|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 13:59:28   
Maraj
Von pa kako vas tako otkacila, sto nije dala jos neku terapiju kad je videla da se nije izlecila upala do kraja... i sta sad cekas T!?!!? Katastrofa..
Ljiso sta ste uradili, jeste bili na bockanju?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 14:04:28   
bubulence
Dobar dan!

Jess srecan put... Jance, mi u sept isli u telenor da uzmemo Emi smartic i ona devojka sto tamo radi nas odgovorila... 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 14:55:40   
vonavoj
Pazi,pio je 10 dana antib.prvo ospamox,pa cefaleksin...i nije to kaze klasicna upala,zamucena bubna opna..kaze po orl to i nije upala...Sve je od slina..Bubi,pametno vam je rekla ta u telenoru,ti su losi satici.mi smo prvo njega uzela..pa se razbio za 3 nedelje.pa smo uzeli neki za 3000.koji je mnogo bolji.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 15:28:47   
bebilule
Jedva nadjoh ovu temu od raznih "aktivnih".


Ja ni danas ni juce nisam radila. Uspjela sam juce dati krv. Bilo mi je isto kao prosli put, jedva ide, krv mi gusta, morala sam malo pumpati sakom. Tacno cu morati uraditi neke analize, spucace me neki tromb do 50.
Von, tako je kod klinca moje koleginice, malo, malo uho. Niti je za ab, niti da se zapusti, a njega boli. 
Maraj, Sofi opet digla dom zdravlja na sebe? 
Ima li danas Sanjice, ne upratih? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 16:17:54   
Milena18
Dobar dan!
Rosita, kad mirujem ne boli mnogo, ali zaboli jako kad se oslonim na tu nogu. Proći će, ali nisam navikla da budem ovako statična.
Ivana, kako je Maci stomačić?
Bebilule, mislim da Sanjica ni danas nije pisala.
Mi bile malo napolju, ja sedela na stolici, a ona skupljala u kanticu blago. Ali tako je jak vetar počeo da duva da smo pobegle u kuću. Sad je otišla malo kod dede, ja skuvala kafu i čituckam.



(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 16:25:52   
Maraj
Bebi da znas da jeste user posted image prvo se sva uznemiri kad druge bebe placu...pa onda kad je dr uzme...a o vakcini da ne pricam
Sad je vec velika. Ranije kad prima vakcinu, nikakva reakcija, tipa plač... a sad...sad sam velika pa znam da placem...

Pa kazem ja i Sanjice i Ivane ima slabije na rr

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 16:33:51   
IvanaSK RR
Maraj,odgovorila sam ti na prethodnoj strani 😂Citam vas i dalje vas volim sve ❤️😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 17:14:26   
Maraj
Ivana ma videh ja to user posted image
Nego samo konstatujem da vas ima manje da pisete user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 17:26:22   
jance

IZVORNA PORUKA: bubulence
 Jance, mi u sept isli u telenor da uzmemo Emi smartic i ona devojka sto tamo radi nas odgovorila... 


Ja sam se jaaako dugo opirala. Kukao je Ogi da hoce celo prvo polugodiste, ja odlagala jer mu je bilo dovoljno sve sto je dobio za rodjendan u oktobru. Ali stalno sam posmatrala i testirala situaciju i nebrojano puta zazalila sto ga nema. On ne ide sam peske kuci iz skole, ja ga kupim ali sam nebrojano puta zakasnila zbog svega i svacega pa morala da cimam zaovu sa nastave ( radi u skoli) da ga pokupi a njoj nije nuzno ponajvise ne kad je dezurna. A oni ih puste napolje kad se zavrsi nastava pa kud koji. Ako roditelja nema, ko zna sta bi bilo...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 18:36:27   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Maraj nama su sinfloriks podelili u dve doze a ne tri. Tako da smo danas dobili drugu i "stigli" vas. Dr napisala izvestaj za komisiju. Kaze po njoj bi trebalo da bude produzenje od pola godine. Ona je inace clan komisije. No videcemo. 
Sutra gomila obaveza. Trening komisiha radionice u skoli za roditelje moj posao. Mm nije kuci. Nek mi je Bog u pomoci 😂 ili ce biti deda Pera.  On jedini sutra kolko tolko moze da mi pripomogne. 
Danas posle vakcine dremnuo pola sata i to je sve za ceo dan. Bio nervozan haos. Nisam rucak od njega mogla da spremim. Srecom bar sam corbicu za njega. D ludom srecom jela u vrticu.
Sto se tice satica nabavili smo preko aliha. I isto otprilike pikazuje 3 uluce dalje. Ali ja mislim da je to do softvera

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 18:49:06   
bubulence
jance pa otkud tako? kod nas je uciteljica sa njima sve dok roditelji ne dodju, ne smeju da puste decu samu, iskljucivo sa roditeljima osim ako sam roditelj ne naglasi da ce po dete doci neko drugi. a nama je skola u ulici, na jedno 150m od zgrade... mogla bi opusteno sama ali moramo i da ih odvodimo i da ih preuzimamo... mi nju samu pusamo jedino kod jedne drugarice i ovde ispred zgrade ali tako da mogu u svakom trenutku da je vidim sa terase. tako da joj taj smartic i nije preko potreban...
jesu to neke nove vakcine? mislim da moja deca to nisu primala

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 18:53:31   
Misha i Ljisha
Jesu "nove" tj pre 6 godina se nije davao sinfloriks a pentaksim smo kupovali. Sada pentaksim dobijaju u domu zdravlja zajedno sa sinfloriksom (prevencija protiv pneumokoka)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 18:58:00   
bubulence
moja Masa je dobijala pentaksim besplatno, ali ovu drugu nije nikako dobijala...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 18:59:16   
Misha i Ljisha
Ni moja D nije primila sinfloriks a ocito njoj nije ni trebao. Daje se deci koja imaji ceste upale uha. Ona nikad nije imala upalu uva. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 19:04:02   
bubulence
da, spominjala mi je Ivanask tu vakcinu jer moja Masa ima jako ceste upale uva, npr od avgusta do decembra je imala ama bas svaki mesec. u toku godine bar 6,7 puta... pitala sam dr, on rekao da cemo popricati o tome i tu se sve zavrsava, i eto, juce sam je vodila a zaboravila da pitam opet

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 19:24:17   
Misha i Ljisha
Da meni je drago sto je P primio tu vakcinu jer jeon vec imao upalu uva. Medjutim moja deca jako lose podnose vakcine. Evo vec je vristao u sni. Pa vise na meni 3 dana. Pa temp. D je cak zavedena za pentaksim jer je imala burnu reakciju na njega a navodno na pentaksim retko ko ima neke reakcije. Ma ludnica sa mojom decom dok su mali. Samo da malo porastemo. Uf kad ce vreme proci

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 19:28:53   
milicicak
Ja cu samo da kazem ziveo Prevenar ( druga varijanta sinflorixsa) mini buba se spasila od upala posle njega.
Kakve se sad nagrade vijaju? Nije da mi smeta al treba iscitati sve postove 😂
Mini buba je bas burno reagovala na ovu revakcinu pred skolu, ali to smo i ocekivali.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 19:34:32   
Misha i Ljisha
Jao mili ja se vec psihicki pripremam i za tu vakcinu. Ma siz dobijam od vakcina. Znas kad smo mm i ja za vakcine a onda pogledamo decu i kao "a da mi njih ne vakvinisemo lakse nam je"😂

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 19:35:30   
IvanaSK RR
Mili,i ja kažem ziveo Sinflorixuser posted image
Nagrade dobijaju mislim tri učesnika sa najvise postova.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 20:12:34   
bubulence
Mi smo Emi kupovali pentaksim da ne bi imala reakciju a ona uzasno odreagovala... 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 20:19:24   
Maraj
Ljiso sad se set_ih...sta je sa onim cika majstorem sto je znao da uskoči u cuvanju dece user posted image nisi nam ga skoro spominjala user posted image
Salim se ja...
Ja uspavljujem S. Stomak me bolucka. Sedela sam na nekoj hladnoj metalnoj klupici napolju. Pa mozda 15 min user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 20:50:50   
suzi kju
Dobro vece, vidim digle se teme, sigurno je neka igra, neka, lepo, samo neka je veselo.


Meni se oci sklapaju, spremam decu polako pa na spavanje. 
Laku noc mamite... 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 21:19:40   
vocicana
Suzi Kju lepo spavaj, bas ti zavidim sto si u krevetu, ja zasela za kompjuter, pa sam bas smorena od danasnjeg dana.
Detetu se ovo user posted image spustilo na pluca, odmah je dobio neki Cefzil, posle prve doze vise nema temperaturu. Izgoreo je, vise nisam znala sta cu da radim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 21:53:51   
Misha i Ljisha
I dosla T do 37.2 on vristi njace kida tomplomer. Dadoh brufen. Ni ne zanima me kolika je temp ima je i muci ga. Ne mogu u krevetac da ga spustim. Na velikom je krevetu. D spava odavno mm i Bg. Izem ti vakcine...kad god dobijemo bocu ja pozelim da sam antivaxer majke mi

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
26.2.2019 22:02:31   
Misha i Ljisha
Ahhha Maraj sad citam sta si pisala. Pa majstora sam bas nedavno zvala u pomoc 😂 dobar covek hehe..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here