|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 9:31:13   
vonavoj
Hahaha.maslacak, jesi luda! I ja kao uzmem kornfleks i jogurt i umirem do 13h od gladiuser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 9:35:31   
smeško
Ja jedem ovsene mekinje zbog zatvora. I mnogo mi se svidja ukus, ali jedem samo uvece da nemam vremena da ogladnim pre spavanja.user posted image Nutelu ne volim, ali jedem domaci dzem.user posted image
Von, lepo se provedi danas!

< Poruku je uredio smeško -- 22.5.2018 9:36:04 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 9:37:47   
lesli
E maslacak poceli su polako kilogrami da idu na gore user posted image
Jaja i slaninica su za veceru, u nadi da ce noc proci bez ceprkanja po frizideru. Ali slaba vajda od toga user posted image

A i nekako navika od ranije, da su dorucak uglavnom ovsene ili speltine pahuljice, samlevene u blenderu sa nekim orasastim plodovima, vocem i jogurtom.

Sinoc sam jela sendvic (hleb od integralnog brasna, domaci, nabijen) sa puterom, prsutom i slaninom, sirom. I paradajz i jogurt pride u 9 uvece. I oko 11 jagode. U 4 mi je zadnjica virila iz frizidera user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 10:33:35   
pari
Ja se nadam da cu se uskoro poroditi jer toliko jedem ovih dana da cu nadoknaditi sve sto se nisam ugojila user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 10:33:53   
Maraj
Pa ja jedem tj ranije sam jela onu Dobru ovsenu kasu. Tako se zove. Samo se razmuti u toploj vodi. Nisam je skoro jela. Mogla bi opet da probam. Ja sam jutris doruckovala palentu sa kriskom sira i soljom mleka. Najcesce ogladnim u trudnoci oko 13h. Ma sta doruckovala.
Nocne obroke nisam imala ni u prethodnoj ni u ovoj trudnoci. A eto gojim se. Mislim da sam puna vode kao i sa L. Kolena i butine su mi pune. Znam da me u trudnoci sa L i depilacija bolela koliko sam bila puna vode

Lari jesu onda tvoji jesni kad ti toliko mesis svaki dan user posted image
Meni je L izbirljiv. I jos nesto malo promrljavi. Mm dodje s posla , ruca oko 17h i posle nece da vecera. Tako da ja ako pravim, pravim sebi. Zato se suzdrzavam od kuhinje

< Poruku je uredio Maraj -- 22.5.2018 10:35:24 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 10:37:48   
smeško
Ih, bre, Maraj, pa kad bi trebala da ogladnis? user posted image Ti bi da te drzi do večere.user posted image Ne ide to tako.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 10:38:59   
pari
Ja u sustini pecem, a ne kuvam skoro uopste...tako da ovo sto pravim je za rucak-veceru... A sve pravim po malo,bukvalno za jedan dan...
Sto se tice tih gotovih ovsenih kasa,one nisu dobre,pune su secera...zato bolje uzeti sitne ovsene pahuljice i preliti preko njih mleko ili jogurt i onda dodati bananu ili med ili neko voce,kakao,lesnike,bademe,kokos...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 10:44:59   
smeško
Da. Slazem se za kupljene kase. Zato se brzo i ogladni posle njih.
Ja pecem cesto, ali moja deca to i doruckuju sutradan, mm nosi na posao, nosim mojim roditeljima...retko ostaje zbog toga. Mada, ne pecem svakog dana. Prosle nedelje nisam ni kuvala svakog dana, jer Maki ruca u vrticu, mm je rucao na sajmu sa kolegama, samo Niki i ja.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 10:51:44   
lesli
Iskucah post i izbaci me rr user posted image

Maraj, mislim da ti je mnogo bolje da sama pravis kod kuce kase nego da kupujes te instant varijante.
Kupis lepo ovsene, razene ili koje vec zelis mekinje ( a mozes i da ih mesas) i potopis ih u mleko ili jogurt da omeksaju. Mozes i da ih kuvas kratko na mleku ili vodi da brze omeksaju. Ja ih recimo usitnim u blenderu i nalijem jogurtom, dok ostalo spremim one su nabubrile.

U to dodas neko kostunjavo voce. Menibje ono obavezno, da to pojaca malo, jer bi me u suorotbom dorucak drzao 2h max. I dalje dodas po nahodjenju - kakao i med, suvo ili sveze voce, cimet ako volis...
I eto ti super dorucka, a uneses i sve sto ti treba.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 10:57:05   
IvanaSK RR
Slažem se sa lesli. Mozete dodati u tu kasu i kasiku, dve samlevenog lanenog semena, sadrzi omega kiseline i super je stvar za organizam.
I mene te pahuljice ne drze mnogo sitom user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 12:50:14   
lesli
Evo 15 do 1, pocinjem da budem gladna a doruckovah pahuljice oko 9.
Posto ce rucak biti malo kasnije danas (oko pola 2) uzecu neku uzinicu.
I ono sto neko napisa, pari ili smesko, je tacno - te kupovne su pune secera, zato i brzo ogladnis, Maraj.

A pade mi na pamet da mozes i da pravis granolu. Imas sigurno recepte na internetu. Ja bih rado, ali to za mene nije zbog meda koji se stavlja u tom slucaju i moje IR...user posted image

< Poruku je uredio lesli -- 22.5.2018 12:53:08 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 20:27:11   
pari
Vonavoj,kako proslo krstenje? Kako si ti?
Ja bila popodne napolju sa M...uskoro u krevet...
Ujutru imam ctg...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 20:33:37   
vonavoj
Jos smo na krstenju..krkam..deca su dobra..
Stavila sam sliku, user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 20:41:57   
milicicak
Von, uzivaj na krstenju i u krkanluku :)
Lesli, joj granola, dobro si me podsetila da bih mogla da je napravim da me zelja mine, mm i mini buba jedu samo kuvanu ovsenu kasu, ja volim i sa jogurtom da prelijem musli, oni ne. I da, te kupovne ovsene kase su nutritivna katastrofa, bolje je doruckovati nutelu user posted image
Mini buba i ja u krevetu, obe smo umorne, ona od jurcanja po dvoristu ja od nespavanja sinoc

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 20:43:17   
pari
Vonavoj,super ste!
Odoh u krevet...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 21:56:06   
Maraj
Ja gorim od vrucine. Sad sam se istusirala da dodjem sebi malo. Mislim da mi je jedno pola sata stomak bio kao kamen. Posle toga gospodjica kao na ringispilu. Ma smirila se nije jos pola sata.
Ja pojima nemam sta je granola
Von super si izdrzala. Gde je slika? Odoh da vidim po temamauser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 21:58:54   
lesli

IZVORNA PORUKA: milicicak

I da, te kupovne ovsene kase su nutritivna katastrofa, bolje je doruckovati nutelu user posted image



Pa taman tako. I jedno i drugo je nezdravo, ali je nutela ukusnija i bar se lepo najedes kao covek user posted image

Vonavoj, svaka ti cast! Poruci muzu da stope treba da ti ljubi kakvu zenu (zmaja) ima pored sebe ;)


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 22:15:49   
vonavoj
Sad smo usle u kucu, znaci mrtva sam!
Da znas ds treba stope da mi ljubi..
Jedva sam dovezla auto kuci..ipak ceo dan na nogama..sad me stomak boli,ali koliko je napregnut, guzica nema mesta.
Maraj.u temi slike nase decice sam stavila.
Uh.prijala bi mi masaza,meni su vrat i ramena slaba tacka.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 22:31:00   
smeško
Von, sto si lepa zena! I deca su ti prave slatkice! A grudi su ti stvarno opake.user posted image Tek sada shvatam sta pokusavas da kazes.user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 22:35:54   
Misha i Ljisha
Ja samo lesli da kazem posto je moja mama dijabeticar cak je njima dozvoljen bagremov med tako da sam sigurna da je dozvoljen i Nama sa IR

Uzivajte trudnice.uskoro stizu placljivci
user posted image
Ja spala s nogu danas zbog ovog mog no spava od 15 do 8

user posted image

Pozdrav

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
22.5.2018 23:00:20   
vonavoj
Smesko, veruj mi..do skoro su bile vece od stomaka..user posted image
Hvala za ono lepa zena, sredila sam se.
A tek kad mi nadodje mleko.lele..
Inace, od umora ne mogu ni da spavam, podigla sam noge i kuliram.


< Poruku je uredio vonavoj -- 22.5.2018 23:01:38 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 6:52:07   
milicicak
Jutro, trudnice :)
Maraj, evo Granola recept.
Sinoc nisam vecerala i nisam se jutros probudila gladna, ne verujem da ima neke veze user posted image danas idem da se sisam, jeeee user posted image i mini buba ide samnom na sisanje, naravno, da skrati krajeve i ispravi lokne user posted image
Von, svaka tebi cast za tempo, stvarno si zmaj zena.
Pari, javi sta kaze ctg

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 7:45:44   
Maraj
Jutro i id mene. Ja sam vec pala s nogu
L se upiskio u krevet oko pola 6 tako da sam imala radnu akciju. Neplanski.
Odoh da vidim slike von i taj recept

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 7:53:01   
pari
I ja cu da napravim ovu granolu,super zvuci...Ja standardno prelila ovsene pahuljice i cia semenke sa jogurtom i dodala kakao...
Sad cu da budim M pa da ga vodim u vrtic a ja na ctg posle...
Mrda se od jutros bebica...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
23.5.2018 8:23:46   
Maraj
Pa gledala sam ovu granolu sada. Zasto se pece? Da bi bilo krckavije?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here