|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.7.2019 18:04:48   
vojvodjanka87
Danas bio transfer, dva cvetica ubacena 🌸 😊 dve blaste prelepe



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.7.2019 10:40:33   
Bebana17
Vojvodjanka, navijam jako!!! Samo nemoj da lezis, materica mora da bude prokrvljena. Lagane aktivnosti, uz puno ljubavi od strane muzica, pa da beta bude trocifrena!


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.7.2019 10:45:12   
Maraj
Vojvodjankauser posted image navijam iz sve snageuser posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.7.2019 12:31:51   
vojvodjanka87
Hvala vam devojke moje 🤗 vec od predvece imam blago boluckanje u dodjem stomaku i zeludcu, ne znam znaci li to nesto



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.7.2019 15:15:41   
Ksenix
Udjoh posle 100 god. da vidim ima li šta novo za Vojvodjanku i baš sam se obradovala! :) Navijam iz sve snage! 😊



_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna..

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.7.2019 15:50:35   
dunja RR

Navijamo Vojvodo! ♥️♥️
IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Danas bio transfer, dva cvetica ubacena 🌸 😊 dve blaste prelepe






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.7.2019 13:07:48   
nata11
Vojvodjanka bice to super. Navijamo 🌸✨💜



_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.7.2019 17:33:04   
vojvodjanka87
Hvala Nato 🤗 Kolika je tvoja beba kontam da si se porodila 😍



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.7.2019 9:43:38   
nata11
Da jesam.  6 nedelja 

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.7.2019 14:41:31   
jess021
Vojvodjanka, navijam od srca!



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.7.2019 16:20:34   
vojvodjanka87
Nato cestitam ti od srca tvoje cedo 😘❤️Jess hvala puno 😘🥰



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
30.7.2019 17:59:30   
lesli
Vojvodjanka, drzimo palceve da ovaj put sve bude kako treba! 🤗

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 9:50:44   
Friday
Vojvodjanka SRECNO🙂 
Molim vas za savet o menstruaciji nakon neuspesne vto ukoliko neko ima slicna iskustva. Dobila sam menstruaciju 16. dan od et regularno je trajala 5 dana i nakon pet dana od zavrset_ka menstruacije sam ponovo prokrvarila, jeste slabije ali svaki dan krvarim.  Da li se i vama to desavalo i kad se unormalilo? Uzela sam uput za hormone da izvadim u drugom ciklusu nakon vto pa sad razmisljam mozda sam poranila jer cim krvarim verovatno se stanje nije unormalilo.
Hvala unapred na odgovoru.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 10:24:26   
mkgirl
Friday meni je potpuno isto tako bilo ko tebi posle neuspesne vto..normalno dobila ciklus i bio je normalne duzine, a onda po prestanku isto posle 5 dana opet krenulo krvarenje ali manjeg intenziteta i onda mi je to trajalo 5 dana , pa 3 dana kao spoting, pa 3 dana nista i onda opet 2 dana spoting i onda se skroz unormalilo tj . prestalo, ali evo vec 20 dana je tako i ja drugi ciklus ne dobijam jos uvek user posted image

Bila sam i kod moje doktorke koja mi je radila vto rekla da je sve to normalno posle tolikih hormona koje sam primala, i po uzltrazvuku videla da necu skoro ni dobiti user posted image ali mi je svakao predlozila da se opet prijavim u Nemanjinoj, jer taman dok prodju sve komisije, proci ce 2, 3 meseca i kao to je taman vreme kada bi opet mogla da se radi vto, odnosno ja imam smrzlice pa je to taman 3 ciklusa da prodje.. nadam se zato da ce drugi ciklus krenuti sto skorije, da ne bi sad odugovlacili i cekali da prodju ta tri ciklusa do ponovne vto...

A za hormone mislim da si poranila, jer od toliko primanih hormona,a ko si imala stimulisani vto, organizam nam je sad u haosu, i treba vreme da se sve unormali, tako da ti je moj savet da ne radis hormone sad, da je ovo sa ciklusom sto ti se desava sasvim normalno stanje nakon stimulisane vto

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 10:25:41   
lesli
Friday, nemam iskustva sa tim. Ono sto mogu da te posavetujem je da pozoves kliniku i vidis sta ce ti oni reci. Ja sam za sve sto me buni i ne deluje normalno zvala kliniku.

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 14:29:44   
Friday
Devojke hvala vam puno na odgovorima. Ja sam htela da predam dokumentaciju za drugu vto ali hormoni i brisevi bi mi istekli do druge komisije pa sam mislila da ih ponovo uradim pre prve komisije. Strah me je da prodjem prvu sa starom dokumentacijom dok su u roku i onda izvadim nove rezultate za drugu komisiju a oni ne budu u redu, onda ne znam sta se radi. Kakva je uopste prica sa hormonima za prolazak komisija, meni su svi bili u normalnim granicama pa sam prosla, ne znam da li moraju da budu u granicama? 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 14:57:27   
mkgirl
Friday je l' ti ponovo ides iz stimulisanog pokusaja ili fet? Jer za fet ti sve analize i dalje vaze , godinu dana, jedino za stimulisani pokušaj opet sve nanovo sto istekne, za 2, 6 meseci itd. Ali ako si ponovo za stimulisani pokusaj, mislim da moras svakako da cekas pola godine da bi ponovo krenula u novi vto.

Koliko znam iz iskustva drugih devojaka, kad neke od analiza ne budu kako treba, ceka se na novi vto dok svi rezultati ne budu ok

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 15:13:01   
vojvodjanka87
Mk girl, ne mora da ceka pola godine, ja sam u oktobru imala vto u novembru biohemijska prokrvarila 20 novembra a 6.decembra prosla komisiju prvostepenu, niko nista nije bi pitao. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 15:29:27   
mkgirl
Ok za komisiju, al za transfer treba da prodje 6 meseci od jedne do druge stimulacije, tako?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 15:30:58   
vojvodjanka87
Pa svejedno dok ona prodje obe komisije i konsultacije pa dok doceka ciklus to ce biti to, meni je stimulacija bila u aprilu... 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 15:55:26   
mkgirl
Sve zavisi u kom je protokolu.
Ja sam bila u kratkom i stimulacija mi trajala svega 10 dana i onda smo radili transfer. Al ako je u dugom protokolu onda ima fore

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 19:12:49   
Friday
Devojke samo od vas nesto moze da se sazna😉 Nemam smrzlice, idem da predam za klasican vto. Imala sam stimulaciju 10 dana, ja ni ne znam sta je dugi protokol. Doktorka mi je dala da uradim dodatno OGTT i stecene i urodjene trombofilije, ja cu da probam drzavno, ginekolog mi je dao upute za to za klinicki za endokrinologa i hematologa pa da me oni salju, jeste da se ceka mesec, dva ali ne zurim. Ginekolog nije siguran da li na klinickom rade i stecene i urodjene. Da li neko zna, da li ste radile? Ja sam htela da uradim nesto dodatno od analiza za drugu vto jer je za prvu sve bilo ok a nije uspelo😏

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 19:15:25   
vojvodjanka87
Ja sam radila u KCV ali ne znam koje su to, jako puno nekih stvari za koje sam prvi put cula, a privatno sam uradila MTHFR i F||, 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 19:29:00   
Friday
Vojvodjanka ti bese nisi ni ponavljala hormone nego si predala iste kao prvi put jel tako? Dobro, drugacije je za fet ako sve vazi godinu dana, i koliko sam citala kao da vise uspeva sa smrzlicima😊 Ovde u bg-u na klinici koju sam odabrala brzo ide proces, krajem maja sam prosla drugu komisiju za nedelju dana su me zvali iz klinike i krenula sam na stimulaciju cim sam dobila menstruaciju u junu, tako da planiram da u toku sept/okt prodjem komisije i onda u okt da radim ako bude moglo.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 19:30:16   
vojvodjanka87
Ponavljala sam jer su mi istekli inace ne bi, kod nas u NS je to sve mnogo jednostavnije. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here