|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 10:14:58   
jess021
Nato, odmaraj, grlim te punooooo 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 10:15:03   
nata11
Maslacak a u kojoj nedelji se radi to pracenje vratnih nabora? Jel nije kasno raditi test nakon ekspertskog uz (20-22 nedelja).


_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 10:17:41   
dunja RR
Nato, bas si me obradovala!
😘

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 10:28:33   
nata11
Hvala drage 😘Dunja jesi ti radila nifty ili sam pomesala? Ko je radio sem Krin i Cece? Za njih se secam.


_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 10:30:15   
suzanazeljko
Ja sam radila Harmony i vrlo sam zadovoljna. I juce smo saznali da nosimo dve devojcice 😊

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 10:38:40   
dunja RR
Jesam, jesam, radila sam Nifty, krajem avgusta.

IZVORNA PORUKA: nata11

Hvala drage 😘Dunja jesi ti radila nifty ili sam pomesala? Ko je radio sem Krin i Cece? Za njih se secam.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 10:43:58   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Evo me. Sada cu prelistati unazad.Morala sam stedeti net u bolnici a onda dok se kuci naspavah u mom krevetu.
Beba nam je super porasla. Mase nam. Druga se polako smanjuje i upija u telo. Nadam se da ce sve biti ok.
Da li ste sve radili dabl? Moj dr ga ne radi kaze zastarela netacna metoda. Kako da izracunam koliki nam je rizik za DS i ostale bolesti koje se rade neinvazivnim testovima? 



Nato, baš sam brinula za tebe. Mnogo mi je drago da je sve ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 10:46:47   
Sanjica26 RR
Nato, sve vreme mislim na tebe. Super sto je sve dobro. Uzivaj kod kuce gledajuci filmove i citaj knjige. Mi cemo da ti dajemo predloge user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 11:13:11   
BubaBubica



Nato znala sam da ste dobro ❤ ja sam takođe odlučila da ne radim dabl test, ali neću raditi nijedan drugi. Nuhalni nabor nam je meren sa punih 12 nedelja i bio je 1,5 ja mislim.


suzanazeljko divno da dve devojčice 😍


Ja ću za dve nedelje pre praznika na UZ, nadam se da ćemo i mi saznati kog je pola sad bebica 😍



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 11:27:04   
vonavoj
Nato,drago mi je da je sve ok.Uradi neki od tih neinavzivnih testova,ako zelis da budes mirna.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 11:54:39   
veselicaa
Nato mislila sam na tebe.Mnogo mi je drago da je sve u redu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 12:18:03   
nata11
Ne planiram te testove za sada. Kod mene je malo komplikovanija situacija. Ja u telu imam 2 ploda - 1 zdravu naprednu bebu i 1 bez sr. Ko mi garantuje da ce se rezultati odnositi na zdravu bebu. Jel bi se tu radilo kao za blizance ? Sto vise istrazujem te testove to manje verujem u njihove 99.99% tacne rezultate. Cekacu mozda cak i ekspertski uz pa mozda nakon toga odlucim.

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 15:52:27   
Maslacak15
U pravu si nato. Iako sansa detekcije DNK iz tih embriona koji su stali u ranoj fazi razvoja nije mnogo velika sve jedno mislim da je teoretiski nije moguce iskljuciti. Puno puta smo pricali ovde o tome i ima razlicitih misljenja jel su zene razlicite ali ja mislim da je ekspertski ultrazvuk u 13 oj nedelji ako je korektno uradjen sasvim dovoaljan da iskljuci hromozopatije i broje druge poremecaje ploda. Nauka kaze ima i do 98% tacnost. Samo je bitno da se radi na dobroj masini od strane lica koja je strucno i iskusno ( znaci ne redovni ginekolog). Danas svako meri vratni nabor...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 16:12:32   
dunja RR
Nato, ja sam tvoju nedoumicu postavila u temu Nifty, nadam se da je ok, jer će doktori iz Nifty-ja videti pitanje i stručno odgovoriti, jako su korektni.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 18:04:11   
nata11
Maslacak a sta mislis a jel ima smisla sada se konsultovati sa geneticarem ili bi to bilo bespotrebno?


_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 20:01:06   
milicicak
Nato, drago mi je da si dobro i da si kod kuce. Mazi tibu i uzivaj. Nisi mene pitala, al da i ja kazem svoje misljenje 😀 konsultacija sa geneticarem ima smisla tek nskon prvog ekspetskog uz i double testa. Jedino ako imate neko porodicno opterecenje u smislu monogenskih oboljenja onda idite na razgovor da vam objasni verovatnoce i sta sve mozete da uradite. Sto se tice Niftija, on je pouzdan u smislu da ce pokazati da li ima oboljenja koja se proveravaju ali nije garant da je dete 100% zdravo. Koliko znam, savesne kolege salju na Nifti samo ako ima neki razlog. Dakle, test je veoma pouzdan i ako kaze da nema Dauna onda nema Dauna, ali nije garat da nema nesto drugo na sta ne proveravaju. A da nema Dauna moze pouzdano da ti kaze dobar strucnjak na dobrom uz za mnogo manje novca.
Ostaale trudnice uzivajte u trudnoci

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 20:04:51   
Maslacak15
Milicicak je SVE objasnila. Sacekaj prvi ekspertski. Ko Sto rekoh koliko god da je dramaticno pocelo dugo cekanje vto hiper, blizanci SVE to ne Mora da znaci da pred tobom Nike najnormalnija trudnoca bez posebnih rizika i tegoba. Verujem da je Jako tesko opustiti se Ali probaj da uzivas...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 20:06:01   
milicicak


IZVORNA PORUKA: nata11

Maslacak a u kojoj nedelji se radi to pracenje vratnih nabora? Jel nije kasno raditi test nakon ekspertskog uz (20-22 nedelja).




Nato, nije kasno ali nema smisla. Tad radis kordo, jer ako se sumlja da nesto nije u redu treba ti nalaz sa dijagnostickog testa

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
4.12.2018 20:14:07   
lesli
Samo da mahnem trudnicama :)
Nato, drago mi je da si dobro i da beba lepo napreduje. Bice to sve dobro

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
5.12.2018 18:02:21   
BubaBubica


Ja sam se konačno osećala dobro i juče oprala prozore, prestrela veš i složila suv u ormane, okitila kuću osim jelke, spremila večeru i uveče kad sam krenula u kadu uhvatila me takva kontrakcija, i danas opet malo malo kontrakcija i naravno - smeđi iscedak, ponovo. Znači ipak nisu pomogle Poligynax već mirovanje. Pa sjajno. Ako ću ovako morati do kraja trudnoće da budem prikovana za krevet poludeću.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
6.12.2018 18:44:50   
dunja RR
Bubi, čuvaj se!


dekidaki, spremna? još malkice jel tako?


suzyyy, nadam se da si dobro, i da nije bilo potrebe da se odlučiš na onaj korak, javi nam se ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
6.12.2018 23:15:44   
dekidaki0206
Jeste Dunja, još malo. Baś sam vas slabo pratila u zadnje vreme 😔 Svaki dan sam na nekoj kontroli, vadim neke rezultate, ili visim na telefonu sa znatizeljnim rodjacima i prijateljima 😁 u nedelju bi trebalo da legnem u Višegradsku ako ne bude nista pre...Pozdrav za sve trudnice, nadam se da ste sve dobro 😄😄😗

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
7.12.2018 7:52:24   
BubaBubica



dekidaki ti već u finišu! Srećnooo 😍 još malo pa ćeš upoznati bebicu ❤


Dunja čuvam se koliko mogu al eto, sve radim kao usporeni snimak al džaba izgleda. Mirovaću da izdržim bar još jednu nedelju bez pregleda jer kako je počelo, radimo uz na svake dve tri nedelje. Poslednji sam radila sa 12 nedelja a sad planiram bar sa 15. U ponedeljak smo punih 14. Nekad mi se čini kao večnost a nekad pomislim kako brzo prolazi. Jedva čekam da oset_im pokrete 😊


Stvarno nam je slabo aktivna ova tema, a ima nas trudnica, ajmo aktivirajte se, kako ste ovih dana? Pozdravljam sve stomačiće ❤



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
7.12.2018 10:12:39   
nata11
Meni nekih 4 dana muka od kafe. A onda kada je ne popijem problem sa zatvorom i glavobolja. 🤢Inace se izmerila nisam se ugojila ni 1 kg. 
Nalivam se samo vodom sa limunom ona mi godi a jedem kao stiglica na svakih 3-4 sata.

_____________________________





(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 12/18 [chat]
7.12.2018 12:47:22   
Malenamrvica
Pozdrav drage trudnice. Kako ste? Ja se udebljala 3 kg, ginekologica nije odusevljena i vec me stavila na dijetu. Smanjila sam jelo, al sta cu gladna sam stalno. Jel vi imate problema sa kilama?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here