|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junski barr
26.6.2019 23:51:19   
bubulence
Ma moze da bude i napisano i nacrtano. Ne volim te stvari... Mm ima taj tel za posao, izludjue me. Mada smo mi oboje operisani od tehnike... Lap top kupili ove god, kablovsku i net uveli prosle god i to samo zato sto su nam dete zezali u vrticu da ne zna crtace koji se prikazuju na kablovskoj tv. Mm poludi, ode uzme kablovsku i net i kupi joj tablet. Tablet su koristile 3 dana i mm slomi ekran, nikada nismo popravili 😆. Ove god uzeli lap top, jer nas je vec sramota koliko se ljudi cude kada cuju da ga nemamo. I eto, za ova 4 meseca koliko ga imamo mogu na prste jedne ruke nabrojati koliko smo ga puta koristili... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Junski barr
26.6.2019 23:51:22   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

leti zavidim kada neko opisuje kako uziva u dvoristu... ali zimi nikada ne bih menjala stan za kucuuser posted image ...
ja sada rasirila ves na terasi, vazduh se ne pomera... ali evo devojke se oblace pa cemo ipak u set_nju... ne mozemo cekati mrak da bi izasle...



I mene jeza hvata kad se pomene kuca zimi.
Tako je,slažem se,ni ja zimi nikada ne bih menjala stan za kuću.Leti je druga priča,još raspust,pa uživancija na selu.Mi išle do škole.Luna park je u dvorištu.Pozdrav.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Junski barr
27.6.2019 8:42:57   
Ivanka 75
Dobro jutro!
Divan daaan, samo sa ne bude previse vreo 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Junski barr
27.6.2019 12:45:58   
Ivanka 75
Opet ja! Samo ja😂 Ima li vas? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:02:41   
veselicaa
Evo mene,sredjivali dvoriste jutros.
Nudim kaficu,slatko od tresanja,sok od visanja.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:10:47   
Ivanka 75
Moze sveeeeee ❤️
Bas sam pozitivna danas, evo sirim pozitivuuuuuuuu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:12:15   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Opet ja! Samo ja😂 Ima li vas? 



Tuj smo! Jutros isla kod dr po bolovanje, pa na bazen sa decama 😁. Dok smo dosli, istusirali se, sada i rucali... Vesi, za mene moze samo kafica😁

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:13:54   
Ivanka 75
Biće plata danas! Da kupim šeMšir😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:16:05   
Ana RR
Uh kako je vruće danas... čekam da mm ode negde, bilo gde, samo da mogu da uključim klimu user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:16:35   
bubulence
Jao sto volEm kada je platica... Ja moju isti dan potrosim😂... Onda se grebem od muza ceo mesec 😁


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:17:41   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Uh kako je vruće danas... čekam da mm ode negde, bilo gde, samo da mogu da uključim klimu user posted image





Kod nas klima radi od 6h ujutro do 00... Nikada je nismo toliko koristili... Ima da se onesvestim kada stigne racun za struju 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:18:08   
Ana RR
Ja sam sebi juče pustila platu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:21:07   
Ana RR
Bubi, mm ne voli klimu pa se kao trudim da je ne palim često. Ali ne vredi, ja ne funkcionišem kada mi je vruće, moraću da je uključim.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:21:27   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Uh kako je vruće danas... čekam da mm ode negde, bilo gde, samo da mogu da uključim klimu user posted image





Kod nas klima radi od 6h ujutro do 00... Nikada je nismo toliko koristili... Ima da se onesvestim kada stigne racun za struju 



Zar vam je toliko toplo? Ili si se ti upalila? 😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:22:33   
Ana RR
Biće da je do nje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:37:18   
flamingos


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Evo mene,sredjivali dvoriste jutros.
Nudim kaficu,slatko od tresanja,sok od visanja.
Može kafa i sok od višanja.Tu sam,pakujem se polako.Mašina pere da raširim veš da se suši,ostavim ovde sve čisto.Ručak spreman i tako


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:48:31   
bubulence
Nije samo do mene, nama je ceo stan u ogromnim prozorima, pre podne sunce sija direkt u deciju sobu, a od 13h u dnevnu i trpezariju. Tako da nas greje od izlaska do zalaska. Nego su do sada bar noci bile svezije pa se lepo rashladi nocu, sinoc mm dosao oko 23h kaze u autu pokazuje 28 stepeni.. Tako da od rashladjivanja nema nista...

Flamingos jeste li spremni za put? Imas li tamo net? Cisto da znam hoces nam slati slike poslastica 😂❤️... Htela sam danas da uzmem maline za onaj tvoj kolac ali nisam nasla

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Junski barr
27.6.2019 13:54:23   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Nije samo do mene, nama je ceo stan u ogromnim prozorima, pre podne sunce sija direkt u deciju sobu, a od 13h u dnevnu i trpezariju. Tako da nas greje od izlaska do zalaska. Nego su do sada bar noci bile svezije pa se lepo rashladi nocu, sinoc mm dosao oko 23h kaze u autu pokazuje 28 stepeni.. Tako da od rashladjivanja nema nista...

Flamingos jeste li spremni za put? Imas li tamo net? Cisto da znam hoces nam slati slike poslastica 😂❤️... Htela sam danas da uzmem maline za onaj tvoj kolac ali nisam nasla
Draga,nadam se da ću uspeti nekako,imam internet na telefonu,ali signal loš.Spremamo se,pakovanju nigde kraja.Odveze muž pun auto,tako da mi sutra lakše bude.Javiću se kad stignem,nadam se da ću imati sreće sa signalima.Meni danas prijateljica donosi 3 kg malina,da ih stavim i zamrzivač.Veliki pozdrav i poljubac šaljem svima


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Junski barr
27.6.2019 14:00:56   
Ivanka 75
Bubi, a spoljašnje roletne? Nas spašavaju. Isto lre podne dnavna soba, popodne spavaće i trpezarija. Ali ja spustim roletne do pola i gurnem u stranu, ima dovoljno svetlosti a prozori ne gore.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Junski barr
27.6.2019 14:52:04   
bubulence
E to je malo problem. Naravno da imamo roletne ali moja deca samo idu i dizu ih, ne vole mracno a ne vole ni svetlo, nego iskljucivo dnevnu svetlost. Mi spustimo roletne one ih odmah podignu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Junski barr
27.6.2019 17:22:18   
veselicaa
I kod nas danas prevruce,isli smo kolima,ne daleko ali smo se skuvali.U kuci nam je prijatno,a uvece je kod nas dosta hladnije.
Nudim kafu,Bubi tebi i pitu sa blitvom,upravo sam ispekla,sa domacim korama user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Junski barr
27.6.2019 17:41:48   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence

E to je malo problem. Naravno da imamo roletne ali moja deca samo idu i dizu ih, ne vole mracno a ne vole ni svetlo, nego iskljucivo dnevnu svetlost. Mi spustimo roletne one ih odmah podignu





Eto ti sad 😊 Onda klimica 😊

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Junski barr
27.6.2019 17:46:20   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: bubulence

E to je malo problem. Naravno da imamo roletne ali moja deca samo idu i dizu ih, ne vole mracno a ne vole ni svetlo, nego iskljucivo dnevnu svetlost. Mi spustimo roletne one ih odmah podignu





Eto ti sad 😊 Onda klimica 😊



Klimamo se ceo dan 😂. Jaaooo Vesi, ta pita mi je omiljena 🐖😋

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Junski barr
27.6.2019 18:33:16   
Ivanka 75
Oooo ja sam sa blitvom pravila u nedelju za veceru, ono sto je ostalo stavim u kutiju pa u frizider reko imamo za dorucak. U pon ujutru nema ni pite ni kutije 😂 Otisle kod mm na posao 😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Junski barr
27.6.2019 21:03:39   
veselicaa
Svi vole pitu sa blitvom user posted image user posted image
Mi setale,bilu u dvoristu dosad,sad malopre usle u kucu.
Jel se pije nesto ovde?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here