|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
25.3.2019 17:32:32   
bubulence
Bubice odakle si ti? Gde ces se poradjati? 


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
25.3.2019 18:08:21   
BubaBubica


Bubulence porađaću se u Pančevu, to nam je najbliže. Doduše i Zrenjanin nam je na istoj razdaljini ali kao opština pripadamo Pančevu.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
25.3.2019 18:48:57   
popkica bebic
Ja sam tek na početku i već kukam. I isto kao i ti, Bubice, imam u glavi hiljadu zašto, kako i šta ako! Plašim se kako će proticati trudnoća, hoće li biti sve u redu, kako ću se poroditi jer imam panični strah od toga, kako će deca prihvatiti bebu.... Kako ću ja sa troje dece, sada sam se navikla na dvoje... I tako... Misli se roje, a ja panicar.... Evo, i vama se izjadah! 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
25.3.2019 19:58:45   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: eca89



IZVORNA PORUKA: veselica RR


IZVORNA PORUKA: buba m



IZVORNA PORUKA: veselica RR

IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Hvala, hvala...eto da se i ja prijavim! Sreca, sreca, radost...9+2 user posted image

Bravo draga user posted image user posted image
Javite mi termin nove trudnicice,ovde ili u pp da vas stavim na spisak user posted image user posted image


Meni termin 14.11.2019.

Na spisku si draga user posted image user posted image



Veselice, mogu li i ja na spisak? Termin mi je 27.04. i cekamo devojku lepojku❤️

Naravno draga :* :* Bas sam pitala zene kada ti je termin user posted image user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 7:16:25   
Filadendronka
Dobro jutro, imala sam osecaj da nocas krece porodjaj. Bole me krsta, beba puno mirnija, povremeno osecam jake kontrakcije i sto me trenutno muci jeste jak bol u vratu. Juce sam peglala i spremala klopu sa svim otvorenim prozorima i tacno sam se ukocila. :(Kako ste ostale devojke? 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 9:07:42   
Sanidej
Deep relief utrljavati na vrat uz blagu masazu par puta dnevno i bice bolje

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 9:32:21   
popkica bebic
Dobro jutro, trudnicice! Kod nas je hladno, veoma. Vremenske prilike se baš igraju sa nama. Juče majice kratkih rukava, a danas ponovo zimske jakne. Baš je za spavanje, a ja ustala u 7h. Kako ste vi? 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 9:51:42   
bubulence
Nenaspavano... Sva slomljena...

Filadendronka, ti sada da nam se javljas na svaka 3 sata ☺️

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 9:55:01   
BubaBubica


popkice samo se ti iskukaj, bude lakše. I biće sve u redu, znam da ćeš uvek imati mrvu straha ali razmišljaj što više pozitivno. Mora biti sve u redu.
Filadendronka jel osećaš i sad kontrakcije? Meni je u ovoj trudoći čudno jer sad u trećem tromesečju imam najmanje kontrakcija nego u prošlim trudnoćama. U početku sam ih imala i previše a sad ništa. Tek poneka kad uveče legnem. I to ne svaki dan.
Planiram da radim nešto po kući da ne poludim više, ne znam kako da mi vreme brže prođe. Trebalo bi da idemo danas kod zubara ali vetar je toliko jak da ne znam kako ćemo da stignemo. Pešice mi je jako daleko a biciklima je teško ići po ovakvom vetru. Svekrva nije kući da nas odbaci ni danas ni sutra.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 10:01:25   
nata11
F sigurno mozes bio friz namazati. Pitala sam dr.


I ja sam lose spavala, probudila se sa glavoboljom. Vreme je 😠 Tmurno, vetar.
Kuvam gulas pa kasnije idem do zubara. 

_____________________________





(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 10:08:23   
bubulence
Nato jeste li smislili ime za princezu? 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 10:22:30   
popkica bebic
Žene draga, imate li vi potrebe za nezdravom hranom? Meni se tako jede čips i pije gazirano, a inače to nema volim. I ljuto mi se jede i kiselo, a u isto vreme od svega mi je muka... 😲😥



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 10:24:19   
Sanidej
Uzmete cips i casu koka kole i resite problem :) 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 10:29:42   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Žene draga, imate li vi potrebe za nezdravom hranom? Meni se tako jede čips i pije gazirano, a inače to nema volim. I ljuto mi se jede i kiselo, a u isto vreme od svega mi je muka... 😲😥



Ja imam veliku potrebu i za zdravom i nezdravom hranom user posted image A kola mi neverovatno prija ...

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 10:29:54   
nata11


IZVORNA PORUKA: bubulence

Nato jeste li smislili ime za princezu? 





Ma jok 😀 samo suzili spisak
Zoi
Lea
Ines

Meni se mnogo pije gazirano (inace ne pijem kupovne sokove).  Sada sam pocela gaz vodu. 


_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 10:35:08   
bubulence


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Žene draga, imate li vi potrebe za nezdravom hranom? Meni se tako jede čips i pije gazirano, a inače to nema volim. I ljuto mi se jede i kiselo, a u isto vreme od svega mi je muka... 😲😥





O daaa i zdrava i nezdrava hrana. Isto, koka kolu nisam u zivotu pila, ne pijem ni sada mnogo ali mi naidje pa popijem po dve case. Cips isto, mada njega sam znala i ranije da jedem... I jedem jaaakooo mnogo testa. Mi hleb nismo nikada kupovali, samo kada nam dolaze gosti. Sada svaki drugi dan uzimamo i samo ga ja jedem. Uz hleb i ostalo testo, kiflice, proje, pite... I vec sam se dosta ugojila... Nato, lepa su imena ❤️

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 10:57:09   
eca89
Drage moje trudnicice, meni zanima da li ijedna od vas ima pojavu bradavica u trudnoci? Onih sitnih, smeckastih. Ja nema gdje ih nemam, po vratu, grudima, stomaku, samo nicu.
Pitala sam dr, kao to je normalno, od hormona i da ce se same povuci. U prvoj trudnoci sam imala onu linea negra, sad je nemam, ali ove bradavice su mi bas cudne.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 11:15:51   
bubulence
Eco, normalne su. U svakoj trudnoci sam ih dobijala, najvise na vratu i izmedju grudi. Samo sto mi je i posle trudnoce vecina ostala


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 11:28:42   
eca89
Znaci bubi ipak ostaju, a dr mi rekla da ce se povuci i nestati same. Smetaju mi, ali vidjecemo hoce li se povuci.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 11:31:55   
veselicaa
Meni se u svakoj trudnoci pilo gazirano a inace ne pijem.Sada u trecoj trudnoci nisam mogla bez kisele vode,a inace mi se ne svidja.Koka kolu sam stalno imala,samo od nje mi je bar malo manje bilo muka.

< Poruku je uredio veselica RR -- 26.3.2019 11:32:32 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 12:50:03   
Sanidej
Ja imam te bradavice, mali milion na vratu. Otpadaju one, ali nicu druge. Zbog toga ne nosim lancice da ne zakacim. Nisam primetila da ima veze sa trudnocom. Prosto ih imam, a i moji roditelji, genetiku jos niko nije pobedio. 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 12:52:00   
Filadendronka
Bas ste se raspisale, divno. :) Vrat masiram i utoplila sam, proci ce uskoro nadam se. Kada je rec o kontrakcijama, javljaju se povremeno dok hodam i imam povremeno pritisak kao da ce beba da ispadne.. Tako da verujem da ce sve uskoro da krene, mada mi babica rece da "izbegnem" cetvrtak posto je smena bas uzasna u porodilistu. U ovoj trudnoci sam jela sve i svasta, povremeno i gazirano kad mi se pilo. Ne treba preterivati, ali ipak treba ugoditi sebi makar malo da bi trudnoca opravdala epitet "blazeno" stanje. :) 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 13:42:37   
JelenaJekac
Ja jedem sve sto mi se prijede, umereno naravno. Jedem dosta voca i povrca pa mogu valjda da se pocas_tim colom i cokoladom kad mi se hoce 😂 Mada i nemam nesto apetit,osim kad je u pitanju slatko,uhh. Negoo me nervira, koza mi je dosta suvlja od kako sam trudna. Lice mazem Alverde kremicom i cini mi se da je bolje. Imate li neki predlog za teloo,  bas mi smeta :/ Ljubim vaas sve 😘 Filadendronka, srecnoo, ocekujemo lepe vesti uskoroo 😇

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 16:14:50   
BubaBubica


Eh Filadendronka kad bi moglo tako da se tipuje dan porođaja 😂 polako se zagreva telo za važan događaj. Imam i ja one bradavice i uredno niču u svakoj trudnoći ali ne nestanu sve posle. Doduše jesu sitne i meni ne smetaju.
I ja jedem i nezdravu hranu kad mi se prijede, ali se svakako trudim da se što više natrpam zdravom hranom. Zato bez griže savesti jedem i slatkiše i kolu i tako 😁

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/19 [chat]
26.3.2019 16:20:59   
bubulence
Ni meni ne smetaju, nisu velike...

Isla sam danas malo u kupovinu, htela sam nesto od garderobe da uzmem i nisam nasla nista. Zasto sve mora da bude uzasno sareno, ja nisam u tom fazonu. Za mene postoje crna, bela i braon boja. A ovo sve neki cvetovi ogromni, sareni, 300boja... Uzas... 

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here