|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 16:44:57   
Sanjica26 RR
Znaci i decaci donose gluposti kuciuser posted image Mislila sam da samo moje dete donosi slicice i razne druge sitnice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 17:15:33   
emicaa
Dora redovno donosi prazne puzeve kucice i kamencice,kaze skuplja 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 21:19:35   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Rosita


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mom sinu je za sve odgovor NE ZNAM. Zasto places, zasto si to uradio, zasto nisi napisao domaci, zašto si dobio losu ocenu, zašto nisi namestio krevet... Ja dobijem ospice po telu tadauser posted image


Uf, ovo i mene nervira. Ali nekad stvarno ne znaju odgovor. Urade nesto, eto doslo im, htelo im se, pozeleli. Ako puno insistiram, on, da mi me smakao sa grbace, izmisli nesto, pa je onda bolje i da ne navaljujem. Za nestasluke, uvek ne zna. Kaze ne mogu da nateram svoje telo da to ne radi. A mozda stvarno ne moze nekad da se obuzda, nije da nece.

user posted image Moja D kaze Mozak mi se pokvario. ILI naravno cuveno NE ZNAM kao i kod Ivane i Ane. Mislim uglavnom je NE ZNAM.

Strasni su.Moja je danas plakala jer su joj drugari obe lopte ispucali kod komsije u dvoriste a komsa nije kuci da nam prebaci loptu, pa je plakala jer ne zna da otvori vrata (komarnik ima jaci magnet pa joj nesto ne ideuser posted image ).Generalno nije placljivac ali jeste bila u toj fazi. Sad posto se svadja sa mm non stop onda njace ali ja nju uglavnom tesim brisem suze i drzim je u krilu. Ne znam da li sam mozda par puta rekla idi isplaci se pa kad se smiris dodji.
Mazile smo se veceras.

Malo dete u krevetu od 8 a veliko od pola 9. user posted image Tako je to kad je mama "na strazi" user posted image tata ko zna kad ce doci kuci.

Isli smo u jednu setnjicu na sladoled sa batom, i nije izdrzao u kolicima do kuce morala sam da ga nosim i da guram kolica user posted image Danas je iz nekog razloga JAKOOO malo spavao.Nemam pojma zasto. Ako je sastavio do kraja 2 sata spavanja to je to. NEmam pojma sta mu bi.

Sve u svemu uspesan kraj dana. Decovi u krevetu spavaDU ja se istusirala, upalila masinu pa da onda ukljucim susilicu po jeftinoj struji, napunila sdomasinu, pih...ce da gledam sErijuuser posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 21:59:11   
IvanaSK RR
Malo ste me utesile. Lakse je kad vidim da su i drugi u "NE ZNAM" user posted image
A placljivac Boze sačuvaj. Kažem mu namesti krevet, napisi domaci, presvuci se, on u plac. Pa tacno mi dodje da uzmem motku i da ga tucem tri dana pa nek place.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
25.5.2018 22:07:10   
Sanjica26 RR
Meni je neverovatno Ivana da Stefan place. Ima li neko da ne place? Sofija ne place cesto. Nju boli uvo za sveuser posted image T place i za nju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 8:08:24   
emicaa
Dobro jutro,David mi je opet dzigaricu pojeo pa se jutros popeo na mene da se mazimo i sve sam zaboravila user posted image
Ja sam sebi cak utripovale da je Dorine kmezenje posledica trauma iz 2016.Na svasta pomislim kad tako place a pojma nema zasto.
Znate sta,bolje da govore NE ZNAM nego „zasto bas ja“ user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 8:41:21   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ma, Sanjice, on place za ono što mu ne odgovara. Nece da se obuje, nece da uci, nece da jede...
A i ova place cim joj kazes Ne user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 8:53:05   
vonavoj
O da..mamike, mrzim recenicu "a zasto bas ja, nisam to ja uradila"...a ja jesam.e tad odlepimuser posted image
I moja T je placljivica, mora da joj se stalno daje vetar u ledja..takva je...a mala je bundzija,ona samo tad place, kad nije po njenom..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 8:54:34   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Stavila sam makarone. To ce biti deci za dorucak. Mm i ja smo doruckovali na terasi u tisini. Deca jos spavaju. Sad cu uskoro da ih budim jer ima T ples. Rekla je da je ne budim, jer hoce da spava. Uskoro ce takmicenje, pa cu ipak morati da je budim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 9:05:05   
jess021
Jutro!
Ajd da batalimo plakanje, nek' su oni nama zivi i zdraviuser posted image
I nek spavaju celu nocuser posted image
Ja sam koma, M se budi na sat vremena, a i nocas je bas dugo grmilo.
Reko se suncano, a ono oblak do oblaka.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 9:31:21   
vonavoj
Kad se nisam slogirala jutros..ova mala sisala siske, napred, sve stepenasto...dajem ja njoj makaze, seckaju papire..ali zasto kosu?! A tako joj je lepa, duga..i nije imala siske, za ovo leto divno..
user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 26.5.2018 9:32:47 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 10:15:48   
lesica
Ma ajde Von, nije strašno. Lepa je i ovako. Na kraju bolje šiške nego što je moja L uradila prošle godine kada je do kože na temenu uplela sebi bunchems, pa je palo šišanje na ultra kratak paž...

Dobro jutro želim.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 10:42:14   
Anck Su Nmaun
Ihjhhhihh to sva decamoraju da probaju. Ja sam imala kocku na sred lica user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 10:50:15   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame.
Von nije strasno. Ja bih je sad ubedila da se sisa na kratkouser posted image . Moja D se opet osisala i jako je srecna. A kao htela da pusta kosu. Rekla ja mm cim krenu vrucine i znojanje htece da se osisa. I tako i bi.
Oni su na treningu. Deran i ja se druzimo. Jutros nas je pokakio. Sve po podu bilo kake. Na komodi za presvlacenje. Ma haos. I promenila mu se kaka. Nije vise zrnasta vec je kasasta. Verovatno od colief kapi. Nego jel to normalno?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 10:51:11   
IvanaSK RR
Vonavoj, slatkica je svakako. Inace, to je normalno, cesto su mi roditelji dovodili decu koji su se sami sisali user posted image
Inace, ona je mala.. Sta da kazem mom sinu od deset_ ipo godina koji je pre neki dan sebi odsekao pramen šiški.
Ljiso, evo teme Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.5.2018 10:53:12 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 11:40:07   
vonavoj
Umrla sam kad sam videla..slatka je..ali lakse je kad nema siske, da joj se skupi..a voli dugu kosu..a vrh je sto laze da ju je T sisala..a sigurno nije, jer se ona nije nikad sisala..nije imala te fiks ideje..ima i nazad jedan kratak pramen..
Rekla sam joj ako jos jednom uzme makaze da se sisa, da cu je osisati kao muskouser posted image
Inace, otisli su u Palanku,mm ima 15 godina mature, nista ih nisam pakovala, jer sam ljuta na mm..samo gledam i ne verujem sta im pakuje i kako, prvo zivece 200 godina jer mu je sve ravno i polako..a pri tom su i musave krenuleuser posted image neka,neka.. ide kod njegovih pa me zabole,to im je sin..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 11:59:13   
Milena18
Dobar dan, mame. Samo da vam mahnem, nemam mnogo vremena.
Lepo provedite dan!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 12:58:38   
IvanaSK RR
Von, kad su mi doveli devojcicu duge kose ulepljenu zvakom da je šišam na kratko. Kuku, suze su mi krenule. Uspela sam da malo to sredim i da ne bude bas kratka frizura. A devojčica sedi, cuti i suza suzu stize.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 12:59:55   
vonavoj
Joj.ivana..mogu misliti..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 13:57:16   
emicaa
Von nije uopste lose,gore su bile Dorine siske kad sam joj JA osisala user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 14:04:24   
Anck Su Nmaun
Ehh te kose...
Ja moje spremala za rodjus neki. T napravim dugu onu obrnutu pletenicu a hoce i H. A ona je zimus htela da je sisam na kratko ja je stricnula do ramena dalje nisam htela a sad pizdi sto nema dugu kosu da joj pletem. Njima ugoditi.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 26.5.2018 14:05:12 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 14:41:15   
Sanjica26 RR
Gde ste? Mi sa plesa, pa kuci. I tata nam je tu jer su zadusnice. Ne radi u kancelariji. Posle ajde rucak, umesila kiflice. Sofi i ja smo isli i do frizerke. Njoj sam skratila krajeve i sebi. Isfenirala sam se. Mm i Sofi spavaju. A nas T i ja leskarimo
Von, i moj muz ima veceras 20 godina mature.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 15:03:18   
IvanaSK RR
Mi smo kuci. Pd jutros neki haos, popravljaju se stepenice na prilazu zgrade pa pukla cev od gasa, pa zovi majstore da sredjuju... Komsinica je rešila da ona hoće to da sredi (a slepa i slabo pokretna) pa nas zvala za sve..
A ja pokušavam da se spremim veceras za koncert. Maca samo cmizdri. Ne znam ko je gori, ona ili ovaj veliki.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 15:08:47   
Sanjica26 RR
Na ciji koncert ides? Lep provod.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
26.5.2018 15:12:44   
vocicana
Dobar dan mame.
Vo divna devojcica. Ja sam juce kratila i kosu i siske, bas je bre nikakva.-
Na poslu ja, standard, dete mi je onako sareno, pa me Ivana sada ponovo bacila u razmisljanje, i moj samo nesto pizdi ceo dan, tj vec danima, izasla mu je ta petica, vrv kako to kod njega bva obicno, sada ce poiskakati jedna za drugom, muke njegove a i moje sa njegovim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here