|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junski barr
25.6.2019 19:32:50   
veselicaa
Gde ste drage,mi vodili Ninu na igraliste,isli kolima jer je malo dalje,sada se vratili.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Junski barr
25.6.2019 19:45:10   
bubulence
I nas 3 isle do parkica ali komarci kao krokodili, izujedali nas za sve pare iako smo bile namazane. Sada su devojke vecerale, meni nesto muka, jedino bi mi pivo odgovaralo a njega ne smem😁


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Junski barr
25.6.2019 20:33:27   
veselicaa
Bubi ti i pivo user posted image user posted image
I ja i Nina otisle u setnju do prodavnice,sad smo stigle.Kod nas hladnije,super za setnju.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Junski barr
25.6.2019 20:52:44   
bubulence
Sanjam pivo 😂


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Junski barr
25.6.2019 20:56:02   
veselicaa
Verujem ti user posted image
Meni se pio alkohol u celoj trudnoci sa Ninom user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Junski barr
25.6.2019 21:25:52   
bubulence
Ima da se napijem cim prestanem sa dojenjem 😂.

Sta radite devojke? 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Junski barr
25.6.2019 21:37:08   
Ivanka 75
Ja teram zabu da se tusira, ona nece 😫
Dovoljno je zdrava da moze da se svadja i vitla hokejaskom palicom po kuci i ganja lopticu 😏

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Junski barr
25.6.2019 21:43:03   
bubulence
Moje su kaznjene i u krevetu su od 8. A ja sedim u dnevnoj i placem sto sam ih kaznila😶


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Junski barr
25.6.2019 21:44:21   
veselicaa
Bubi sta su uradile smizle?
Ja spremala veceru,moje jedu sad.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Junski barr
25.6.2019 21:49:18   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

Moje su kaznjene i u krevetu su od 8. A ja sedim u dnevnoj i placem sto sam ih kaznila😶





Dusa boli... 😕
Sta su skrivile mukice? 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Junski barr
25.6.2019 22:01:10   
bubulence
soba im je opet u haosu a nista da sklone. ja stvarno ne mogu ceo dan da idem za njima i sklanjam a necu ni da preskacem preko igracaka, i ceo dan ih pustim da se igraju, dok sam spremala veceru kazem da sklone, one me iskuliraju. kada su vecerale ponovim, one opet nista. treci put ponovim, one prevrnu ocima... e pa ne moze tako. a placem zato sto mi Ema bas dosta pomogne, i sada je opet ona, dok sam spremala Mariju za krevet sve sama sklonila, ovo malo cudoviste nista. plasim se da sam nepravedna a to ne bih volela... plasim se i da mi sada malo divljaju hormoni...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Junski barr
25.6.2019 22:05:02   
Ivanka 75
Ema je starija i razume zasto si ljuta. Marija je mladja pa malo koristi Eminu razboritost. Sledeci put kazi posto je Ema prethodni put raspremala sama a ti kulirala sad je tvoj red.
Dečica... ❤️❤️❤️

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Junski barr
25.6.2019 22:05:03   
veselicaa
Bubi razumem te,moja A.isto pomaze dosta pa ako se desi da vicem na nju,posle mi bude bas krivo.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Junski barr
25.6.2019 22:21:13   
bubulence
Zao mi je i sto je Ema uzasno veliki emotivac i znam da sada nece spavati. I ako bude spavala sanjace mene i moje vikanje. A opet, moraju i da se nauce kako i sta treba.

Dajte bre neki alkohol da dodjem sebi😆

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Junski barr
25.6.2019 22:28:18   
vonavoj
Bubi,tako je i kod mene..ista prica,ali ista. Mala samo vice nisam ja,nije moje,ja reko bacam,a starija odmah trci i vraca. Danas mi je skupila i ves,dosta mi pomaze oko M...I kad vicem,vicem na obe,a nepravedno...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Junski barr
25.6.2019 23:00:58   
Ivanka 75
Spava mi se...
A ovaj moj uklucio Predatora da gleda, gledam sa 0.5% mozga... 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Junski barr
25.6.2019 23:08:13   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bubi,tako je i kod mene..ista prica,ali ista. Mala samo vice nisam ja,nije moje,ja reko bacam,a starija odmah trci i vraca. Danas mi je skupila i ves,dosta mi pomaze oko M...I kad vicem,vicem na obe,a nepravedno...



Dobro je, lakse mi je kada cujem da nisam jedina... Marija je uzasno velik manipulator, sve drugi rade za nju, i sve dobija na sarm. Dok se Ema stvarno za sve trudi. Onda mi bude zao... Kao i veceras... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Junski barr
25.6.2019 23:34:30   
veselicaa
Bubi i moja S zna da se izvuce,razmazeno deteuser posted image
Nema alkohola za trudnicu user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Junski barr
25.6.2019 23:54:47   
bubulence
Izaci ce ti cmicak 😆 


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Junski barr
26.6.2019 0:11:12   
veselicaa
Poslacu ti mm umesto alkohola,moze user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Junski barr
26.6.2019 7:01:36   
bubulence
Najbolje bi bilo i om i alkohol 😂.

Dobro jutro zene, kako ste spavale? 

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Junski barr
26.6.2019 7:09:46   
Ivanka 75
Dobro jutro!
Ja sam ooodlicno spavala i ukocila rame 😕 Cela plećka me boli... Će prođe.. Uzeh lopticu pa malo uza zid se izmasirah i već je bolje.... 
Uhvatio mi grc nogu pa me i noga sad boli... Sva sam falična, ej starosti ☺️
Pijem kafu, pravim musaku, i takoooo.... Fini fino fino 😘

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Junski barr
26.6.2019 7:15:34   
bubulence
Nisi dovoljno aktivna fizicki, da si sinoc nesto radila svega toga ne bi bilo... Nego bi bila sva kao leptiric 😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Junski barr
26.6.2019 8:14:06   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

Nisi dovoljno aktivna fizicki, da si sinoc nesto radila svega toga ne bi bilo... Nego bi bila sva kao leptiric 😂





Kovitlase se neke ideje al propo tender, svi zaspali 😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Junski barr
26.6.2019 10:05:02   
flamingos
Dobro jutro.Ja se ne naspavah,preturah se cele noći.Pripremamo se za selo pa svašta mi nešto u glavi,da ne zaboravim da ponesem.Da spremim ručak i odoh u kupovinu,podugačak spisak.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here