|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
11.3.2018 23:58:46   
dunja RR
Anči, meni je Amuljani više za izlet, ili 2-3 dana maks, koliko god volim mir, ipak mi je to previše mira user posted image

Znaš kako moja Aleksandra priča, dok je radila kao stjuardesa, tek venčani parovi lete na Maldive na medeni mesec, nasmejani srećni. Posle 7-10 dana, opet isti ti u avionu, on gleda na jednu ona na drugu stranu, smorili se user posted image Mislim to je interna priča kod stjuardesa, ali ima istine sigurno. Prosto nema sadržaja i ljudi se smore. E tako ja vidim sebe na Amuljaniju, ali to sam samo ja, moje mišljenje. Ne privlači me, slatko jeste, ali za izlet.

Ja volim prirodu, egzotiku, lepe plaže, ali i pristojan grad uveče da je blizu, samo da nije vašar.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Devojke, da li je neka letovala na ostrvu Amuljani?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Letovanje 2018
12.3.2018 0:02:46   
dunja RR
Ali čisto da se zna, protiv Maldiva ne bi imala ništa protiv user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Letovanje 2018
12.3.2018 0:04:44   
Ana RR
Suzi, Amuljani baš ima lepe plaže, ima ono Magareće ostrvo koje je tako zanimljivo, ne bi se mi smorili. Jedino bih volela malo veći grad za uveče, da ima gde da se šeta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Letovanje 2018
12.3.2018 0:05:04   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ali čisto da se zna, protiv Maldiva ne bi imala ništa protiv user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Letovanje 2018
12.3.2018 0:07:04   
dunja RR
Anči, imaš na putovanjima sajtu iskustva. Ja obavezno tamo nekog nađem (za mesto koje me interesuje) pošaljem pp, i dobijem sve iz prve ruke. Tako sam i ove godine, čak i broj sobe mi čovek preporučio za hotel u koji idem user posted image


Imaš na temi Amuljani, davno sam čitala, ima iskustava, i svežih verujem.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Na Amuljaniju ima kamp.

Mi gledamo gde ćemo i šta ćemo i Amuljani nam je zapao za oko. Ako neko ima preporuku za smeštaj, please neka piše user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Letovanje 2018
12.3.2018 0:09:56   
dunja RR
Znam sve znam, divne su plaže, ali taj grad mi fali, zato ti kažem. Ja uvek biram mesta gde je plaža (ili plaže ) odlična, + lep grad da je blizu. Ne znam, vidi, imaš na putovanjima dosta iskustava.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, Amuljani baš ima lepe plaže, ima ono Magareće ostrvo koje je tako zanimljivo, ne bi se mi smorili. Jedino bih volela malo veći grad za uveče, da ima gde da se šeta.



< Poruku je uredio dunja RR -- 12.3.2018 0:10:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Letovanje 2018
12.3.2018 0:28:18   
dunja RR
Anči, evo jedan svežiji komentar, izvor putovanja.info

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Letovanje 2018
12.3.2018 8:50:32   
Ana RR
Čitala sam pre neki dan i sinoć malo. Videćemo, deluje jako lepo ali i ja volim da imam gde uveče da prošetam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Letovanje 2018
12.3.2018 16:14:26   
gagana83
Mi smo na Amuljaniju bili na jedno popodne. Bili smo na onoj najpoznatijoj plazi (zaboravila sam joj ime).Plaza je top. Toplo tirkizno more, sitan pesak, dugacak plicak. Jedna od najlepsih na Halkidikiju.
Ostrvo je pitomo, malo, oko 4 kvadratnih km je povrsina i ima par stotina stanovnika. Ko voli miran odmor bez jurnjave i milion radnji sa dzidzabidzama idealno. Licno meni bi bilo dosadno provesti 10 dana tamo. Pre bih izabrala neko drugo mesto na Atosu pa isla na izlet do Amuljanija.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Letovanje 2018
12.3.2018 17:27:55   
mama Jo
Iskreno ja nisam cula za ovo ostrvo 😁 nije me sramota da kazem...
Ali evo vidim da je Ana napisala da ima kamp pa cu bas pogledsti kakvo je...

Gagana - posto si bila, je l' znas mozda kako izgleda kamp?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Letovanje 2018
12.3.2018 18:01:02   
Ana RR
Gagana, plaža se zove Alikes i na njoj se nalazi kamp.

Verovatno ćemo nešto drugi gledati pa ako budemo negde u blizini sigurno ćemo svratiti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Letovanje 2018
13.3.2018 14:19:05   
vocicana
Jedva cekam. Muz se toliko nervira zbog deteta i vrsitanja i svega, da se misli da otkaze Austriju, da idemo u Grcku, kaze on meni.
Hhahahaa, pa jesi li ti poludeo, ja vec sitno brojim dane do odmora.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Letovanje 2018
14.3.2018 13:50:17   
gagana83
Jeste, Alikes.
Mama Jo, ne znam zaista. Nisam obracala paznju na kamp.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Letovanje 2018
14.3.2018 14:12:29   
madre
a ja ovih dana mastam o nekom lepom mestu u prirodi, velikooo dvoriste, prirodan hlad, cist vazduh, deca trckaju napolju, a ja pijem hladan sok i kuliram sa mm dok beba sisauser posted image user posted image
samo jos da nadjem to mestouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Letovanje 2018
14.3.2018 14:15:32   
vocicana
Madre samo polako, sigurno takvo postoji.
Ja bi vam rado stavila slike ovde, ja sam se odusevila, mada jos uvek nam nisu vratili mail sa potvrdom rezervacije. Ima do odmora jos dva meseca I malo vise.
Ako nista opet Greece negde..nesto, uopste nije vazno, samo da se uziva.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Letovanje 2018
14.3.2018 14:25:09   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: gagana83

Jeste, Alikes.
Mama Jo, ne znam zaista. Nisam obracala paznju na kamp.


Nema veze, izguglacu vec negde. Mada non-stop pricamo, pa smo dosli do ideje da smo ipak mali za kamp. Nista jos konkretno nismo ni odlucili...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Letovanje 2018
31.3.2018 20:34:26   
dunja RR
Izgleda da naše agencije nisu uspele da dobiju ove godine čartere za Limnos. Jedino smo mi u svetu imali prethodne 2 godine čarter, pored Atine, ali izgleda nema više. Još čekaju agencije, ali su izgleda male šanse za ovu godinu.
Dobro sam uplatila Krit, kao da sam imala neki osećaj.


Što se Krita tiče, mi planiramo da obiđemo Elafonisi, i eventualnojoš neku plažu, na zapadnoj strani. I razmišljamo da odemo do Paleohore, ona je isto na jugo- zapadu kao Elafonisi, ali ipak mora poseban dan za Paleohoru, a mm bi tamo zbog velikog šahovskog turnira koji je baš kada smo mi tamo. Danas sam naletela na neke slike Paleohore, divnaa je. I jedva čekam Hanju, naravski, do nje ćemo svako veče user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Letovanje 2018
31.3.2018 20:40:27   
emicaa
Dunja obavezno otidjite na Balos.Od Hanje do Balosa 45 minuta autom.Kad ste vec tako blizu velika bi steta bila da ne odete.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Letovanje 2018
31.3.2018 20:49:44   
dunja RR
Hoćemo Emi, sada, zavisi da li u biti trudna ili ne, svakako mi je Elafonisi prva na listi, najlepša mi je, pa ostalo ako uspemo, ako ne, sledeći put, Balos, Falasarna.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Letovanje 2018
31.3.2018 20:52:52   
emicaa
ne znam kako je uzivo,svaki put nam je daleko da odemo do tog kraja ali ovako po slikama Balos mi izgleda ljepse od Elfonisija.
Mi cemo sledece godine ako ne odemo na neko drugo Grcko ostrvo ljetovati u tom kraju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Letovanje 2018
31.3.2018 21:00:45   
dunja RR
Joj Emi ja iščitah svašta, ali svi se slažu da Elafonisi the best na Kritu. Juče mi baš Gagana poslala link, da je u 10 najlepših plaža, potražići posle. Svo koji su obišli obe plaže, su mi rekli da ako ne mogu obe sada, Elefonisi bude prva, pa sam je zato planirala u obavezno ove godine. Iako nam je Balos bliža, znam.

< Poruku je uredio dunja RR -- 31.3.2018 21:02:55 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Letovanje 2018
31.3.2018 21:29:58   
emicaa
planiram ih obici obadvije pa da vidim user posted image ipak na slikama sve drugacije izgleda nego uzivo.Mada sa Kritom nema greske u koji god dio da odes.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Letovanje 2018
31.3.2018 21:43:13   
dunja RR
Evo me, ne stigoh sve da ispišem, morala da uspavam S.

Svakako je u planu sve od plaža, pre svega Elafonisi, Balos i Falasarna, ali nema potrebe sa žurbom, planiram ja Krit nekoliko puta user posted image Znaš već i sama, da se Krit mora ponoviti.
nešto me i taj put kroz planine do Elafonisija privlači.

Nekako su me ljudi koji su su bili na tim zapadnim plažama uverili da ako planiram opet na Krit, a planiram ako Bog da, onda je sasvim dovoljna za početak Elafonisi, + Paleohora u koju ćemo eto neplanirano. Ako bude još nešto između, super, ako ne, ostavljamo za naredni put.

Evo linka, poslala mi Gaganče juče 10 najlepŠih plaža na svetu KLIK

< Poruku je uredio dunja RR -- 31.3.2018 21:58:18 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Letovanje 2018
31.3.2018 22:28:43   
gagana83
Mi smo Balos preskocili, i sva je prilika da cemo ga i ove godine preskociti. Jeste blizi Hanji ali autom nije nimalo naivno, ima nekoliko km groznog zemljanog puta a onda pesacenje nekih 20-30 minuta nizbrdo kozjom stazom, znaci u povratku nizbrdo. Mi jesmo avanturisti, ali toliki bas ne user posted image . Postoji i varijanta brodicem, o tome smo razmisljali ali odustali na kraju. Kazu da nema puno suncobrana na samoj plazi i da se rano razgrabe, a tih dana je temperatura bila 40C. I cena nije zanemarljiva, po osobi je izlet bio 40 ili 45e.
Svi kazu da je kod Balosa wow taj silazak do plaze, tj pogled odozgo a da je sama plaza poput Elafonisi, cak je Elafonisi lepsa.
Dunja, moj savet, rekla sam ti vec - Elafonisi pod br 1, eventualno Falasarna i Balos. Cak bih ti pre preporucila da odete busom do Retimna, nego na Balos. Ne kazem da Balos ne vredi, daleko od toga, ali znajuci tebe i tvoje afinitete, plus to sto idete sa klincem, neces pogresiti ako ovog puta zaobidjes Balos.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Letovanje 2018
31.3.2018 22:40:14   
gagana83
Elafonisi

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here