|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 [46] 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
4.8.2018 14:16:47   
mama Jo
user posted image svaka cast Masnice user posted image
I ja sam rekla da sledece godine idemo u junu obavezno, samo jos nisam rezervisala, nismo jos ni na ovogodisnje otisli user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Letovanje 2018
4.8.2018 20:55:40   
vonavoj
user posted image
Pogodite ko je samnom u Budimliji,sa Rrauser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Letovanje 2018
4.8.2018 21:01:11   
IvanaSK RR
Pozdrav za tebe i Gaganuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Letovanje 2018
4.8.2018 21:29:32   
vonavoj
user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Letovanje 2018
4.8.2018 21:41:17   
dunja RR
Uzivajte lepojke user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Letovanje 2018
4.8.2018 21:56:45   
gagana83
user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Letovanje 2018
5.8.2018 6:59:05   
Mariya
Jao kako volim da čitam ove vaše izveštaje sa morauser posted image
Mi ćemo ostrva tek kad deca još malo porastu, kad i L bude imao 5-6 godina. Nadam se da će letovanje tad već biti odmor, jer sa njima ovako malima nema ni O od odmora. Tako da, do tad samo jednostavno i praktično. Ja mislim da se sledeće godine,iako ja volim da svaki put odemo u drugo mesto, vraćamo u Flogituuser posted image Ne zato što je bogznakako dobro mesto, već je blizu, a toliko praktično, ima sve što nam treba.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Letovanje 2018
8.8.2018 9:16:43   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Peace*

Bili smo na zapadnoj obali Krfa.
Lepe peščane plaže. Kada smo stigli, more je bilo ledara, posle se ugrejalo.
Od plaža bili smo na:
- Glifadi - mene ne fascinira, bezlična mi je potpuno, bez boje, ništa u meni nije budila. Ima kamenja (velikom) u vodi.
- Pelekas - jedna od plaža koja je ostavila najlepši utisak na mene, i najviše puta smo na njoj bili verovatno zato što nam je bila među najbližima smeštaju.
- Gardenos - ok, ništa specijalno - pre neki dan sam se jedva setila kako izgleda.
- Marathias - meni se dopala, ali realno nema ništa specijalno po čemu bi se posebno pamtila.
- Agios Stefanos - meni najlepša. Pesak je vlažan pa ne peče, voda plitka i lepo plava.



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Letovanje 2018
9.8.2018 14:17:16   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: vonavoj

user posted image
Pogodite ko je samnom u Budimliji,sa Rrauser posted image


Koliko ste jos u Budimliji?

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Letovanje 2018
9.8.2018 14:18:12   
vonavoj
Gaga je otisla,a ja idem u subotu.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Letovanje 2018
9.8.2018 14:55:50   
mama Jo
Divno 😊
Da li se znate od ranije? Kako ste se prepoznale? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Letovanje 2018
9.8.2018 15:48:07   
dunja RR
Ma lako su se prepoznale garantujem, znaju se već ihahaj godina sa RR user posted image

A i znale su da idu u isto vreme, sećam se kada se uplaćivalo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Letovanje 2018
9.8.2018 17:54:45   
gagana83
Vratili se danas user posted image
Kako sam prepoznala vonavoj je prica za sebe, ceo dan sam se smejala tome. Odavno se znamo sa RR ali nismo prijatelji na FB. Upoznale smo se vec prvog dana, deca su se druzila a Boga mi i mame, cak smo sinoc i same u kaficu pile pivo user posted image
Elem, od mene veeeliiika preporuka za Budimliju, mislim da se i von slaze. Una je izjavila da joj je lepse bilo nego na moru. Pisacu detaljno kad se raspakujem.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Letovanje 2018
9.8.2018 22:24:24   
vonavoj
DRrugarke su lako prepoznaju!
I nama se jako svidja ovde..mm i ja komentarisemo da nam uopste nije dosadno,iako smo na jednom mestu.
Jedina zamerka je hlor u bazenu..krajevi su mi zeleni..i kupaci isto.. nadam se da ce se skinuti!

< Poruku je uredio vonavoj -- 9.8.2018 22:25:02 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Letovanje 2018
10.8.2018 8:43:26   
AnaTamara
Jako mi je zao sto nisam znala da ste u Budimliji, mogli smo da dodjemo na pivce . user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Letovanje 2018
16.8.2018 10:36:07   
emicaa
jeste spremne za moj esej user posted image piscu ga ovde ali ako mislite da treba prekopiracu i u novu temu.
Elem,ovo je prvi put od kad idemo na Krit da nismo uzimali transfer nego smo odavde rezervisali taxi da nas ceka.Sletili,pokupili kofere i taksista nas cekao unutra,proveo nas negdje sa strane da ne cekamo u guzvi da izadjemo,drugi nas docekao sa hladnom vodom.Stidli smo dosta prije u nas smjestaj nego sto smo ocekivali.Sto se tice smjestaja,bolje nismo mogli izabrate.Sve je novo i cisto.Vlasnica je hodajuci andjeo.Divna Eleni,docekalanas sa kafom,sokom i keksicima,svaki dan nam u sobi ostavljala sveze voce,par puta nam je spremila rucak.Igrala se sa djecom,udovoljavala im.Divniju zenu nisam upoznala.Na rastanku umalo da se rasplacemo.
Sto se tice Krita ne znam sta bih rekla,meni je tamo definitivno najljepse,kad smo sletili srce mi zaigralo od srece.Imali smo 5 dana auto pa smo se trudili da u tom periodu obidjemo sto vise.Isli smo u Agios,odatle u Plaku.Plan je bio da odemo i na Spinalongu ali sa tvrdoglavim dvogodisnjakom nije pametna ideja.Vjerovatno bih se bacila u more da smo otisli user posted image Obisli smo Maliu,Heraklion i jos nekoliko okolnih starih sela.
Smjesteni smo bili u mlom mjestu,Analipsi.Sa malom djecom definitivno nam nije bio najbolji izbor.Dosta smo bili ograniceni,plaza nema fin prilaz moru,plaza je pjescana ali cim udjes u more puno je kamenja.Imaju jednu pekaru gdje cu peciva ocajna.Ali nema previse ljudi,nema buke i partyja,najvise zbog tog mira smo i izabrali ovo mjesto.
Ni ovaj put njsmo obisli Hanju ali nam je stvarno predaleko,sa tim cekamo dok David malo ne poraste.
Ja sam ove godine bila hrabrica pa isla u voznju sa jet boat,ja koja ne znam plivat idem na tako nesto user posted image istraumirala sam se i odusevila istovremeno,sledece godine idem opetuser posted image ako se jos necega sjetim pisem naknadno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Letovanje 2018
16.8.2018 13:00:17   
gagana83
Znam taj osecaj kad zakoracimo na Krit. Zaista carobno ostrvo!
Kako vam se svideo Agios? Ja sam se odusevila Eloundom. Uvek sam se pitala zasto to mesto vazi za mondensko, na slikama je sasvim obicno ali kad smo ga ugledali sve je bilo jasno. Zao mi je sto nismo umali vremena da ga obidjemo. I mi smo dosli samo do Plake user posted image
Hanja je od vas zaista daleko, to bi vec bilo mrcvarenje.

Elem, mi uplatili Egipat za novembar, ovaj hotel

Sunrise Royal Makadi

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Letovanje 2018
16.8.2018 13:26:07   
Ana RR
Gagana, pa vi opet u skitnju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Letovanje 2018
16.8.2018 13:28:50   
gagana83
Sve pare odose na skitnju. Sad moram sporet na cekove da uzmem user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Letovanje 2018
16.8.2018 13:40:16   
Ana RR
Hahahaha user posted image ako, skitnja je bolja od šporeta user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Letovanje 2018
16.8.2018 14:22:48   
emicaa
Gagana pa mi nismo ni svracali do Elounde,iz Agiosa dierkt u plaku.To cemo onda sledece user posted image Agios je divan,ali je bilo toliko vruce da mi i nije bilo toliko do razgledanja.Ali onaj pogled na jezero,zaljubila sam se.Postavicu veceras par slicica.
Uzivajte u Egiptu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Letovanje 2018
17.8.2018 2:21:17   
vonavoj
Gago,neka steuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Letovanje 2018
17.8.2018 8:12:23   
gagana83
Hvala drugari!
Emice, iz Agiosa do Plake put vodi preko Elounde. Vi ste je negde zaobisli. Steta!
Vonavoj, je l se oprali pramenovi i kupaci od hlora iz Budimlije?user posted image Jesi uspela da odmoris malo?

< Poruku je uredio gagana83 -- 17.8.2018 8:13:07 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Letovanje 2018
17.8.2018 8:53:16   
vonavoj
Kosa jeste..ali kupaci nije...user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Letovanje 2018
17.8.2018 9:25:17   
emicaa
Gagana sreca pa nama ne treba dugo autom do tog kraja.A i sledece godine cemo negdje blizu Herakliona biti.
Slede godine planiram sa Dorom na Spinalongu a mm i D neka uzivaju sami.on nije jos za tamo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 45 [46] 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 45 [46] 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here