|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
31.3.2018 23:08:52   
gagana83
Blizu plaze Elafonisi je jos jedna divna plaza(divna, ako izuzmemo to sto smo naleteli na ljudski izmet i sto je pesak delom crn, pa je pakleno vruc), divlja, gotovo prazna, sa prirodnom hladovinom i predivnom cistom vodom. Plaza Kedrodasos. Evo nekoliko slika, mada slike tesko da mogu da docaraju tu lepotu i taj osecaj.

Put do plaze

user posted image

user posted image

Drvce pod koje smo se smestili

user posted image

Plaza

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 31.3.2018 23:09:27 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Letovanje 2018
2.4.2018 1:21:51   
choopa choops
Savršeno gagana! Bas savršeno. Ja kad maštam da ću jednog dana da odem negdje ljeti, upravo ovakve plaže zamišljam. Meni se ne sviđa onaj tamni pjesak što svi kače kad stave slike iz Grčke, ali ovo što si stavila je po mome ukusu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Letovanje 2018
2.4.2018 9:59:42   
gagana83
Ne volim ni ja one plaze sa crnim peskom, kao sto su na Santiriniju. Voda uzgleda muljavo zbog tog peska. Mogu da zamislim kako je prijatno boraviti tu kad upece sunce.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Letovanje 2018
2.4.2018 12:11:33   
emicaa
jao Gagana ovo je raj user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Letovanje 2018
2.4.2018 17:21:41   
vocicana
Gagana raj!!!!
Nama nisu poslali mail, sa potvrdom rezervacije, imaju neki problem sa tim renoviranjem, ne znam sta cemo, ja sam odmor trazila za juni, boga mi, nista mi se ne svidja sve to. A ide mi se negde gde je toplo I lepo.
Na kraju ostaje Holandija za turu, pa u septembru da vidimo da se negde ucipimo, mada stvarno ne znam kako cu sa finansijama I u junu I u septembru.
Vrlo sam razocarana zbog Austrije.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Letovanje 2018
2.4.2018 19:22:35   
Ana RR
Mi ćemo, nadam se, u Sivotu. Da li neko ima preporuku za smeštaj, ukoliko ovde gde sam slala upit ne bude mesta?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Letovanje 2018
3.4.2018 17:56:08   
dunja RR
Anči probajte neko veče, da odete do Parge, predivna je user posted image

Moje komšije su bile prošle godine u Sivoti, predsezona, bila je hladna voda ali bilo im je lepo. Oni su dobili besplatan smeštaj od Gigatrona, ali mi je komšinica pred samim porođajem pa ne mogu sad da pitam gde su tačno bili. Ako saznam javim.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.4.2018 17:58:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Letovanje 2018
3.4.2018 17:56:57   
dunja RR
Gaganče, divota! user posted image jedva čekam jul!

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.4.2018 17:57:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Letovanje 2018
3.4.2018 21:56:12   
Ana RR
Suzi, evo gledam i Pargu. Našla sam jako lep smeštaj po super ceni ali je malo previše u brdu za moj ukus user posted image

Javi ako saznaš. I ako imaš predlog za Pargu, takođe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Letovanje 2018
3.4.2018 22:42:38   
dunja RR
Anči, Sivota je za mirniji odmor, ima divne plaže, a sad za uveče mislim da nema nešto posebno, nisam baš 100% sigurna. Ali može se kolima do Parge, kada zaželite grada, uveče, a preko dana kada upekne sunce, bolje ne ići za Pargu.

Što se Parge tiče, smeštaj tražiti ili blizu Valtosa (duga plaža, sa jedne strane pesak, sa druge sitniji šljunak ako se dobro sećam) mislim da je Maraj tu bila smeštena, Maraj javi se :), ili sa skroz druge strane (tu smo mi bili), iznad Piso Krioneri plaže. Sa te strane je i predivna Lihnos plaža, do koje se može čamcem, kolima ili pešaka (mi smo išli pešaka kroz šumu jer nam je vila bila odmah pored šume kroz koju se stiže do plaže). Moja preporuka, blizu Piso Krineri plaže (mala slatka plaža sa belim šljunkom, prozirna voda) je vila Janis u kojojj e domaćin naš čovek iz Jagodine,, zanimljivi lik , i deluje mi jako pristojno vila. Ta vila je na samom početku ulice blizu plaže, a vila Nafsika u kojoj smo mi mi bili smešteni je na kraju te ulice, uzbrdo, tik do šume kroz koju se ide do plaže Lihnos. Gazdarica Nafsike drži i restoran u centru Parge pored obale, pa se dobiju i popusti za klopu. Od vile Janis, u kojoj je taj naš čova domaćin, za 5 minuta se stiže do centra Parge, ta vila nije u brdu, a blizu je Pisokrioneri plaže i gradske plaže. Valtos plaža je skroz na drugoj strani Parge.

U sredini Parge je gradska plaža, mi je nismo konzumirali, jer je velika gužva, osim jednom na kratko, jer je prekoputa nje ostrvo sa crkvicom do koga smo plivali kao i većina turista, mada kažu da na nekom mestu može i da se pregazi more do ostrva (nisam probala user posted image ).

Svakako idite što kasnije možete dok se voda zagreje, odnosno nemojte u junu, voda ume da bude hladna. Jonsko more je to, divno, predivno user posted image Možda je polovina jula najbolja, u avgustu nagrnu Italijani :) Mada u avgustu im je i praznik, slave dan oslobođenja od Turaka, to bude sjajno feštanje, upale milion lampiona, koji svetla u mraku, vatromet, bude veselo.

Parga je meni u srcu, toliko je slatka i ušuškana, podseća jako na ostvrvske gradove.



< Poruku je uredio dunja RR -- 3.4.2018 22:55:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Letovanje 2018
3.4.2018 23:39:32   
gagana83
Parga je divna.
Ali kao sto Dunja kaze, voda moze biti hladna, posebno pocetkom sezone. Mi smo isli u avgustu pa je bila prohladna. Mada isto vazi i za Sivotu.
Ipak, sredinu avgusta bas i ne preporucujem. 15 avgusta je praznik Panagia (Velika Gospojina ako se ne varam) koji se sirom Grcke proslavlja a u Pargi je tada prava festa. Muzika, veselje, vatromet. Interesantno za videti, ali nije interesantno to sto se tih dana u Pargu sjati milion ljudi, pa su guzve velike. Tako je bar bilo 2011 godine, verujem da su sada guzve i vece.
Slazem se sa Dunjom, Jonsko more je posebno.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Letovanje 2018
4.4.2018 9:03:34   
Anck Su Nmaun
Ja imam zelju da odem u Pargu, odaavno, al me odbija to sto je hladno more, nije mi za malu decu. Mozda za par godina kad budu stariji.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Letovanje 2018
4.4.2018 11:23:46   
Ana RR
Mi bismo opet i na Lefkadu, prelep nam je taj deo Grčke i to more.
Nemamo izbora, možemo ići samo između 1. jula do najkasnije 20og, eventualno 23eg. Posle ide Markov rođendan, dolaze kanađani, Nikolinom tati godišnji pomen... posle pripreme za školu. Jbg.
Na putovanja info se pominje ta vila Nafsika, ja sam kontaktirala Kiku, ali mi se ne dopada što je app u prizemlju i nisam sigurna za kupatilo (pre par godina je neko pisao da nema tuša ni kade već je tuširanje onako na sred kupatila što je za moj pojam užasno). Taman se obradujem da sam našla ok smeštaj maltene u centru, međutim čovek se zeznuo sa datumimauser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.4.2018 11:25:16 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Letovanje 2018
4.4.2018 12:07:37   
dunja RR
Anči ta Kika je u Sivoti?

Probaj vilu Janis da kontaktiraš, moguće čak da imaju i parking, probaj da nađeš na netu siguno ima negde i kontakt tog Jagodinca, koji je tamo domaćin. On izgleda kao pravi Grk inače, srodio se s njima koliko je dugo tamo user posted image

A mislim da vilu Janis rade razne naše agencije.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Letovanje 2018
4.4.2018 13:00:19   
Ana RR
Da, u Sivoti, prvenstveno gledam Sivotu ali ako ništa ne nađem onda idem dalje.

Ma ja ne bih preko agencije ako baš baš ne moram. Ne volim ih.

Sad ću potražiti tog jagodinca user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Letovanje 2018
4.4.2018 13:03:52   
Ana RR
Jel to ovo Suzi
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Letovanje 2018
4.4.2018 16:46:01   
dunja RR
Anči ja mislim da jeste, moguće da je ovo slikano otpozadi a ne sa glavne ulice. ona je skriz na početku te ulice u kojoj je i Nafsika, samo je Nafsika ihahaj, skroz na kraju uzbrdo. Blizu Janis vile je plaža, centar, prodavnica, na dobroj je poziciji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Letovanje 2018
4.4.2018 17:59:18   
Ana RR
Ne mogu da nađem kontakt da ih direktno kontaktiram. Danima se mlatim sa vilama i mailovima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Letovanje 2018
4.4.2018 18:16:12   
dunja RR
Evo link Na mapu KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Letovanje 2018
4.4.2018 21:47:49   
IvanaSK RR
Jaooooooo, ja sam oduševljena gaganim slikama. Nemam reci!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Letovanje 2018
4.4.2018 22:21:38   
Ana RR
Da, da, našla sam ih, hvala Suzi. Videću da nađem kontakt nekako. Ne mogu da se ulogujem na putovanja info, zaboravila sam lozinku a ono za resetovanje lozinke im ne radi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Letovanje 2018
5.4.2018 8:08:41   
vocicana
Jo sto vam zavidim. Sto mi treba takva egzotika.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Letovanje 2018
24.4.2018 8:54:38   
mama Jo
Evo mi ovih dana intenzivno tragamo za morem.
Odustali smo od kampa definitivno. Mm i ja bi rado isli, ali zbog bebe koja ce tada imati 9 meseci ipak necemo ove godine.
Isli bi u Grcku, negde ,,blizu", sto blize moguce... isla bi i moja mama sa nama. Imate li neto za preporuku, mesto/smestaj ...



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Letovanje 2018
24.4.2018 9:42:15   
Ana RR
Mi smo rezervisali Sivotu, na kraju preko agencije na šta smo se baš teško odlučili. Jbg, nadam se da će biti sve ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Letovanje 2018
24.4.2018 18:12:53   
emicaa
Ma Ana kako nece biti,ima da se nauzivate i odmorite.
KO prvi ide na more,ko nam otvara sezonu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Za sve nas koje ne volimo da peglamo!
video
Mnogim ženama se želja ostvarila! Mašina za peglanje i slaganje veša. Ova čudo-mašina će se 2018. godine naći u prodaji.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here