|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 7:17:55   
jess021
Dobro jutro!

Moji spavaju, ja pijem kafu pa odoh na posao. Napolju lep dan. Danas je Vrbica pa cemo posle da se se spremimo i da idemo u crkvu. Nista juce od spremanja stana, L nije htela bez mene napolje tako da haos u stanu i dalje traje 😆Maraj, jel danas lepse vreme i na Zlatiboru?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 8:00:11   
suzi kju
Dobro jutro, ja i deca budne od sest, muz radi danas, ne pisem jer nemam sta pametno da napisem, klasika svakog dana jedno te isto.

Uskrsnje praznike spajam da ne radim, tako da mi to dodje kao mini odmor, a odmah zatim idem u Vrnjačku banju na kongres, milina. 
Vidim da ste svi ok, a smatram je pari najbolje, postoji citam da jr otisla kod muza sa decom, bas mi je drago. 
Da spremam dprucak pa kasnije do crkve. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 8:23:08   
Milena18
Dobro jutro! Nikako radnim danima ne stižem da se javim, a nedostaje mi forum.
Na poslu je počeo haos sa otpremninama, u julu nas preuzimaju Amerikanci, ali još se ne zna koga, pa su svi nervozni i neraspoloženi. Baš mi se ne ide tamo, jedva čekam praznike.
I mi smo budni od 6 jutros, M počela u to vreme da kašlje. Nadam se da će ostati na tome.
Smeško, super za rezultat!
Želim svima da lepo provedu dan.



(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 8:44:06   
vocicana
Dobro jutro drugari.
Ja na poslu, evo pregledamo se u najece, dete se konacno sredilo, pojeo je boga juce, presrecna sam.
Milenice sada sam povezala gde si. Zao mi je sto je tako, stvarno mi je zao. Rekla mi je jedna zaposlena iz tvoje firme da je strasna nervoza prisutna na poslu, razumem te. Samo budi dobro. Nadam se da ces ostati tu, da ce sve biti ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 10:08:16   
Maraj
Dan mame.
Uspavala sam S pa da vam se javim.
Jess ovde je i dalje za zimske jakne. Lepo je na suncu al cim malo zadje...brrrr...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 10:20:38   
Sanjica26 RR
Dobar dan. S i ja smo u Maksiju. Guzva je, pa da kucnem dok cekam na kasi. T je na plesu.

Danima osecam aritmiju. Juce mi je pritisak jako nizak. 
Uzivajte. Danas je bas lep dan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 10:36:17   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maraj,tako je na planini😀 mi letos u avgustu kad smo bili na Kopaoniku isto zimske jakne kad zadje sunce😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 11:04:58   
vonavoj
Da upisem i ja da je M pao sa stepenica..i to na moje oci,namestam J nesto i on opalaa..zvezda! Kao ratnik je,ispod oka ima masnicu..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 11:09:06   
Maraj
Joj von...znaci dobro se lupio user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 11:36:25   
Ivanka 75
Von, hladnu kasiku stavi pa je vrti u krug lagano, da ne bude velika masnica. Ne znam kako ali uspeva, valjda sto se kasika brzi hladi, i to sto se vrti u krug. Provereno za udarce i masnice! 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 12:34:34   
vonavoj
E ivanka,tek sad vidim poruku..namazala sam margarin! Ali hvala,da znam za ubuduce,bice neki opasan,svuda se penje i oprezan je,nije padao jos,ali eto..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 12:58:50   
Rosita
Cao mame. Nisam nešto u elementu... Mislim, znam, analitičnost moja, pa kad se zalepim za nešto apstraktno... Čega god da se dohvatim dubim dno. Nekad se obuzdam, nekad ne ☺. Proćiće.


Mi išli na fudbal i N zaspao u povratku. Ne odosmo u crkvu, samo je D ušao i kupio venčiće i zvonce. Nisam budila N, odgovara mi sad da odspava. Ja sam juče išla, postim da se pričestim.
Delom vas čitah, smeško, drago mi je zbog vas!
Puno vas pozdravljam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 13:00:05   
Rosita
Von, da što pre prođe! Mora se desiti nekad!


Mi ćemo popodne negde na kafu, kolače. N je rođen na Vrbicu prošle godine ❤

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 13:45:57   
mama Jo
Pozdrav mame, mi sa rodjusa na slavu. Uzivajte u danasnjem danu ❤
Von, kako je M? Osim modrice mislim, je l' se poplasio jako?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 14:20:00   
vonavoj
I mi idemo u 4 na Vrbicu. Spakovali smo kofere,veceras kupanjac i spremni smo.M je plakao pola minuta,hahaha..nindza ratnik! Inace,proliv,pu,pu,kakio je normalno 2 puta danas,neka tako ostane.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 17:14:59   
jance
Dobar dan. Ulecem na kratko, danas nam turbo dan. MM uspeo da isporuci neku vecu garnituru pa ce deca od zeke ipak dobiti trambolinu. Svakako smo planirali naleto, jer sad se finansije nisu ukazivale ali nasla sam dobru polovnu pa smo uleteli... bas sam je povoljno dobila a jos ovaj mesec mi roditeljski ne ide na kredit pa da iskoristimo user posted image

Bebuski prslo 24h od pada, cini se dobro... Mislim da ce od sada ili na pod ili u transportni krevetac koji ce izigravati ogradicu.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 19:19:11   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Bili na Vrbici. P odusevljen bio. D stize i mm stize iz Bg. Ja jos NISTA nisam. Ceo dan oko malog a sama. Strasno


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 21:42:24   
vonavoj
Ljisho,kad je rodj?Legli smo,sve spakovano u kola,svi okupani,spremni za polazak,kad se M probudi da jede.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 21:53:51   
Misha i Ljisha
Gosti stizu u 15h. Veceras moram sve slatko. A sutra moram sve slano. Imam ovde samo jedan sporet. Na salasu mi je bilo sve ekspresno. Dva sporeta 4 tepsije. Da me vidi Bog 😂 ovde jedan sporet i JEDNA tepsija. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 21:58:44   
Misha i Ljisha
E da mm dosao iz Bg bio kuci pola sata i opet otisao za Bg. Sad ga opet cekam 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 22:01:05   
vonavoj
Sta je zaboravio u Bgu? Kao da skokne do radnje..haha.Jesi Ljishi luda,sto nisi lepo narucila slatko i cao,i slano..kad vec se cimas u kuci.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 22:54:24   
Misha i Ljisha
O evo P drzim dernjao se. A medenjaci u rerni 🤤😨


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 23:11:42   
Misha i Ljisha
Nije kuca izgorela. 😁 a nisu ni medenjaci. Torta gotova i dve vrste kolaca. Tata mi obecao da ce napraviti oblande. A mama tortu s bananama. 

P se budio opet zbog prdeza. Odlepicu vise

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
20.4.2019 23:35:06   
Misha i Ljisha
Jaoo ja mislila eto mm samo sto nije kad sad se javlja da je skroz u Kaludjericama i da ko zna kad ce doci. Ne ocekujem ga pre 3 sigurno. Tako da ova tura medenjaka da se ispece i ja odoh u krevet. Ustacu kad on dodje mozda da pravim.slanise.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 1:48:19   
pari
Drage mame, nisam vas citala ali samo da se javim da smo dobro stigli i da uzivamo sa mm! 😊Pisem sutra...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here