|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 9:37:09   
vonavoj
Nema vise onih do kolena..ja sam nosila bez pojasa,ali do skoro prepone..ima po stepenima..ja sam kao drugi stepen nosila...
Ijaoj.tebi je bas vruce sa pojasom...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 9:48:22   
smeško
Sutra idem do ginekologa u dz, pa cu ponovo traziti uput za vaskularca. Nece ni da mi da uput, dodje mi da je ubijem. Ne mogu sve da placam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 9:54:36   
vonavoj
Ma grozni su..ne pitaj me..ja sam isla privatno kod tog lika sto me je operisao..napravila sam se blesava..on mi tamo privatno napisao da treba operacija,nudio mi kod njega da odradim za 700e..reko hvala.i odem kod moje dr,i na osnovu tog izvestaja mi da upute za operaciju..isti dr,znaci i izvestaj mora da vazi..nije im bilo bas pravo..ali su mi zakazali operaciju..jeste da su mi debili zakazali od marta za 17.7.pa sam nasla vezu da mi pomere za maj...da ne bude operacija u najgoru vrelinu..i carapa se nosi mesec danauser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 11:06:31   
Maraj
Drage ja peglala malo do sada. Sta cu, treba mm majice za posao a i L mi ostao bez ispeglanih majica. Ja nosim u trudnoci ove sto se razvlace , tako da samo sebe ne peglam....
Nego stavih jutros farlin pojas za trudnice. Celo jutro sam ga nosila. I peglala sa njim. I da kucnem u drvo, stomak me nije zaboleo. Da l mi je beba nisko. Mada mm kaze da mi nije nisko stomak. Pojima nemam. Ja nesto ni ne znam da odredim

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 11:24:51   
lesli
Joj Maraj, ti se bas igras. Sto muzu ne delegiras da opegla bar svoj ves?

Kod nas je od pocetka postojao dogovor, da on pegla svoje stvari. Tacnije, on je insistirao na tome i navikla sam se nekako. On cak ni ne pegla sve, vec uglavnom kosulje. Nekad se vidi, nekad ne da nesto nije prepeglano i to mi je u pocetku smetalo. Sada sam se navikla i ako njemu ne smeta sto ide zguzvan, meni jos manje smeta.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 11:41:16   
milicicak
Zene, castim danas, posle n godina sam konacno nasla patike koje mi odgovaraju user posted image
user posted image
Maraj, vidis da je lakse sa pojasom :) ja ne znam kako bih se kretala bez njega.
Zavrsila sve na poslu, kupila patike i sad cu da mirujem ceo dan obecavam.
Smesko, bas mi je zao sto se mucis sa venama.
Lesli, htedoh juce da pitam zasto toliko Mg uzimas?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 11:53:57   
Maraj
Wooow mili , pa jagodice divno izgledaju user posted image
Jel ti skidas pojas kad si kuci i sedis/lezis?
Ja sam ga od jutros nosila , sad sam ga skinula. Idem posle u dz po injekciju pa cu ga staviti

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 12:28:53   
milicicak
Maraj, meni pojas smeta kad sedim pa ga skidam. Meni je dr rekla da ga nosim samo dok setam i stojim.
Sad sam klopala jagode, ovaj put bez nutele user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 12:52:19   
smeško
Uh, jagode! Deca i ja smo se navrzli na jagode svakog dana, nas troje tj. cetvoro.user posted image Mm je veci pristalica banana.
Von, sto si isla na operaciju? Kako si sada?

Evo cekam vec sat na uz, dr mi je bas danas dezuran na prijemu u porodilistu.user posted image Doduse, stigla sam ranije celih 40 minuta. Sto duze cekam imam sve vecu tremu.user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 26.4.2018 13:01:02 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 13:31:29   
Maraj
Smesko javljaj sta kaze dr user posted image
Mili, i meni se opasno jedu jagode. U trudnoci sa L sam kilogram dnevno jela. Sad nisam jos uvek
Cekam ove nase , domace
Ja u dz. Primila injekciju pa cekam dr da me primi da vidim sta cu za ogtt test. Da l da radim sa 50g glukoze(koji mi se ne radi) ili da poveca dozu...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 13:38:44   
vonavoj
Smesko.imala sam ispod kolena prosirenu..pa.posle druge trudnoce se prosirila na butinu..i kad sam otisla na pregled video je da u preponi ne vraca dobro krv..nije bilo nista hitno..ali carapa mi ne bi pomogla..ta prosirenja su mogla samo operacijom da se rese..pisala sam u temi..da nas ne pecnuuser posted image

Maraj.trazi odmah min 75guser posted image
Napolju je pakao..deca me naterala da ih odvedem do meka..ijaoj.jedva sam odvezla i vratila se..kao pijana da sam..sad sam napravila limunadu..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 13:42:53   
Maraj
Ocu von. Taman da vidim jer to moze da se promeni jer mi je zakazan ogtt za 3.maj.
Nego ja evo stavila pojas i u dz. Bas osecam da me lupka. Valjda sam je stisla sa pojasem user posted image al stvarno me manje boli stomak od kad sam ga jutros stavila. Boze, da l je podsvesno...valjda nije...

< Poruku je uredio Maraj -- 26.4.2018 13:43:21 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 13:45:12   
Rosita
Trudniceuser posted image von, si ušla u deveti? Nesam u toku.
Ja bih pored jagoda prošla, oči bacila ne bih. Isto važi i za višnju, manje više trešnju...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 13:57:19   
vonavoj
Maraj.i moja T nije volela pojas..uzasno je sutirala...i mene je nervirao,ali sam ga nosila..to je u prvoj bilo..
Rosita,nisam jos..3.5..
Uh.jagode..ali tresnjeeeee..

< Poruku je uredio vonavoj -- 26.4.2018 13:59:47 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 14:54:35   
lesli
Milicicak te jagode koje si postavila divno izgledaju user posted image Mada mi se cini da bi mi bilo zao da ih jedem :)
Inace, pitala si za magnezijum. 600mg sam uzimala svaki dan od kad sam dobila kontrakcije u nekoj 13. nedelji. I onda sam nastavila preventivno. Dr kaze da je ok ako stomak moze da mi podnese, takodje sam nalazila na internetu isto iskustva zena koja su uzimale mg i 2-3x dnevno na preporuku kekara iz istog razloga. Jedina bojazan je tu da ti ne izazove ucestale stolice ili dijareju. Gledala sam i neke studije, gde nisu nasli nikakvu vezu izmedju nekih poremecaja kod ploda i uzimanja mg. Jedino je valjda broj prevremenih porodjaja bio nesto nizinu grupama koje su uzimale mg, nego u kontrolnim.


smesko srecno kod lekara! Tebi se isto kao i vonavoj blizi termin?

Ne znam za vas, ali ja prokuvah u stanu, sve sam pootvarala. Inace sam u nekoj sirokoj majici kratkih rukava i tankoj, tankoj trenerci i moglo bi biti prijatnije, ali necu da se skidam vise, jer se ne znojim a i ne znam sta cu onda raditi u julu-avgustu na 35+ stepeni ( inace klimu lose podnosim)

< Poruku je uredio lesli -- 26.4.2018 14:58:19 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 15:08:31   
Maraj
Les nece smesko jos. Ona i ja smo blizu s terminima. Tamo u julu Boze zdravlja user posted image
Nego ja sad dosla iz dz. Napolju je pakao. Sva sreca imala sam vocni jogurt u kuci pa sam se malo osvezila.
Uzela sam u dz samo novi nalog za injekcije. Dr kaze da je ok 50 gr glukohe u 28.nedelji. Kao oni daju vece doze na pocetku trudnoće
Gde je tu logika...pojima nemam.
Cula sam se i sa mojom dr koja me privatno vodi. Idem veceras oko 19h kod nje.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 15:11:09   
Maraj
Da se dopunim...
Les imas na prvoj strani termine svake od nas. Sad vidim tebe nema. Prijavi se kod nekih od moderatora

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 15:22:55   
pari
Ja sam vec 2h u dz...strasna guzva...plus zagusljivo...
Trebaju mi doznake i da otvorim porodiljsko...
Trebala sam i ja da uzmem pojas,mislim da bi mi bilo lakse ali posto sam sad usla u 36.nedelju nekako mi nema smisla...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 15:46:27   
smeško
Evo me!
Sve super na uz, dečko je samo dan po uz nego po gestac.starosti. user posted image Otisla pravo po Makija u vrtic i rekla mm idi ti na posao, on i ja cemo peske.user posted image I prokuvah, umorih se kao sloncic.user posted image Jos sam i gladna.user posted image
Von, ja imam vise vidljivih vena, ali nece da ih diraju za sada.
Lesli, necu ja jos, tek krajem juna. Javi i ti adminima termin, tako najlakse pragimo. user posted image
Rece mi dr da ce mi ovaj cr raditi uzduzno, po oziljku od operacije, a ne od proslih cr. Nisam se odusevila, ali ajde. Brine me duzina oporavka u tom slucaju. Bice valjda ok, kaze da je tako manje rizicno.
Maraj, nema pojma taj ginekolog. Onda bolje da ti i ne rade, da ne piješ bzv.
Odoh da rucam, pa da navalim na jagode!user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 15:52:27   
Maraj
Smesko pa sto tako, sto ne po prethodnom cr? Sta je sad indikacija da seku vertikalno?
Moj prosli je isao horizontalno. Pretpostavljam da ce i ovaj

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 16:03:33   
IvanaSK RR
Javite termine (i pol) ako jos niste 😘😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 16:34:38   
smeško
Maraj, radice ti po istom rezu. I meni su. A onda je doslo do komplikacija, krvarenja,..., da ne pisem o tome, uglavnom, ponovo su me otvarali ali uzduzno. I sada dr misli da je manji rizik ponoviti taj rez, nego treci put poprecni od cr.
Tek sad vidim sta sam otkucala u proslom postu. user posted image Bebac je za jedan dan veci po uz od gest.starosti.

< Poruku je uredio smeško -- 26.4.2018 16:41:06 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 17:02:13   
pari
Meni je termin 31.5. Devojcica

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 17:09:59   
smeško
Pari, jos jedna devojcica!user posted image Unosis malo ravnoteze.user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
26.4.2018 17:10:24   
Maraj
Pari user posted image i ti nosis devojcicu. Sve decaci do skora bili ovde. user posted image
Bile smo samo bojana i ja sa devojcicama. Sada i les i ti user posted image

Pari jel ti bese imas decaka?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here