|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majski baRR
12.5.2019 16:59:06   
kamičak
Jos lepsa kafica na terasi nekog restorancica :)

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Majski baRR
12.5.2019 17:26:28   
Filadendronka

E hvala ti, upravo stigli nazad. 👌🎼
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Evo jedna, putuj i kafeniši ☕☕☕☕



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Majski baRR
12.5.2019 17:30:45   
Filadendronka

Meni se par ljudi zalilo na ta kuvala da im se oseca plastika, mada to me nije sprecilo da nastavim  da ga cesto koristim. Moje je malo kvalitetnije, nije ono skroz obicno sa pijace. 
IZVORNA PORUKA: Duškić


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Maraj

Ijao ivankauser posted image
De der kad vec stavljas takvu sliku, kazi, kakva su ti iskustva sa tim kuvalom? Razmisljala sam da kupim, bar za letovanjauser posted image



Kuvalo je fantazija! Kafa, caj, prezadovoljni smo! Kafa se ne razlikuje od šporetske a stigne za minut. 




Potvrdjujem. Ima mama moja vec par godina i skuvala nebrojano kafa i za slave i za goste.




(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Majski baRR
12.5.2019 17:33:49   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Meni se par ljudi zalilo na ta kuvala da im se oseca plastika, mada to me nije sprecilo da nastavim  da ga cesto koristim. Moje je malo kvalitetnije, nije ono skroz obicno sa pijace. 
IZVORNA PORUKA: Duškić


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Maraj

Ijao ivankauser posted image
De der kad vec stavljas takvu sliku, kazi, kakva su ti iskustva sa tim kuvalom? Razmisljala sam da kupim, bar za letovanjauser posted image



Kuvalo je fantazija! Kafa, caj, prezadovoljni smo! Kafa se ne razlikuje od šporetske a stigne za minut. 




Potvrdjujem. Ima mama moja vec par godina i skuvala nebrojano kafa i za slave i za goste.







Ne oseca se plastika,. Moje je Gorenje 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Majski baRR
12.5.2019 17:33:56   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Meni se par ljudi zalilo na ta kuvala da im se oseca plastika, mada to me nije sprecilo da nastavim  da ga cesto koristim. Moje je malo kvalitetnije, nije ono skroz obicno sa pijace. 
IZVORNA PORUKA: Duškić


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Maraj

Ijao ivankauser posted image
De der kad vec stavljas takvu sliku, kazi, kakva su ti iskustva sa tim kuvalom? Razmisljala sam da kupim, bar za letovanjauser posted image



Kuvalo je fantazija! Kafa, caj, prezadovoljni smo! Kafa se ne razlikuje od šporetske a stigne za minut. 




Potvrdjujem. Ima mama moja vec par godina i skuvala nebrojano kafa i za slave i za goste.







(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Majski baRR
12.5.2019 17:39:03   
Filadendronka
Ni meni, ne vidim neku razliku. Mada kafu obozavam inace, tako da ne biram. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Majski baRR
12.5.2019 17:44:16   
Ivanka 75
Sad cu opet da popijem jednu iz kuvala, mm kuhao 😊☕
Evo i jedna za tebe Fili ☕☕☕

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Majski baRR
12.5.2019 18:08:35   
Filadendronka

Sad cu vala mom mm da kazem da zgotivi jednu za nas! 😇🤣
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sad cu opet da popijem jednu iz kuvala, mm kuhao 😊☕
Evo i jedna za tebe Fili ☕☕☕



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Majski baRR
12.5.2019 18:28:41   
Filadendronka

Htedoh reci “svom” mm... ☺️
IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Sad cu vala mom mm da kazem da zgotivi jednu za nas! 😇🤣
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Sad cu opet da popijem jednu iz kuvala, mm kuhao 😊☕
Evo i jedna za tebe Fili ☕☕☕






(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Majski baRR
12.5.2019 18:29:16   
Filadendronka
Zamalo da iskipi ;)
user posted image



(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Majski baRR
12.5.2019 18:45:04   
Ivanka 75
Prijatno Fili☕
Kod nas situacija ovakva... Ja jedem trešnje i pogledavam Đokovića, mm se pegla i obnavlja Svet oko nas sa ćerom, poglavlje br. 5 😊
A testo se diže za potkovicu sa sirom 👍

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Majski baRR
12.5.2019 19:04:17   
bubulence
Uh, koliko volim nedelju jer smo svi na okupu toliko je i ne volim jer ceo dan jedem


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Majski baRR
12.5.2019 19:11:47   
Ivanka 75
To znaci da ima sta da se jede 😂
Ti i ja nismo frendice na fb? Upravo tu recenicu, tj deo bez jedenja sam objavila tamo 😊 
Tj jedan poduzi posta kako volim nedelju... 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Majski baRR
12.5.2019 19:14:21   
Filadendronka
Evo i tulumbe spremne kad vec govorimo o hrani. :) 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Majski baRR
12.5.2019 20:10:38   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

To znaci da ima sta da se jede 😂
Ti i ja nismo frendice na fb? Upravo tu recenicu, tj deo bez jedenja sam objavila tamo 😊 
Tj jedan poduzi posta kako volim nedelju... 



Nismo, a skoro sam sigurna da smo bile.... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Majski baRR
12.5.2019 20:17:07   
Ivanka 75
I meni se čini da smo bile... Hakovan mi profil pre neku godinu, više od pola prijatelja unfriendovano.
Ja ne bi ni znala nego me rodjaka zove i pita sto mi vise nije prijatelj, i kad sam videla... Haos

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Majski baRR
12.5.2019 20:28:51   
bubulence
Sada cu da te nadjem


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Majski baRR
12.5.2019 20:44:02   
Filadendronka
Taman sam mislila da se vikend lepo zavrsava, ali beban dobio neki napad plakanja tj.vristanja. Nisu grcevi ni glad, to tacno prepoznajem. Nzm samo da nije od jagoda posto sam pojela par komada, pa da nije od toga. Uhhh!!! Moram da pogledam ima li tema o dojenju i ishrani. Po nekim tekstovima sto pricitah bukvalno ne smem nista da jedem! 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Majski baRR
12.5.2019 20:46:39   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

Sada cu da te nadjem





Nadje me ❤️

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Majski baRR
12.5.2019 20:47:14   
Ivanka 75
Mozda jesu jagode

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Majski baRR
12.5.2019 21:02:07   
Filadendronka

Ivanka, sad nadjoh i temu ovde na forumu oko ishrane tokom dojenja. Pominju se i jagode. Znam za njih da su problematicne kada se uvode u ishranu deteta i to uglavnom zbog pesticida i herbicida kojima se prskaju. Znas li da jos mislim o onim tvojim tresnjama i sad razmisljam da li i one mogu da smetaju. :( Sa prvim detetom mi nije bilo ovako. 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mozda jesu jagode



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Majski baRR
12.5.2019 21:13:24   
bubulence
Fili, to je sve lutrija... Sve probas po malo pa vidis sta mu smeta... 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Majski baRR
12.5.2019 21:15:34   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

To znaci da ima sta da se jede 😂
Ti i ja nismo frendice na fb? Upravo tu recenicu, tj deo bez jedenja sam objavila tamo 😊 
Tj jedan poduzi posta kako volim nedelju... 


I mene si likvidirala.user posted image Do skoro smo bile. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Majski baRR
12.5.2019 21:43:25   
Ivanka 75
 Nisi vise likvidirana, ti si jedna od retkih na ćirilici 😊
Imala sam ceo neki folder na fb, ringeraja, sa svima, nekako je nestala, verovatno u nekom upd_ate-u, prijatelji su tu ali taj folder vise ne postoj, i to mi mnogo smeta jer sam ja zaboravna oduvek i ne mogu da se set_im zni imena mojih djaka nekad pa blenem u njih ko tele u sarena vrata dok se ne set_im

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Majski baRR
12.5.2019 21:54:03   
Sanjica26 RR
Bubi, izgleda sam ja slucajno stiklirala zakljucano dok sam kucala post. Redovno mi se desava sa mobilnog.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here