|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 14:53:48   
smeško
Maki je sa sest meseci pio prolife, da mu podigne imunitet pre vakcine. 

😅Anci, mene tako nerviraju ove slicice preko ekrana...Mi se obaramo po krevetu, za 10-ak minuta nam dolazi tata, pa cemo malo u set_nju i u neki kafic u okolini.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 14:57:58   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Smesko, nisam napisala da se radujem sto je sve ok.
Danas i SUTRA su ti deciji dani kulture u Laguni. Imas popust na decije knjige. [sm=smiley1.gi]
Malo pre sam se vratila sa nastavnickog. S spava. Mm ode na radne zadatke. I ja cu na svoje, pa posle da idem po T i S da vodim kod logopeda.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 15:04:43   
smeško
Hvala, Sanjci! 💖
Znam za Lagunu. Ovde je snizenjeni u nedelju.



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 15:08:54   
Ana RR
Smeško, sad sam čitala unazad... mukica mala, neka je sve to iza vas. Bitno da je sve ok.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 15:12:01   
bebilule
Mame, ja da vas pozdravim. Bila mi je baš gužva na poslu, a i babu sam vozila na kontrolu. Sad još da sačekam 16 i kući.
Mislila sam danas očistiti svoj stan, ne znam da li ću uspjeti. Tatin bih ostavila za neki dan sljedeće sedmice, isto posle posla. A babin sam završila. user posted image Voljela bih to srediti prije praznika da malo duškamo, a i fakat mi je haos u cijeloj kući.
Moram vam se malo pohvaliti, sin mi je juče imao Igre bez granica, bio je super. U trčanju je pobijedio u svojoj grupi, pa prošao u "finale". Kako neće kada je svaki dan vani kao na pripremama. Lijepo smo se družili uglavnom, i klinci i roditelji.

Nema Pari, sigurno spava. user posted image
Maraj, iskoristite maksimalno i ne ulazite u sobu. Gumenjake i put pod noge. Uživajte!
Smeško, sad čitam za mikcionu. Samo neka je dobar nalaz.
Ostali vidim koliko-toliko ok. I vama Von srećan put i lijepo se provedite.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 15:13:19   
mama Jo
Dan mame, kako ste, sta radite?
Smesko, samo kad je to iza vas user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 15:35:34   
vonavoj
Bebi,bravo!U vidis smesko,davacu mu i ja prolife 10 dana,taman kad se vratimo da primi vakcinu,odlazemp je od 18.3...uvek slini i kaslje.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 17:24:11   
jance
I taaako...

Jedan rucak - check!

Jedna poseta hirurgiji zbog pada bebe na glavu sa kreveta - check! user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 17:33:34   
vonavoj
Kako bre jance? 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 17:41:33   
jance
Evo pisah tamo u temi. Otisla u wc na minut, zamolila Ogija da stoji pored kreveta i pazi je da ne padne. On je navodno otisao da uzme papir za crtanje, i cujem iz kupatila tup! i vristanje. Nisam mogla jedno 15min da je smirim sigurno. Bila na hirurgiji, pregledali je, smeskala im se tamo svima, nisu joj snimali glavu kazu da ovako sve izgleda ok, i da je pratimo....

Sad se samo preispitujem da li sam trebala da insistiram na snimanju glave.... user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 17:44:00   
jance
Jao admini nebih vam bila u kozi posle ove nagradne igre... 1001 novootvorena tema....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 18:37:33   
Ana RR
Jance ništa me ne pitaj. I[la bih redom i sve ih brisala. Neke stvari su prilično očigledne, ali dobro, ionako će većina biti sankcionisana na kraju zbog duplih naloga user posted image

O bre, bem mu miša. Prati je, znaš i sama. Mrzim kada se takve stvari dese.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 18:56:36   
vonavoj
Moj sin spava kao top,vec 2h..i jutros je spavao 2h..a ne pamtim kad je spavao u kontinuitetu 2h...mislim kad je beba bio,pu,pu. Imao je 3 stolice,jesu retke i smrdljive,ali je bas lepo jeo,veseo,sve ok.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 19:16:19   
IvanaSK RR
Smesko,drago mi je zbog vas ❤️

Jance,zašto misliš da su je trebali snimati ako je ovako sve ok?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 19:44:59   
Sanjica26 RR
Gde ste zene.
Moje da veceraju i laku noc.
Konacno je petak. Malo da odmorim.
Mozda odgledam neki film ako mi se ne prispava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 20:00:45   
vocicana
Dobro vece.
Ja evo da se ukljucim u kosnicu, nadam se da ste najvece takmicarke vec iskliktale milion ikonica, da ste decu videle i namirile, pa sada i mi ovako koji zelimo da vidimo sta nasi dRRugari rade, da se javimo.
Mi smo juce povuceni iz vrtica nakon dva sata provedena tamo, dete mi je juce imalo temp ceo dan. Von tako da te smrdljive stolice su taj rad, virus koji ce za 5 dana da prodje. Mi smo sada i to prebobali, ali sam juce bila kao dva zombija, dve glave me bole.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 20:06:25   
Ivanka 75
I mene juce glava bolela ceo dan, istrpeh bez lekova na srecu. Malo je falilo da popijem amigren koliko me oko bolelo 😔

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 20:08:19   
vocicana
Znaci, noc strasna i uzasna, odavno goru nisam imala, taman kazem sada cu malog u vrtic posto se oporavio, da se spustim dva sata u krevet, oces malo morgen, posle dva sata zovu, dodjite ima temepraturu, daklem, nemam reci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 20:19:41   
Ivanka 75
Ja ne volim prolece, uvek iznenadi nekim virusom. Piljis u dete a ono malo malo pa kine, mislis ne fali mu nista kad ono bolesno.
Nadam se da nije nista strasno Voci

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 20:26:02   
vocicana
Joj bre pa potrajalo je, 5 dana nije uspeo da formira stolicu, taman se to sredilo, hajde da ga vodim juce, on temp, niti koja niti kaslje, ali se juce razvlacio kao crevo i spavao, drobio, nije hteo da jede, dok sinoc u neko doba 38,2, nista mu nisam dala, on odspavao 10 minuta, samo ga vidis ustaje, kaze, mama hocu kiflice i eurokrem, 4 je pojeo, celu noc bio super i danas evo ga kao da nista nije bilo. Jeo je super danas, bolje nego svih prethodnih dana, ali je potrajalo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 20:29:56   
Misha i Ljisha
Jooj jance. Znam kako je. D mi pala s 3 meseca. Dadoh joj brze bolje sisu. Smirila se u swkundi nismo je nigde vodili. P mi pao sa 5. Al on je pao vec 3 puta 😂 nigde ga  nisam.vodila.  


Nadam se da nisi vikala na Ogija. Mm poceo da se dere na D jer jenona bila pored bat3 u yom momentu. I ja sam ga samo po ramenu pipnula da se smiri da nije trebalo dete da cuva dete. I tu je bio kraj dreci. A P se smirio cim sam ga uzela.
Ja danas ribala i ribaala i ribala. I iskreno zapitam se kako neki ljudi mogu biti tako skrnavi. Od kad au se ovi odselili nisam bila gore. Ostavili gomilu smeca sve prljavo i skrnavo. Na prozoru zvaka. Drugi pvc prozor ona diht guma iseckana na svaka 2 cm. U kafi BLATO. Ma strasno. Boze ja kad sam otisla sa salasa sve sam sredila covece. A odlazila sam prakticno od svojih roditelja. I ostavili smo im sveze okreceno. Ono gore je uzas uzasa. Mislim dovela sam u red al stvarno strasno. A jos nisam ni ribala kako ja to znam i umem u picinu bocu. Na roletnama blato. Brat bratu bar dve godine roletne nisu prebrisane iznutra. Ma uzas. Ju sto mi drago sto vise nisu tu nemate pojma
Pari jeste stigli. Ja jedared putovah citava 52 sata do Ameriku 😂 pravo puteset_vije. Pokvario se avion. Ludilo. Nadam se da samo spavas i uzivas sa tm pa se zato ne javljas.
Voci ne znam sta bih ti rekla za temp. Drzi se. 
Von bitno da je on ok i da jede

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 20:36:39   
vocicana
Ljiso, sve sam prezivela, samo me j..to sto nikako da se naspavam i da se odmorim, bas sam vise na ivici izdrzljivosti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 20:46:31   
Ivanka 75
Voci, nadji vremenaza sebe, deci je potrebna prisebna majka (inace, ova debela mudrost potuce od nase drage Tash, Tashe, aka Peace, i verujte mi otkako sam postala majka ovo mi je dnevna mantra) 😊 Hvala Peace❤️

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 21:21:08   
Maraj
Vece mame. Ja uspavala S. L jos budan...

Smesko, prolife za imunitet? Dal i to da dam L user posted image jao evo pije vec 3.kutiju imunktrofine....

Jance...kako ne beba sada. Joj zakljucila sam da mi je najgori zvuk, taj zvuk "tup" kad beba padne. Sad kad ga se setim, sva se strsem. Meni je S pala sa 6 meseci. Ja spavala. Zora bila, nesto pre 6h ujutru. Ona se probudila i pocela da se tumba po krevetu (francuskom). Aja spavala...probudilo me to "tup" i vristanje. Uzas jedan kako sam se onako sanjiva uplasila

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
19.4.2019 22:05:05   
Misha i Ljisha
Haha Maraj to se ne zaboravlja. 


Nego kakva je sad igra? Zar nije samo wow kliktanje? 
Ovi padobranci me izludjuju jos kad napisu eto tako da bi napisali a pri tom i zesce isprovociraju (ko kretno tema dete odbija da jedw)
Sve masine spremne. Deca odavno u carstvu. Mn gleda film a ja visim na telwfonu. Boli me levo rame

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here