|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 12:12:06   
mama Jo
😊 veruj mi da mi je ovaj vikend lepsi jer je terasa konacno lepo sredjena. Bas sam juce sa mm pricala koje cemo cvece, uvek smo stavljali muskatle, a meni su malo dosadile, malo bih neku promenu. Potrazicu bas i ovde po temama, mozda dobijem neku ideju 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 12:28:37   
emicaa
ja sam i cvijece stavila user posted image za sat jagorcevine i zumbule,na ljeto cu nesto drugo.
samo sto nemamo sunca,toplo je ali oblacno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 12:29:29   
suzi kju
Da provirim i u ovu temu.
Mi smo zadnje nedelje nagrabusili, ja I Ema bile u bolnici, imala je upalu pluća, visoku temperaturu danima. Juče nas puste iz bolnice na vikend do ponedeljka pa u ponedeljak kontrola krvne slike pregled pa ako je sve ok da nam daju otpusnu listu.
Andja juče prekasljala dan, nije imala 30 sec mira da ne kašlje, pa sa njom sinoć u Tirsovu, sve je ok ali da ipak ispije ab da ne prođe kao sestra.
Msm da mi rogovi rastu bise od sirupa inhalacije merenja T°.
Vidim da su i druga deca bolesljiva. Bas je neki gadan period naišao. Jedva čekam lepse vreme da se manemo ovih viruscina.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 12:37:16   
jess021
O Suzi, bas mi je zaouser posted image
Nadam se da ce proci brzo, ljubimo vas puno

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 12:44:19   
mama Jo
Uf bre suzi, bas vas je potrfilo jako... ali, vidis i sama, svi su bolesljivi i nikako vise te temperature da prodju. Bas gadan period... ali nadamo se da prolazi, evo ga i lepse vreme. Veliki user posted image da sto pre bude sve pod kontrolom

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 12:59:27   
Sanjica26 RR
Suzi, bas ste nagrabusili. user posted image Brzo ozdravite. jel ti je neko dosao u pomoc ili ste sami?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 14:20:50   
suzi kju
Hvala Vam drage moje, došla je svekrva, njih dve su dana dobro, Andja kašlje i dalje ali biće joj bolje od sirupa sigurno, a i inhaliraju se.
Ljubim vas sve puno i bas mi je zao sto nemam vise vremena za druženje sa vama. Mislim često na sve vas ali džaba kad ne stižem.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 20:00:55   
mama Jo
Samo skroz da se oporavite pa te cekamo u kafani 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 22:00:06   
Mala Elena
Zdravo svima!
Suzi,welcome , nema te odavno...
Drage moje, bili smo danas napolju, setali po keju, mali milion ljudi se sjatio tamo...bilo nam je lepo. Onda kuci kucni poslovi, ne stizem da vam se javim.
Eh, kako je slatko vratiti se u realnost Mama jo user posted image
Sad bebu da inhaliram i takoc. Ljubim vas...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 22:08:28   
mama Jo
Hahaha, to ME 😊
Jel bebana bolje? Znam da si pisala da kaslje jako...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 22:10:11   
Mala Elena
Pa onako, kasljala je nocas bas, pa smo je vodili kod dr...uveli joj berodual .

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
11.3.2018 23:59:39   
Mariya
Helou mame!
Da vam se javim i ja. I mi smo bolesni. Ustvari sad se polako iskobeljavamo. proteklih 10 dana nam je bilo, blago rečeno, UŽAS! Prošli petak svo troje se razbole u roku od nekoliko sati, temperatura, sline, kašalj. Odvedem ih kod dr, ništa strašno, virus, ne dobiju ni lekove. I u sredu opet L i H temperatura, sline cure, kašlju. H u subotu bila onako, konačno ispod 38, kad danas opet počela da raste, došli do 38,2. A da vam ne pričam za muža i mene... Ležali smo 4 dana u krevetu, kao crkotine, T 39,5!!ja nisam imala temperaturu 20 godina sigurno. Na kraju smo oboje otišli kod dr, ja sam mislila da ću umreti koliko mi je bilo loše. Užas, užas, ne ponovilo se. Svekrva je bila cele nedelje kod nas, od ujutro do uveče jer je bilo dana kada nisam mogla da držim L koliko sam bila slaba. I sad smo na AB oboje. Deca su onako. Lu kašlje, L slini a H se pati sa svime, boli je i grlo i glava i slini i kašlje user posted image
I tako. Drugih novosti nema kod nas. Čekamo lepo vreme. Imamo svakakvih planova za ovu nedelju, samo da ojačamo malo.
Jess, lepo je videti te ovdeuser posted image vidim češće se javljaš!
Ja ceo dan nešto, danas sam tek u 4 sela, stalno na nogama, stalno oko njih troje, doručkovi, ručkovi, užine, čajevi, oblačenje, prevlačenje, ode mi dan. Eto ni u nagradnoj igri nisam mogla da učestvujem.
Odoh da spavam, laku noć drage!

< Poruku je uredio Mariya -- 12.3.2018 0:01:20 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 8:53:16   
mama Jo
Jutro mama 😊
Mariya pitali smo se gde si 😊
Kako su ostala decica? 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 9:30:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje su na svojim radnim zadacima. Mene drma i grip. Bas sam poslednjih mesec dana lose. I ciklus mi se premetio. Bas sam nikakva. Sad jos malo idem na posao. Moram u petu da ubacim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 9:35:42   
Anck Su Nmaun
Jutro mame
Da bolesna decica ozdrave brrrzo!

Ja moje napokon sve po "radnim" mestima razvezla user posted image i bacila se na veliko spremanje kuce.
Doneli auto na akumulator od bake pa moram da ga unosim u stan zbog punjenja, sve prasinu unesemo al nemam gde poludela sam.
Od jutros se bacila i na spremanje terase, napokon i ves da iznesem. Juce T kao ucila na terasi a ono sve prasnjavo, Rekoh moram je picnuti malo. Jedva sam docekala terasicu da aktiviram.

Za vikend nam je super bilo. Jedan dan kod bake , citav dan bili napolju, V kao navijen trckao user posted image
Juce isto malko skitali po gradu , popodne malko na Frusku goru. Maksimalno iskoristili lepo vreme user posted image

Dana popodne (ako ne padne ta najvljivana kisa) planiram da skitamo i da se vozamo user posted image jupi proleceeeee!user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 9:41:32   
mama Jo
Sjajno, lep vikend za vama! I mi smo isto iskoristili, baka nam je bila, sve smo uspeli... mm i ja smo sve redom sredili, cak i terasu i podrum detaljno, i uspeli da deca budu napolju non stop... divno sto stize lepo vreme 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 9:51:34   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ne spominjite terasu, treba da je sredim al to tek kad baksuz krene u vrtic user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 9:52:30   
mama Jo
Kako je? Jel nema vise temperaturu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 10:08:43   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro.
Ne spominjite terasu, treba da je sredim al to tek kad baksuz krene u vrtic user posted image

Kod mene hvala bogu nema puno samo da je oribam i prebrisem sve.

Ja sela malo da odmorim pa mi se sad ne da da nastavim user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 10:30:17   
IvanaSK RR
Ma, iznad nas je livada pa vetar nanosi prasinu. I imam neke stvari na terasi. Dok sve lepo sredim treba mi pola dana.
Maca je nocas imala 38.8 pala je posle sirupa. Sad slinavi

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 10:35:05   
Anck Su Nmaun
Jaao dusa mala.

V je jutros napokon krenuo u vrtic , nije isao od polovine Februara i to par dana pre toga samo.
Da vidimo koliko ce sad izdrzati. mada je juce malo poceo da slini al mislim da je od vetra.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 10:47:46   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sjajno, lep vikend za vama! I mi smo isto iskoristili, baka nam je bila, sve smo uspeli... mm i ja smo sve redom sredili, cak i terasu i podrum detaljno, i uspeli da deca budu napolju non stop... divno sto stize lepo vreme 😊


To kad neko uskoci onda sve stignes. Ovako nema sanse da sredis sve. Ili jedan da bude sa decom, a drugi da riba.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 11:03:10   
mama Jo
Upravo to. Nema sanse da bih sama sa njih dve uspela sve ovo... mm kad dodje sa posla uspevamo nesto sutno, to svakodnevno da sredimo, a ovako veliko spremanje moze samo kad ti deca nisu tu...

Valjda nece kisa pasti, mada duva neki vetar, mozda nanese neke oblake..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 17:36:37   
Anck Su Nmaun
Nas poteralo nevreme unutra.
A bas smo.lepo igrali , naset_ali i taman krenuli da se vozamo kad kisa.
Sad ispekla palacinke i sela. I tek sad oset_im kako sam crkla danas sve me sad boli user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.3.2018 17:37:35 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
12.3.2018 18:09:27   
mama Jo
Baci koji palacinak user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična i zdrava užina tokom aktivnih su...
Za više uživanja u prirodi i svežem vazduhu, važan faktor je i odabir zdravih i kvalitetnih alternativa u odnosu na hran...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here