|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
27.3.2019 21:35:39   
Filadendronka
Mama Ivane, jesi li se porodila? :) Mene ako nema duze od dan ili dva, znaci da jesam. Svakako vam javljam cim budem u mogucnosti. Za sada se sve primirilo, doista pritisak dole ne popusta.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
27.3.2019 22:24:58   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Draga pisi u temi,zato sam postavila link.Ima puno tema u forumu Trudnoca pogledaj ih.
  Ne mogu da udjem,piše da je tema uklonjena i vraca me nazad...


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 9:42:30   
buba m
Ja sam od juče sva grozna. Glava me tupo boli i sva sam usporena. Trpim da ne pijem lekove protiv bolova a osećam se kao da me voz pregazio. Jel to normalno? 

U prvoj trudnoći sam mogla volu rep da iščupam. Sve sam radila tako da sam povremeno i zaboravljala da sam trudna. Sad se osećam  katastrofa. 😞

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 10:16:23   
Filadendronka
Vrv promena nivoa hormona i ujedno promena vremena cini svoje. Uzmi magnezijum i probaj da odmoris malo na cistom vazduhu ( makar pored otvorenog prozora). 

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 10:55:13   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Šmizli



IZVORNA PORUKA: veselica RR

Draga pisi u temi,zato sam postavila link.Ima puno tema u forumu Trudnoca pogledaj ih.
  Ne mogu da udjem,piše da je tema uklonjena i vraca me nazad...



Pisala si user posted image
Evo pogledaj forum Trudnoca ima puno tema,mozes da citas i pises.

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 17:22:34   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: veselica RR


IZVORNA PORUKA: Šmizli



IZVORNA PORUKA: veselica RR

Draga pisi u temi,zato sam postavila link.Ima puno tema u forumu Trudnoca pogledaj ih.
  Ne mogu da udjem,piše da je tema uklonjena i vraca me nazad...



Pisala si user posted image
Evo pogledaj forum Trudnoca ima puno tema,mozes da citas i pises.
E jesam,snasla sam se...


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 17:28:25   
Šmizli
Zene boli me levi list od pozadi kolena pa na dole kao da me hvatao grč.Ja nisam oset_ila.Uglavnom kad me uhvati grč u toku noci ja oset_im,probudim se,ali ovog puta nisam.Sta to drugo moze biti da nisu vene?


(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 19:26:46   
JelenaJekac
Od pre sat vremena imam osecaj kao da se beba spustila previse nisko, nekako mi je neprijatan osecaj i mnogoo sam se uspanicila. Da li je moguce da ce promeniti polozaj da se samo trenutno tako namestila,da ne panicim bezveze :(


(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 20:06:03   
popkica bebic
Nemoj odmah da brineš. Možda se bebica trenutno tako namestila. Moja druga beba je znala da me udara u grlić i bešiku ili istovremeno u desno rebro. Možda je samo lažni osećaj, ali ako te to mnogo zabrinjava što pre se javi lekaru. U kojoj si nedelji sada?Meni je muka, nadimam se, bljak sam... 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 20:46:27   
bubulence
Mama ivane, Filadendronka gde ste? Da nema nesto novo? 


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 21:14:18   
JelenaJekac
28.nedelja. Sutra imam zakazan uz pa cemo da vidimoo. Osecam da udara ali malo nize nego ovih dana, izgleda promenila polozaj.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 21:15:30   
JelenaJekac
A imam i ja takvih dana :/ Nekad zaboravim da sam trudna a nekad jedva cekam da se porodim kolko mi je tesko. A imam da guram josss


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 21:25:27   
BubaBubica


I ja imam ponekad takav osećaj kao da je bebina glava na izlazu, takav pritisak. Valjda se tako nameste. Posle par kegelovih vežbi prođe.Mi smo danas bili na UZ da se gledamo, beban je okrenut glavom na dole jeeee! Ja i dalje osećam pokrete na istim mestima pa sam mislila da je i dalje u poprečnom položaju. Kako mi je laknulo. Raste lepo, kaže veličina odgovara starosti trudnoće u dan a kilaža odgovara nedelji više. Kaže i dalje je dečak 😂 i kaže kontrola za tri nedelje. Krvnom slikom je zadovoljan. Tako da sam na miru.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 21:35:37   
JelenaJekac
Evo sad mi je vec bolje, bukvalno kao da mi je bila na nekom organu pa se pomerila (sto verovatno i jeste) 😂

Diiiivnooo, mazi stomacic i uzivaj 😇

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 21:45:40   
bubulence
Bubice tebi su prva 3 porodjaja bila prirodno?

Ne znam zasto imam osecaj da cu ja sada ici na cr. Prva dva porodjaja odlicna, laka... Ne znam zasto sam sada ubedjena da cu na cr

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 23:07:33   
AnaTamara
U poslednjih sat vremena sam pocela da osecam menstrualne bolove, prilicno sam se uplasila.  Sta vi mislite, da li imam razlog za brigu? 

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 23:14:27   
Sanidej
Koliko je stara trudnoca? Ako je na pocetku, verovatno je bol od sirenja materice, sto je normalno. 

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 23:21:50   
bubulence


IZVORNA PORUKA: AnaTamara

U poslednjih sat vremena sam pocela da osecam menstrualne bolove, prilicno sam se uplasila.  Sta vi mislite, da li imam razlog za brigu? 



Ako se javljaju u istom vremenskom razmaku (na 10 min, na 5 min...) i ako osecate stezanje stomaka mozete otici na pregled... Ako bol nestaje pri promeni polozaja onda i nema potrebe 

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 23:26:17   
BubaBubica


bubulence isto sam mislila u trećoj trudnoći 😂 nekako sam sebe ubedila kako sam prva dva porođaja imala lagana da ću na trećom nagrabusiti. Ali ništa od toga. I treći je bio prirodan i ok. Malo mi je teže pao ne znam zašto, valjda što je prošlo malo više godina između drugog i trećeg nego prvog i drugog, ali za sat vremena na indukciji je bilo gotovo. A meni su sva tri porođaja krenula isto. Došla na redovnu kontrolu otvorena 4 prstiju, treći put 5 i poslata za porodilište, bez bolova sa onim bezbolnim pripremnim kontrakcijama. Posle priprema uključili su mi indukciju, prokinuli vodenjak i za sat vremena se porodila, samo prvi put me sekli. Sad bih htela da izbegnem indukciju jer boli ko vrag al opet me strah da se ne porodim kući ili u kolima da ne stignem jer nemam pojma kada se počinjem otvarati 😂 da ne bude samo pukne vodenjak i počnu naponi. Mislim, ja bih se snašla i ne bih se uspaničila samo ne bih da to priredim jadnom mm koji se boji inekcija a kamoli porođaj da vidi 😂

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 23:30:40   
bubulence
Hihi bilo bi mu veselo 😂. A koliko imas do porodilista? Ipak je četvrti porodjaj... Bice to brzinski...

Meni treba najmanje sat do porodilista... Oba puta sam bila prikljucena na indukciju ali su porodjaji sami krenuli , ovako smo samo malo ubrzavali

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
28.3.2019 23:52:20   
BubaBubica

Ni meni nije blizu porodilište, 45 minuta kad se vozi propisanom brzinom i nema gužve 😂 mada na pregledu i po prijemu u porodilište sam uvek bila isto otvorena tako da tih sat vremena nije bilo pomaka u otvaranju. I sad ako opet bude ista situacija neću nikome reći već ću još par sati biti kući pa onda reći da je krenulo. A ovi baš vole da dele indukciju, čak sam na poslednjem porođaju rekla dr da neću indukciju a on me pitao da li imam nešto protiv? I opet dao. Kao nije to indukcija već stimulacija, ma da nije šija nego vrat. More...

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
29.3.2019 0:03:00   
bubulence
Ni u NS ne pitaju, samo daju... Ja se nadam epiduralu pa me indukcija ne plasi


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
29.3.2019 7:16:45   
Filadendronka
Ja sam i dalje u ovoj temi, tako da jos nema pomaka. Sinoc bile dve jake kontrakcije, morala sam da legnem iako smo imali goste. Mama Ivane se vrv porodila cim se ne javlja, valjda je sve ok. 

Imam i ja osecaj da cu zavrsiti na cr, zna li neko koliko zadrzavaju u Visegradskoj nakon porodjaja? Vidim i da se to razlikuje po porodilistima. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
29.3.2019 7:21:59   
Filadendronka
Glasajte za nas http://www.ringeraja.rs/porodica-porodici-trudnice-glasanje



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
29.3.2019 10:32:54   
nata11


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Glasajte za nas http://www.ringeraja.rs/porodica-porodici-trudnice-glasanje






Jel ovo glasanje paket za trudnice? 

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here