|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 11:46:40   
kamičak
Haha to svi misle, ali ne govore

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 12:18:11   
Filadendronka

Vala bas. :) 
IZVORNA PORUKA: Mily83



IZVORNA PORUKA: Sanidej

Sa malom decom se letnji odmor samo tako zove :))) 



Istina Sanidej 😆



(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 13:07:10   
bubulence
Mi smo bas odmarali sa decom na moru, iako im je prvi put bio sa 4 god starijoj i 6 meseci mladjoj... Starija obozava vodu kao i tata, tako da njih dvoje ne izlaze iz vode. Mladja voli pesak a mama suncanje tako da ja lezim a ona se igra u pesku... I svake god je bilo bas uzivanje i pravo odmaranje... Zao mi je sto ove god to propustamo, bas im je potrebno more...

Mm razmislja da odu njih troje bar na nedelju dana... Videcemo... 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 14:29:16   
Filadendronka

Bubulence, bas steta da ne idu kad vec vole. Ali opet na put bez tebe... 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Mi smo bas odmarali sa decom na moru, iako im je prvi put bio sa 4 god starijoj i 6 meseci mladjoj... Starija obozava vodu kao i tata, tako da njih dvoje ne izlaze iz vode. Mladja voli pesak a mama suncanje tako da ja lezim a ona se igra u pesku... I svake god je bilo bas uzivanje i pravo odmaranje... Zao mi je sto ove god to propustamo, bas im je potrebno more...

Mm razmislja da odu njih troje bar na nedelju dana... Videcemo... 



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 14:39:52   
bubulence
Fili, kod nas nema razlike izmedju mame i tate... Tata obavlja sve isto sto i ja, jedino bi im nedostajao moj zagrljaj za spavanje. Sto se tice kupanja, jela, price, igre... Tata je mozda i aktivniji od mene. Nama je jedino frka da ne krene porodjaj ranije... Mm moze tek u julu da uzme godisnji, cerki je rodjendan 9.7., pa ako idu posle toga to je bukvalno 2-3 nedelje pre mog porodjaja. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 15:08:53   
Filadendronka

Onda to nije loša opcija za vas tj. njih. More je ipak more i treba to deci omogućiti ko god moze. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Fili, kod nas nema razlike izmedju mame i tate... Tata obavlja sve isto sto i ja, jedino bi im nedostajao moj zagrljaj za spavanje. Sto se tice kupanja, jela, price, igre... Tata je mozda i aktivniji od mene. Nama je jedino frka da ne krene porodjaj ranije... Mm moze tek u julu da uzme godisnji, cerki je rodjendan 9.7., pa ako idu posle toga to je bukvalno 2-3 nedelje pre mog porodjaja. 





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 15:16:01   
Sanidej
Sa troje vec postaje zanimljivo :)

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 15:38:26   
Filadendronka
Sve zavisi koji je uzrast dece i kakve su naravi. Mnogi kazu da je lakse sa troje nego sa dvoje. Nego da ne idemo u off.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 16:49:37   
bubulence
Fili nadam se da je zaista tako 😂. Mi smo navikli na njih dve mirne, mislim dete kao dete, samo im das da se igraju i mirna Backa... Dok je bila Ema sama igraj se sa njom, zanimaj je, animiraj... Od kada su njih dve nama je sinulo. Nadam se da ce tako biti i kada dodje trece dete😁.Ali da ne idemo u off, evo bacih pogled malo sta se nudi, rekla bih da su cene vece nego prosle godine

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 16:58:51   
kamičak
Grcka da, cene za boravak od 10 dana su kao za 15  sto je bilo pre par godina.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 17:54:40   
Sanidej
Da i jos je smestaj pritom jako lose ocenjen od strane putnika. Gledala sam regiju Halkidiki

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 18:33:50   
vonavoj
Bubi,neka odu ako mogu,meni je tako bilo zao sto moje prosle godine nisu isle...isli smo u Budimliju@,svi,M je imao 2 meseca,ali su bas patile za morem...Mi imamo aktivan odmor na moru,one su neumorne..od 8 ujutru do pola 11,svaki dan...na plazi smo do rucka onda mala pauza i do 8 uvece.onda vecera i set_nja..neumorne su..

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 20:28:39   
Filadendronka
Kada je rec o Grckoj nekad mi se cini da nasi turisti traze dlaku u jajetu. Kao da idu samo da bi nasli nesto sto ne valja i samo se to komentarise. Meni je glavno da je sam smestaj uredan i cist i ne dozvoljavam da mi bilo sta kvari odmor. Tu sam 7-10 dana i dosla sam da uzivam. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 20:37:48   
bubulence
Von, videcemo jos... Nama je jedino sada zbog mog termina... Inace bi isli 100%, ovako jos razmisljamo...

Fili, slazem se. Bukvalno se trazi dlaka u jajetu. Kada vidim sta sve traze i gledaju a jos ako moze da se plati ispod 500e... Ma daj... Mi se sjajno provedemo gde god da odemo. 2 god letovali u CG u koju navodno niko ne bi otisao. Nama je sve, ali sve bilo vise nego extra... Onda smo isli u Olimpik Bic, isto svi pljuju... Ok, voda nije najsjajnija ali nije ni kao sto se prica... I tamo nam je bilo fenomenalno... Smestaj mora da je cist a namestaj moze biti star i 20 god, boli me uvo. Gazde me i ne zanimaju, ne ispijam kafe sa njima. Cene me takodje ne zanimaju jer se za svaciji dzep moze naci nesto. Da li cemo danas od voca imati jabuke ili mango... Koga briga... Plaza isto... Neka nema tona smeca, ostalo je manje bitno... naci cu mestasce koje mi odgovara i gotovo... 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 21:02:51   
bebilule
Bubulence, jesi sa terminom bas knap, a ima do Grcke. Ne znam... Ja sam isla, ali sam bila sedmi mjesec i u CG, ali to mi je blizu.


Ko spomenu odmor sa malom djecom... Ja idem sa M tri godine vec, svaki put mi je bilo sjajno. Odmorim se bas. Pijesak, more, izadjemo ujutru, vratimo se uvece. Nama dosta. Ove godine sam i kamp rezervisala, nas dvoje sami. To ce biti veselo... 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 21:26:54   
bubulence
Bebi,, ne bih ja isla nego mozda muz sam sa decom, da njih dve ipak idu na more. Nego je problem sto on moze godisnji da dobije bukvalno 2,3 nedelje pre mog termina. A on od pocetka govori da cu se ranije poroditi. Meni bi bilo drago da odu, ja bih otisla kod mojih... Na njima je da odluce... 


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 21:57:10   
vonavoj
Neka cekaju neki last minute,ti vidis sa dr kakva je situacija,i neka idu.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Letovanje 2019
11.5.2019 22:01:34   
Filadendronka

Pa da, makar na nedelju dana. Ali ima vremena, samo lagano. Sto kaze Von sacekate poslednji trenutak i u hodu odlucite.
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Neka cekaju neki last minute,ti vidis sa dr kakva je situacija,i neka idu.



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Letovanje 2019
12.5.2019 11:39:28   
bubulence
Da, tako smo se nekako i dogovorili... 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Letovanje 2019
12.5.2019 12:13:01   
kamičak
Jel bio neko na Tasosu u junu?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Letovanje 2019
12.5.2019 14:29:56   
Filadendronka

Bili mi kraj juna i pocetak jula. Malo pre naseg dolaska bile one jezive poplave i vecina plaza razorena. Mermernu iz tri pokusaja nismo videli u punom sjaju niti se okupali na njoj posto je bila sva u mulju. Kisa padala jedan dan tokom boravka, ali vec popodne se kupali. 
IZVORNA PORUKA: kamičak

Jel bio neko na Tasosu u junu?



(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Letovanje 2019
12.5.2019 17:04:42   
kamičak
Da li je za kupanje druga polovina juna ili je suvise hladno?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Letovanje 2019
12.5.2019 17:05:32   
kamičak
Pitam najvise zbog dece, da se ne smrznu

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Letovanje 2019
12.5.2019 17:21:09   
Filadendronka
Sve zavisi od vremena pre vaseg dolaska. Meni je uvek hladno, tako da nisam neki parametar. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Letovanje 2019
12.5.2019 17:21:50   
Filadendronka
Moj decak je imao tad dve godine, kupao se i uzivao. Tad je i pelene skinuo. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here