|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alergo test iz krvi
15.8.2011 13:27:03   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Tash

I sa tim se slažem. Oni sve to zovu alergija, valjda im je tako najlakše da objasne nekim roditeljima, neki valjda ni ne znaju šta znači netolerancija. 


Nazalost ali ovo je istina, a doktori se ne mogu igrati psihologa i procenjivati roditelje ko bi mogao da shvati a ko ne user posted image

Ne branim ih ali ih  jednu ruku razumen jer ima dosta neobrazovanog naroda user posted image , a zbog toga svi ispastamo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Alergo test iz krvi
15.8.2011 13:29:30   
Anoniman
Da, nama puno znači. Samo kod male dece ne možeš staviti na njih, jer neminovno skidaju i stavljaju u usta. Možeš pored kreveca, u kolica sakriveno. 

(odgovor članu aster)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Alergo test iz krvi
15.8.2011 13:29:36   
Anoniman
AD bez laktoze mi dođe mnogo skupo (oko 800 din na 400gr), a on je već veliki, kravica bez laktoze-nije šija nego vrat!, tako da pije biljno i zaista sam zadovoljna user posted image
A on je mukica stalno namazan onim sprejovima protiv komaraca i napolju ga nikad ne pecne. Nego upao nam uljez neku noć - čujem ja zzzzzz user posted image , a ne mogu upaliti svetlo da ne probudim dete... I na spavanju ga ujeo, mamicu mu njegovu user posted image , noću ga normalno ne mackam... Za narukvicu nisam čula user posted image

< Poruku je uredio n i n a -- 15.8.2011 13:31:20 >

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Alergo test iz krvi
15.8.2011 13:30:28   
Snelle
Da je meni dr rekao da moje dete ima netoleranciju a ne alergiju ja bih to sve mnogo lakše podnela....ali sad više nije ni bitno, prevazišli smo je, hvala Bogu.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Alergo test iz krvi
15.8.2011 13:35:27   
dijana1*
Snelle veliki poljubac za Lanicu user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Alergo test iz krvi
15.8.2011 13:58:40   
Snelle
Dijana, hvala. I od nas za Vuka user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Alergo test iz krvi
6.11.2014 9:07:07   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Peace*

Mi smo jutros bili da vadimo krv za UniCap Spec IgE na mleko. Moja bubica reč nije rekao. user posted image

Pisala sam dr pre neki dan vezano za ono dal da se radi na kazein ili mleko, videla sam da je pročitala poruku, al nije odgovorila, bila sam u fazonu - nema veze, primila je k znanju. user posted image Danas mi je ta teta koja mu je vadila krv rekla da nema odvojeno kazein i mleko. Radi se mleko. Tako da, eto zato dr nije ni odgovorila. user posted image
Rezultati za 3-4 nedelje, uzeli su mi br tel, javiće mi. user posted image
DRŽITE FIGE JAKO JAKO! Opet se nadam, samo da ne lupim jako glavom o pod opet. user posted image



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here