|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junski barr
26.6.2019 17:15:55   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Najbolji sport. Moj Marko ide od zimus, baš puno znači za kičmu a on jako brzo raste.



Mi nemamo zatvoren bazen na zalost. Samo otvoren olimpijski. Radi samo preko leta ali nema veze, i ovo ce im znaciti

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Junski barr
26.6.2019 17:36:40   
Ivanka 75
Haj from d dvoriste😊
Mm cita novine, ja knjigu, zaba luduje sa hokej palicom i nagovara dedu da joj donese golf iz podruma 🙄
Vetric pirka bas je lepoooooo

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Junski barr
26.6.2019 17:49:49   
Sanjica26 RR
Ivanka, kad tako lepo opisujes dešavanje iz dvorišta, čovek poželi da dođe u tvoje dvorište.user posted image Ovde je vrelina. Nema nikakvog vetrica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Junski barr
26.6.2019 17:56:10   
bubulence
leti zavidim kada neko opisuje kako uziva u dvoristu... ali zimi nikada ne bih menjala stan za kucuuser posted image ...
ja sada rasirila ves na terasi, vazduh se ne pomera... ali evo devojke se oblace pa cemo ipak u setnju... ne mozemo cekati mrak da bi izasle...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Junski barr
26.6.2019 17:56:50   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, kad tako lepo opisujes dešavanje iz dvorišta, čovek poželi da dođe u tvoje dvorište.user posted image Ovde je vrelina. Nema nikakvog vetrica.



Ajd na kafu i limunadu  💋

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Junski barr
26.6.2019 18:05:28   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

leti zavidim kada neko opisuje kako uziva u dvoristu... ali zimi nikada ne bih menjala stan za kucuuser posted image ...
ja sada rasirila ves na terasi, vazduh se ne pomera... ali evo devojke se oblace pa cemo ipak u set_nju... ne mozemo cekati mrak da bi izasle...



Ima i zimskih radosti kod nas,tuneli od snega, snesko, takmicenje ko ce prvi do podruma da nalozi kotao 😂😂😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Junski barr
26.6.2019 18:09:53   
Sanjica26 RR
Neke ljude treba posetitiuser posted image Od kad me zove Jole.

Inace, imam rođake u Nišu. Tatin brat mi je na sahrani rekao da ga je sramota što se ne poznajemo. I rekao je kad budemo dolazili u Niš obavezno da se javimo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Junski barr
26.6.2019 18:10:49   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

leti zavidim kada neko opisuje kako uziva u dvoristu... ali zimi nikada ne bih menjala stan za kucuuser posted image ...
ja sada rasirila ves na terasi, vazduh se ne pomera... ali evo devojke se oblace pa cemo ipak u setnju... ne mozemo cekati mrak da bi izasle...



I mene jeza hvata kad se pomene kuca zimi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Junski barr
26.6.2019 18:13:17   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: bubulence

leti zavidim kada neko opisuje kako uziva u dvoristu... ali zimi nikada ne bih menjala stan za kucuuser posted image ...
ja sada rasirila ves na terasi, vazduh se ne pomera... ali evo devojke se oblace pa cemo ipak u set_nju... ne mozemo cekati mrak da bi izasle...



Ima i zimskih radosti kod nas,tuneli od snega, snesko, takmicenje ko ce prvi do podruma da nalozi kotao 😂😂😂


ovo poslednje sigurnouser posted image .
pravimo i mi tunele ispred zgrade, sneska, sankamo se... ali se i grejemo za 5000din mesecno i to ceo stanuser posted image ... i svuda lepo i jednako toplo, ne mislim gde ce deca da sednu, da li je hladno, ko ce ocistiti sneg itd...
i hajde sada dovidjence, otisle smo

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Junski barr
26.6.2019 18:21:05   
Ivanka 75
Ugodnu set_njicu vam zelimo😊

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Junski barr
26.6.2019 18:41:00   
veselicaa
Bubi uzivajte user posted image user posted image
Leti kuca,zimi stan,vikendica na moru i planini i super user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Junski barr
26.6.2019 18:49:53   
Ana RR
Vesi, apsolutno se slažem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Junski barr
26.6.2019 18:51:01   
veselicaa
Hahha e dok sam pisala pomislila sam bas na tebe :* :*

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Junski barr
26.6.2019 18:56:21   
Ivanka 75
Fali mi ta vikendica na moru... 👀

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Junski barr
26.6.2019 19:50:50   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Hahha e dok sam pisala pomislila sam bas na tebe :* :*


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Junski barr
26.6.2019 20:05:30   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Fali mi ta vikendica na moru... 👀



I meni 😂. Ali negde gde nema guzve... Moze i pusto ostrvo... Jao zene sta je ovo napolju... Mislim da je i sada preko 40 stepeni. Strasno. Jedva smo se vratile iz centra. Sreca da je mm jutros obavio kupovinu i da nisam sada morala nesto da vucem kuci

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Junski barr
26.6.2019 20:31:35   
veselicaa
Draga mi sad dosle iz setnje,kupile sladoled,vetar duva ali opet vruce.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Junski barr
26.6.2019 21:17:27   
bubulence
Jao bas bi nam prijalo malo vetra...  Sta radite zene? 


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Junski barr
26.6.2019 21:23:42   
veselicaa
Bubi kod nas sada bas duva.
Ja da sredim po kuci,mm izasao,A na telefonu,Nina trazi pesmice na kompu.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Junski barr
26.6.2019 21:25:48   
Ivanka 75
Mi sad udjosmo u kucu iz dvorista. Ne bi ulazili da neki ne treba da se spremaju za spavanje.
Mm kupio novi telefon pa mu treba strucna pomoc zenska da ukapira novi android 😂
Trazih 100€ za pruzanje profesionalne supruznicke usluge 😂
Mukica, stari telefon koristi vec 6 godina, stvarno je zasluzio novi. 
I tako... Igra se decak sa novom igrackom, nista mu nije jasno 😂
I opet se nisam ofarbala... 
Vece je i vise nego prijatno, saljemo povetarac svuda po Srbiji ❤️

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Junski barr
26.6.2019 21:40:33   
veselicaa
Hahah i mm kad kupio telefon ja namestila sve,pa posle kupila A. pa i njoj. A dok namestis ajfon,trebala sam i ja da trazim naplatu usluga mm user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Junski barr
26.6.2019 23:41:05   
flamingos
Laku noć želim svima.Budite mi dobro.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Junski barr
26.6.2019 23:44:19   
bubulence
Flamingos rano je za spavanje 😁.

O zene i u telefone se razumete... Bravo! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Junski barr
26.6.2019 23:45:38   
Ivanka 75
Bubi, pa sve pise... Na engleskom 😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Junski barr
26.6.2019 23:47:18   
Ivanka 75
A moj biser od muza je 3x ulazio u kucu da procita br za otkljucavanje kartice 😂 Nece da iznese papir napolje pa to ti je! 
Nabijaj kilometrazu dragi 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here