|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majski baRR
12.5.2019 22:17:13   
Sanjica26 RR
Ivanka, ja imam poseban folder sa ucenicima koji su se vec udali. user posted image Ove mlađane sto imam sam zabranila da vire kod mene.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Majski baRR
12.5.2019 22:21:32   
Ivanka 75
Koji su se udali 😂😂😂😂
Genijalno!!! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Majski baRR
12.5.2019 22:23:48   
Sanjica26 RR
Omatorilo se,tj.ja.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Majski baRR
12.5.2019 22:33:22   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Bubi, izgleda sam ja slucajno stiklirala zakljucano dok sam kucala post. Redovno mi se desava sa mobilnog.



To je i meni palo na pamet. Znate sta, da budem iskrena, ja sam obrisala neke devojke sa rr iz prijatelja na face... Dok nisam bila aktivna ovde, po 2,3 god nemamo nikakav kontakt,, one nista ne objavljuju ili sam na nekoj crnoj listi pa ne vidim 😂... Nisam videla potrebu da mi stoje medju prijateljima... I kontam da nema ljutnje sve i da se sada ovde pojave... Tebe Ivanka nisam ja obrisala i jos jedna rr zenica mi vise nije prijatelj a bila mi je mnoogoo draga, da li je ona mene obrisala ili se nesto slucajno desilo pojma nemam

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Majski baRR
12.5.2019 22:48:00   
Sanjica26 RR
Ma i ja sam brisala. Prosto nismo u kontaktu. Ja redovno cistim listu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Majski baRR
12.5.2019 22:57:19   
Ivanka 75
Ja radovno cistim fb od djaka, znaci izludjuje me sto hoce da budemo friends na fb 😒🙄

To mije totalno bzv, pa posto ovako dugog jezika moram da pazim sta pisem tamo. 
Jedna dr, bivsa ucenica mi se opasno naljutila tada kad su mi izbrisani frendovi. Pa slala poruke, pa kako me nije sramota, pa sto ovo pa sto ono... Aman bre nisam ja... 

A drugaricu jednu sam namerno unfollow prosle god pa ubedacila se skroz, pa kad pocne sa nekim srceparajucim porukama onim slikama sa ciratima, ubi me u pojam
I kad se unormalila na javi vratila sam je virtuelno 😊

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 12.5.2019 22:58:19 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Majski baRR
12.5.2019 22:58:24   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ma i ja sam brisala. Prosto nismo u kontaktu. Ja redovno cistim listu.



Isto... Sta ce mi... Ja sam jedno vreme sve prihvatala... Posalje mi zahtev, onda prodje na ulici pored mene i ne javi se... Dovidjence! Od mm koleginice sve slale meni zahteve jer on nema fb. Ja isto prihvatala... I onda skontam da imam 100 zena za koje ne znam ko su.. On kaze ''brisi, ja da hocu da ih imam za prijatelje napravio bi profil''... I tako ja prosle god obrisala preko 200 prijatelja😂😂😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:01:42   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

pa kad pocne sa nekim srceparajucim porukama onim slikama sa ciratima



Jooooooj, koliko sam alergicna na te citate... Svi fini, dobricine, duse jedne, a svi samo gledaju kako da ih povrede i slome... Ma bezi bre, ne set_im se ni da postojis a ne da se bavim tvojim zivotom... Na te citate i one lancane poruke imam posebnu alergiju 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:14:16   
Ivanka 75
E zato sam ja od fine postala ne fina 😊

Dosta vise smeskanja i slusanja tudjih baljezganja

Jaoooo nece svekrva da mi cuva decu... Pa naravno da nece kad nikad nisi kod kuce... Naljuti se zena 😊

Moj muz ovakav mij muz onakav, nervira me kad ga cujem da dise u drugoj prostoriji.... Pa razvedi se kad ti toliko smeta, samo kukas na njega....ja njega volim a ti mi zelis razvod... I naljuti se zena... 

Moje dete nece na rekreativnu, ona sama odlucila, kaze necu ja mamice da te ostavim samu nocu... . Kaxem joj, onda ti kad se ona uda lepo da je pustis ujutru da ide kod muza a posto ne moze da spava bez tebe onda uvece nek se vrati kuci.... I naljuti se zena... 

I tako ja jezikom oteram persone koje me zivciraju 😊

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:14:59   
Filadendronka

Slabo koristim drustvene mreze, jer masa ljudi samo smara. Nekad mi se cini da nisam normalna cim su mi takvi “prijatelji”. 😅😅😅Inace nista gotovo i ne kacim, nek crknu dusmani od znatizelje! 😂
IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

pa kad pocne sa nekim srceparajucim porukama onim slikama sa ciratima



Jooooooj, koliko sam alergicna na te citate... Svi fini, dobricine, duse jedne, a svi samo gledaju kako da ih povrede i slome... Ma bezi bre, ne set__im se ni da postojis a ne da se bavim tvojim zivotom... Na te citate i one lancane poruke imam posebnu alergiju 



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:16:29   
Ivanka 75
... Jao koliko ja posla imam kad onaj moj dodje s puta (komsinica, muz vozac kamiona), pa trebada operem, da spremim, ja 2 dana provedem u pranju njegovih stvari".... Što? Mašina ne rsdi pa moraš na ruke?

Digla komsinica nos na nekoliko nedelja posle toga 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:20:58   
bubulence
Fili a ja sve kacim😂. Imam brdo decijih slika... Ali volEm da se hvalim decama😂😂😂.

Ivanka tacno tako... Toliko kukanja da mi muka nekad da udjem na fb, evo znam dace me sutra za dobro jutro sačekati 50 statusa o kisi... Svi nesto mrace, kukaju, ljuti, kivni... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:20:59   
Ivanka 75
Fiki, ja imam fejs jer svo moji koji mi nesto znace su preko 200km od mene. Ja sam ovde sama.
Majka u jednom gradu, sestra u drugom, otac bio u Nemackoj... 
I ja retko kad nesto kacim, tj proredila sam u poslednje vreme. 

Ali sto ima pacijenata da te bog sacuva 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:22:58   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

Fili a ja sve kacim😂. Imam brdo decijih slika... Ali volEm da se hvalim decama😂😂😂.

Ivanka tacno tako... Toliko kukanja da mi muka nekad da udjem na fb, evo znam dace me sutra za dobro jutro sačekati 50 statusa o kisi... Svi nesto mrace, kukaju, ljuti, kivni... 



Ja sam onaj dan kad je bio pljusak, u cetvrtak cini mi se ovako klele "E dabogda nam se razvedrili posle ove kise" Kuma mi se iskidala od smeha
Reko sta se smejes, ako pocnem da kukam pascu u depresiju, ovo je pozitivna kuknjava 😊

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:24:37   
Ivanka 75
Nekad sam mnogo vise kacila na fejs, pa mi lepo kad me podset_i na neke Ivine bisere, jer ako ih tu nezapisem ima da ih zaboravim 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:28:12   
Filadendronka
Ucinilo mi se da si napisala “Friki” 🤣Sto sam radoznala kao musica, aki gde si ti ako nije tajna? Na mobilnoj verziji nista od podataka ne vidim. Bubulence, samo ti kaci kad volis. To je bas stvar izbora i stava. Tvoj profil, tvoja stvar. :) 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Fiki, ja imam fejs jer svo moji koji mi nesto znace su preko 200km od mene. Ja sam ovde sama.
Majka u jednom gradu, sestra u drugom, otac bio u Nemackoj... 
I ja retko kad nesto kacim, tj proredila sam u poslednje vreme. 

Ali sto ima pacijenata da te bog sacuva 😂



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:28:44   
bubulence
I ja obozavam uspomene, danas smo bas gledali slike sto je fb izbacio od pre 6 god... Moja Ema krofnica malena, bucka, sva u hello kitty... Ma suze mi krenule... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:32:02   
Ivanka 75
Ja sam ti Užičanka koja živi u Nišu od 94te, sestra mi je u Kragujevcu, mama u trouglu KG-UE-NI 😊

Kuku leleeeee, 25 god zivim u Nišu.... 😱😱😱

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:35:02   
Filadendronka

Da si iznad napisala kuku lele odmah bih znala i kog si kraja! 😇😂 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja sam ti Užičanka koja živi u Nišu od 94te, sestra mi je u Kragujevcu, mama u trouglu KG-UE-NI 😊

Kuku leleeeee, 25 god zivim u Nišu.... 😱😱😱



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:38:45   
Sanjica26 RR
Evo bas sam naletela na neku uspomenuuser posted image previse sam nostalgicna. Bolje bi mi bilo da spavam, nego da gledam uspomene.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:40:43   
Ivanka 75
Ja kuku lele uvek kombinujem, da se zna odakle sam posla i dokle sam dosla 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:47:40   
Filadendronka

Ako, ako, korene i boraviste/prebivaliste treba postovati. 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja kuku lele uvek kombinujem, da se zna odakle sam posla i dokle sam dosla 😊



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Majski baRR
12.5.2019 23:53:31   
Filadendronka
Laku noc, gasim svetlo i odmaram... 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Majski baRR
13.5.2019 6:23:00   
Filadendronka
Poslednja legla, prva ustajem izgleda. Kuku lele sto kaze Ivanka! 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Majski baRR
13.5.2019 7:17:16   
Ivanka 75
Moze kafica?!

Dobro jutroooo! 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here