|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 19:13:07   
Sanidej
Tad nema greske, mada su velike guzve

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Letovanje 2019
9.5.2019 22:58:01   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Maraj

Da li je neko letovao u Bugarskoj.
Mm i ja gledali tj vise mm hotele. All inclusiv varijante su za 2 odraslih + 2 dece oko 700e. Sto je cena bas OK. I hoteli izgledaju "nabudzeni".
Ima li neko iskustva?


Bila ja mnogo puta u Bugarskoj. Nemam iskustva sa hotelima, za sve drugo pitaj. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 7:20:32   
Filadendronka
Kakvi su stvarno plaza i more? Koje mesto je najlepse za odmor sa decom?
IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: Maraj

Da li je neko letovao u Bugarskoj.
Mm i ja gledali tj vise mm hotele. All inclusiv varijante su za 2 odraslih + 2 dece oko 700e. Sto je cena bas OK. I hoteli izgledaju "nabudzeni".
Ima li neko iskustva?


Bila ja mnogo puta u Bugarskoj. Nemam iskustva sa hotelima, za sve drugo pitaj. 



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 8:34:38   
gagana83
Tacno je ono sto kazu za more, malo podseca na jezero, zbog boje. I to je glavni nedostatak. Plaze su lepe, siroke, uglavnom je sitan pesak. Cesto bude talasa. Ne znam koji period gledate, mozda je jul najbolji. Jun moze biti hladan, a u avgustu zna da bude dosta trave u moru. 

Kao sto neko gore rece, da nema tog morskog smeka, kao sto ga ima Grcka ili Jadran. 

Sto se tice mesta, meni se dopadaju Sozopol i Nesebar, mada se ovog prvog secam kroz maglu. Oba mesta imaju divan stari grad. Suncev Breg je najpopularnije letovaliste, kazu da je zadnjih godina postao bugarska Ibica, idealno za provod. Mada, nasi prijatelji su bili sa detetom pre par godina, bili su zadovoljni. On je spojen sa Nesebrom. Pogledajte i Zlatne Pjasce, tamo nisam bila ali znam da ima lepu plazu, mozda i najlepsu i da ima puno zelenila. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 8:56:19   
Duškić
Ja imala extra ponudu za Tasos ali od 25.maja.
Ali otkazah. Hladno , 24 C najtoplije ce biti.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 9:53:14   
vonavoj
Hladan maj..a prosle godine je bio pakao kad sam se porodila 30.5.Ja sam bila u Zlatnim Pjascima.plaza je lepa,hoteli,set_aliste..ali se nismo nijedno okupale.hladno je bilo,septembar..veliki talasi.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 10:17:53   
Sanidej
Predsezona ovog leta je hladnija nego prethodnih godina. Planirala sam 15 dana u junu i odustala, Kasandra je u pitanju. Za Bugarsku sam cula pozitivne komentare, ali ja sam zaljubljenik u tirkizna mora, a toga tamo nema.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 11:51:37   
Filadendronka
Bas hladno za kraj maja.. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 12:17:29   
Sanidej
Vreme je nazalost nepredvidivo. Dodala bih samo da ko trazi smestaj u Grckoj obavezno ode na tripadvisor pre nego sto rezervise. Informacije na sajtovima agencija ili samih hotela/apartmana su bajke u vecini slucajeva. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 13:53:51   
Mily83
Možda moje iskustvo nekom pomogne, neko je spomenuo Rimini i istina je da more nije kao u Grčkoj, ali je bolje od Bugarskog mora, a kao mesto je fenomenalno jer ima svašta da se vidi počev od San Marina. U Bugarskoj su cene Ok, ali ko ide zbog mora stvarno tamo nema šta da traži. Mi smo ove godine uplatili preko agencije i idemo u malo mesto Litohoro tamo je planina Olimp i ni malo ne podseća na ostala grčka mesta. Prošle godine smo bili u istom hotelu, imamo pun pansion, hrana je Ok ima izbor više jela i uvek neko voće ili kolači, sobe su bile čiste, a sam hotel je baš za porodicu i ima veliki bazen. Mesto je izmešteno blizu autoputa tako da su kola neophodna, a pun pansion za nas četvoro od kojih je jedno beba a jedno dete od 6 g. nas je stvarno smešno koštao. Putujemo u julu. 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 14:18:02   
Maraj
Mily daj link hotela
O kojoj ceni je rec?

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 14:50:12   
Mily83


IZVORNA PORUKA: Maraj

Mily daj link hotela
O kojoj ceni je rec?



Maraj evo ga:
http://www.travelland.rs/sr/item/lito-hotel-2*-litohoro-leto-2019/3717?gclid=EAIaIQobChMIneuilv-Q4gIVh9KyCh03nw8uEAAYASAAEgJ5TvD_BwE#.XNVyqre4TN5

E sad mi smo uplatili malo ranije pa nas je sve izašlo tačno 660 eur, kažem bila sam prošle godine tamo, meni je najbitnije da je čisto a i hrana je bila prilično Ok imaš izbor 3 jela i biraš, ono za šta sad nisam sigurna je da li će nam dati malo veću sobu jer smo prošle god imali jedno dete i bili u trokrevetnoj a sad je tu i beba. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 15:08:48   
Maraj
Mily a gde se plaza nalazi? Sad citam da je 400m od plaze

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 15:34:19   
Mily83


IZVORNA PORUKA: Maraj

Mily a gde se plaza nalazi? Sad citam da je 400m od plaze



Maraj ta najbliža nije lepa bukvalno je čim se spustiš od hotela, ali je kamenita i meni se ne sviđa, a ima jedna prelepa peščana zaboravila sam kako se zove možda Orange ili tako nešto ona je na 2 km od hotela mi smo išli na tu svaki dan posle podne, jer smo se pre podne zbog malog deteta kupali na bazenu. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 16:28:30   
Sanidej
Da li postoji set_aliste uz more ili je izolovan hotelski kompleks?

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 16:32:58   
Mily83


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Da li postoji set__aliste uz more ili je izolovan hotelski kompleks?



Nažalost ne postoji, Litohoro gradić je udaljen 10ak min. kolima, ali je hotel potpuno izolovan. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 16:34:06   
Sanidej
Ok, nama je to uslov, ali ostalo iz ponude zvuci fino za taj novac.

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 16:42:42   
Mily83


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Ok, nama je to uslov, ali ostalo iz ponude zvuci fino za taj novac.



Da kao što rekoh nije neka luks varijanta, ali je skroz pristojno, jeste mana što je izolovano. Nama je bio spas sto u hotelu ima puno naših ljudi i što smo brzo našli društvo i mi i dete, a i nekako kolima je sve blizu. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 18:19:55   
Sanidej
Hvala za preporuku u svakom slucaju

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 18:22:35   
Mily83


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Hvala za preporuku u svakom slucaju

Sanidej nema na čemu. 😀

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Letovanje 2019
10.5.2019 20:57:22   
Filadendronka
Meni je nekako bas uvek gust da budem blizu mora. Nekad nemam zelju ni da se kupam, ali zato uzivam u pogledu na more kad se probudim i sve onako divno mirise. Ranije dok nisam imala decu ustanem u zoru i set_am plazom u nedogled. To je za mene vrhunac odmora.

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 8:59:30   
Maraj
Meni je sad sa decom "uslov" da plaza bude blizu. Ne mogu se sa njima voziti od plaze do plaze. Umara me to. Nekad se i unervozimo u kolima.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 9:53:17   
Mily83


IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni je sad sa decom "uslov" da plaza bude blizu. Ne mogu se sa njima voziti od plaze do plaze. Umara me to. Nekad se i unervozimo u kolima.



Maraj, onda ovo nikako nije opcija za tebe, ali Grčka nudi priličan broj apartmana blizu plaže zavisi koji vas deo interesuje. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 10:16:34   
Sanidej
Sa malom decom se letnji odmor samo tako zove :))) 

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 11:12:15   
Mily83


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Sa malom decom se letnji odmor samo tako zove :))) 



Istina Sanidej 😆

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here