|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:25:16   
Rosita
Ima takvih muževa. Ja ne volim šoping isto. Muž voli, isto zna gde je rasprodaja, razume se u sve... Maltene sam ja takva da njemu kažem trebalo bi mi to i to, on kupiuser posted image . A ja nisam veliko zakeralo i standardne sam građe, pa mi sve odgovara. Svi zadovoljniuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:31:36   
smeško
Maraj, i ja sam se tome nadala kada sam radjala decake. Medjutim, potpuno su na tatu.user posted image
Rosi, sjajna taktika. Kad pogledam svoje stvari, uglavnom su mi kupili mm ili mama.

< Poruku je uredio smeško -- 7.6.2018 12:34:28 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:37:26   
milicicak
Smesko, Rosi, blago vama sa takvim muzevima user posted image mm i ja smo isti, mrzimo kupovinu, kupujemo samo onda kad nam treba i sta nam treba a koncept rasprodaje nam je totalno stran. Ja ni online kupovinu ne volim on vec svasta od tehnike i dzidzabidza narucuje. On line koristim da vidim gde sta ima da bih otisla ciljano u prodavnicu u kojoj ima to sto mi treba user posted image srecom, svekrva i mm-ova tetka su lude za kupovinom, sve rasprodaje i butike znaju i uvek nas se set_e kad su rasprodaje tako da imamo problem sa viskom garderobe user posted image a stvarno obe imaju ukusa i sa godinama su naucile cak i sta se meni svidja pa retko kad omanu.
Beba lupa kao blesava, mene i pored lezanja boli stomak a rade me i zivci jer se na IMD niko ne javlja da zakazem mini bubi test...
Smesko, uzas ako jos i ctg mora da se zakazuje u Visegradskoj, ajde javi kakva je procedura

< Poruku je uredio milicicak -- 7.6.2018 12:40:45 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 12:49:03   
smeško
Kakvi, blago nama. Znas kad se zaputis sa mm i decom po jednu odredjenu stvar u prodavnici. I onda udjes i fiksiras je, krenes ka njoj i ooooooop, kada dodjes do police okrenes se,...., a njih nigde. Ostali su kod prve.user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 13:00:13   
milicicak
user posted image muke vase user posted image meni je drago sto niko od ovih mojih nije zainteresovan za shoping. Mada mm vekovima istrazuje svaku stvar koju zeli da kupi, od odluke da mu treba nesto do momenta kupovine mogu i meseci da prodju

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 13:03:04   
Rosita
Mili, kakav test? Opterecenja mlekom? Ako kojim slučajem želiš da izbegneš IMD a da ti to radi njihov gastro, to može onde gde smo mi išli privatno. Rade. Čisto da znaš.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 13:08:35   
Maraj
Ja pristavila rucak da se krcka. Naravno upalila klimu. Prevruce je.
Sad mi zavrsava masina sa bebecim stvarima pa odoh da rasirim da se susi

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 13:12:57   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak
Mada mm vekovima istrazuje svaku stvar koju zeli da kupi, od odluke da mu treba nesto do momenta kupovine mogu i meseci da prodju


Imam i ja jednog takvog user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 13:31:00   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Rosita

Mili, kakav test? Opterecenja mlekom? Ako kojim slučajem želiš da izbegneš IMD a da ti to radi njihov gastro, to može onde gde smo mi išli privatno. Rade. Čisto da znaš.

Rosi, hocu da radim taj test. Volela bih da bude u institucij ali obzirom da se vec dva meseca mlatimo sa zakazivanjem na kraju sam zivaca. Posalji kontakt. Hvala

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 14:23:14   
Maraj
Ova moja gospodjica hoce da iskoci iz stomaka user posted image
Ako bude ovako zivahna i van stomaka tesko nama. user posted image
Meni je L bio miran u stomaku. Bas je bio dobrica. A ova gospodjica se ne smiruje.
Secam se da jednom 2 dana nisam oset_ila L. Vec sam pocela da panicim. Mm nasloni glavu na moj stomak i L ga tako udari, da se ovaj prepao user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 7.6.2018 14:24:05 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 14:35:44   
Duškić
Ha, dobar je . Prepao tatu.
Bice dobra, nego jedva ceka napolje user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 15:46:27   
lesli
Ih, sto volim kad se raspiset_e pa ima covek sta da cita! user posted image

Milicicak super za mini bubu. user posted image

Ahahha, Maraj! Bravo za L user posted image
Slusaj, prvo dete ti je bilo mirno...previse trazis da i drugo bude takvo :)
Inace mnoge moje kolege kazu u situaciji gde je prvo mirno, a drugo im naplatilo sve sto prvo nije:”da je on/ona bio/la prvo, drugog ne bi bilo” user posted image


Kod nas nema nista posebno. Ja sam uzasno spavala sinoc. Probudim se u pola noci do kupatila, onda nisam mogla spavati jer mi je bilo uzasno vruce, taman sto se malo rashladih, ogladneh...i tako sam vilenila pola noci umesto da spavam user posted image


< Poruku je uredio lesli -- 7.6.2018 15:49:50 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 15:55:32   
Maraj
Lesli L je bio miran u stomaku ali zato od kad je prohodao, ne smiruje se. Valjda ce kod ove gospodjice biti obrnuto user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 16:04:32   
lesli
E pa srecno vam bilo onda! user posted image
Salim se malo :)

Sta si uradila za fragmin ili sta vec primas?
Meni dr podigla dozu u ponedeljak...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 17:42:18   
Maraj
Lesli evo me u dz. Cekam ... dace mi dr nalog kao i do sad....samo je pitanje kakve je volje.... Da l ce hteti da mi da na kucu da mi dolaze

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 17:47:34   
smeško
Zakazali su mi prijem u bolnicu za 21. jun! Ufrcila sam se!user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 17:56:21   
Misha i Ljisha
Lesli nije tacnk. Ja sam bratu uvek govorila da je imao bebu kao moja D nikad drugo ne bi pravio. Eto mi se usudili da imamo drugo tek posle 5 godinauser posted image i to zato sto je ona insistirala da dobije brata. A brat je ista beba. Njace non stop.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 19:41:44   
lesli
Ljisho, nemam iskustva. :)
Samo prenosim komentare kolega koji su "uboli bingo" da im je starije dete zlatno, ali ko im kriv kad su iskusavali srecu i drugi put user posted image
A ovi koji nisu imali srece prvi put se valjda vode time da drugi put ne moze biti gore user posted image

Opa smesko, primaklo se user posted image

< Poruku je uredio lesli -- 7.6.2018 19:42:47 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 19:52:33   
Maraj
Smesko zasto 21.6?
Sad gledam da ti je termin 5.7. Jel ti bese ides na prirodni?
Ja imam divne vesti user posted image
Dr mi dala nalog da mi dolaze iz dz na kucnu adresu. Da ne miram vise da se mlatim svaki dan tamo po injekciju. Stvarno mi pada tesko. Evo v
Skoro 8 meseci svaki dan idem u dz. I po kisi i po snegu. Al bila je manja trudnoca. Sad em je odmakla em mk smetaju ove vrucine...
Uglavnom od sutra mi dolaze na kucu i bas sam happy user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
7.6.2018 22:20:28   
lesli
Super Maraj! user posted image
Bice ti puno lakse da ne moras da ides nigde bar ne po najvecoj vrucini.

Sad je napolju divno. Mi bili u kratkoj setnji - zahladilo i duva ovaj vetar, a u kuci je grozno. Spavala bih najradije na klupi u parku veceras, kao Giga Moravac user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
8.6.2018 3:36:01   
smeško
Super, Maraj! Ne znam ni kako uspevas da ides svakog dana do dz. Posebno po ovakvom vremenu.

Ja ne mogu da spavam. Danas mi je dr uradio i ctg. Kada je sestra izasla iz ordinacije dala mi je listic i rekla da dodjem opet ujutru u 7h bez zakazivanja, jer nema mesta, a posle imam zakazan termin za 13.06. Zabrinula sam se.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
8.6.2018 5:38:08   
vonavoj
Maraj super! Mogla je i ranije?
Smesko, sto si zabrinuta? Sta moze da ne valja?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
8.6.2018 6:23:48   
smeško
Pa, ctg user posted image
Kako si, Von?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
8.6.2018 6:31:15   
Misha i Ljisha
Polako smesko. I mene su terali da dolazim isti dan nakon nekoliko sati. 3 puta su mi radili ctg jedan dan i onda me terali da dodjem i sutradan isto ujutru i radili mi UZ. Ma u roku od 3 dana uradili mi 5 UZ verovala ili ne. Pa me slali iz dz na polikliniku za svaki slucaj i td i td. I sve bilo ok

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 06/18 [chat]
8.6.2018 6:36:57   
smeško
Dr mi za ctg rece da to i nije neki pouzdan pregled, jer vazi samo za momenat u kojem se radi. Videcemo sada. Javljam se.
Inace, mili, ctg se u Visegradskoj zakazuje. Uzmes uput, dodjes u neku od amb.za pregled 1,2 i onda oni zakazuju. Tako mi rece sestra na salteru.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here