|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 10:45:00   
Maraj

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro.
Moja beba pocela u poslednje vreme bas lose da spava. Budi se, place, nikako je posle ne mozemo uspavati..

Ivana ovako i moj L posle synflorix vakcine. Ja sam povezala sa vakcinom. Bas je razdrazljiv bio a taman je lepo spavao do tad.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 11:08:21   
Milena18

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Milena, hvala 😘
A baba je stroga?


Baba je stroga, a dete tvrdoglavo. Ubitačna kombinacija user posted image
Ja se vratila sa pauze. Tako je vruće napolju, a u kancelariji smrzavanje, i klimu sam uključivala danas.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 11:39:01   
IvanaSK RR
Maraj, ovo se desava zadnjih desetak dana tako da ne mogu da povežem sa vakcinomuser posted image
Milena, neka je stroga. Bolje i to nego da joj sve popusta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 11:45:28   
Duškić
E pa i moj ovih dana lose spava. Ja rekoh mozda ga nerviraju u vrticu...hihii

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 11:48:21   
emicaa
Milena samo ti njih pusti neka se snalaze.Bolje sto je baba stroga,neka joj postavi neke granice.Moja mama bi ovo dvoje pustila da joj po glavi skacu.
T je opet cijelo jutro bila placljiva,pojma nemam zasto.Na kraju je bilo ili da izadjemo malo napolje ili da je lansiram na mjesec.Odlucila sam se za ovo prvo pa se unormalila.Izludi me vise sa tim plakanjem iz samo njoj poznatih razloga.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 11:50:57   
IvanaSK RR
Emi, lansiraj je kod mene ❤️
Duškić, moguce i to 😂

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 25.5.2018 11:51:24 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 11:51:22   
Duškić
Ja ne mogu da zamislim strogu babu Milena, ali opet bolje da je ona cuva nego neko drugi.
O, Emice i moji lude dok ih ne izvedem, ma samo su za u sumu..ccc

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 11:52:54   
Duškić

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Emi, lansiraj je kod mene ❤️
Duškić, moguce i to 😂



Mali zivac, to sigurno. Hihi..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 12:06:29   
Anck Su Nmaun
Caos mamasite
Sta se radi. Ovde pocelo bas da grmi!!
Deac na svojim "radnim mestima" user posted image jos malo pa raspust.
A ja od Jula na posao, vratila se u staru firmu sta cu s decom nemam pojma user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 12:24:45   
IvanaSK RR
Anck, dala si otkaz u novoj i vratila se u staru?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 12:25:06   
emicaa
Anck kako mislis sta ces sa djecom?
Ivana lansirala bi je i ti.Kad pocne plakati a ti pojma nemas sta je problem,nju pitas ona kaze ne znam.Evo opet mi zivac proradi kad samo pomislim na to user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 12:27:55   
Anck Su Nmaun
Ivana tako nekako, nisam ni trebala da pocinjem al sam eto mislila da je ovo zavrsena prica medjutim....

Pa deca na raspustu mi na posao user posted image user posted image Bice nam cupavo!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 12:29:01   
IvanaSK RR
Mom sinu je za sve odgovor NE ZNAM. Zasto places, zasto si to uradio, zasto nisi napisao domaci, zašto si dobio losu ocenu, zašto nisi namestio krevet... Ja dobijem ospice po telu tadauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 12:30:26   
jess021
Uf Anck bas zeznuto.
Ni M se nocas nije proslavila sa spavanjem, budila se 5-6 puta i ustala u 6h. Bile na igralistu, a posto se polivaju peskom, morala sam da ih kupam. Svasta sam nesto nameracila da uradim danas, nadam se da ce sve ici po planuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 12:31:48   
Anck Su Nmaun
Mene da neko gleda pored H kad place rekao bi da sam najgora majka na svetu. Ne potresam se vise uopste ona place za najgluplje stvari na ovom svetu. Znaci do bola glupe i besmislene. I onda se zakaci kao cicak i smara sa plakanjem da je na kraju oteram u sobu dok ne prestane pa da pricamo normalno. Izludjuje me

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 12:58:21   
emicaa
Anck ja sam svoju jutros otjerala u sobu,onda je plakala ono histericno.Strah me da bio da ce mi komsije policiju zvati pa je izasla u dnevnu ali nije smjela vise mrdnuti sa sofe.Joj Boze dok se ona opameti ja cu se raspametit user posted image
A da im nadjes dadilju za ljeto,jel ti se isplati da je placas?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 13:01:02   
Anck Su Nmaun
Ma mogu malo kod mame Jul i Avg, jer Jun sam na godisnji al puno joj je sama troje da ih cuva.
Pa nekek kombinacije videcemo. V cu mozda Jul u vrtic a njih dve tamo od pon do Petka....tuzno mi da nisu tu toliko a on po vrucini u vrticu al nemam druge user posted image Ne znam.... videcemo.

mada oko njih dve nema sta , samo da im skuva. One su velike po dvoristu imaju sve i igracke, bazen..jedino oko njega mora da trci ali i zena nije bas u 30 tim pa da moze .

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.5.2018 13:02:01 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 13:08:53   
Milena18
Anck, super za posao. A kako ste se organizovali pre nego što si otišla na trudničko?
Duškić, ni nema ko drugi da je čuva, sveki je jedina opcija kad ne može u vrtić. Jeste dobro da se postave granice, ali ona preteruje. Nekako ne ume da proceni kad treba da reaguje, bez prestanka je kritikuje. Na primer, kad smo skinuli pelenu, M se jednog dana upiškila a ova joj pričala da treba da je sramota i da niko neće hteti da se igra sa njom. Poludela sam tada. Ali dobro, ipak joj hvala što hoće da je pričuva, ne znam šta bismo bez nje kad je bolesna.
Što se plakanja za sve i svašta tiče, pre neko veče kad je pao mrak, M zapela "mama, pali setko, pali setko" Kad sam joj rekla da ne mogu ja da upalim svetlo na nebu nego moramo da čekamo sunce, ona udarila u neutešan plač user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 13:11:36   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image
Milena njih dve su bile u vrticu tada dok mi ne zavrsimo s poslom. T je sad u skoli,a V mi zao da vodim u drugi vrtic mali je jos ne znam kako bi mu bilo sam, njih dve su opet bile zajedno.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 13:55:49   
jess021
Imamo li temu deca u fazi plakanja ?user posted image
L je u slicnoj fazi, a kod M to pripisujem da je jos mala, sto kaze mm pupcana vrpca jos nije presecenauser posted image
Neki dan nisam otisla kod frizera jer je L neutesno plakala, nisam mogla da je ostavim. A tek kad mm dodje s posla, ne da mu da mrdne, a pretpostavljam da je zato sto ga radnim danom bas malo vidjaju. To je samo fazauser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 25.5.2018 13:56:27 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 14:05:56   
Rosita

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mom sinu je za sve odgovor NE ZNAM. Zasto places, zasto si to uradio, zasto nisi napisao domaci, zašto si dobio losu ocenu, zašto nisi namestio krevet... Ja dobijem ospice po telu tadauser posted image


Uf, ovo i mene nervira. Ali nekad stvarno ne znaju odgovor. Urade nesto, eto doslo im, htelo im se, pozeleli. Ako puno insistiram, on, da mi me smakao sa grbace, izmisli nesto, pa je onda bolje i da ne navaljujem. Za nestasluke, uvek ne zna. Kaze ne mogu da nateram svoje telo da to ne radi. A mozda stvarno ne moze nekad da se obuzda, nije da nece.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 14:23:33   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Plakanje je faza odrastanja.user posted image
Imam i ja placljivice ali vise starija nego mladja. Pre neko vece kazem Sofi da ide malo da pospremi sobu. Ona je jako pedantna, ali se iznervirala sto T vecera (sto ne sredjuju zajedno) i zbog toga sto je korpa sa slozenim stvarima u njihovoj sobi. I krenula da vice: "Nisam ja cistacica".user posted image To cuje od mene kad se ljutim za haos koji ostave. I dovukla korpu jer to nije za njihovu sobu. Usla T i ona se najstrasnije izvikla ana nju. T je preplakala. Bas ju je povredilo. Onda smo mm i ja pricali sa njom na krevetu, a ona suza, suza stize. (Sofi).

Bice period puberteta cupav. Ko izdrzi pricace.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 14:51:10   
Ana RR
Moj je stalno u "Ne znam" fazi, to je odgovor po default-u. A rasplače se za glupost. A pored toga je kleptoman i lažov user posted image pre neki dan mm iz mašine izvadi nešto što je ličilo na belu voštanu bojicui ja kažem da je sigurno Marko negde našao i strpao u džep. I pita ga mm šta je to, kaže voštana bojica. Odakle u džepu, kaže Ja sam bojio u vrtiću i bojica mi je slučajno upala u džep.

Eeee slučajno mu upala u džep... pa živote user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 16:18:50   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moj je stalno u "Ne znam" fazi, to je odgovor po default-u. A rasplače se za glupost. A pored toga je kleptoman i lažov user posted image pre neki dan mm iz mašine izvadi nešto što je ličilo na belu voštanu bojicui ja kažem da je sigurno Marko negde našao i strpao u džep. I pita ga mm šta je to, kaže voštana bojica. Odakle u džepu, kaže Ja sam bojio u vrtiću i bojica mi je slučajno upala u džep.

Eeee slučajno mu upala u džep... pa živote user posted image

Kukuuu, sta napisa, ženo user posted image al te potpisujem od reci do reci. I za plakanje za svaku sitnicu, i za lazi.... Jedino nije kleptoman, al to mislim da preterujes i ti za svoje dete 😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 16:36:13   
Ana RR
Pa samo skuplja neke gluposti i donosi kući. Srećom to je uglavnom smeće (papirići, šljokice, delovi nečega) ali brate... slučajno mu upalo u džep. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here