|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 16:11:11   
Maraj
Nema von ceo dan user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 16:13:06   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Maraj

Nema von ceo dan user posted image

Cekaj, i njoj je vec termin? 😊
Od kada sam se porodila skroz sam se pogubila u vremenu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 16:14:05   
Maraj
Ma von nam je sinoc bila na koncertu N.Badric. Nema je sa izvestajem user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 16:17:12   
mama Jo
Aaaaaaa 😂😂 pa secam se da von ne treba jos, ali reko ko znamozda sam ja sva polupana pa propustila...
Cekam onda i ja da cujem izvestaj 😊
Von ajde 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 16:18:07   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: milicicak

Ok, ja sad ko sam Marsa pala da pitam sta je Princeza user posted image


nema vise romanse sad je princeza lesnik umesto toga user posted image

Ja kao i Maslacak a i moj dr. On isto ne veruje u suplemente. A meni je krvna slika odlicna, i bila u prvoj a evo i u drugoj je do sad bila super. A ja malo pijem pa malo ne pijem pa malo pijem pa malo ne pijem. Smara me to ispijanje suplemenatauser posted image
Jes da ispada da jedem dzank fud al mi bas onako jedemo dobro. Ja voce kupujem svaki dan, ali svaki, u prodavnici se krste ali teram i dete jede i mm i ja. I svaki dan se vracam iz prodavnice s vocem, cak hleb ne kupujem svaki dan user posted image i salate uvek ima pregrst. Tako da se ne bojim za svoju krvnu sliku, naravno i mesa ima hihihi..

Von je danas virkala. Ukebala sam je ali nije pisala.
Isi user posted image navijamo.

Ja nemam pojma o kakvim paketima za trudnice je rec. Pogledacu kasnije. Ja u frci. Sefovi, opet majstor za grejanje danas dolazi i jos D treba u 6 da vodim na rodj. Kako cu nemam pojma mm nije tu

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 16:19:03   
vonavoj
Evo me..raspadam se..nisam za zurke vise i kratko spavanje..legla u 1.ustala u pola 7.a na poslu 6ta brzina..
Uh.na koncertu je bilo fenomenalnu..tako dobro peva..obukla haljinu kao vencanicu.jedva je hodala..kaze da ne bi skakala po bini..inace je ziva vatra..
Kad smo kod vitamina..meni je prenatal natural wealth najbolji..po sastavu ima najvise vitamina..
Maraj super za rezultate!
Isidora.navijamo!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 16:20:07   
vonavoj
Mama jo.imam ja jos fore..3.6 mi je termin!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 16:23:30   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mama jo.imam ja jos fore..3.6 mi je termin!


Sad vidim i ticker, a secam se i kad sam bila trudna pa ovde stalno ,,visila" da neces jos, pa me Maraj malo zbunila, nisam isprstila da si otisla na koncert, da se taj izvestaj ceka 😊
SjajnoN koncerti su nekako bas posebni, mene skroz pukne neki adrenalin i euforija kad sam na koncertu, ali je vrvtno malo teze sutradan kad si trudan 😊😊
Odmaraj 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 16:31:40   
vonavoj
Super sam izdrzala sinoc..ali sam danas mrtva..mm ce doci kasno veceras..sama sam sa decom..a one kao cavke,samo daj daj..a ja bi tako legla!user posted image
Ali sam zavrsila zavrsni za statistiku za 28.2..5.3. Mi dolazi revizija..imam jos 3 obrasca i napomene..i odoh na bolovanje..i previse od meneuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 17:22:58   
Maraj
Evo i mene iz dz. Bila sad po injekciju.
Super von. Lretpostavila sam da ce ti biti super . Prija kad covek malo izadje...
Ja sam danas istukla L. Ubacio mi 2 autica u wc solju. A ja pored perem ruke. Jos mu vicem ne , ne. I on BUĆ! Pravo u wc solju. A stalno kma tu maniju da kvasi autice. Cak mi i u casu ubacuje. Par puta i gostima ubacio autic u casu. A o barama da ne pricam...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 18:30:53   
Rosita
Nema femibion gvozdje.
Ni ja ne volim suplemente, naročito gvozdje.
Jedem dve, tri porcije voca svaki dan.
Mislim da je ovo malo i fizioloska anemija, razredjivanje krvi. A nije strasno, nego poredim sa prvom t kad su mi sa hgb 110 dali fe, sad je 112.
Meni tesko da se odreknem neke djakonije na ustrb smutija od cvekle, a morqm da pravim razmake i pazim na kombinacije, inace ce mi lipsato zeludacuser posted image
Al evo, za kasnije sam izrendala cveklu, jabuku i meduser posted image
Sve je bilo dobro do sad, pa nije lose za ulazak u deveti. I ja bih pila tako rekreativno kao maslacak ako bi moralo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 18:38:01   
milicicak
Ja stalno zvacem mandarine, muka mi je jos uvek a od njih mi je bolje. Pojela sam i bananu danas i pokajala se, bas mi je tesko pala.
Napravila sam ledene kocke sa mini bubinim mlekom, cekam da se stegnu pa da navalim :) a sutra cu da posaljem mm po leblebije i susam da napravim humus da ubacimo nesto zdravo u meni posto je kupio pastetu za dorucak :)
Ceo dan mi se spava, ne znam sta mi je...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 20:28:10   
isidora88
Jao sto mi se jedu mandarine.
Meni ricinus bas proradio, imam neke kontrakcije vec nekih sat vremena. Ujutru mi stavljaju gel ako procene da treba i ukljucuju indukciju. Valjda sam pocela da se otvaram.
Grlo me pece i jos me gorusica ubija, ne mogu ni da opisem koliko boli, imam utisak da mi gori cela glava, sva sam crvena i usi me peku koliko me zari grlo.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 21:39:54   
vonavoj
Isidora jesi rekla dr da te boli..da te neko pogleda..uvede antibiotik..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 21:59:57   
isidora88
Jesam, kazu posle porodjaja ce videti kakvo je stanje.
Odoh da spavam, jos ovu noc kao trudnica, sutra cu postati mama po treci putuser posted image
Javljam se ujutru ako budem moglauser posted image
Budite mi dobro trudniceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 22:14:28   
Sanjica26 RR
Isi, srecno sutra.
Rosita, ja sam tek sad skontala da ti ulazis u deveti. Bas mi je proletelo. Valjda sto sve vreme radis.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 22:22:17   
Dragce86
Srecno, Isidora, sutra, nek Vam Bog pomogne da bude sto laksi porodjaj i sve u najboljem redu! :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 22:32:08   
vonavoj
Srecno isidora sutra!! Sto lakse i brze!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 22:59:10   
madre

IZVORNA PORUKA: isidora88


Odoh da spavam, jos ovu noc kao trudnica, sutra cu postati mama po treci putuser posted image

Jao, isi, rasplaka me! Sa srecnom i da nam se sutra javis sa lepim vestimauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 23:06:49   
MasnaMasnica

IZVORNA PORUKA: madre


IZVORNA PORUKA: isidora88


Odoh da spavam, jos ovu noc kao trudnica, sutra cu postati mama po treci putuser posted image

Jao, isi, rasplaka me! Sa srecnom i da nam se sutra javis sa lepim vestimauser posted image


I mene.💞
Srecno Isidora,videces tek kakvo je bogatstvo imati njih troje.
Ja nekad ne mogu da poverujem. Hvala Bogu ! 💞


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 23:11:45   
Rosita
Isidora, zelim ti da sve bude brzo i lakouser posted image . Dosao je taj dan :)
Sanjice, jos 4 dana radimuser posted image
Laku noc.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 23:19:27   
Misha i Ljisha
user posted image Isi divno.

Jao mame zavidim vam. Ja evo jos radim, a da ne kazem ovima se ni ne javljam sto hoce da me zaposlehihihuser posted image
Sef me danas onako posteno izmrcvario. Ali uspela sam da odvedem D na rodj,Bio i majstor, kotao je popravljen, ma skoro sve sam. Da mi sef nije ovoliko natovario javila bih se i ovim za posao.

No frka je bitkoin pada i on sad sve ali bukvalno sve sve ulaze da kupi bitkoine i ethereum i ripple, znaci sad vise ni ne uzimam deposit od klijenata vec ih odmah rebnemo punu cenuuser posted image ja jos gledam u brojke kao ludak da vidim raste li ili pada i tako javljam jer sef nije za kompom. sa10120 je pao na 9921 u roku od sat vremena valjda.

eh kako je to lepo kad imas da ulazes novceuser posted image pa se igras haha


moram biti budna jos bar pola sata da ispostujem coveka a vec sam "gotova" jaooo kako cu ja kad dodje bebac??
mm opet pao u depresiju, kaze non stop radimo i on i ja a novaca nigde user posted image preteruje i baca se u depresiju bezveze.

Idem da ukljucim ves masinu. Dok mi se telefon jos malo ne napuni pa da obavim jos koji poziv

Virkacu ovde da vidimm sta ima novo. Mozda Isi ode veceras u salu hihihi

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 5:26:44   
isidora88
Hvala drage moje za podrskuuser posted image
Mene probudili, celu noc mi radio ricinus, sad jos klizma, uf, ima hemoroide da zapatim.
Jos malo i krecem po bebuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 6:57:04   
Misha i Ljisha
user posted image Isi Evo ja se nadam da je do sad vec sve gotovo user posted image ipak si ti trecerotka. Ako je krenulo kod tebe je KRENULO heheeh...

IDem da budim frajlicu za vrtic.


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
23.2.2018 7:05:26   
Maraj
Jutro drage
Isi navijamo user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here