|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 17:11:54   
pari
Da da....imam decaka od skoro 4 godine user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 17:20:57   
Maraj
Super pari. Moj L ima ne pune 3. Bice razlika 2 god i 10 meseci izmedju njega u sestre.
user posted image
Jeste smislili ime. Ja sam pisala u temi "ime za devojcicu" .i dalje su nam u opciji 2 imena. Skroz smo neodlucni sada

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 17:24:22   
smeško
Maraj, kao kod mene!user posted image Isto 2+10 izmedju N i M. A sa trećim vec znatna razlika.
Koja dva, koja dva???user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 17:34:23   
Maraj
Pisala sam u temi da nas ne pecnu
Al Djurdja i Sofija su nam za sad opcija.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 18:00:38   
smeško
Ok. Onda necu da ti napisem koje mi se vise svidja!user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 18:07:40   
Rosita
Mili, javi se na alergijamauser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 18:27:17   
lesli
Ih, znam da ima na prvoj strani ali sam sve pomesala. user posted image

Kod mene 27.9 user posted image

Maraj, danas ides kod privatnika na raniju kontrolu? Pitaj obavezno za ogtt. Sto kaze smesko ako vec radis bolje da se odradi kako treba, pa makar i platila taj ogtt.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 19:22:06   
Maraj

IZVORNA PORUKA: smeško

Ok. Onda necu da ti napisem koje mi se vise svidja!user posted image

Smesko, ma pisi tamo u temi user posted image moze i neki predlog user posted image

Ja sam u cekaonici. Jos 2 trudnice pre mene pa ja dolazim na red...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 19:38:53   
vonavoj
Isli smo do Akse da kupimo pelene..svi hvale teta violeta pelene..sad su na akciji,pa da probam..ja sam babylove im.koristila..
Ijaoj,sta sve ima tamo..a nista nisam kupila..hahaha..kad sve imamuser posted image
Isla sam pre Bga i da uradim vaginalni i cervikalni bris,i sad samo na ctg i da zakazem jedan uz za moju dusuuser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 21:20:09   
lesli
Maraj, sta je bilo kod lekara?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 6:46:54   
Maraj
Jutro drage. Ne stigoh sinoc da vam se javim.
Prvo mi radila vaginalni. Jbt ala boli... uglavnom grlic je ok. 4cm duzine. Beba glavom i jednom rukom lezi na grlicu i zato je osecam tako nisko i imam bolove. Onda mi radila uz preko stomaka. Sve je super, tako da se i ja smirih.
Rekla mi da stavljam utrogestan ujutru i uvece . Da kada je grlic kao moj(valjda je mislila -zatvoren) da je ok stavljati utrogestan a da kao kadanje izmenjen onda nema vajde od njega. I da nosim pojas.
Stvarno mi juce bilo lakse s pojasem.
Eto zato ja imam utisak da ce mi beba ispasti. Ona gospodjica nalegla na grlic i njoj lepo....
E da, sad nam dr i na uz potvrdila da je devojcica user posted image
Nesto sto se pola tice vise verujem uz nego nifti-ju user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 6:56:24   
smeško
Sjajno, Maraj!user posted image Bas mi je drago da je sve ok! Sta ces sa testom opterecenja? Niso se setila da pitas kad sije videla bebana na uz?user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 7:01:27   
Maraj
Smesko jel verujes da sam zaboravila, a planirala sam. I sada ne znam sta da radim.
Da l uopste onda i da ga radim ...jeste vi sve radile ogtt

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 7:17:33   
milicicak
Maraj, super za uz user posted image Btw, nifty je mnogo precizniji za odredjivanje pola od bilo kog uz :)
Mm stigao sa terena kasno sinoc, doneo je neki pirotski ovciji kackavalj. Probala sam i nisam se ispovracala, trudnoca je definitivno drugo stanje user posted image
Danas na uz kod moje dr, jedva cekam da kaze da je sa grlicem sve ok pa da me malo ostave na miru. Bole me krsta od jutros, tesko da cu da zavrsim sve sto sam planirala za danas. Treba i tortu da napravim...
Odoh da kuvam kasu pa da spremim gospodjicu za slikanje

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 7:18:36   
pari
Super Maraj da je sve u redu!
Ja nisam radila taj test opterecenja...dr mi je rekla da nema potrebe ukoliko se beba razvija kako treba...ako sam ja ok...
Ja danas idem kod dr i jedva cekam. A ovih dana cu da uradim laboratoriju i da odem kod interniste pa da budem spremna za svaki slucaj.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 8:02:15   
vonavoj
Jutro! Maraj super da je sve ok!
Ja sam radila ogtt.sta znam..nije mi bilo tesko😂
Pari i ja sam sve odradila za bolnicu..s tim da ja ne idem kod interniste,ne uzimam epiduraluser posted image
Spavala sam sa jednim udtajanjem i sve me boli..ukocim se sva..a prokuvala sam,moram da me menjam jorgane.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 8:07:57   
Maraj
Von ja sam sva ukocena jer 10 puta menjam krevet u toku noci. Samo se tumbamo. Valjda ce se i L smiriti. Spavao je lepo do sad ...a sad je nasao da zeza. Cim oseti da me nema u krevetu, doziva me...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 9:03:35   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: milicicak

Probala sam i nisam se ispovracala, trudnoca je definitivno drugo stanje user posted image



Mmmm meni drug redovno kupi kad je u Pirotu na terenu, obožavam ga (i sir i druga user posted image ) user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 21:02:52   
milicicak
Bili na kontroli, grlic je 35mm, nije registrovala kontrakcije ali za svaki slucaj progesteron na 4 dana i strogo mirovanje.
Kontrola za dve nedelje.
Posle sam se castila, kupila sam torbu i sad sam hepiii.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 21:07:14   
Ana RR
Onu torbu? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 21:10:25   
milicicak
Onu :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 21:11:22   
vonavoj
Milicicak,jel ti njoj kazes kako mirujesuser posted image ok je grlic..ali ne sme ispod toga.
Mene danas prepone bole jako..preterala sam..od 11 do 17 nisam bila u kuci..prvo u setnji,pa u nabavci,pa rucak..pa kod fizijatra na pregled za upis u skolu..i to sve sa njih dve i vozi,parkiraj.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 21:16:22   
milicicak
Nisam joj ja nista rekla, mm je opleo sve po redu... Tako da je malo ljuta na mene i bas me grdila i takooo.
Tako da cu se truditi da se vise odmaram, obecavam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 21:24:04   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Onu :)


Jeeej user posted image jesam li bila u pravu za cenu?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
27.4.2018 21:33:03   
vonavoj
Milicicak.neka joj je rekaouser posted image
Kad se igras😂😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here