|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 4:41:28   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ustadoh. A mm jadan je tek sad stigao slomljen.


Ide dam se bacim na posao

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 5:09:13   
vonavoj
Jutro! Ljisho,na kojim si drogama,kad tako funkcionises.Mi smo krenuli,sva deca su skokom ustali,jedva cekaju! I ja,sestraaaa!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 6:24:21   
Misha i Ljisha
Haha na drogama. Nisam na drogama. Malo sna meni treba. Al zato kad se ukomiram.i umrem u krevetu (ne mislim bukvalno) niko me ne moze probuditi. Reagujem samo na "mama" 😁


Pari super sto si se javila. Uzivaj. 
I vi von uzivajte. 
Ja vec napravila puter kifle i proje ura za.mene. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 7:14:39   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Haha na drogama. Nisam na drogama. Malo sna meni treba. Al zato kad se ukomiram.i umrem u krevetu (ne mislim bukvalno) niko me ne moze probuditi. Reagujem samo na "mama" 😁


Pari super sto si se javila. Uzivaj. 
I vi von uzivajte. 
Ja vec napravila puter kifle i proje ura za.mene. 




Ljisho .carobna rec aaa MAMA

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 8:51:30   
jess021
Jutro!


M i ja ustale, tata i L jos spavaju. Ljiso, nek vam i danas bude divan dan!Pari, drago mi je da je sve ok.Von, mogu zamisliti koliko jedva cekas da se vidite. Kad stizete? 
Mi cemo prepodne da idemo u Pony luta da malo jasu konjice, a posle ne znam sta cemo.
Sutra u vrtic 😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 8:56:37   
mama Jo
Pozdrav...
Svasta iskuckah i izbaci me. Uglavnom, da ne pisem ponovo, uzivajte svi danas ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 9:16:01   
Misha i Ljisha
Pih neunistivi smo decovi i ja zajedno 😂 mm jos spava a mii...sve ispekli. Bili u profavnici. Jos tortu jagodama da ukrasim. I gore prebrisem syolove i stavim stolnjake ma totalne smo face Paki Ducka i ja 😎 opasni smo
Slusamo.muziku i djuskamo. Moramo i liniju gore preneti. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 10:01:11   
lesli
Dodjoh da napisem Ljishi da joj se divim kako sve uspeva 🙂

Pari 🤗

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 10:58:59   
Misha i Ljisha
Haha lesli hvala. Al da me neko posmatra sa strane mislio bi da sam u najmanju ruku na nekim amfetaminima😂 


Batke skoro sve balone probusio. Ostala 3 🤤 moracemo do kineza po jos balona. 
Evo uspavljujem ga i onda jos jedne kiflice i kraj. Onda mora i mamika da se tusne i dotera 😁 rucak imam od juce. Tako da cu goste u zenu da docekam

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 13:20:23   
mama Jo
Ljisho lepo se provedite.
Gde ste mamike, sta se radi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 13:38:17   
Rosita
Dobar dan. Mi bili na fudbalu. N zaspao u kolima pre sat. I spava. Ja u kolima, D se igra ispred. Rucka nems, kad bi ga bilo, tako i juce i danas. Moram tog krčka kupiti. Ako sa tim ne uspem, ugasila sam. Lep dan ❤



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 14:05:16   
Ivanka 75
Rucak gotov, slobodna sam do 15h pa pijem kaficu u dvoristu, milina! 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 16:43:57   
smeško


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Jaoo ja mislila eto mm samo sto nije kad sad se javlja da je skroz u Kaludjericama i da ko zna kad ce doci.
Jao, Ljisho  sto ovo perverzno zvuci! 😂Mogao je da svrati na kafu. 😀Lepo nam se provedite!
Mi smo napolju i juce i danas. Isli smo do Lagune i kupili par nekih knjiga, imace N da cita mesec dana. Dohvatio je jednu cim smo usli u auto.😬
Idem da sipam gorivo, da se ne cimam sutra. Vozim J na IMD, sa Makijem, a N krece u skolu.
Maro, nama imunotrofina nista nije pomogla. Von, usli smo u vasu fazu, ceste i redje stolice, ali ne i vodene. 
Voci, znam da nije lepo, ali sam se nasmejala recenici da su te bolele dve glave. Sjajan opis!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 16:52:38   
Ivanka 75
Jopet kuliram u dvorištu.... Zennnn... Kafa, voćni kolač a la Ana-Olga.... Mljaaaaac....


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 18:52:20   
smeško
Fenomenalno! A lepi dani tek dolaze.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 19:00:13   
Misha i Ljisha
Uspavljujem P. Gosti uglavnom otisli. Ostalo svega. Preterala sam kao i uvek 😁 mm malo popio.



Jaoo smesko bas zvuci perverzno 😂 
Kad uspavam malca. Onda sredjivanje. I sutra ce mi doci gosti. Al moje drage komsije sa salasa a oni su mi veca opustencija od rodbine. Sve u svemu uspesan dan. Noc ili kako vec 24h😂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 19:54:01   
vonavoj
Ljisho,fini su ti gosti,kad su vec otisli.Mi smo stigli za 7h, M je plakao 2h u kolima,spavalo mu se,a nije mogao da se uspava.A ovde puna kuca,zetu je rodjena tetka umrla,iz Australije,pa i njeno troje dece je ovde,odrasli su,pa svi dolaze..ovde ce je u selu sahraniti..bas nezgodno vreme sto je sad sve,ali nismo hteli da odlazemo polazak,kad imamo samo 7 dana raspusta.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 21:31:55   
Maraj
Vece mame.
Mi stigli u bg. S se 2 put unervozila u kolima. Izvedemo je napolje, ona nasmejana. Vratimo je u kola-pisti. Al stigosmo nekako. E onda radpremanje stvari. Mama mi bila . Pomagala oko dece. Cak nam je i terasu sredila dok nismo bili tu user posted image

Ljiso ti si zena zmaj. Iskreno da ti kazem, ja ne bi mogla da funkcionisem kao ti. Svaka ti cast. Ja se unervozim kad nesto spremam , jos sa tako malo sna, kao ti...ma skrenula bi skroz...

Vonuser posted image vazno da ste vi kod sestre... mogu misliti kako vam je lepo (vama dvema)

Pari user posted image uzivaj

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 21:36:30   
vocicana
Dobro vece mame. Stigla kuci. Maraj, kako je bilo na Zlatiboru? Mi idemo tek u junu, pisah tamo u temi letovanja, ali nista od juna tek zadnja nedelja avgusta, pa da vidimo do kada i kako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 21:52:06   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Ja nesto zavrsavam na lap topu i odoh da spavam. Samo sto mi je T zauzela mestouser posted image

Danas smo bas uzivali. Isli do prirodnjackog centra, vodopad Lisine i manastir Manasija. Sofi je odmah zaspala cim smo je sredili.
Sutra je novi dan. user posted image

Ljiso i ja bas malo spavam. Nemam pojma kako izdrzavam. Mislim da se covek na sve navikne.
Inace i dobila sam. Obradovala sam se kao malo dete. Ovog puta mi nije kasnilo. Sutra ce da bude ludilo. Dan prepun obaveza, a stomak ce da pocne da me boli.

Lepo spavajte.

Maraj, nadam se da ste malo odmorili.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 22:09:24   
Rosita
Dobro veče.


Maraj, super, proletelo, nadam se da ste se lepo proveli.
Von, tebi želim da uspeš da se opustiš i ispeičaš sa sestrom.
Mm sam danas rekla da ne dolazi bez krčka. Kupio je, videćemo. 
Ljišo, isto mislim kao i ostale žene. Svaka ti čast. Ja sam spremala salate, nešto od peciva i jednu tortu, ostalo nisam sama, a pala sam. 
Osećam se kao isceđeni sunđer. Trvem se sa starijim sinom, moram kako znam i umem da stanem na loptu jer taj se samo milom da svesti. I sama stvaram tenziju jer sa istorijom bezgrešne devojčice valja se nositi sa tipičnim dečakom burne energije, britke pameti, odsečnim i oset_ljivim u isto vreme. Ahoj. Sutra je novi dan.
Laku noć.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 22:36:08   
Milena18
Dobro veče, mame!


Von, divno! Sigurno znači obema što ćete provesti vreme zajedno.
Pari, baš mi je drago da ste lepo stigli i da uživate. Jesi li ti ozdravila?
Ljišo, super što je sve lepo prošlo!
Nama je vikend bio lep, ali M od sinoć ponovo bolesna. Kašlje, curi joj nos, T joj išla do 38.9 danas. Neće ići u vrtić naredne dve nedelje jer je mm na raspustu od petka, a i mi ćeni verovatno spajati praznike.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
21.4.2019 22:47:02   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja skoro sve sredila a usto sam i drzala P sat vremena

 Kako ga spustim njace vec sam se bila unervozila. 
D sam strapala kod mene u krevet. Moram stavii lejzi beg s njene strane z svaki slucsj. Ona je bolji spavac kad spava na manjem prostoru. Sa svog kreveta nikad nije pala a sa bracnog jeste. 
Bas mi znaci to vase bodrenje. Hvala vam.  Ja godinama spavam malo jos pre D. Ali stvarno nista drugo ne cujem osim mama. Mogu topovi da gruvaju mm alarm ma nista nista ne cujem kad zaspim ali decu cujem. Ja se salim da mi je sluh samo na njih kalibrisan. 
Iskreno uzivam sad u tisini. Bas mi trebala tisina. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 3:14:49   
Misha i Ljisha
Ja od pola 2 budna. P ima temp 😭


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Razgovori mama 04/19 [chat]
22.4.2019 7:41:14   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja od pola 2 budna. P ima temp 😭





Uh Ljiso... 😔 Kako je sad? 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here