|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 8:03:32   
Milena18
Jutro!
Anck, jesi li bolje danas?
Krin, srećan put!
Voci, kako je bilo na moru? Nadam se da se neće razboleti mališa.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 8:07:31   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Milena, jel lepotica krenula u vrtic?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 8:09:03   
vocicana
Mileniceuser posted image , ja se isto nadam, mada mislim da se trojka gore levo polako spusta, bas je juce bio nervozan, alisinoc je glava topla, mada je lepo spavao, ali jutros vrv zbog spavanja topao, ne znam, ne znam.
Na moru je bilo toliko lepo da smo komotno mogli ostati bar jos 20 dana, uzivanje. On je bio dobro 11 dana, 12-tog dobio anginu i teraj ab Brufen, sve po redu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 8:10:19   
Mala Elena
Jutro svima! Mi se razbudjujemo...
Opet me muci ppitanje sta za dorucak ?user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 8:30:34   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mene i dalje drzi prehlada. Cak i Sofi. Taman sam mislila da nema vise kasljanje. Cele noci nije zatvorila usta. Sad T i ja doruckujemo. Vodim je ranije u skolu. Vreme je bljakic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 10:42:51   
emicaa
jutro,mi smo ok spavali.Srecko se budio samo dva puta.
Krin koliko ostajete u Ca?Sta ima za sinov posao?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 11:06:28   
IvanaSK RR
Mi smo bas lose spavali. Ona se budila milion puta, sutirala nas, htela da skace sa kreveta na glavu... Sad je opet zaspala dok sam je inhalirala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 11:35:08   
Milena18
Ivana, krenula je ponovo u ponedeljak. Kaže vaspitačica da je svakog dana sve bolja. A šta je sa macom, što je inhaliraš? I ona je prehlađena?
Voci, onda ga možda i zubić muči.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 11:53:56   
krin 40
U nedelju se već vraćamo.Mm mora na posao a N u školu.Idemo zbog rodjendana bratove ćerkice.Mi svi živimo u Bgd-u a slavlja pravimo u Ča.Lokalpatrioteuser posted image
Za posao čeka to testiranje iz stručnog engleskog.Do 15-tog oktobra će se znati ko je primljen.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 11:54:48   
IvanaSK RR
Da, nosic curi. I nikako neda da joj obrisem nos. Vristi. Setih se vas i maramicauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 11:58:34   
vocicana
Milenice, nadam se i ja da je zubic. Ali evo nije jeo, nesto oko pola porcije, ne svidja mi se nista ovo.
Jedva cekam da odem kuci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 12:19:10   
IvanaSK RR
Voci, moja retko kada pojede i pola porcijeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 12:21:44   
Sanjica26 RR
Moja T nije jela ni pola porcije.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 12:41:34   
vocicana
Jede on super, ovih dana odkako smo dosli sa mora, kao provaljen, nije stajao, niti sa hodanjem, niti sa jelom, sve sto mu se daje, on uzima i klopa.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 12:52:07   
krin 40
Voći tvoj D i moj D su "braća po spavanju i klopi"user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 13:25:39   
Anck Su Nmaun
Dan
Malo odmorih danas, i jos malo po decu u vrtic.
Milenice hvala na pitanju, kao da sma bolje al nos jos radi 😠
V isto tako, sinoc se otimao za inhalaciju, pa sam sebi nastavila.jer on pobegao na kraju. Ujutru mu je naj gore i kaslje i slini uzas , sve mu se nakupi preko noci slajm.A preko dana super , jedva malko da mu curka vodica.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 6.10.2017 13:26:33 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 13:51:36   
Dragica Draga
Anck ja sam nedelju dana bolovala... i to uzas- nos slinavi, grlo golica i boli- kasljem, uho mi zapusilo toliko da gotovo nisam nista cula. Naravno nisam stigla da odem kod dr pa sam prirodnim metodama sve izlecila, evo posle ned.dana sve ok...
Ne znam koliko kod tebe traje vec, ali proci ce, pojacaj vitamin c i probaj propolis kapi- meni se od njih za dan podigne imunitet!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 15:11:43   
Anck Su Nmaun
Evo kraj druge nedelje user posted image
Ma laku cu ja za mene, samo ivaj mali vec jednom da prestane da slinavi 😠

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 17:01:07   
Dragica Draga
Joj jeste, to i ja kazem, samo kad su mi oni zdravi, ja cu lako...
Nadam se da ce brzo prestati, drzimo fige 😊

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 20:48:31   
IvanaSK RR
Sta radite, mame?
Moja slinava je i dalje slinava user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 21:18:22   
Milena18
Veče!
Moja nije više slinava, ali i dalje briše nos sto puta na dan user posted image Zakašlje se još uvek ponekad, valjda će i to proći uskoro. Uspavala sam je, pa i ja sada se opustim, radna nedelja je konačno gotova. Mm gleda utakmicu, a ja ću malo čitati knjigu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
6.10.2017 21:33:58   
Sanjica26 RR
Milenice, sta citas?
Moja sam strpala. I da se tusnem i ja da citam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
7.10.2017 0:00:48   
Mariya
Veče mame!
Jao Milena, kad je to bilo kad sam ja mogla da čitam...user posted image pre nekoliko godina user posted image Ja nemam vremena ni avonov katalog da prelistam, novine samo gomilam, redovno uzimam lepotu i zdravlje i blic ženu. E lepotu sam pročitala majsku, ostale stoje i čekaju, kao i blic žene iz septembra. Jer kad imam imalo vremena onda gledam PLL, a i to gledam po 5-6 dana jednu epizodu, svaki dan po nekoliko minuta user posted image
Danas sam bili u savetovalištu, primili 3.dozu pentaxima i hep. B, izmerili se, dr ga pogledala i oduševila se koliko koristi rukuuser posted image
Nema T ali je topliji nego inače pa sam mu dala eferalgan, možda se ukomira pa me časti sa više od 2 sata spojenog spavanja... Neopisivo sam umorna. Sve me boli. Danas na sekund nisam sela. Ustvari jesam, sedela sam 10ako minuta dok sam pregledala slike se krštenja i rođendana, a i tu je Lu skakala po meni, a L pokušavao da mi uzme slike. Eto kako ja odmaram. Ujutro ustanem, spremim doručkove, čajeve, popakujem mašine, ustaju deca pa ih hranim, onda savetovalište, pa sam išla po papire za komisiju, predala putne za L, otišla da zamenim garderobu koju smo dobili za rođendan ane odgovaraju nam veličine, apoteka, brza kupovina u rodi, sreća, L je bio dobar i spavao, tako da sam ga ja nemajka ostavila u autu i obavila svoje. Kad sam došla kući, kuća u haosu, muž leži bolestan (a znate kakvi su bolesni muževi user posted image ) spremaj ručak, kuću, hrani,doji,uspavljuj, juri decu i dok trepnem 8 sati je i spremam večeru, kupam ih i uspavljujem. Ludim već. Da malo razbijem svakodnevicu, skoknuli smo Lu, L i ja u Segedin u utorak. Svašta sam im kupila, a što je najbolje, kupila sam zimske jakne za obe devojčice za 25€!! Luci cipele, pantalone, za L isto. Ručali, malo se igrali i kući. I onda me kući sačeka sve ono od čega sam pokušala da pobegnemuser posted image spremanje,hranjenje,sklanjanje, raspremanje.
Sutra opet sve isto, a moram nekako da trknem i do sestre, ne znam ni sama kako ću.
Uh, pitam se koliko puta će me mališa probuditi noćas. Da otvorimo kladionicu?ja tipujem otprilike između 17-20 buđenja user posted image
Laku noć mame, bolje da spavam dok spavaju i oni.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
7.10.2017 0:03:36   
Mala Elena
Mene boli zeludac user posted image Danas mi je dan za pamcenje. Nismo imali struje od 9-17h. U kuci sve vreme bez svetlosti kao da svice. Uzas jedan. P nervozna, hoce napolje. Izvedem je, trebalo je samo objasniti joj da ne gazi u barice u patikama. Pa onda nazad pesaka uz stepenice jer lift nije radio...Onda kad je E stigla , nastao haos, jurnjava, vriska, nered...
Tako. Zavrsilo se...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 10/17 [chat]
7.10.2017 11:57:07   
Milena18
Ćao, mame!
Sanjice, čitam "Šroder" od Amiti Gejdž. Baš mi prija, ali mi sporo ide, pročitam samo desetak stranica pred spavanje, nekad ni toliko.
Mariya, kod tebe je baš haos. Ja ti se divim kako izdržavaš. Može li neko da ti pomogne, beše ti svekrva živi blizu?
Mm uspavao M, ja sam bila sakrivena u drugoj sobi za to vreme user posted image Noćas je opet sisala sto puta, makar danju malo da preskočimo. Hajde što sisa, nije mi to problem, čak mi nije toliko teško ni što se budim, ali grize strašno, sva se preznojim ponekad.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here