|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 19:49:57   
Friday
Aha. I jel su ti se bili poremetili hormoni posle stimulacije? U kom ciklusu si ih radila posle vto?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
31.7.2019 19:53:55   
vojvodjanka87
Odma kad sam prokrvarila izvadila sam i hormone i briseve i sve sto je isteklo, nije mi bilo vazno kakvi su samo da prodjem komisiju, pa sam pred konsultacije uradila ponovo hormone da bude pravo stanje i to je to.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.8.2019 21:54:53   
Friday
Hvala ti na odgovoru :)

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.8.2019 17:41:17   
blizanac2
Zenske, kakva su vasa iskustva sa aspiracijom? Ja sam je imala danas, poprilicno me boli. 


(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.8.2019 18:48:32   
Despacito
Poz devojke, zene...koje ste prosle i koje cekate na postupak..ja cekam na 2 kom.i sve ovo mi se cini kao vecnost..nekako se ovim cekanjem gubi fokus..ali nema nam druge. Interesuje me da li se nakon zavrsenog postupka vto, dalje pracenje razvoja prebacuje sa klinike na odabranog ginekologa ili Si i dalje na pracenje u klinici? Dok cekam...radila sam i neka ispit.u pravcu trombofilije, neka jos trebam..sve preko uputa ginekologa, a u poliklinici  u ns..izdaju termine svakog 5 u mes za sl.mesec.  Za onoga koga interesuje..

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.8.2019 21:56:04   
lesli
Blizanac, bolovi nakon aspiracije su normalni. Cudi me da ti to nisu rekli. Kao menstrualni bolovi u predelu jajnika. Ja sam malo bila i hiperstimulirana - jedan jajnik uvecan, dosta folikula na njemu i ta strana je bolela do par dana pred ciklus (transfer je bio odlozen zbog hiperstimulacije). Tog bola se ne secam tacno. Znam da je bio dosta jak (mozda kao jak pritisak sa te strane?) i bolelo je na pokret, pa cak i prilikom smejanja.

(odgovor članu Despacito)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.8.2019 21:57:04   
lesli
I da dodam da ces mozda malo krvariti narednih dana. To je takodje normalno, da se ne uplasis. Ako do toga dodje, najbolje je da koristis mrezaste uloske

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.8.2019 22:01:20   
vojvodjanka87
Blizanac i ja sam bila u hiper u aprilu odlozen transfer zbog toga 12jc sa jednog jajnika ali ja to nisam ni oset_ila bukvalno, malo kad sam se probudila posle anestezije i to je to, uvece isla na veceru druze je sa prijatelji a ko da nista nije bilo... Koliko su ti jc izvukli?Despasito, i ja sam radila trombofilije na poliklinici, ginekolog mi dao predlog i ja uzela uput i to je to, malo sam naduvala celu pricu hematologa da bude drasticnije i uradila mi, problem je bio sto nisam imala pobacaja tako inace ne rade testove na trombofilije.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
3.8.2019 22:46:56   
Duškić
Nisam vas bas citala ali zelim da vam dam podrsku.
Nakon 14 god pokusavanja moja rodjaka je pre 3 dana dobila cerku, neizmerna sreca!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
4.8.2019 11:21:05   
blizanac2
Rekli su mi ali nisam ocekivala da baas boli. Izvadili su mi 16 j.c. Imala sam mnogo folikula, uplasili smo se da ce biti hiper, ali doktorka kaze da je sve ok. Pila sam mnogooo surutke, kokosovu vodu, jela mladi sir, belanca, i valjda me je to spasilo hipera, za sada. Nisam krvarila, samo onako iritirajuci bol u oba jajnika, ceo donji stomak. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 12:28:18   
Friday
@Blizanac, mozda te je bolelo jer si imala toliko jc. Meni su dali inekciju protiv bolova posle i nista me nije bolelo ni kasnije. Ja generalno ceo proces nisam nesto oset_ila sem sto sam posle et bila naduvana pet dana i izgledala kao da sam trudna.@Despacito, mislim da sa et zavrsavas u klinici. Cak i ako je beta pozitivna taj prvi ultrazvuk na klinici mislim da fond ne pokriva ali nisam sigurna, nisam stigla do tog dela. 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 12:37:34   
vojvodjanka87
Ja sam naduvana kao balon i sad 9.dan od transfera, sutra radim betu, a radila sam je i pre 2 dana, videcemo sta ce sutra pokazati koliku vrednost 😊



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 13:09:25   
Friday
Vojvodjanka to je valjda dobar znak. Ja sam pet dana bila naduvana i onda je prestalo i nije bilo uspelo tako da je ok sto si jos naduvana. Ja sam radila 13. dan od et betu. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 13:30:22   
jess021
Vojvodjanka, pa kolika je bila beta? Sigurna sam da je dobra, cim se tako smeskas😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 13:31:58   
vojvodjanka87
Bila je 50   7. dan transfera, sutra je 10dan transfera nadam se bar 150-200



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 13:37:24   
Friday
Super:) drzimo fige da samo napreduje. Da li si mirovala kuci sve vreme? Ja 4 dana nisam isla na posao ostalo sve normalno, pa razmisljam da sl. put uzmem bolovanje i odlezim fino. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 13:40:17   
vojvodjanka87
Da kuci sam sve vreme ali nije bas da mirujem, prva 3 dana sam malo lezala malo set_kala a posle sve normalno. 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 13:47:25   
jess021
Super. Navijam da bude preko 200😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 17:35:01   
lesli


IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Bila je 50   7. dan transfera, sutra je 10dan transfera nadam se bar 150-200





Oooopa, cestitam! Bice to dobro ovaj put! 🤗
Friday, ne treba da budes prikucana za krevet, ali sam uvek za otvaranje bolovanja nakon transfera. Nakon transfera par dana laganiji tempo (bez podizanja tereta i sl), ali mozes da set_as, skuvas rucak i obavis neke jednostavnije poslove po kuci (zaobidji prostiranje vesa i usisavanje npr). Ja sam vec 2. dana sam izasla u set_nju. Izasla bih i prvog, ali je nenormalno duvala kosava 😆. Budimo realni, te set_nje su me drzale iole pribranom do pozitivne bete. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 18:28:24   
mkgirl
Lesli I ja bih set_ala sad za drugi put jer sam prvi, neuspešni put vise lezala, jedino sto sam se truckala kolima do Klinickog po terapije i onda sve mislim zbog toga mi nije uspelo jer sam isla stepenicama jer nemam lift u zgradi i plus to svakodnevno truckanje po rupama na asfaltu😒


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
5.8.2019 22:06:00   
dunja RR
Vojvodo pa to je sjajno, javljaj sutra! 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mkgirl)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.8.2019 8:59:40   
nata11
Vojvodjanka udjoh da vidim dokle si stigla. Ovo su super vesti. Javljaj danas. 😘



_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.8.2019 12:34:43   
vojvodjanka87
Drage moje stigla beta 250, 10. dan transfera, ponavljam i za 2 dana 😊😊😊



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.8.2019 12:36:25   
jess021
Ma bravo!!!


To su sjajne vesti, jeeeee

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
6.8.2019 13:55:46   
mkgirl
Cestitam user posted image user posted image user posted image

Sa srecom, uzivaj u trudnoci user posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

porodica
Admin

KOLIKO CESTO KUVATE

SVAKODNEVNO (60%)

SVAKI DRUGI DAN (40%)


Ukupan broj glasova: 40

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here