|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
10.6.2019 23:08:53   
Despacito
Za Genezis sam cula naravno, ali nekako mi se cini da se mnogi opredeljuju za njih i da se poduze ceka ..ne bih volela da zbog brojnosti opadne odnos prema pacijentu i da bude manjkav. Bez obzira da li neko ide na postupak o trosku drzave ili sam placa. Bitan mi posvecen odnos. Potrebno mi je necije iskustvo iz 2019. da znam kako je danas. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.6.2019 6:23:03   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Despacito

Za Genezis sam cula naravno, ali nekako mi se cini da se mnogi opredeljuju za njih i da se poduze ceka ..ne bih volela da zbog brojnosti opadne odnos prema pacijentu i da bude manjkav. Bez obzira da li neko ide na postupak o trosku drzave ili sam placa. Bitan mi posvecen odnos. Potrebno mi je necije iskustvo iz 2019. da znam kako je danas. 



Draga, dobro dosla@ Verujem da ce se javiti devojke koje imaju iskustva u N. Sadu. 
Moja preporuka za tebe je da se odlucis za dr koji ti bude ulio poverenje i kome ces verovati. Taj licni osecaj je meni mnogo pomogao oko odluke. 
Srecno! 

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.6.2019 12:02:42   
Bebana17
Kopitovicka vise ne radi u Genesisu, ima svoju kliniku Ferona u Novom Sadu.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.6.2019 14:03:23   
Despacito
Hvala devojke na dobrodoslici. Svakako ce biti konsultacija uzivo..al reko'' da cujem od vas prvo...pa neka se javi ko hoce da pomogne

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.6.2019 14:27:34   
jess021
Ma sad vidim da sam pogresila, mislila sam ja Feronu, a napisah Genesis.

Iskreno, mislim da na forumu nema nikog da je radio skoro vto u Ns. Ja imam drugaricu koja radi u Feroni o trosku drzave i zadovoljna je skroz. Ne ceka se dugo uopste. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
11.6.2019 23:28:55   
Pereca4
Dobro veče,zanimam kako teče proces vto kad skupiš sve rezultate?Koliko se dugo čeka,da te pozovu na komisiju?I kako to sve funkcioniše?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 6:54:26   
jess021
Kad skupis sve rezultate, sama zakazujes komisiju, jednu pa drugu. Kad prodjes komisije, cekas pozivno pismo, zatim zavisno od ciklusa kreces sa terapijom. U Ns je otprilike sve to nekih 2 meseca, sto uopste nije dugo. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Pereca4)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 9:19:39   
Pereca4
Jel se za komisiju predaju kopije rezultata?I dal ako imaš manje od 35 godina čekaš duže?Jer ima neko koje radio u Valjevu,da mi kaže tačan proces?Pošto ovo sve radim prvi put,i nisam mnogo upućena,kako to funkcioniše.Hvala u napred.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 9:36:36   
nata11
Na prvostepenu originalne a na drugostepenu kopije. Ja nisam u Valjevu bila ali da kod nas su uvek gledali da prvo prodju starije zene pa onda mladje. 



_____________________________





(odgovor članu Pereca4)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 11:46:04   
vojvodjanka87
Da klinika GINS postoji u NS a vlasnica je Nada Tabs ona je nas najbolji embriolog nekad je radila u betaniji a sad je otvorila svoju kliniku, takodje radi i u biotestu gde radi spermogram i verovatno jos nesto, jedino njen spermogram prihvataju u betaniji na komisiji. Sta vas interesuje u NS pitajte slobodno, ja sam sad u procesu feta u feroni.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 12:42:11   
jess021
Vojvodjanka, izvini. Zaboravila sam na tebe😑


Moja jako dobra drugarica je danas imala aspiraciju, u Feroni. Izvadili su joj 15jc!!!!Rekli su ako bude hiper, transfer ce raditi sledeci mesec. Kako se prepozna hiper? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 12:46:26   
mkgirl
Hiper je ako ima jake bolove, temperaturu, povracanje, neoubicajeno nadut i tvrd stomak

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 12:46:48   
Ana RR
U Feroni radi naša Verka, nekadašnja članica RR user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 12:51:31   
nata11


IZVORNA PORUKA: jess021
Kako se prepozna hiper? 



Hiper je kao da imas malog vanzemaljca u stomaku koji ti iznutra grebe, cupa... Nakon odlaska u wc kao da ti neko zabija nozeve. Izgledas kao da si 4 mesec trudna. 

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 12:58:47   
jess021
Ana, Verus jel da?


Malo joj je nadut stomak. Rekoh joj da pije surutku, jer sam ovde citala, a ona me pita sta surutka radi? Rekoh nemam pojma 😁

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 12:59:14   
Ana RR
Jeste, Jess user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 13:03:20   
mkgirl

za hiper uzimati belanca (negde sam čitala 7 kom), mladi sir (President ) 400g, i 3 šolje surutke, tako meni doktorka rekla , plus sam primala albumine

< Poruku je uredio mkgirl -- 12.6.2019 13:04:18 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 13:06:21   
dunja RR
Surutka čisti jetru, i ostale organe, od lekova koje primamo tokom VTO.
Surutka je zakon.

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, Verus jel da?


Malo joj je nadut stomak. Rekoh joj da pije surutku, jer sam ovde citala, a ona me pita sta surutka radi? Rekoh nemam pojma 😁



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 13:31:47   
jess021
Dunjci, hvala draga. Koliko dugo treba da je pije? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 14:12:46   
Despacito
Pitanje za Vojvodjanku posto sam i ja iz ns..neko je vec pitao za vreme koje protekne od skupljenih papira pa do postupka ivf, nije naglasio samo za koji grad i kliniku to vazi? Mene interesuje koje je to vreme koje protekne od 1 do 2 komisije, i da li 2 komisiju zakazujes ti (gde) ili umesto tebe to cini rfzo? Pitam jer histeroskopiju treba da odradim, a receno mi danas da ce me pozvati u periodu 15-60 dana. A poznato je da taj izvestaj treba poneti na 2 komisiju, pa da ne bude da imam zakazanu 2 komisiju a nemam sve papire...kariotip cekam a trombofiliju imam zakazanu za pocetak jula...sve se ceka od 1-3 meseca pa se nadam da cu do klinike biti kompletna. Saznala sam da u Betaniji vto rade Bjelica, Trninic, Milatovic za one kojima je ovaj podatak znacajan.poz

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 14:19:30   
jess021
Obe komisije zakazujes sama, kad obavis prvostepenu, zakazujes drugostepenu u Betaniji. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 14:47:40   
Despacito
Jess, znaci kad obavis 1 komisiju, odes tamo u Betaniju  na odeljenje za humanu reprodukciju, cekicas, predajes potrebnu dokumentaciju i da li ti onda oni tamo zakazu dan kad treba da dodjes na komisiju ili treba da pozoves na broj telefona istog odeljenja i tako zakazes? Koliko je to dana od 1 do 2 komisije otprilike? A tvoja je odluka da li ces da zakazes odmah posle 1 komisije ili ces da cekas neko vreme..ako sam razumela?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 20:34:23   
vojvodjanka87


IZVORNA PORUKA: Despacito

Pitanje za Vojvodjanku posto sam i ja iz ns..neko je vec pitao za vreme koje protekne od skupljenih papira pa do postupka ivf, nije naglasio samo za koji grad i kliniku to vazi? Mene interesuje koje je to vreme koje protekne od 1 do 2 komisije, i da li 2 komisiju zakazujes ti (gde) ili umesto tebe to cini rfzo? Pitam jer histeroskopiju treba da odradim, a receno mi danas da ce me pozvati u periodu 15-60 dana. A poznato je da taj izvestaj treba poneti na 2 komisiju, pa da ne bude da imam zakazanu 2 komisiju a nemam sve papire...kariotip cekam a trombofiliju imam zakazanu za pocetak jula...sve se ceka od 1-3 meseca pa se nadam da cu do klinike biti kompletna. Saznala sam da u Betaniji vto rade Bjelica, Trninic, Milatovic za one kojima je ovaj podatak znacajan.poz
Ja sam sad imala aspiraciju u aprilu tacno je 20.4.  A znala sam vec 24.da ce odlozili transfer zbog hipera, tako da sam 24.4 zvala prvostepenu socijalno da zakazem i zakazali mi za 9.5...Idtog dana sam zvala i Betaniju da zakazem drugostepenu i zakazali su mi za 6.6...naravno slagala sam da sam prosla prvostepenu, kad su pitali kad ste prosli prvu komisiju rekla sam juce 😁 iako sam je tek zakazala.... Dr Trninic ne radi vise u betaniji samo Milatovic i Bjelica.... I vidim neki dan na komisiji mi je bila neka nova dr ali ne znam da li ona radi vec vto... Uglavnom dosla sam do zakljucka, da ti zakazes drugu komisiju ali da mozes ranije otici na nju jer oni ne gledaju kad je ko zakazan... 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.6.2019 22:01:04   
Filadendronka

Yess, kako joj se cini klinika? Kod kog lekara? Svaka informacija znaci. 
IZVORNA PORUKA: jess021

Vojvodjanka, izvini. Zaboravila sam na tebe😑


Moja jako dobra drugarica je danas imala aspiraciju, u Feroni. Izvadili su joj 15jc!!!!Rekli su ako bude hiper, transfer ce raditi sledeci mesec. Kako se prepozna hiper? 



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.6.2019 23:46:15   
Despacito
Devojke da li lekove za stimulaciju i dr. finansira drzava ako ides na postupak vto o trosku drzave ili to ti sam finansiras? I da li neko zna da li je klinika Gins po kvalitetu uslova i opreme u klasi Ferone? Posto strucnjaci su kod odabira bitni ali i uslovi i oprema...ns! 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here