|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 9:51:08   
Maraj
Super mili user posted image
Ja ispekla proju. L nije hteo tako da sam je samo ja jela.
Stomak me od juce boli...
Izvadila sam i mleveno iz zamrzivaca pa cu kasnije fasirane da napravim

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 9:56:05   
Rosita
Jutro. Evo ja jezdim na posao. Isla dala krv i urin i na ultrazvuk. Bebac je dobar, posteljica, plodova vodauser posted image . Prednjači par dana, ali to je zbog one moje čudne poslednje m. 2300 g je procena tezineuser posted image . Hvala Bogu, sve ok.
Ja zaspala u 11, od 3 do 4 bazala po kuci, u neko doba sam opet zaspala.
Miličice, super za rezultate! Možeš da odahneš!
Pozdrav drugarice!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 11:24:06   
Maraj
user posted image rosi

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 11:53:58   
madre
Maraj, a sta ti je npr L doruckovao? Rosi, super, beba bre velikauser posted image ja nisam skoro isla na UZ, idem u sledeci sredu, tada cu verovatno i vaditi krv i tako to... Isidora, dobices hepiduraluser posted image skoro sam saznala za taj izraz user posted image a porodjaj ce biti i laksi i brziuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 12:32:38   
Maraj
Madre meni L uvek doruckuje palentu
Napravim mu sa mlekom. Ubacim maslac i malo pavlake.
Retko kad pojede nesto drugo za dorucak
Jako je izbirljiv. Evo i ruca supu i pomfrit
Sad mu je mm ubacio majonez pa u njega umace pomfrit. Jes da nije najzdravije al sta cu...koliko je izbirljiv u hrani, dobro je da je i majonez uvrstio u obrok

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 14:07:23   
Misha i Ljisha
pih izbacila me rr.

Dobar dan. Rosita lepa kilaza. Ja se danas javljam posle UZ.

Baba nece moci D da vodi na trening tako da D ide sa mnom na UZ. Nema veze taman lepo da vidi batu.

Idemo malo da odmorimo. Brzo se zamorim po ovom vremenu valjda.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 14:28:31   
smeško
Maraj, saljem ponovo. Ac nema sanse sada da zakazes, a imas fore do 19. nedelje, posle nece ni hteti da te prime. Bar je takvo moje iskustvo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 17:35:18   
vonavoj
Samo da mahnem..preletela sam sta ste pisale..
Ljisha cekamo izvestaj sa uz..ja jedva cekam moj sledeci..koji ko zna kad ce biti.hahha..nemam ni zakazano..za sad samo.savetovaliste 12.3...ali beba me dobro udara.okrece se..tegli..pogotovo na poslu..mnogo mi tesko pada sedenje..bre vec sama sama sebi ogromna!
A sad odoh da se spremam za koncert Nine Badric!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 17:39:01   
Maraj
Super von. Lep provod user posted image
Mene od sinoc zateze stomak

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 17:46:35   
vonavoj
Ej.i mene nesto zateze..ali kontam da se i tegli..pravi mesta..ali i na svake 2 nedelje kao da se sirim..popila sam Mg.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 18:17:30   
Maraj
Pa i mene. Sinoc mi je bilo nesto kao pred ciklus. Tako me boluckao stomak. A sad bas zateze kao da ce svakog momenta da eksplodira user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 20:47:54   
Misha i Ljisha
Da se javim. Kaze dr beba idealna za svoju gestacijsku starost. Ima vec 2170g. Srce pluca ekstremiteti,glava kicma, svi organi super. Placenta amnijalna tecnost super. Lice simetricno i td i td.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 20:51:21   
Maraj
user posted image ljiso!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 21:10:48   
Rosita
Odlicno ljiso! Bice sjajanuser posted image
Ja naravno ceprkala po ovim merama. Gledala D ultrazvuk kojo je tacno u dan kad i ovaj radjen, tj. u prvoj trudnoci. Koliko vidim, ova bebica ima veci bpd i ac, a malo manju duzinu femura. Al resila sam da se ne opterecujem i pravim pametna. Von, uzivaj na koncertu!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 21:25:11   
milicicak
Ljiso, Rosi, super za uz user posted image super su vam mali ovnici :)
Ja cu poludeti u krevetu, mm mi ne da da izadjem iz sobe, mini buba ima starateljstvo nad TV-om, da mi nema Kindla poludela bih.
Opet me boli stomak... Ja bi trebalo da odem u Zavod za transfuziju da proverim antitela, vreme mi je... A ne mogu ciste savesti da odem. Tamo niko ne ide bez razloga a ja ne znam da li sam zarazna...
Von uzivaj na koncertu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 21:29:57   
Rosita
Mili, ja sam u zavod za tr isla samo u prvoj trudnoci. Sad nista nisam proveravala. Sta ti proveravas?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 21:32:17   
milicicak
Rosi, Rh antitela. Ja sam Rh- a mm je Rh+, od 12-e nedelje se mesecno proverava titar

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 21:34:46   
Maslacak15
juhuuuuuser posted image user posted image sve lepe vesti danasuser posted image . uzivajte trudnice. Ja bila malo do posla pa me iznervirase ali ok. Inace okruglo i redovno stanje....

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
21.2.2018 22:23:39   
isidora88
Bravo za bebiceuser posted image
Ja izgleda imam gnojnu anginu, gde me sad snadjeuser posted image
Jedva gutam, kao zilete da imam u grlu, sutra idem na pregled i da vidim jel ostajem na patologiji ili ce me dr pustiti kuci. Taman cu i krv izbaditi da vidim kks i crp i da li treba antibiotik. Nakgore sto i A slabije jede ovih dana i kaslje, znaci i kod njega mogu da ocekujem upalu, pa onda muke zive sa davanjem sirupa.
Odoh da spavam, sutra me ceka rano ustajanje i spremanje za pregled.
E da namestila sam krevetac i spavacu sobu, konacno je sve lepo i uredno osim decije sobe, tamo je haos user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 6:43:16   
serpica
Kakve divne vesti sam ja propustila....
Madre,Rosita,Milicicak,Maraj,MLj, drrugarice drage mnogo mi je drago sto ste u ovoj temi user posted image user posted image user posted image
Pre par meseci cula za Von,Maslacak i Isidoru..obradovala se kao da sma ja u pitanju,kad ono evo ih stare ringerajke u najlepsoj temi.
Mnogo mi je drago zbog vas... cuvajte se i mazite stomacice... zao mi je sto nisam na vreme ispratila dogadjaje da se radujem zajedno sa vama
ali problemi i obaveze oko kuce i ove moje male uzele su danak... nadam se da cu biti tu bar onda kad stignu lepe vesti...
Ljubi vas Serpica punooooo user posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 7:57:38   
milicicak
Isi, juhu bebac stize. Za sutra je zakazan porodjaj?
Serpi user posted image
Ja pravim palacinke za dorucak, resila sam da budem vredna danas :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 8:31:16   
Maraj
Jutro drage
Serpi user posted image
Mili koje palacinke pravis, ove nase ili americke user posted image

Ja ustala, oprala zube, kad , nema vode. Popiz...a sam. Naravno ni flasica vode nema u kuci.... nadjoh kiselu pa sam se kiselom umila....
Ne znam ni sta cu L. Morace mleko popiti umesto caja

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 8:36:10   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Serpiceuser posted image

Isi drago mi je da si sve sredila kako si htela heheh....

Milicicak ja bas nisam bila vredna usla sam u prodavnicu i razmisljam se sta cu jesti, i vidim PASTETUuser posted image , ove argeta su bas ukusne hehehe...Ja ponela novce da platim ekskurziju al znala sam da nece imati da mi vrate, pa odem u prodavnicu, i potrosim novce i shvatim da moram jos i poklon za rodj da uzmem drugaru i trt za ekskurziju danas. NEma veze sutra cuuser posted image

Mada...Nemam pojma bas kako cu s posla da odsustvujem i danas, ajd juce pregled, petkom sef zna da vodim D na trening uvece al sad bas 3 dana za redom da me nema po dva 3 sata na poslu....Mislim nece on meni nista reci al mene sad vec sramota pa se razmisljam da preskocimo rodjendan. JEr danas jos imam i cas privatan i bla bla...

Mogu vam reci mame tek mi juce nekako pao kamen sa srca, bebac lepo izgleda na UZ. I vide mu se obrascici, sto ja kazem bas je obrazovanuser posted image (kod mene su svi u porodici obrazovani cak i ovi mrsavi imaju sto kaze moja D buckave obraze)

Pristavila sam supu. Idem da operem sudove od sinoc i da usisam kucu mm je jeo kikiriki u ljusciuser posted image ljusaka na sve strane

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 8:40:05   
Mala Elena
Da pozdravim sve user posted image user posted image
Ljiso, nisi mi poslala u pp ono sto sam te zamolila...hajde nadji vreme ljubim te user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 8:41:07   
Maraj
Ljiso bas mi je drago da se tako osecas. Cesto mi padnes na pamet... valjda zbog svega ovoga sada oko mene. Bas si hrabra zena. Ja sam veliki ali bas veeeeliki tremaros....
Ja cu danas do dz
Idem da pokazem dr nalaze tripl testa. Vec vidim da ce poceti ocima da mi koluta. I sa dablom mi je kolutala...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Kad se beba rodi
dzepna venerica

Da li je bolje kada se beba rodi da mladi bracni par bude sam i da se sami snalaze ili treba da zive zajedno sa njenom mamom/njegovom tashtom?

Treba da zive sami (66%)

Treba da zive sa mamom/tashtom (1%)

Pa naravno da treba da zive sami, ovo je 21 vek! (18%)

Treba u pocetku da budu sa majkom/tashtom, zbog pomoci oko bebe (15%)


Ukupan broj glasova: 139

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here