|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 9:51:00   
Misha i Ljisha
ovo mi je sad bilo jako strasno iskreno da vam kazem. NIkad ali NIKAD mi se to nije desilo sa D. Ja mislim da se moja D u zivotu nije prejela pa cak ni slatkisa. A nikad nije ni "presisala". Nije joj u prirodi. Ovo mi je tacno delovalo kao da se presisao, a grudi mi bas nadosle a ne zna deran da stane. Def cu morati da mu stopam vreme

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 10:00:11   
IvanaSK RR
Hmm,ne znam... Sin je u mlazevima bljuckao i adaptirano.. A nikad nije pio kolicinu za taj period, uglavnom manjeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 10:04:23   
Misha i Ljisha
Poceo da se buni pa mu evo dadoh sisu. Proslo je 20 min. Zvala sam patronaznu kaze da mu dam da sisa. Pa majku mu i to bljuckanje/povracanje. Ne znam stvarno

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 10:14:48   
Anck Su Nmaun
Cao mamite
Jao bre Ljisooo bas mi zao sto se mucite.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 10:14:57   
Milena18
Dobar dan!
Ala ste se raspisale, ne mogu ništa da pohvatam.
Ljišo, ako mnogo brineš, pedijatar može da ti da uput za dečijeg gastroenterologa. Nama je dao iako on nije smatrao da nešto nije u redu. M je isto mnogo bljuckala, pa i u mlazevima ponekad. Ispostavilo se da je u pitanju bila samo nezrelost sistema za varenje i njeno halapljivo sisanje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 10:17:02   
Anck Su Nmaun
Pa ja sam joj isto rekla cisto proverite i mirna si al eto necu da je smaram.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 10:25:43   
Misha i Ljisha
Sve necu da dizem paniku i kao cekam savetovaliste. Dobija na kilazi pa verujem da ni pedijatar nece smatrati da je nesto ozbiljno. Al bas mi sad nije bilo svejedno

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 10:36:26   
Maraj
Ljiso verovatno mu nisu "srasli" svi putevi. Ja bi mu davala na zahtev da sisa kad je tako mali. Bez obzira sto je izbacio toliko sigurno je nesto i ostalo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 11:02:39   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

ovo mi je sad bilo jako strasno iskreno da vam kazem. NIkad ali NIKAD mi se to nije desilo sa D. Ja mislim da se moja D u zivotu nije prejela pa cak ni slatkisa. A nikad nije ni "presisala". Nije joj u prirodi. Ovo mi je tacno delovalo kao da se presisao, a grudi mi bas nadosle a ne zna deran da stane. Def cu morati da mu stopam vreme

Nama se ista stvar desila sa sinom, ali je tog dana bio uznemiren i gicao se, nista mu mogli nismo.. od tog sutiranja i gicanja je samo u jednom momentu iz lezeceg polozaja iz njega izletolo mleko ali gejzer, ne preterujem, 10 cm uvis, izbljuvao i krevet i pored kreveta a bio u ljuljalici.. mi se naravno prepali i digli frku a patronazna nam je rekla da je to normalno za period kada im se formira digestivni trakt i da je cesta pojava ( nesto manje od dva meseca je imao tad) . To se tada desilo i nikad vise, sve bilo ok, sa cerkom nikad zato smo se i prepali bas. Ne brini to je ok ako se ne desava cesto, ne znam kolika je tvoja beba..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 11:14:12   
Misha i Ljisha
Ovaj moj bas nije uznemiren. Ni pre ni posle povracanja. Bas je bio raspolozen. Evo opet spava. Sad sam mu obukla nesto sto je nosio prosle nedelje i ladno mu je KNAP! a prosle nedelje mu bilo veliko. Tako da on definitivno napreduje. Bas sam se iznenadila, za nedelju dana da je toliko porastao. I popunio se ima i podvaljak i obrascice i butkice, i rukice su mu vec onako salaste. Lepo je raspolozen dok ne dodje vece i muke sa prdenjem. Al bas ovako da mi povrati...Nije mi svejedno iskreno da vam kazem.

Eto patronazna kaze ma sve je ok. Necu da dizem frku kod dr jer verujem da ce mi isto reci. Videcemo. Ako ne dao Bog posumnjam da nazaduje ili ako bude neraspolozen ili nesto vodicu ga kod pedijatra.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 11:28:14   
Sanjica26 RR
Meni je ta slika ostala u secanju kad je T povracala u mlazevima. Oci joj se bukvalno prevrnu. Plakala sam kao kisa. Uplasila sam se. I ona je plakala kad se setim. Uznemirila se.I bila sam sama kao ti Ljiso.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 12:07:54   
Rosita
Nas dvoje seli u kola sa uzorcima. Jedva ih uzeh, ne pitajte. Pokupili tatu sa posla. Čekamo na parkingu da on preda.
Ja N oblačim 68 uglavnom jer to imam sa kratkim rukavima. Ni ne gledam, evo ga u majici koju je D nosio sa 3 meseca, ok mu je.
Živa nisam za njegovu kaku. Opet mi je loš uzorak za kopro. Zq viruse sam dobar uzela.
On je ok ali noću stomak ga muči za medalju.
Hvala što mislite.
Ljišo, meni je D mnogo bljucao i izbacovao ali i napredovao pa nikom ništa.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 12:29:22   
IvanaSK RR
Rosita, navijamo da bude sve u redu user posted image
Jeste, bitno je da oni lepo napreduju...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 12:54:30   
mama Jo
Rosi, drzimo fige.
Ljisho, isto, sve ce biti ok 😊

Mi dosli iz parkica, sunce pece...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 13:04:46   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Rosi, drzimo fige.
Ljisho, isto, sve ce biti ok 😊

Mi dosli iz parkica, sunce pece...

Kod nas opet sivo i sucmurasto... Sad izlazimo i ne znam vise sta da mu obucem! user posted image Odosmo u setnjcu pre kise...
Mame, bice sve ok, ne brinite..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 13:06:50   
Anck Su Nmaun
Ljiso nije to nikakva frka samo odvedes dete na snimanje i cao.
Al ako on napreduje to je najbitnije.
Svakako necete dobiti nista posebno sem onog sto sam ti pisala. Eto sad vidis da vise izbacuje pa povedes racuna. Bice to sve super.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 13:35:33   
mama Jo
Prvi dani su takvi...malo ovako malo onako... ako je raspolozen i napreduje... ostalo je prolazno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 18:25:23   
Maraj
Mame , L mi pao prekjuce sa trotineta
Samo je lakat ogulio. Al ga je dobro ogulio. Prsnula sam mh par puta octanisept. Sad je krasta
Bas na laktu. Jel ok da mu namazem neku kremu sada preko kraste ili da ne diram nista?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 18:48:18   
milicicak
Rosi, kad su vam rezultati?
Maraj, ja ne bih mazala

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 18:52:46   
MimaKos
Maraj ja mojoj maloj uvek stavljam domace kantarionovo ulje i nikada nije zagnojilo. Manje je boli i brze zaraste, a bas se posteno odrala par puta.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 19:03:33   
Maraj
Pa zato se i mislim da l da namazem jer je lakat. Pa ga verovatno zateze. Vidim da malo malo cacka.
Al i da ne namazem...zarasce. ni meni nisu moji mazali. Ja sam stalno gulila te kraste user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 19:35:26   
mama Jo
Joj secam se da sam i ja non-stop kidala te kraste user posted image
Ne znam, ako se namaze onda krasta onako zna da bude vlazna pa to mozda onako gadno na kozi...

Maraj, kako si ti? Kako stomak?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 21:33:38   
Anck Su Nmaun
Vece mameee
V se raspricao poslednjih dana. Samo od jednom sve ponavlja i bas je dosta reci izgovorio sve u poslednjih par dana user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 21:37:29   
Misha i Ljisha
Anck super. Odlican ti V.

Meni se P dere u rukama vec duze od dva sata. Jadnicak. Ukakio se jednom malo je prduckao

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 05/18 [chat]
3.5.2018 21:38:55   
Milena18
Anck, bravo za Vuka!
Jao, kad spomenuste kraste, ja sam kao mala imala drugaricu koja ih je jela user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here