|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 11:47:04   
smeško
M hoce tek da uci slova. A N ce zatezanje posteljine prekinuti zbog slicica, kakva knjiga.😂😂
Ko je pre par dana primetio, Lhisha ja mislim, pola rr ceka ciklus. I ja sam se upisala u petak, pa sam ceo vikend gutala zivu decu.😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 11:48:52   
smeško
Ico, Amin!😘💗

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:00:43   
mama Jo
Hahaha, sjajne ste 😊 nikako da pisem ovih dana, ali citam.. pisacu posle, samo da vam mahnem i zagrlim pari 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:09:20   
Sanjica26 RR
Mislim smesko da je pola foruma prosle nedelje imalo ciklus..  :D

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:16:53   
Misha i Ljisha
Meni jos traje 😂 
P mi je bas lose. Sad je sve to pocelo da ga boli. Gnoj se vratio a i temp 😞 
Maraj ja znam dva slucaja gde je dete ostalo sa tatom pa ih mame ne vidjaju . tako da takvih ima i u muskom i u zenskkm rodu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:20:51   
IvanaSK RR
E, ja cu dobiti za dva, tri dana user posted image pms i macin virus, ma super mi je user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:38:56   
Rosita
Uf, ljišo :(. Što li se to vratilo? Nikako da odahneš.
Ne znam sme li da se napiše, najjeftiniji izotonični sprej koji sam ja uzela za D je u onim apotekama betty, 250 din. Njihov.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:41:35   
Maraj
Ma znam ljiso, al seti se kada joj je sun otisao sa tatom u Egipat...jedva da je jednom ili dva puta cula dete preko skajpa. Nije ni znala kako joj je dete
Meni je to ostalo upecatljivo kada je pisala. Pa jbg budi covek i obavesti majku kako joj je dete...
Al necemu vise o tome u ovoj temi.
Slazem se sa prethodnim postovima. I ja sam pari dozivela kao jednu izuzetno finu , smirenu osobu.

Meni S zaspala. Ja skuvala batake i karabatake pa sam mislila da kao sanjica ubacim u rernu sa pirincem i spanacem. Kupila sam onaj smrznuti user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:41:38   
bebilule
Ljisho, uho jel? Ne upratih, znam da si se na uho žalila i da je dobio ab.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:44:37   
Maraj
Rosita moze li objasnjenje. To isotonic pa hipertoni rastvor...
Sta kupiti, u cemu je razlika? Ja sam za L uzela marisol i na njemu pise isotonic. Sta je delotvornije ili je to isto. Kako da znam. Nigde ne pise....
S je sinoc mm uzeo hipertoni rastvor u ampulama...

Ljiso a neke kapi, jel ti dr dala da mu sipas i u nos? Kako tibsad izgleda njegovo uho , jel ne curi? A kad ga pipnes iza uha, kako reaguje?

< Poruku je uredio Maraj -- 26.11.2018 12:45:25 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:45:23   
bebilule
Maraj, njen bivši je ok, koliko sam skontala. Imaju oni dobru komunikaciju. Tada se nije čula sa njim jer on nije htio da priča na tel. Neki klinci to neće, moj M bježi od tel kada ga neko želi čuti, najčešće. Neće pa neće, nije bitno što npr. babu obožava. Samo je u fazonu manite me telefona.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:46:41   
Maraj
Bebi ma razumem ja to. Ni moj L nije ljubitelj komunikacije preko tel. Al zato ima odraslih koji mogu majku da obaveste kako joj je dete. Bar sms-om

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:50:33   
bebilule
Polako, riješiće se. što reče Pari, oboje su u pravu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:52:12   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mislim smesko da je pola foruma prosle nedelje imalo ciklus..  :D


Ili je bilo u pms..meni je tek danas krenulo bas..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 12:53:10   
pari
Hvala vam svima na lepim rečima i savetima! Nastaviću u drugoj temi...

Ja koristim sad Sinomarin za M. Ni ja ne znam te razlike što kaže Maraj...

Ljisho, kako je P?Ivana, kako je devojčica sad?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 13:20:33   
IvanaSK RR
Pari, bolje je. Imala je sinoc proliv i evo malo pre. Ustala je jutros oko sedam i sad zaspala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 13:30:36   
Rosita
Klik
Evo tu piše. Ma, ajde kao ima razlike, ali bitno je samo učiniti nos prohodnim... Moj stariji sin je cesto imao otok sluzokože pa sam se zato "primila" da je bolji hipertoni, ali ko zna... U svakom slučaju ja sam onomad N primenjivala običan fiziološki a boljitak se desio kad smo prešli na hipertoni. Moždq slučajnost. Starijem sad prskam operil kad zakrči.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 13:54:51   
Maraj
Hvala rosi
Sad sam se i ja edukovala , da ne zapitkujem vise sta je hipertoni , sta izotoni user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 14:04:26   
pari
I meni je sad jasno Rosi!

Ja koristim Sinomarin,piše hipertonični,ima 2.3%.

Nas dve bile u delti sa drugaricom pa napolju i evo sad kući. Kašljem stalno...grrr...tj.imam nadražaj... Nikako da napravim onaj sirup od jess...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 14:31:26   
Rosita
Ja sa njih dvoje četvrti dan. D nešto promukao, nije danas bio u vrtiću. Mnogo je teže kad je on tu. Dobro je dete i ne pravi probleme ali ja se unervozim jer nemam vremena da sedem malo sama sa sobom. Ma, ne znam. Evo poslala sam mm poruku blago tebi, napolju si :D. A opet, trčim njima kao oparene kad negde odem. O, majka, majka.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 14:38:08   
Milena18
Dobar dan!
Pari, šaljem ti pozitivnu energiju i verujem da ćete naći najbolje rešenje za sve.
Ivana, da li ima apetit, kako je raspoložena?
Ljišo, da ozdravi mališa brzo!
Ja i dalje kašljem, mada dr kaže da su mi pluća sada čista. Valjda mi se sliva iz nosa. Za sinuse dobih novu terapiju, treću po redu.
Maraj, šta ti imaš protiv muškaraca? 😁 Ja mislim da intenzitet nečijih osećanja i volja da se posveti detetu nema baš nikakve veze sa polom. Kao što reče Ljiša, kako ima očeva koji zanemaruju decu, tako ima i majki. 



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 14:40:26   
jess021
Ja na poslu, cekam jos malo da prodje, pa da idem po M u vrtic. L je danas jos ostala kuci zbog vrtica. 
Milena, hahahahah.  Maraj je nesto ogorcena na muski rod.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 14:53:20   
IvanaSK RR
Rosita, tako i ja. Kažem lako je tebi, ti odes, ovamo, onamo.. A ja izmisljam izgovore da ne odem, a ako odem jurim kuci.
Milena, ima apetit, hoce da jede. Nije to mnogo, al uzme po malo. Uglavnom je raspoložena, mada kad kenjka skontam da je od gladi user posted image
Danas se i igrala samauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 14:56:30   
Ana RR
Pari ja sam u nekom periodu ove godine imala taj dosadni kašalj, ništa mi nije pomoglo a mm je samo donosio neka čuda iz apoteke. Išla kod lekara i sve je bilo ok. Samo je od jednom prošlo samo od sebe ali izludelo me načisto. Najgore mi je bilo uveče kada legnem, tada nisam mogla da se zaustavim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
26.11.2018 15:18:09   
Ana RR
Ima raznih muškaraca ali i žena. Ja sam bila 5 godina u vezi sa čovekom kome je bivša devojka ostavila dete a rodila ga je jer je bila u fazonu kako joj prolazi voz. I nije se interesovala za klinca sve do njegove 7. godine. Otac ili majka - u oba slučaja ne razumem da nekoga ne zanima rođeno dete.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here