Letovanje 2018
30.1.2018 20:09:02   
dunja RR
Malo mestašce, slatko, ušuškano, puno zelenila. Ljudi divni. Ima par tavernica i radnji.
Plaža nije nešto, šljunak, jedan deo baš ima loš ulaz, kamenit. Ali okolo ima puno lepih plaža, do kojih se može i kolima ali i pešaka, pisali su ljudi na putovanjima, da su pešaka odlazili.
Voda čista, fine temperature.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Letovanje 2018
30.1.2018 20:32:55   
dddaca
Bas cu pogledati na putovanjima. U medjuvremenu sam na brzinu pogledala na netu i ono sto sam uspela da vidim je da je plaza losa i kamenita. Da li je Kokino Nero jedino naseljeno mesto u blizini tih lepih plaza? Mislim, ima li neko mesto sa lepsom gradskom plazom u blizini? Iskreno, privukla me je tako niska cena smestaja

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Letovanje 2018
30.1.2018 20:36:50   
dunja RR
Mislim da ima možda još nešto okolo, zaboravila sam, ali Kokino je sigurno najslađi na tom potezu. Pun je Poljaka, oni decenijama tu letuju. Kokino je i banja, ima kade sa lekovitom vodom, kažu da je ledena ali nisam probala user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Letovanje 2018
30.1.2018 21:00:40   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja se nisam interesovala za druga ostrva ali po forumima dok sam citala o Tasosu i iskustva drugih , vidim da je sve mnogo skuplje nego pre npr. 5 god. Svake godine po nesto. Iz godine u godinu kako je postajalo posecenije tako su dizali cene. Do pre par godina npr. Mermerna plaza je bila za dZ a sad citam 12e samo lezaljke a sladoled 6 e user posted image
Dobro niko nikog ne tera da ide ali vecina ce otici bar jedan dan da je obidje.
Smestaj takodje.
A citam kako je pocelo sve ovo sa ovim teroristickim napadima dosta ljudi se prebacilo na Grcku pa grci lepo uhvatili priliku da se malo opare.

I ja sam skoro procitala ovo za Tasos i bas sam se iznenadila. Mi smo na Tasosu bili 2013, sto i nije tako davno. Pamtim da smo musaku u Pefkariju, u restoranu iznad plaze placali 5.5, a onda produzili do Jerisosa gde je pivo u baru na plazi bilo 4.5 ili 5e. Tad je Halkidiki bio mnogo skuplji od Tasosa ali izgleda da su se izjednacili.
Lezaljke od 12e au stvarno bezobrazluk. Obisla sam solidan deo Grcke, i kopno i obalu i samo sam jednom platila lezaljke 10e. Uglavnom su cene od 5 do 8e. Ili koristis lezaljku uz pice. Pa na cuvenoj Elafonisi, mozda i najlepsoj plazi Grcke, lezaljke su 8e.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







POKLANJAMO: Mali jednorog, velika avantura!
Za sve ljubitelje Malog dinosaurusa i edicije Deset minuta do spavanja, stiže nova slikovnica za uspavljivanje radoznali...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here