|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.6.2019 18:26:39   
vojvodjanka87
Jesi prosla prvostepenu? Jesi zakazala drugostepenu u betaniji? 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.6.2019 18:56:17   
Despacito
Imam neku dopunu dokumentacije, pa nisam jos ..pa se razmisljam da li da unapred zakazem 2 pod izgovorom da sam prosla 1..posto se za sve ceka..a ne bih da me provale..jel samo podele termin, bez da nesto posebno ispituju?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.6.2019 18:59:19   
vojvodjanka87
Samo te pitaju kad ste prosli prvostepenu ti kazes juce kao ja sto sam rekla i dobijes termin odma, zakazu ti za 6 nedelja otprilike tako da bolje da zoves odma da zakazes.... I traze ti ime prezime i to je to.. Ja mislim da sam ih ja dobila posle 8



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.6.2019 19:06:47   
Despacito
Tako cu onda i ja, sutra na onaj br.!! Moram biti proaktivna;)) poz

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.6.2019 19:20:14   
dunja RR
Eto, rasplakah se, godinu dana evo prošlo od kako ovo dole pisah, a moje čudo drugo se smeje sa nama user posted image user posted image
Srce mi je puno.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Žene, trudna sam. Nije krenulo neko ozbiljnije krvarenje, još su ti braonkasti tragovi, ali su me zvali sa klinike, rekli da je dobra beta, da sam trudna i rekli da mirujem.
A ja malopre prošetala do Slavije da uradim betu i nazad pešaka user posted image

Ništa sada mirujem, sutra ujutru na kliniku da primim progesteron i pregledaće me dr Brakus.

Plaši me to krvarenje user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.6.2019 19:22:10   
vojvodjanka87
Dunjaaa 🤗 Nek su ti zivi i zdravi, jako mi je drago za tebe sto si uspela 😍



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.6.2019 19:25:35   
dunja RR
A da vam pravo kažem, još nisam odustala od trećeg user posted image
Čekaju me moji smrzlići, pa ako ..


Evo upravo se dopisujem sa likom koji mi najverovatnije kupuje auto, i pišem mu šta mi je bitno kod auta, i napisah stavku, evo da kopiram:
Da mu ne pada cena drastično, sa godinama (u slučaju da dobijemo još jedno dete, pa se stvori potreba da uzmemo veći auto).


Znači nisam baš u vinklu, što bi rekli user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.6.2019 19:28:47 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.6.2019 19:27:43   
dunja RR
Biće i kod tebe Vojvodo, mora biti, znam! user posted image
Javljaj nam se, šta se dešava ..

IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Dunjaaa 🤗 Nek su ti zivi i zdravi, jako mi je drago za tebe sto si uspela 😍





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.6.2019 12:44:34   
Despacito
Par pitanja za one koje su vec prosle 2 komisiju..da li te na zakazan termin 2-stepene i pregledaju ultrazvucno odmah, ili samo predajes dokumentaciju a neki dr.dan radis uz? Da li odmah dobijes potvrdu da si prosao 2 kom., ili kad ti jave dolazis po nju, ili ti samo rfzo salje pozivno pismo? I koliko vremena obicno protekne do poziva bolnice na prvu konsultaciju ? Prvi put je upitanju..poz

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.6.2019 12:55:47   
blizanac2
Na drugojstepenoj komisiji imas UZ. Kada to zavrsis kazu ti da ce te pozvati u narednom periodu da te obaveste da li si prosla komisiju, uglavnom se ogranice na mesec dana, ali bude ranije, nakon dve nedelje. Prilikom tog poziva ti kazu da dodjes po potvrdu i dokumentaciju. Posle toga cekas pismo iz fonda, mada su mene zvali iz klinike na konsultacije pre nego sto mi je stiglo pismo, jer klinicki prvo njima salje spisak, koliko sam ja skontala. U sustini posle druge komisije sve ide brzo. Ja sam drugu imala 17.05, a vec oko polovine jula krecem sa bockanjem. Ja sam u Bg-u, predpostavljam da je slicna procedura svuda.

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.6.2019 13:13:11   
Despacito
Zahvaljujem na odg. Nadam se da su i u ns azurni, govorim to najvise zbog analiza ciji rok je ogranicen na 6 mes..da ne bih morala ponovo da ih radim.. :)(

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.6.2019 13:14:57   
blizanac2
I ja se nadam. Sve znam, i sve mi je to trajalo kao citava vecnost! Drzim fige! 💗


(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.6.2019 18:31:35   
vojvodjanka87
Draga Dunja javljam sve ❤️ uskoro sam u procesu za fet imam dve lepe blastice bebice 😊

U NS na drugostepenoj komisiji nista ne rade ti poneses svu dokumentaciju i uput i to je to, za 2min udjes izadje... U drugim gradovima ne znam kako je, u NS ides bez muza na drugostepenu a na prvostepenu mora da prisustvuju jer se potpisuje na 100papira

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.6.2019 20:30:12   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Despacito

Zahvaljujem na odg. Nadam se da su i u ns azurni, govorim to najvise zbog analiza ciji rok je ogranicen na 6 mes..da ne bih morala ponovo da ih radim.. :)(



Onog trenutka kada prodjes prvostepenu komisiju ti si zavrsila sa rokom vazenja analiza. Tek nakon dobijanja klinike moze dr da ti trazi da nesto ponovis ali formalno vise niko ne sme da te vrati. Makar je tako bilo. Srećno svima!!! 

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.6.2019 20:57:46   
veselicaa
Navijamo draga user posted image user posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
12.7.2019 20:00:48   
foksi
Pozdrav od mene :)


e ovako meni je vracem smrzlic 28.06, betu sam radila sad 11. 07. i bila je 382,3. Citam vec par dana pa me zanimaju neke sitnice. :)Da li je normalno da me bolucka tj mulja stomak svremena na vreme? Jel postoji mogucnost da nije jedna beba u pitanju, posto je beta ovako visoka 13 dan. 😁 Hvala

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.7.2019 0:49:42   
lesli
Cekaj, vracen je jedan embrion?Onda su sanse da je blizanacka trudnoca jako male, skoro da ih i nema. Jedino ako se bas taj jedan embrion podelio nakon transfera, sto se dogadja ali retko narocito kada su u pitanju blastociste.
Sto se bolova u stomaku tice, normalni su. Ipak se u tvom organizmu odvijaju neke promene, materica raste... Sve dok nema jakih krvarenja i neizdrzivih bolova sve je ok.

(odgovor članu foksi)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
13.7.2019 9:00:36   
foksi
Da jedan embrion je u pitanju. Hvala na odgovoru :) sad samo lagano do UZ prvog :) 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.7.2019 6:14:33   
Duškić
Nemam iskustva, ali vam zelim sto pre male smajlice i bebice u stomaku!

(odgovor članu foksi)
Direktna veza do poruke: 1644
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.7.2019 12:16:42   
foksi
Hvala 😁😁😁 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1645
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
20.7.2019 19:57:41   
vojvodjanka87
Kolika je verovatnoca da mi danas pukne folikul pre stop inekcije? Lh juce bio 7? Danas folikul 21,5..veceras u 22 stop inekcija. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu foksi)
Direktna veza do poruke: 1646
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.7.2019 17:08:03   
Friday
Pozdrav,Imam jednu nedoumicu pa vas molim za odgovor ukoliko neko zna.
Da li za predaju dokumentacije za drugu vto preko fonda, nakon neuspesne prve vto u junu, mogu da se predaju iste analize koje su u roku vazenja i koje smo predavali prvi put ili mora sve novo da se vadi? Mozda bi samo hormone uradila jer sam bila pod stimulacijom da vidim da se nisu poremetili. Hvala unapred na odgovoru.

(odgovor članu foksi)
Direktna veza do poruke: 1647
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.7.2019 17:15:53   
Friday
Pitanje je za Bg.

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1648
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.7.2019 19:41:56   
vojvodjanka87
Naravno da mogu sve sto je u roku moze, a za fet ti trebaju samo tvoje analize ne idu muske i vazi ti sve godinu dana za fet, ja sam prosla komisiju i maju samo u NS. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1649
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
26.7.2019 22:11:01   
Friday
Vojvodjanka, hvala puno na odgovoru. 👍

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here