|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 14:19:44   
vonavoj
Ljisho,svi smo u istom sosu...Pisi..ko nema bebe,ne razume.. moj bi spavao jednom dnevno..ako spava 2 puta,pre pola 11 nece ds spavs..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 14:35:25   
pari
Ljisho, pisi, bice ti lakse...
Meni se T malo osula...po licu i glavi...ne znam da li je od vrucine ili od temperature koju je imala (a nema je od sinoc)...ili od neceg drugog...po telu nije.
I sad sisa opet kao beba...ubicu se...na svaka 2h...place,place,nece nista drugo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 14:45:09   
vonavoj
Trodnevna groznica..tako je M izbio osip skoro 20h posle temp..do god ima osip,zarazna je.On ne imao na celu,vratu,i po ledjim i stomaku posle.Napada decu do dve godine..Joj,pari,i dalje sisa na 2h..a taman si htela da joj ukines preko dana.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 14:48:57   
pari
Von,koliko mu je trajao osip? Jesi nesto mazala? Nesto od lekova treba?
Sad kako je bila bolesna,a i danas je jos kenjakava,tako je sad ponovo navikla da sisa cesto...uspavljuje se tako...prepodne smo bile napolju pa je spavala u kolicima,a sad je plakala i plakala dok nije sisala i zaspala...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 14:58:27   
vonavoj
Nista se ne maze,procice samo od sebe..koliko je temp trajala,toliko ce i osip.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 15:00:33   
pari
Jutros se pojavio osip...a temp je imala 3 dana...bas cu sad pratiti...Samo da M ne dobije od nje...iako je mozda on njoj preneo,s tim da njemu samo nos curi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 15:06:29   
vonavoj
Moje nisu imale..kazu da napada malu decu,do druge godine..uglavnom oko prve🤪

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 15:08:05   
pari
Da da,sad sam bas i ja citala...Vazno da je u prolaznoj fazi...jedino sto je i dalje kenjkava...ali dobro, bebe...Ako ne poludimo, bicemo dobro 😁

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 15:47:47   
IvanaSK RR
Pari,kazu da traje koliko i temperatura,a moze i manje.
Maraj,samo se ti smej 😁  evo Ljisa me razume 😂 Ljisoooo,drzi seeee!!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 15:48:59   
pari
Ivana, svi te razumemo jako! Deca su nam nespavalice plus se jako tesko uspavljuju tako da saosecamo skroz 😉

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 15:54:29   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene. Nisam za javljanje, ali posto vas nekoliko pita za mene ajde da se javim. U žalosti sam. Tata mi se prosle nedelje upokojiouser posted image Brzo se sve izdesavalo. Bez reci sam. Znaju moje moderatorke kako mi je i hvala im sto su sve vreme uz meneuser posted image Nemam kad da odbolujem jer se samo neke gluposti nizu. Teodori je jako teško pala dekina smrt, pa sam vise oko nje (što je normalno) nego sto mislim na sebe.

Elem, mm je danas otisao u bolnicu. Ima sutra ujutru snimanje. Sofi nam je juce dobila temperaturu. Vodili smo je sinoc u bolnicu. Takva neljubaznost i drskost nas je docekala od strane pedijatra i sestre. Nemam reci. Dr sam na njen bezobrazluk odgovarala bezobrazno. Danas sam ih ostavila same jer sam mm vodila do bolnice. Taman stigoh ajde nazad. Zaboravio je snimke. Veceras smo same.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 16:00:50   
vonavoj
U Sanjice,moje saucesce,zato te nije bilo😭Sa bezobraznim,samo bezobrazno...sestre su nam zakon u bolnicama (sorry voci,suzi,,ali jos nisam naisla na neku normalnu,makat te sto rade sa decom i porodiljama)...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 16:02:12   
pari
Sanjice 😔 uz tebe smo...zao mi je jako...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 16:03:03   
IvanaSK RR
Sanjice,ljubim...
Pari,znam da sve razumete,zezam se malo. Ionako mislim na vas kad vidim koliko ovaj bebac (ne)spava.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 16:08:58   
Maraj
Joj sanjice user posted image bas mi je zao

Ivana, ma porasla ti maca pa si zaboravila user posted image
I ja imam slicno misljenje o sestrama... al skoro me jedna iznenadila...toliko je ljubazna bila, toliko je mazila i tepala S, sa mm i sa mnom pricala...ma strasno koliko je ljubazna bila,da smo mm i ja bili u cudu. Izasli smo.iz ordinacije pevajuci. A isli S da pogledaju prst i istisnu gnoj. Upalila joj se zanoktica. Ma nemam reci koliko je sestra fina bila. Eto prvi put da naletimo na takvu. Nadam se ne i poslednji user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 16:40:51   
Maslacak15
Primi moje saucesce sanjice☹️


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 17:31:26   
Rosita
Sanjice, i ovde, primi moje saučešće. Nek ti Bog da snagu.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 18:14:57   
MasnaMasnica
Sanjice sve me je jeza prosla.

Primi moje iskreno saucesce.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 20:50:31   
Ivanka 75
Sanjice, moje saučešće😔

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 22:22:17   
Sanjica26 RR
Hvala devojkeuser posted image
Nas tri legosmo zajedno. I svako cita svoju knjigu. Moram da dezuram zbog temperature.
Ima li kod vas vrucine? Mi još klimu nismo upalili.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 22:38:11   
Ivanka 75
Kod nas u kuci nema vrucine, ne treba nam klima😊
Danas je bilo pakleno, morala sam peske kuci s posla, autobusi bili u prekidu zbog zastoja na pruzi, bila spustena rampa dugo pa nisu mogli da prodju. 
I tako ja po najvecoj vrucini secaj torbe i sebe, hvataj ladovinu i svako drvo 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
10.6.2019 22:50:19   
vonavoj
Morala sam malo klimu.od 10h jr sunce u dnevnoj,kuhinji..cim krenem da kuvam,pakao..Laku noc mamike.Da nema niko temp.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 5:43:31   
Sanjica26 RR
Dobro jutro devojke. Od 3 sam budna. Proveravala S. Ona me isutirala nogama. Sad sam ih ostavila same i presla sam u dnevnu. Zbog toga mi od starta ne spavamo sa decom. Jako su nemirne.

Mm ima u 7 snimanje. Bicu u pripravnosti da idem po njega. Ali pre 12 sigurno nece zavrsiti sve.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 6:15:48   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Sanjice jako mi je zao. Primi moje saucesce. 


D i ja sinoc bile na zavrsnoj u vrticu. Festa trajala 3h. Mame plakale al ja nisam. Nije mi bilo bas toliko emotivno. 
Evo ustali i sve pootvarali. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 7:08:24   
IvanaSK RR
Dobro jutro.Sanjice,kako je S?
Pari,vi?
Mi retko kad ukljucujemo klimu,stan je takav da nema mnogo sunca,a ni svetlosti. Zato uglavnom imam osuseno cvece 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here