|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2018 18:45:23   
Maslacak15
Opet ponavljam to je tvoja intetpretacija, bolovi ne moraju da budu losa stvar.mislim da na osnou Toga Bas nistaa ne mozes da zakljucis na osnovu probadanja. Mene bitte na tvom mestu Bude  Bio strah ako bi dovoljno prestalo sve da te boli. Iskreno to mislim.  da moze da Bude sve ok, videces kako ce rasti Beta. Samo budi strpljiva.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2018 18:54:13   
Malenamrvica
I mene probada sa desne strane. Pa sta je too sadaa??

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2018 19:07:37   
Maslacak15
Jaoj kako sta je . mene mnogo vise cudi scenario kod zena koje nista ne osecaju,ima i takvih. Pa embrion kad se usadi deli se ogromnom brzinom i raste, uspostavlja se cirkulacija sa majcinom to je tako dinamican proces da je prosto normalno da tu bude i bolova. Ja sam u prvoj trudnoci imala nesnosna probadanja i pritiskanja i bas bas bolove.... i u principu mene svako prvo tromesecje prilicno boli ( i bude dmi muka spektakl ali to tek od pet nedelje) s tim sto su druga i treca trudncoa bile nesto manje intenzivne po pitanju bola. Valjda se sve rasteglo. Ali dalje je bolelo i probadalo. Pobacaj me s druge strane nije boleo nista. To me lazno i tesilo tri nedelje, posto je plod kasnio, posto sam se super osecala, nisam krvarila nisam imala bog zna kakvih tegoba. Pa eto nisam jer se nije nista ni razvijalo. Svako telo je prica za sebe ali je vrlo normalno i ucestalo imati neke bolove u ranoj trudnoci.

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2018 19:12:30   
Malenamrvica


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Jaoj kako sta je . mene mnogo vise cudi scenario kod zena koje nista ne osecaju,ima i takvih. Pa embrion kad se usadi deli se ogromnom brzinom i raste, uspostavlja se cirkulacija sa majcinom to je tako dinamican proces da je prosto normalno da tu bude i bolova. Ja sam u prvoj trudnoci imala nesnosna probadanja i pritiskanja i bas bas bolove.... i u principu mene svako prvo tromesecje prilicno boli ( i bude dmi muka spektakl ali to tek od pet nedelje) s tim sto su druga i treca trudncoa bile nesto manje intenzivne po pitanju bola. Valjda se sve rasteglo. Ali dalje je bolelo i probadalo. Pobacaj me s druge strane nije boleo nista. To me lazno i tesilo tri nedelje, posto je plod kasnio, posto sam se super osecala, nisam krvarila nisam imala bog zna kakvih tegoba. Pa eto nisam jer se nije nista ni razvijalo. Svako telo je prica za sebe ali je vrlo normalno i ucestalo imati neke bolove u ranoj trudnoci.
dobro, tebi je lakse jer si to prosla, i znas kako je to. Ovo mi je prva trudnoca i ne znam pa sam puna pitanja i straha. Hvala ti na odgovoru


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2018 19:18:58   
Maslacak15
Naravno Samo kazem Bol je normalna stvar U velikombroju slucajeva. Mene bi vise zabrinulo da boli boli i prestanu svi simptomi... 

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2018 19:23:09   
vojvodjanka87
Ja kad sam uradila dva testa koja su bila negativna nadu mi je davao i dalje bol na mestu levog jajnika 🙂 i dalje boli ceo dan i koci nogu, samo neka boli 🙂

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2018 19:23:24   
Malenamrvica
Ma stalno su oni tu, svi kazu da je normalno pa vjerujem da je tako. Sada lagano idem odmarati, hvala jos jednom 😚

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2018 19:24:32   
Malenamrvica


IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Ja kad sam uradila dva testa koja su bila negativna nadu mi je davao i dalje bol na mestu levog jajnika 🙂 i dalje boli ceo dan i koci nogu, samo neka boli 🙂
a mene na desnoj strani. Hehe


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2018 19:44:09   
jess021
Vojvodjanka, od srca navijam da se beta lepo duplira,  ali budi spremna na oba ishoda. Ja znam bebu koja je rodjena ziva i zdrava a mamina beta je bila 15, tako da def da ima nade, ali kao sto rekoh budi spremna i na lose vesti. 
Grlim te jako

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.11.2018 19:49:38   
vojvodjanka87
Hvala Jess grlim jako 🤗 Nadu mi daju samo bolovi koje imam daj boze da potraju 🙂 Jeste mala beta hvatam se za slamku ali sta mogu drugo, to je beta 12. dana vadjena a trodnevni embrioni, to me malo tesi, videcemo 14 dana sta ce biti, uostalom, to znaci da sam ja bila tj jos uvek jesam trudna ima nade za mene 🙂

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 7:55:22   
Malenamrvica
Dobro jutroo, kako ste? Ja se probudila i bas sam dobre volje. Idem kod frizera pa sam uzbudena. 😊

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 9:52:16   
vojvodjanka87
Bravo Mrvice i treba user posted image Ja sam se sad primirila kuci i u krevetu ,zvala sam kliniku jutros da im javim betu od juce rekli su da jeste mala ali da je pozitivna i da im javim sutra rezultat user posted image i dalje osecam blago boluckanje na levoj strani i malo me boli stomak i krsta ,znaci beba jos nije odustala ,povecala sam dozu utrogestana na svoju ruku mislim da ne moze da skodi,s tim sto ujutru pijem 300mg poslepodne takodje pijem a uvece 300mg stavljam ,jer mi preko dana vise izadje nego sto ostane mislim da je onda bolje da pijem user posted image To je moje neko kontanje

< Poruku je uredio vojvodjanka87 -- 7.11.2018 9:55:07 >


_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 11:54:36   
dunja RR
Vojvođanka, ja mislim da se više resorbuje progesterona ako stavljaš utrogestan, nego da piješ, pa makar i izašlo nešto.
Nek kaže još neko, ali moj savet, bolje stavljaj vaginalno.
Za povećanje doze na svoju ruku, isto ne znm ja nisam radila, ali su mi na klinici od starta uveli injekcije progesterona, na 3 dana, prvo pola ampule, pa kada sam pkrokrvarila povećali na celu ampulu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 11:58:13   
vojvodjanka87
Dunja nemam sta da izgubim, onda cu ovu poslepodnevnu dozu staviti takodje pojacanu, moram da probam da sacuvam ovu malu i jos uvek nepostojecu bebu, na klinici mi nisu rekli nista za inekcije zato ja povecevam dozu.. 

< Poruku je uredio vojvodjanka87 -- 7.11.2018 11:59:43 >


_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 14:56:46   
Malenamrvica
Ajmee, ja sada stavljam vaginalete i nekako sam napipala dolje unutra kao nateceno, ili kao da je vise skupljeno nego prije. Oprostite na izrazu i izravnom pitanju al ja sam u soku. 🤔🤔🤔

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 15:48:46   
dunja RR
Ja mislim da je to normalno :)
Sećam se mog šoka u prvoj trudnoći :D


Nato, da li si bila na novom UZ?

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.11.2018 16:00:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 15:58:49   
lesli
Vojvodjanka, cestitam na pozitivnoj beti!Nadam se da ce lepo rasti i da ces za oko 8 meseci drzati svoju bebu u rukama.Sto se utrogestana tice, stavljaj ga obavezno. Odlezis pola sata-sat posle stavljanja i to je to.Kada ga pijes on protrci kroz jetru, a ako stavljas deluje lokalno i bas tamo gde treba.Ja sam na pocetku trudnoce bas obilno krvarila i pitala i kliniku i moju dr da li da pijem dok krvarenje ne stane. Rekli su nikako, nastavi vaginalno

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 15:59:31   
Malenamrvica
Meni je cak bilo i smijesno. Pa onda mislim sta je to, pa 100 pitanja. Hahah, ako je tako muz ce uzivatim hahahha 😂😂😂😂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 16:03:31   
vojvodjanka87
Hvala lesli ❤️ sutra idem ponovo da vadim betu, nadam se da ce biti oko 50 ili vise posto osecam da je tu jos uvek 🙂 a to je dobro, pocela sam da stavljam ali sam presla na onaj utrogestan od 100mg pa stavljam po 3,malo sam povezala dozu, i mislim da je ovaj od 100mg bolji od onog od 200 sto sam pre koristila jer ovaj se skroz rastopi, a onaj nekad izadje u komadima. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 18:02:59   
lesli
Mislim da nema potrebe za povecavanjem doze jer se ne desava nista vanredno. Narocito ne na svoju ruku, ali to je tvoja odluka.Sto se tice miligramaze i meni se cini da se taj od 100 lepse rastapao. Kao da je ta spoljna kapsula tanja ili tako nesto.Ajde, pa da se sutra obradujes i nas da obradujes :)

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 18:16:15   
Malenamrvica
Vojvodjanka ❤🤞

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
7.11.2018 20:11:10   
veselicaa
Navijamo da sve predjete u trudnicke teme user posted image

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 5:49:03   
Malenamrvica
Vojvodjanka, mislim na tebe 🤞

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 7:07:04   
vojvodjanka87
Hvala Mrvice 😘 Ja se spremam da podjem polako pa sta bude, boli me zeludac i osecam i dalje da je tu, valjda me osecaj ne vara.. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
8.11.2018 7:09:05   
Malenamrvica


IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Hvala Mrvice 😘 Ja se spremam da podjem polako pa sta bude, boli me zeludac i osecam i dalje da je tu, valjda me osecaj ne vara.. 
sve ce biti uredu, navijam jako, meni bol ide u desnu nogu onako laaagano, sva sam nikakva. 


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here