|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 12:55:28   
gagana83
Anci mi rekla da joj javim kad nadjem povoljan smestaj na Parosu. E pa nasla user posted image user posted image Jeftiniji smestaj od trajekta user posted image
28e na dan, kraj juna - pocetak jula, studio, minut od plaze(koja doduse nije bas upotrebljiva, ali u blizini ima jako lepih plaza) Ocena na Booking-u 9.3.
Tako da, mozda ne bih trebala unapred, ali mislim da je to to user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 13:52:59   
Ana RR
woohooo user posted image daj link da vidim!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 14:33:05   
gagana83
https://www.blueandsea.gr/en-gb


Taj studio je poput ovog prvog, kad kliknes na ROOMS, samo trokrevetni. Pise DOUBLE ROOM, a zapravo je studio. Ostali apartmani su prilicno skuplji. To je bukvalno najjeftinija cena koju smo dobili. A smestaj fenomenalne ocene ima. Mada, do 40ak eura u ovom periodu ima da se bira. Traze 30 % depozit, sto uopste nije mnogo. Muz pristao, tako da cu sad da saljem mail da rezervisem. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 15:21:33   
Mala Elena
Ana, mi smo bili na Tasosu, pcela je bilo na severu na plazama blizu Limenas-a, a odseli smo u Limenariji i set_ali po plazama, nigde nije bilo problema.Mi cemo verovatno u Grcku, ako budemo isli. Razmisljam da li preko agencije ili preko bukinga.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 15:23:48   
Mariya
Blago vama kad možete jeftino da letujete. Mi niti možemo u junu, niti možemo jeftino, kad nas je petorouser posted image
Apropo svekrva, i ja bih moju vodila ali ona neće. Kaže da ne može da putuje toliko. (kao) .Budemo li ove godine uzeli auto za 7 osoba, ima da je strpam i vozim na moreuser posted image
Elena, ako nađeš jeftino preko agencije, ja uvek idem na lični upit. Onaj apartman gde smo bili prošle godine u Flogiti, u istom periodu na Bookingu 85e a ja ga platila 60 , na upit. to je ogromna razlika.

< Poruku je uredio Mariya -- 3.1.2019 15:26:35 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 16:22:43   
Ana RR
Hvala, Mala Elena.

Ja sam rezervisala direktno preko vlasnika. Dobili smo lepu cenu za 12 noćenja, koštaće nas cela kuća oko 800 evra a idemo sa kumovima tako da delimo na pola.

Gagana, lepo izgleda, sviđa mi se mezoneta user posted image mrzim kada nema fotki kupatila, to mi je najvažnije user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.1.2019 16:26:59 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 17:03:04   
gagana83
Eh, svidja se i meni mezoneta, ali je 3 puta skuplja.
A sto se kupatila tice, sliku naseg nigde nisam nasla, a pregledala sam brdo sajtova. Komentari su ok, najveca zamerka je sto je tus samo na crevo, nema onog dela sto ide odozgo, pa da ruke budu slobodne kad se kupas user posted image A meni je do toga stalo, sto bi rekli u mom kraju, ko do lanjskog snega user posted image
Elem, rezervisano 9 noci za 250e. Sutra uplacujemo 80 jevreja depozit. Ostaje jos da vidimo gde cemo prenociti. Za sad je plan ovakav - odavde jedno nocenje Kamena Vourla sa posetom Lihadonisiji, u povratku noc ili dve na predivnom Pelionu user posted image . Mada, mozda negde ubacimo i Atinu.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 17:16:33   
Ana RR
Mmmmmm... povedite i mene... neću vam smetati user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 22:18:35   
gagana83
Izvolte, imamo dva slobodna mesta u autu user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 22:19:53   
dunja RR
Meni mezoneta odma' zapala za oko.
Evo i ja ću sa Anči, pošto su 2 mesta user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Letovanje 2019
3.1.2019 22:22:28   
Ana RR
Ladies, we have a deal user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.1.2019 22:23:07 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Letovanje 2019
7.1.2019 22:30:53   
Didy

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi rezervisali letovanje. Potos na Tasosu (po želji kumova, a mm nije bio na Tasosu). Našla sam super kućicu za nas 6oro, 12 noći za 840 evra. Spustio nam je cenu sa 75 evra na 70 evra za noć.

Ali, tek sinoć se setih da na Tasosu ima dosta osa user posted image (iako ja davne 2007. godine nisam videla ni jednu). Marko mi, po alergo testu, ima reakciju na otrov ose. Da li je neko bio krajem Jula i da li je bilo problema sa osama? Smorila sam se najstrašnije.

O-pa, Ana! user posted image
Ja se ne sećam osa na Tasosu user posted image , a bili smo dva puta u tom periodu.
Ima li neko preporuku za smeštaj na Lefkadi?
Dunja, gde ste vi bili na Samosu smešteni? Imaš li neki link?
Kao, u potrazi smo za morem, a potpuno smo bez smernica. user posted image Svaki link i iskustvo su dobrodošli. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Letovanje 2019
8.1.2019 22:07:53   
emicaa
Mi jos nista konkretno nismo nasli.Ali smo se dogovorili da ako nadjemo nesto fino a ne previse skupo u Italiji idemo na sedmicu,pa onda produzimo na sedam dana u Doboj.Ako nam se ne svidi nista onda opet Krit ☺

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Letovanje 2019
8.1.2019 22:50:26   
Ana RR
Didy, mi poranili user posted image

Smeštaj na Lefkadi ćeš lako naći preko neta. Vidi na bookingu šta ima pa ili rezerviši preko sajta ili nađi direktno vilu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Letovanje 2019
9.1.2019 9:48:03   
Filadendronka
Devojke, nemam bas vremena da citam puno unazad. Mi smo prosle godine bili pocetkom jula na Tasosu, u Limenasu nam bila baza. Koliko se secam ne videh nijednu osu, a obisli smo celo ostrvo sa sve malim detetom. Jedino sto smo bili nakon onih silnih oluja i poplava i plaze su bila dosta unistene. Tasos je divan i za one koje vole divljinu i za one "fensi" nastrojene. Ove godine smo rezervisali Grand otel u Haniotiju za kraj avgusta. Nismo bili nikad na prvom prstu Halkidikija, pa da isprobamo. Beba ce Boze zdravlja tad imati oko 4 meseca, pa me to jedino brine kako ce sve proci. Inace 7 nocenja, polupansion za nas cetvoro je 580 eura. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Letovanje 2019
9.1.2019 9:55:34   
Ana RR
Tasos je divan, ja sam bila davno sa drugaricama. Mm nije bio pa mu se baš ide.

Hanioti ti je onako, šta da ti kažem. Nema plažu, nema šetalište uz more... kao i da nisi na moru. Ali nije daleko da se provozate do neke druge plaže.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Letovanje 2019
10.1.2019 18:27:21   
Sanjalicaaa
Mi smo bili na Tasosu u pocetkom jula prosle godine i nije bilo osa. Nijednu jedinu nismo videli.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Letovanje 2019
10.1.2019 20:48:38   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Dunja, gde ste vi bili na Samosu smešteni? Imaš li neki link?
Kao, u potrazi smo za morem, a potpuno smo bez smernica. user posted image Svaki link i iskustvo su dobrodošli. user posted image


Didy, mi nismo bili na Samosu, prelomio je tada Limnos, glavni grad Mirina, smeštaj Ifestos KLIK
Ali prošle godina nsše agencije nisu radile Limnos, nažalost, samo pretprošle, nisam gledala za ovu godinu kakvo je stanje.
Samos nam je u planu, kao i Karpatos.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Letovanje 2019
10.1.2019 23:41:11   
jance
Zene ja da se zapljunem i ovde iako ove godine zbog bebe nista od letovanja. Ali smo zato u julu isli za Tursku kolima, Sarimsakli, hotel Mare. Prosli smo relativno jeftino a dobro. Pa ako nekoga bude interesovalo, da znate da imam info. 😊

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Letovanje 2019
11.1.2019 16:41:25   
Sanjalicaaa
Jance, moji roditelji idu sa klincima u Sarimsakli pocetkom septembra.Kakva je voda? Negde sam citala da zna da bude hladna. Kakva je plaza? Kakvi su vam gemeralno utisci? Jeste isli na neke izlete?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Letovanje 2019
11.1.2019 17:04:38   
jance

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Jance, moji roditelji idu sa klincima u Sarimsakli pocetkom septembra.Kakva je voda? Negde sam citala da zna da bude hladna. Kakva je plaza? Kakvi su vam gemeralno utisci? Jeste isli na neke izlete?


Nama je voda bila super. Kazu da ume da bude hladna ali to se zale ovi sto idu pocetkom sezone vecinom. Tamo je od 3 do 5 preko 40 stepeni nekad pa se do septembra vec fest ugreje... Plaze su lepe i ciste. Vecinom pripadaju hotelima pa ih hoteli i odrzavaju.  Samim tim i imas obezbedjenu lezaljku ako imas narukvicu hotela jelte. Utisak mi je fantastican. Jedino je hrana bila malo jednolicna ( polopansion)  ali je uvek bila sveza i ukusna i sve po redu. Samo sto su za veceru rotirali 3 kuvana jela. Za 10 dana ti dosadi.Ali realno sve je smesno jeftino pa i ne moras uvek u hotelu da jedes. Mi se bukvalno nicega odricali nismo, i za 5 dana nismo mogli 50 evra da potrosimo.Za decu imaju dva manja luna parka na plazi i jedan veliki kod pijace koji moze da ih zabavi sigurno nekoliko veceri zaredom...Sto se izleta tice, mi smo usli na krstarenje piratskim brodom i deci je bilo super. Osim toga smo samoinicijativno isli na Sejtan sofru da vidimo zalazak sunca ali je bila tolika guzva da je sunce zaslo dok smo mi nasli parking 😁Osim toga smo kolima isli za Ayvalik, blizi veci grad, malo u set_nju po pristanistu da deca gledaju brodove a malo u soping ( Waikiki i ostalo). Ako idu busom do Ayvalika imaju gradski koji je smesno jeftin... Sarimsakli ima set_aliste onako ko Budva, uz plazu, nacickan svim i svacim. Bitno je da znaju da negde id 2 do 5 nema izlaska iz klimatizovanog hotela jer je napolju vazduh toliko vruc da pece pluca. Pre i posle ko da je druga klimatska zona, divno toplo i prijatno. 
Pitaj ako sam jos nesto zaboravila da napisem a interesuje te.



_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 11:27:48   
Didy
Hvala, Dunja, na informacijama. Ne znam zasto sam mislila da ste vi bili na Samosu... Premda mi je i tvoj opis Limnosa ostao u secanju kao destinacija na koju bih zelela da idem, pa mozda narednih godina...Mi smo konacno juce uspeli da nadjemo smestaj na Lefkadi posle sedmodnevnog traganja i slanja na stotine mejlova i upita. Preskupi su! 90-100 evra traze dnevno za cetvorokrevetni studio. Iskreno, meni je to puno jer planiramo 14 dana da ostanemo, a prosle godine smo 1400 evra platili 14 dana avionom u Tunisu hotel all inc. Elem, uspeli smo na kraju da is iscenkamo i da spustimo na 65 evra noc i to je vise nego povoljno za kraj jula i za zapadnu stranu Lefkade gde su sve najlepse plaze.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 11:40:34   
MasnaMasnica
Didy gde ste uzeli gde sam ti pisala ili?Super uzivacete na Lefkadi sigurnoo!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 12:10:15   
Ana RR
Didy, super! Divna je Lefkada, uživaćete! Gde vam se nalazi smeštaj?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Letovanje 2019
13.1.2019 12:59:17   
Sanjalicaaa
Jance, hvala na informacijama. 
Didy, kako idete, autom, busom?


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here