|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
23.2.2019 21:50:49   
MasnaMasnica
Danas  za nas batake ,krompirice iz rerne ,baremo povrce. Dusku cprbicu od ramsteka i povrca na puteru. 

I napravila ferero torticu za sutra i slozila sarmu.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
24.2.2019 7:38:15   
vocicana
Danas imamo za rucak supu, muzu rizu sa tikvicama, za dete cu videti sta cu, ima temperturu, pa cemo nekipšire, nesto sto se lakse guta. Mada msm da nije katastrofa sto se tice grla, hoce da jede kada nema temperaturu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
24.2.2019 8:26:05   
emicaa
Mi cemo otici za rucak u sumu i izrostiljati nesto brzinski.
Ja veceru jos nemam ideja

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
24.2.2019 9:06:50   
Ana RR
Musaka, iceberg salata sa ljubičastim lukom. Koh ili vanila pita, nisam odlučila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
24.2.2019 9:15:47   
nata11
mmmm koh user posted image

Dorucak mm kupio mekike, za rucak sam sama pa cu naruciti nesto a za veceru cu jelo koje je spremala moja pokojna baka: kisela paprika iz tursije sa jajima. Ne secam se kada sam to jela.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
24.2.2019 9:25:45   
Ana RR
Biće koh ako mm zaboravi da kupi kore za pitu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
24.2.2019 10:53:17   
vocicana
Vanila pita Anciiiii!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
24.2.2019 11:31:37   
branki*
musaka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
24.2.2019 14:40:10   
veselicaa
Makarone sa sirom.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
24.2.2019 14:45:28   
bubulence
Bela kisela corbica, nismo imali vremena za onu pravu vojvodjansku, porucile opet neko meso ali eno, kako je stiglo tako i dalje stoji. Smucila nam se dostava valjda.. 


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 14:12:52   
bubulence
Imamo slatki kupus od juce. Sada nesto kontam da napravim krempitu ali se plasim da cu sama pojesti bar polovinu... 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 15:23:02   
Ana RR
Haha ti napravi pola mere pa ako pojedeš pola od toga i nije tako strašno user posted image

Kod nas domaća supica, pileći file u belom sosu, rastresiti pirinač, kuvani kukuruz. Iceberg salata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 15:24:07   
bubulence
Hihihi pametno zboris Ancice, nego evo, pocela sa sampitom...

Kakav ti je to pirinac? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 15:24:57   
veselicaa
Pecena krilca,przeni krompir.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 15:29:30   
mirana1
Krompirici i bataci .

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 15:58:46   
gagana83
E ja nikako da se usudim da probam da napravim rastresit pirinac, cini mi se da je bas Ana postavljala recept. Ali sam nasla alt_ernativu - pirinac u kesici.

Kad smo vec kod pirinca, neki dan sam pravila rizoto sa spanacem i parmezanom, po nekom receptu sa Coolinarike, nikad bolji nije ispao. Danas napravila samo pitu od heljdinih kora sa spanacem, rucak imamo od juce. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 18:35:37   
Ana RR
Gago, što bre, pa prosto je. Ja ga već odavno ne spremam tako jer kupujem neki italijanski pirinač koji je extra. Samo ga nalijem vodom, začinim i ubacim u rernu.

Pravila sam i ja taj rižoto user posted image mljac mljac!



< Poruku je uredio Ana RR -- 26.2.2019 18:36:27 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 18:43:08   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

Hihihi pametno zboris Ancice, nego evo, pocela sa sampitom...

Kakav ti je to pirinac? 


Bubi, to je onaj pirinač što se ne lepi. Ja kupujem neki talijanski (posebno za rižoto a posebno rastresiti).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 18:47:02   
MazaD
Draga, napiši nam kako se zove taj pirinač i kako samo ga zapeces?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 18:51:41   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

Hihihi pametno zboris Ancice, nego evo, pocela sa sampitom...

Kakav ti je to pirinac? 


Bubi, to je onaj pirinač što se ne lepi. Ja kupujem neki talijanski (posebno za rižoto a posebno rastresiti).


koji italijanski? mogla bih probati nesto novo... mi mnogo volimo rizoto, spremam bar jednom nedeljno... mogli bi promeniti malo. sada cu da vidim kako ide taj sa parmezanom

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 19:22:55   
Ana RR
To je ovaj pirinač

user posted image

Dobro ga operem, sipam u vatrostalnu posudu, nalijem vodom (otprilike da vode bude 1 cm iznad pirinča a može i manje), začinim, dodam malko masl. ulja i ubacim u rernu. Gotov je čim voda ispari.

Volim da ga spremam sa pečurkama koje iseckam, dobro propržim na maslinovom ulju, začinim naravno, i samo pomešam sa već spremljenim pirinčem. Ranije sam u tu kombinaciju dodavala baby brokoli ali ne mogu nigde ovde da ga nađem.

Ovaj koristim za rižoto

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.2.2019 19:23:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 19:24:45   
veselicaa
Nisam ga vidjala ovde u prodavnicama.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 19:31:14   
Ana RR
Vesi, ja ga kupujem u maxiju. Oko 300 din je pakovanje od 1 kg ali često bude na akciji pa ga platim između 150 i 180 din.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
26.2.2019 21:27:54   
vocicana
Ja danas nista nisam spremala, celo pre pode i veci deo posle podneva sam provela kod lekara sa detetom. Sutra...ne znam pojma

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Šta smo danas pravile - 9. deo
27.2.2019 10:07:27   
MazaD
Pokušaću danas pirinač iz rerne

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kidy torta
Ringerajin kuvar: lanajelena
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here