|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
22.4.2019 22:53:59   
bubulence
Jess divno izgleda. Ne mogu nigde da nadjem koliko je udaljen od plaze?

Sve nesto mislim kada bi beba poranila bar 2 nedelje mogli bi da skoknemo na more krajem avgusta bar na 7 dana😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Letovanje 2019
22.4.2019 22:57:09   
jess021
Bubi, smestaj je suoer,  ali to je hotel, nema dvoriste i udaljen je nekih 300m od plaze. S tim da citam da plaza i nije bas nesto, a nisam u fazonu da se vozam svaki dan. Joj nemam pojma. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Letovanje 2019
22.4.2019 23:20:44   
bubulence
Ako nisi sigurna nemoj da zuris. Sacekaj jos par dana, nije to jedina ponuda.

Meni je npr bitno jedino da nije na plazi, jednom sam se prevarila i uzela smestaj na plazi i nikad vise. Ceo dan galama, haos, ne mozes popodne da odmoris, a nocu se skupljaju ekipe, piju na plazi, sviraju, pevaju itd... Za 10 dana odmora sam spavala mozda 20 sati... 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Letovanje 2019
23.4.2019 0:41:51   
Maslacak15
Ako cete hotel sa plazom i idealan smestaj sa malom decom topla preporuka za Porfi beach, kod Nikitija. To je isto sitonija...Mi smo bili dva puta a isla bi Jos. Extra dobra usluga, svi Jako ljubazni, nije mnogo veliki hotel sa svojom plazom, velikom divnom bastom, igralistem za decu....ja mislim skoro idealan za odmor sa malom decom. A cene Su bile skroz OK i nije neki zveket, e sad aktuelno nisam proveravala premda mozda bih i mogla....😄Mi Jos nista nismo isplanirali a trebalo bi...


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Letovanje 2019
23.4.2019 8:13:35   
jess021
Maslacak, gledali smo i Porfi, ali pp za nas cetvoro je 1700€, nije uopste malo. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Letovanje 2019
23.4.2019 20:54:42   
Maraj
Jess Metamorfozis je diiivan. Prelepo mestasce . U njemu su deciji kampovi. Ima ih 3 ili 4. Prava vazdusna banja. Oko tih kampova je borova suma. Predivan vazduh. Mesavina morske i planinske klime. Ja sam ga dozivela kao da sam na planini, a na moru sam. U samom centru decije igraliste. Ma bas je lep. Ali... samo kao polazna tacka za obilazak Sitonije... plaze nema. Tj tu kod tih kampova ima. Uska je. Bez lezaljki. Ne znam kakva je voda. Niko se tu kupao nije osim dece iz kampa. U centru kod hotela Golden Beach je mala gradska plaža koja je uzasna. Ja prljaviju plazu videla nisam . Cela zaudara na urin. A uredno ti naplate komplet lezaljke i suncobrab. Da bar za te pare ociste plazu..
Tako da...ja bih isla ponovo tamo. Mesto je prelepo. Ja nigde lepše disala nisam... al kad deca porastu pa budemo mogli da obilazimo plaze....
E sad...u samom mestu izdvojen je i hotel Blue Dolphin. On ima svoju plazu. Cula sam da je ok ali mi tamo nismo isli. Mislim da je plaza za goste hotela. Gledali smo ga ranije ali nama je taj hotel skup..

< Poruku je uredio Maraj -- 23.4.2019 20:55:33 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Letovanje 2019
28.4.2019 19:42:10   
kamičak
Ima li neko iskustva sa boravkom u mestu Nea Vrasna?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Letovanje 2019
29.4.2019 14:20:01   
Filadendronka
U Nea Vrasnu smo dolazili u set_nju. Malo mesto i nista specijalno po meni. Stavros mi je lepsi, ali opet sve je stvar ukusa. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Letovanje 2019
29.4.2019 14:48:49   
kamičak
Bitno mi je da je lepo i cisto more, pescana plaza. Pogledacu i neke agencijske ponude. Hvala 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Letovanje 2019
29.4.2019 16:22:02   
Filadendronka
Ne znam koliko ste spremni na opciju potrage smestaja na licu mesta. Mi smo ranije tako praktikovali, ako nam ne naleti neka super first ili last minute ponuda. Odemo u neko mesto, odmerimo valja li i onda trazimo smestaj od vrata do vrata. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Letovanje 2019
29.4.2019 20:18:42   
kamičak
Ipak bih rezervisala smestaj  pre puta

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Letovanje 2019
29.4.2019 21:31:11   
Filadendronka

Onda pogledaj nase agencije ili Nikanu. 
IZVORNA PORUKA: kamičak

Ipak bih rezervisala smestaj  pre puta



(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Letovanje 2019
30.4.2019 18:22:55   
kamičak
Hocu hvala

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Letovanje 2019
30.4.2019 18:41:21   
Filadendronka
Nema na cemu. Pisi ako te zanima jos neko mesto, uvek je dobro iskustvo iz prve ruke. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 8:48:05   
emicaa
Sjetili smo se i mi rezervisati nesto.
Izabrali smo Rimini.Ali smo uzeli samo 5 dana.Nijedno od nas nema pretjeranu zelju da se duze zadrzavamo u Italiji.Mozda se ipak pozitivno iznenadilo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 9:53:52   
Filadendronka
Emice, mi smo prosle godine gledali Rimini, ali su me ubedili da je more bzv. Molim te javi utiske kad se vratite. Inace i nama je 7,8 dana plafon posto volimo posle mora da produzimo na selo i uzivano u planinskom vazduhu. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 9:59:36   
Maraj
Da li je neko letovao u Bugarskoj.
Mm i ja gledali tj vise mm hotele. All inclusiv varijante su za 2 odraslih + 2 dece oko 700e. Sto je cena bas OK. I hoteli izgledaju "nabudzeni".
Ima li neko iskustva?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 10:09:34   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Emice, mi smo prosle godine gledali Rimini, ali su me ubedili da je more bzv. Molim te javi utiske kad se vratite. Inace i nama je 7,8 dana plafon posto volimo posle mora da produzimo na selo i uzivano u planinskom vazduhu. 



Moja koleginica bila, sve joj je bilo super , samo su se za 7 dana okupali 2x jer je voda bila prehladna. Mislim da je bio pocetak jula. Ali njena svekrva ide godinama tamo i kaze da je voda uvek takva... I mi uvek 7 dana idemo na more pa onda jos na Zlatibor ili na selo...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 10:13:33   
Ana RR
Maraj, bio je mm jako davno, kada je Bugarska tek postala aktuelna. I drugarica isto. Oni su tada bili baš zadovoljni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 10:29:28   
Maraj
Ana hoteli izgledaju bas dobro. Prave hotelcine. Za nas cetvoro pun pansion bi platili oko 700e

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 10:50:24   
Ana RR
Pa da, cene su im i dalje dosta niže u odnosu na Grčku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 11:40:15   
Filadendronka
Maraj, cena je bas dobra tj. savrsena za all inc uslugu. Za Bugarsku jedino vazi da je more hladno i da nema tog morskog “smeka” kao npr. u Grckoj. Kazu da je kao kupanje na Adi ili nekoj bari.  Nisam bila, tako da ovo iznad uzmi sa rezervom. :-/

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 13:21:06   
Sanidej
Za Halkidiki je vremenska prognoza losa, u maju jedva 20 stepeni, u junu malo vise uz dosta kisnih dana..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 17:36:03   
kamičak
Znaci od predsezone nista. Mozda sam kraj juna ili poslednja nedelja..

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 18:41:06   
Filadendronka
Na srecu idemo u avgustu na Halkidiki. :)

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Swiffer – vaše novo rešenje za brzo i lako...
Swiffer proizvodi kreirani su da vam olakšaju svakodnevni život i u jednom zamahu uklone prašinu kako biste se mogli vra...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here